Close

En iyi kanolar 2020: tatiller, hobiler ve hafta sonu gezileri için

Nehirleri ve kanalları kendi kanonuzun konforunