Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi kamp soğutucusu 2020: içecekleri ve atıştırmalıkları buz gibi soğuk ve süper taze tutun

En iyi kamp soğutucusu 2020: içecekleri ve atıştırmalıkları buz gibi soğuk ve süper taze tutun

Sıcak bir yaz gününde, doğrudan kendi buzdolabınızdan veya soğuk çantanızdan alınan buz gibi bir içecekten daha ferahlatıcı bir şey yoktur ve en iyi kamp soğutucuları seçimimiz, çeşitli açık hava senaryolarında kullanılabilecek kadar çok yönlüdür.


Bu, onları yaz için harika bir yatırım yapar ve yılın herhangi bir zamanında kamp yaparken yiyecek ve içecekleri soğuk ve taze tutmak için bir zorunluluktur. Tekerlekli bir kamp soğutucusu veya omuz askısı ile taşıyabileceğiniz bir tane alın ve plaj, park ve festivaller için de hazır.

Çekmeli kamp soğutucuları, rahat taşıma kolları ile tasarlanmış daha küçük soğutmalı çantaların yanı sıra daha popüler türlerden bazılarıdır. Bunların her ikisini ve aşağıda listelenen daha fazlasını bulacaksınız. Yiyecek kurulumunuzu iyileştirme sürecindeyseniz, yemek pişirme kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.en iyi kamp sobalarıveen iyi kamp tencere setleri. Aceleniz var ve en iyi seçimimizi öğrenmek mi istiyorsunuz? Hadi bakalım…

En iyi kamp soğutucusu: uzman seçimimiz

  • En iyi kamp soğutucusu, grup büyüklüğünüze göre belirlenen ihtiyaçlarınız için bol miktarda saklama alanı sunar. Ayrıca taşıması kolay olmalı ve harika yalıtım sunmalıdır ve Coleman 50QT Extreme Wheeled Cooler tam olarak bunu yapar. Dondurucu bloklarla paketleyin ve bu şık kamp soğutucusu yiyeceklerinizi iki güne kadar taze ve soğuk tutacaktır.
  • Ayrıca tekerlekli tasarımını da seviyoruz, bu da onu kamp alanı çakıl yolundan çimenli parka kadar çeşitli arazileri çekmeyi mutlak bir engel haline getiriyor. Arabanız kamp yapıp sahanızın yanında dursa bile, daha sonra plaja gitmeye veya park etmeye karar verebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, tekerlekli bir kamp soğutucusu aldığınız için mutlu olacaksınız.

Sizin için en iyi kamp soğutucusunu seçmek

İhtiyaçlarınıza uygun bir kamp soğutucusu seçerken, onu ne tür durumlarda kullanacağınızı ve nasıl taşıyacağınızı akılda tutmanıza yardımcı olur. Araba kampı yapıyorsanız ve uzun bir tatile gidiyorsanız, daha fazla yiyecek ve içecek koymak için bol miktarda saklama alanı olan daha büyük ve daha ağır bir soğutma kutusu taşıyabilirsiniz.

Bu ağır hizmet tipi kamp soğutucularının bazıları, sınırsız soğutma işlemi için şebekeden beslenebilir. Bu tip soğutucuların çeşitli yiyecek, içecek ve buzu birbirinden ayrı tutmak için farklı bölümler sunduğunu göreceksiniz. Seri kampçıysanız veya bir seferde çok uzun süreler boyunca dışarıda tatil yapıyorsanız, bunlardan birine yatırım yapmanız iyi olur.


Araba kullanmıyorsanız ve kamp alanına, parka veya plaja yürüyerek veya toplu taşıma ile gidecekseniz, hafif, hava koşullarına dayanıklı (yağmur yağarsa) ve taşıması kolay bir kamp soğutucusu isteyeceksiniz. Bu durumda, tekerlekli, çekme saplı bir soğutma kutusu veya omzunuza asabileceğiniz veya bir sırt çantası gibi giyilebilecek bir serin çanta arayın.

Şimdi satın alınabilecek en iyi kamp soğutucuları

Coleman 50QT Xtreme Tekerlekli Soğutucu


1. Coleman 50QT Xtreme Tekerlekli Soğutucu

Genel olarak en iyi kamp soğutucumuz yiyecekleri 5 gün boyunca soğuk ve taze tutar

Teknik Özellikler
Kapasite: 47L Soğuk performans: 5 gün Ağırlık: 5,6kg
Satın alma nedenleri
+ Yiyecekleri 5 gün boyunca serin tutar + Kamp koltuğu olarak ikiye katlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 104,03 £ Amazon'da görüntüleyin 117 £ Go Outdoors'da Görüntüle 130 £ Blacks'te Görüntüleyin