Close

En iyi kamp bıçakları 2020: Bu kompakt ve sağlam bıçaklarla vahşi doğada gelişin

Bir sonraki kamp geziniz için sırt çantanızı gerekli araçlarla paketlemeye gelince, açık hava maceraları için en iyi kamp bıçaklarından birine eklemeyi unutmayın. Tabii ki, maceranızın türü ve ciddiyeti sizin için ideal kamp bıçağını belirleyecektir.

Ne de olsa, yaz aylarında Göller'de eğlenceli bir aile tatili, iyi bir çok amaçlı alet veya yemek hazırlığı için küçük bir kılıf bıçağı ve kamp alanında küçük tuhaf işler gerektirir. Öte yandan, Patagonya'ya dört haftalık bir keşif gezisi, çok daha ciddi ve sağlam bir şey gerektirir.

Burada sağduyu devreye giriyor, bu yüzden bir bıçak seçerken her zaman yolculuğunuzu ve bunun boyunca yapacağınız etkinlikleri aklınızda bulundurun. Çünkü diğer birçok dış mekan ürününde olduğu gibi,en iyi kamp tencere setleriiçinen iyi kamp sobalarıkamp bıçakları neredeyse her nişe uyacak şekilde tasarlandı. Daha parlak bir not olarak, en iyi kamp bıçakları size bir ömür boyu dayanır, bu nedenle en başından harika bir bıçağa yatırım yapmak için daha fazla harcamaya değer.

En iyi kamp bıçağı: uzman seçimimiz

  • Mora Garberg, en iyi kamp bıçağı için şu anki seçimimizdir. Sert paslanmaz çelikten üretilmiş ve sağlam bir kılıf içine yerleştirilmiş olan Garberg, dalları bölüp, dalları budama ve patatesleri hazırlayabilme yeteneğine sahiptir, bu da onu her yerde, her zaman kesmeye geldiğinde bir avantaj haline getirir ...
  • Özellikle soğuk ve yağmur gibi daha zorlu koşullarda veya çok çamurlu veya ıslak ortamlarda. Neden? Sabit bir bıçağın basitliği, size daha güçlü bir kavrama ve kesme işlemi sağladığından, zorlu çoklu aletlere göre büyük bir avantajdır.

En iyi kamp bıçakları: yosunlu bir bankaya yerleştirilmiş paslanmaz çelik katlanır kamp bıçağı


En iyi kamp bıçakları: en yaygın türler

Kamp yapmak için en iyi bıçaklar arasında, özellikle açık havada yaşamla ilişkili çok çeşitli aktiviteler ve 'ciddiyet' seviyeleri nedeniyle bol miktarda örtüşme vardır. kampta.

Cotswolds'da şımartmak muhtemelen peynirli bisküvileri açmak için normal bir mutfak bıçağı gerektirirken, yağmur ormanlarında gece için hızlı bir basha yapmak bir pala veya parang gerektirir.


Bu aşırılıklar arasında, ister küçük ve sağlam bir sabit bıçak olayı olsun, ister şişeleri açan ve bir dizi açık hava görevinin üstesinden gelmek için çeşitli ataşmanları olan çok amaçlı bir alet olsun, kamp alanı çevresinde çok kullanışlı olan bir bıçak bulacaksınız. .

Buna ek olarak, bir dakika domatesleri dilimleyip, ardından kurtarma durumlarına yardımcı olacak kadar çok yönlü bir dizi uzman kamp bıçağı bulacaksınız.


En iyi kamp bıçakları: Çadırın önüne yerleştirilmiş bir ağaç kütüğünde dik duran bir bıçak

Kamp bıçaklarının farklı bıçak noktaları var mı?

Evet ve hepsi farklı amaçlar için tasarlandı. En yaygın bıçak türleri şunlardır:

  • Bırakma noktası
  • Koyun ayağı
  • Klip noktası

Genel olarak konuşursak, düşme noktası bıçakları güç ve kullanışlılık arasında iyi bir uzlaşmadır, ancak koyun ayağı bıçakları da dikkate alınmaya değerdir. Her ikisi de güçlü, büyük miktarlarda kötüye kullanıma dayanabilecek sağlam şekillerdir.

Koyun ayağı profili, kendinizi bıçaklama riskini azaltır ve genellikle ağaç kesme işlerinde ve ipi kesmek için tasarlanmış özel su sporu bıçaklarında kullanılır.


Diğer bir yaygın kamp bıçağı bıçağı türü, daha fazla hassasiyet sağlamak için bıçağın tepesinde hilal şeklinde bir damla bulunan klips noktasıdır. Düşme noktası bıçağı kadar güçlü olmayabilir, ancak daha hassas işler için bir bıçağa ihtiyacınız olup olmadığını düşünmeye değer.

Sizi kamp alanında ve harika açık havada yaşam için donatmak üzere hazırlanmış en iyi kamp bıçaklarından bazılarını seçtik. Bir sonraki kamp geziniz için hangisinin doğru olduğunu görmek için aşağıdaki listemize bir göz atın ...

Sizin için en iyi kamp bıçağını seçmek

Kamp bıçakları, sizi kamp alanında tutmak için kullanışlıdır ve ihtiyaç duyduğunuz anlara hazırdır. Pratikte bu, ya kompakt bir bıçak - kullanılmadığında sağlam bir kılıf içinde saklanacak - ya da bir mini katlama veya kilitleme bıçağı isteyeceğiniz anlamına gelir.

Sabit bıçak, daha büyük görevlerle uğraşırken ekstra destek sağlar — bunlar üzerindeki bıçaklar daha sağlamdır, bu nedenle sap üzerinde daha güçlü bir tutuşa sahip olma olasılığınız vardır. Herhangi bir tür oduncu türü faaliyet planlıyorsanız, dalları kesmek, çubukları kesmek ve budamak için sabit bir bıçak isteyeceksiniz.

Sabit bir bıçağın dezavantajı şudur ki, tirbuşon veya pense yoktur ve daha uzun versiyonlar kanuna aykırı olabilir.

Diğer açık hava etkinlikleri için, Leatherman Wingman gibi çoklu aletler mükemmel bir seçimdir. Bunun nedeni, aslında elinizde bulunan mini bir alet çantasıdır ve herhangi bir kamp alanı onarımının kısa çalışmasını sağlar.

Bir uyarı: bıçakların kilitlenmesine dikkat edin veçokBunları nerede ve nasıl kullandığınıza dikkat edin, çünkü üç inç uzunluğunda katlanan bir bıçağı taşımak yasal olsa da, kilitli bıçaklar 'katlama' olarak kabul edilmez, bu nedenle bunları genellikle herkesin içinde taşımanıza izin verilmez.

Emin değilseniz kontrol edinGOV.UKsatın almadan önce mevcut İngiltere bıçak yasaları için.

Şimdi satın almak için en iyi kamp bıçakları

En iyi kamp bıçakları: Mora Garberg

1. Mora Garberg

Tüm dış mekan işleri için en iyi kamp bıçağı

Teknik Özellikler
En iyisi: Uzun Ömür Tarz: Sabit bıçak Bıçak boyutu: 109mm Ağırlık: 326g
Satın alma nedenleri
+ Son derece güçlü + Paslanmaz bıçak paslanmaya karşı dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Mora Garberg, uzunluk olarak değil, yapı olarak bıçaktan bir canavar. Kamp yaparken ve genel açık hava etkinlikleri sırasında ciddi bir dayak atmak için tasarlanmış 3,2 mm kalınlığında işlenmiş paslanmaz çelik bir bıçağa sahiptir.

Bununla birlikte, keskin olmayan bir alet olmaktan çok uzaktır, özellikle jilet keskinliğinde kalması için hazırlanmış Scandi-zemin kenarı ile, attığınız her şeye her zaman hazırdır.

Kılıcın omurgasının özellikle bir yangın söndürücüyle kullanılmak üzere nasıl taşlanmış olması, hangi durumda veya hava koşulunda kendinizi bulduğunuzda hızlı bir şekilde kamp kurmanıza olanak tanıyan harika bir ek.

Hakiki deri kılıf, minimalist ancak inanılmaz derecede dayanıklı paketi tamamlar.

Leatherman Wingman Çok Amaçlı Alet

2. Leatherman Wingman Çok Amaçlı Alet

Kamp için en iyi çoklu alet

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sahada onarımlar Stil: Katlanır bıçak Bıçak boyutu: 660mm Ağırlık: 198g
Satın alma nedenleri
+ Hemen hemen her şeyi düzeltir + Harika araç seti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI49,97 ABD doları Bass Pro Mağazalarında Görüntüle 59,95 ABD doları REI.com'da görüntüle89,03 $ Amazon'da Görüntüle

Herhangi bir keşif araç setinin şeritli bir Leatherman'e ihtiyacı vardır ve Wingman en iyilerden biridir. Hafif bir pakette çok çeşitli kullanılabilir araçlar sunan Wingman, 14 aleti kendi başına etkileyici bir başarı olan 200 gramlık bir paslanmaz çelik bloğuna sıkıştırır.

Daha küçük aletler, mükemmel Victorinox İsviçre Ordusu bıçaklarıyla genel olarak karşılaştırılabilirken, kargaburun penseler bazen iş için tek araçtır ve birçok maceracıyı dar bir noktadan çıkarmıştır. Küçük yatırımlar için, açık hava sevenler için kesinlikle akıllıca değiller.

Gerber Gator Premium Outdoor Avcılık kamp bıçağı

3. Gerber Gator Premium Outdoor Av Bıçağı

Bushcraft için en iyi kamp bıçağı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Av Stili: Sabit bıçak Bıçak boyutu: 4 inç * Ağırlık: 249g
Satın alma nedenleri
+ Kullanım kolaylığı için parmak oluğu + Birinci sınıf deri kılıf BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 109 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Avcılar, bu bıçağı hem biçim hem de işlev söz konusu olduğunda hata yapamıyor gibi görünüyor, bu yüzden onu en iyi kamp bıçakları için seçtiklerimiz arasına dahil ettik.

Bu sabit bıçak bıçağının nispeten küçük bir bıçağı vardır, ancak aradığınız şey buysa, hayvanların derisini yüzmek için yeterince keskin olarak kabul edilir.

Bu kamp bıçağını diğerlerinden biraz farklı kılan şey, kavisli sapının tutmayı kolaylaştırmasıdır. Bu parmaklarınızın kaymasını önleyecek olan bıçağın altındaki parmak oyuğu ile yapılır.

Victorinox Huntsman Swiss Army Pocket kamp bıçağı

4. Victorinox Huntsman Swiss Army Çakı

Tüm kamp olasılıkları için klasik bir İsviçre çakısı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tüm olasılıklar Stil: Katlanır bıçak Bıçak boyutu: 3,5 inç * Ağırlık: 45,4 g
Satın alma nedenleri
+14 alet bir arada + Dayanıklı bıçak ve gövde BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI34,99 Odak Kamerasında Görüntüle39,99 $ Amazon'da Görüntüle $ 46 Amazon'da Görüntüle 385 Amazon müşteri incelemeleri

Bu minik İsviçre çakısı, listedeki aksi halde sağlam görünümlü kamp bıçakları arasında yerinde görünmeyebilir, ancak bir kitabı dedikleri gibi kapağına göre asla yargılamayın.

Bıçağın bıçağının 3,5 inçlik boyutuna rağmen şaşırtıcı derecede etkileyici olduğu ve diğer on üç bileşenin çeşitli iç ve dış mekan koşullarında eşit derecede kullanışlı olduğu söyleniyor.

Tamam, onunla bir geyiğin derisini yüzemeyebilirsiniz, ancak sırt çantalı gezginler, kampçılar ve yürüyüşçüler bu aracı harika dış mekanı keşfederken inanılmaz derecede kullanışlı bulacaklardır.

Victorinox Huntsman Swiss Army Pocket Knife paslanmaz çelikten yapılmıştır, ömür boyu garantilidir ve en önemlisi; bir şişe açacağı ve bir tirbuşon var, böylece kamp gezinizde her zaman soğuk bir içeceğin tadını çıkarabileceksiniz!

Accusharp Pasa Dayanıklı Spor Açık kamp bıçağı

5. Accusharp Pasa Dayanıklı Spor Açık Bıçak

Oyma için katlanır saplı en iyi kamp bıçağı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Oyma Stili: Katlanır bıçak Bıçak boyutu: 2,5 inç * Ağırlık: bilinmiyor
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve kompakt + Uygun Fiyatlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 12,99 Amazon'da 184 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bu küçük kamp bıçağı, genellikle diğer küçük görevleri oymak ve gerçekleştirmek için kullanılan hassas bıçağı nedeniyle yüksek puan almıştır. Açılmasını zorlaştırabilen bir kilitleme bıçağıdır.

Bıçak boyutuna rağmen, bir kilitleme bıçağının halka açık yerlerde taşınmasının yasadışı olduğunu unutmamak önemlidir, bu nedenle bu kamp bıçağını yalnızca özel kullanım için sakladığınızdan emin olun.

Accusharps'ın en iyi kamp bıçağı girişi, çeşitli dış mekan koşullarında şaşırtıcı derecede etkili olan güvenilir bir bıçaktır. Uzun yıllar size iyi hizmet edecek. Ayrıca, mutlak bir çalma.

En iyi kamp bıçakları: Gerber Ultimate Pro Outdoor Knife

6. Gerber Ultimate Pro Dış Mekan Bıçağı

Vahşi doğada hayatta kalmak için dayanıklı bir düşme noktası kamp bıçağı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Başlangıç ​​bıçağı Stil: Sabit bıçak Bıçak boyutu: 4.8 inç Ağırlık: 567g
Satın alma nedenleri
+ Ergonomik tutma yeri + Acil durum araçları dahildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Bear Grylls'in bu düşme noktası bıçağı, ahşap oymadan yiyecek hazırlamaya ve çırpmaya kadar her şeyi yapmanızı sağlayacak çok yönlü ve dayanıklı bir bıçaktır.

Ultimate Pro Outdoor Knife, en zorlu görevleri yerine getirirken bile rahat tutması gereken kaymaz kauçuk bir tutma yeri ile tasarlanmıştır.

Fark edilir derecede ağırdır ve sıkı oturan bir kılıfla birlikte gelir. Bu kamp bıçağı da sabit bir bıçaktır, bu nedenle daha ağır bir ele ihtiyaç duyduğunuzda onu gerçekten kavrayabilirsiniz.

En iyi çakı: Lansky World Legal Knife

7. Lansky World Legal Knife

Dışarıda neredeyse her şeyi kesen uygun bir bıçak

Teknik Özellikler
Ağırlık: 153g Uzunluk: 17.78cm Bıçak uzunluğu: 6.9cm
Satın alma nedenleri
+ Uygun bıçak + Teknik olarak yasal
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14,95 $ 'da tutuklanmanıza yol açma olasılığı en yüksek olan Amazon'da 20,99 $ Amazon'da 22,95 $ görüntüleyin Amazon'da 85 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

World Legal, zorlu Urban Tactical tasarımlarıyla ünlü Kopenhag'dan Mikkel Willumsen tarafından dünya çapında teknik olarak yasal olacağı düşüncesiyle oluşturuldu.

Sonuç, kanunun lafzına uyuyor, ancak agresif tasarım, kentsel alanlarda sallanırsa, istenmeyen bir dikkat çekebilir.

2,75 inç Paslanmaz Bıçak, naylon sap ve cep klipsi, geleneksel bir kayar bağlantı ile birleştirildiğinde, her yere teslim edilebilecek sağlam bir kesme aleti ile sonuçlanır.

En iyi çakı: Spyderco C133P Bug Paslanmaz Çelik Kayma Ortak Mikro Bıçak

8. Spyderco C133P Bug Paslanmaz Çelik Kayma Ortak Mikro Bıçak

Ultra hafif hissi veren en iyi çakı

Teknik Özellikler
Ağırlık: 17g Uzunluk: 4.1cm Bıçak uzunluğu: 3.2 cm
Satın alma nedenleri
+ Küçük ama kullanışlı + Ultra hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır işler için çok küçük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,25 $ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Ünlü bıçak yapımcısı Spyderco, anahtarlığınıza yararlı bir şekilde ne asmanız gerektiği sorusuna kendilerini uyguladı ve bu minik sanat eserini ortaya çıkardı.

Küçük 32 mm bıçak jilet keskinliğinde olmasına rağmen, tamamen yasaldır ve zorlu bisküvi paketlerini, kolileri ve benzerlerini dilimlemek için kesinlikle idealdir.

Tam paslanmaz yapı, anahtar zinciri çiziklerini temizleyecektir ve onu güvenli bir şekilde tutturmak için küçük bir kordon deliği vardır. Basit, kullanışlı ve her zaman cebinizde.

En iyi çakı: Victorinox CyberTool Lite

9. Victorinox CyberTool Lite

İş istasyonu hayatta kalanlar için ideal bir seçim

Teknik Özellikler
Ağırlık: 173g Uzunluk: 9cm Yükseklik: 3.4cm
Satın alma nedenleri
+ Harika araç seti + Bunun gibisi yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır-Gerçekten bir cep vincine ihtiyacın var mı? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 126,52 $ Amazon'da Görüntüleyin129,99 Adorama'da görüntüle145,50 $ Amazon 170 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Çoklu aracı çoklu araçlara götüren bu Victorinox canavarı, tam anlamıyla inekleri ve bir meşale, torx anahtarı seti, pense, büyüteç ve bir kaleme ihtiyaç duyabilecek diğer insanları hedef alıyor. Açıkçası hayatlarının bir noktasında hemen hemen herkesle ilgili.

Bir MacBook'u onarmak için bir cep araç seti olsaydı, bu olurdu.

Baş döndürücü 32 araç dizisi, yasal uzunlukta bir bıçak ve bunları kullandığınızda bileşenlerin kopmayacağına dair güven ile, hepsine hükmedecek ofis araç takımı budur.

En iyi çakı: Leatherman Juice CS4

10. Leatherman Suyu CS4

Çok amaçlı alet devinden en iyi çakı

Teknik Özellikler
Ağırlık: 159g Uzunluk: 8.26cm Bıçak uzunluğu: 5.77cm
Satın alma nedenleri
+ Kitleler için çoklu araç + Sağlam marka itibarı
Kaçınılması gereken nedenler
-Heavy-Tıknaz bir cepte taşımak için BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Tam yağlı bir Leatherman'dan daha hafif olan Juice serisi, orijinal mühendislik eğrisinden ziyade gündelik kullanım için tasarlanmıştır.

CS4, en büyük ikinci Juice modelidir ve herkese hitap edecek şekilde tasarlanmış bir dizi farklı tutamak rengi ve dokusuyla eğlenir.

Aletlerin sayısı yalnızca 15 olabilir, ancak kargaburun pensesi, bir testere ve bir tirbuşon, özellikle bir dizi tornavida ve bir baykuşla eşleştirilmiş neredeyse tüm sosyal durumları kapsar.

Paslanmaz bıçak, önyükleme için İngiltere yasal 2,27 inç / 5,77 cm'dir. Arabada saklamak için bir araç olarak, iş çantanızda veya çekmecenizde bırakın, kesin bir kazanandır.

En iyi çakı: Whitby SlipJoint Zebra Saplı Bıçak

11. Whitby SlipJoint Zebra Sap Bıçağı

Minimalist bir tasarıma sahip çarpıcı bir çakı

Teknik Özellikler
Uzunluk: 8.89cm Bıçak uzunluğu: 6.35cm
Satın alma nedenleri
+ Keskin fiyatlı + Güzel ahşap tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece tek bıçaklı bıçak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Whitby birkaç yıldır (1961'den beri) bıçak yapıyor ve bu kayar derz dosyası bir zanaatkarlık şaheseridir.

Kaliteli paslanmaz çelik desteklere sahip dokunsal bir zebra ahşap sap, inanılmaz derecede basit ama etkili bir pakette 2,5 inç yasal taşıma paslanmaz bıçağı tutar.

Küçük bir delik, bıçağın bir kordon üzerine asılmasına izin verir, ancak ekleyebileceğiniz tüm karmaşıklık budur. Bazen basitlik en iyisidir.

(Resim kredisi: James Brand)

12. James Markası Elko

Anahtarlık taşımak için şık bir çakı

Teknik Özellikler
Ağırlık: 37g Uzunluk: 65,8 mm Bıçak uzunluğu: 44 mm
Satın alma nedenleri
+ Sanat eseri + Süper kullanışlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok küçük

James Brand'den satın alınAnlaşmayı Görüntüle

Bu minimalist ama modern tasarımın hoşuna gidecek çok şey var, ancak Titanium / Damascus versiyonunda arzu edilenlik derecesi gerçekten yükseliyor ve size güzel ancak mükemmel bir şekilde kullanılabilir ve yasal bir bıçak sunuyor.

Süper hafif ve süper basit olan bu, iyi donanımlı herhangi bir kişinin anahtarlığına takılmak ve zor bir ip parçası veya aşırı satılmış bir paket görünene kadar unutulmak için tasarlanmıştır. Anahtarlık gözü, sağlam bir 'gözetleme aracı' olarak iki katına çıkar; kendisi potansiyel bir düz uçlu tornavida, şişe açacağı ve genel paketleme cihazıdır - bıçağı kullanmanın kriket olmadığı tüm anlar için idealdir.

Titanium / Damascus yapısı cep bıçaklarının esnek ucundayken, fatura yerine Paslanmaz'a gidilerek yarıya indirilebilir, bu da bunu her anlamda tüm cepler için tam anlamıyla ideal hale getirir.

(Resim kredisi: Higonokami)

13. Higonokami Çakı

Ultra minimal ve süper keskin

Teknik Özellikler
Ağırlık: 45g Uzunluk: 111mm Bıçak uzunluğu: 70mm
Satın alma nedenleri
+ Ultra minimalist + Gerçekten çok keskin
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok minimalist bir şey mi?

Bıçak ve Aletlerden Satın AlınAnlaşmayı Görüntüle

Dikkatli olun Daniel-san - bu eski Japon tasarımı, İngiltere'nin bıçakların kilitlenmesine ilişkin katı yasaları altında, süper basit 'Chikiri' olarak yeniden canlandı. sistem tamamen başparmakla çalışır ve kullanım sırasında klasörün açık kalmasını sağlamak için bir rakama güvenir. Ancak, buradaki noktanın çok dışında - geleneksel Japon yapımı bir Aogami (mavi kağıt) karbon çelik bıçak. 62HRC sertlik derecesi ile bu, korkunç derecede keskin bir kenar alacak ve daha yumuşak çeliklerin aksine onu da koruyacaktır. Daha yüksek bütçe verildiğinde, daha ince çelikler bile mevcuttur, ancak açıkçası bu, kişinin Zen'ini rahatsız etmeden çoğu günlük görevi yerine getirmek için yeterli olacaktır.

Basit ama oldukça etkili bir malzeme kesici olarak, bu, paranın satın alabileceği en iyi ürünler arasındadır.

Son söz:

En iyi kamp bıçakları söz konusu olduğunda ve hangisinin sizin için gerçekten en iyisi olduğuna gelince, cevap, bıçağı kullanacağınız senaryo türlerine ve yerine getireceği görevlere bağlıdır.

Kamp yapmak için çok yönlü mükemmel bir bıçak için, Mora Garberg'i tavsiye ediyoruz. Çeşitli aletlerle birlikte gelen bir bıçak istiyorsanız, Victorinox Huntsman Swiss Army Pocket Knife'ı deneyin.

Mora, kampla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü göreve dayanacak, Victorinox da brie kesecek ve şarap şişelerini eşit bir şekilde açacaktır.

Yazar hakkında…

Mark Mayne, kamp, ​​yürüyüş ve dalış konularında uzmanlaşmış bir açık hava gazetecisidir.

  • Çocuklarla kamp yapmak: profesyonel ipuçları
  • Pingtwitter & rsquo; in nihai kamp rehberi
Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Leatherman Wingman Multi-ToolLeatherman Wingman Çok Amaçlı AletBass Pro Mağazaları49,97 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünVictorinox İsviçre Ordusu ...Victorinox Huntsman Swiss Army ÇakıOdak Kamerası34,99 Görünüm Tüm fiyatları görün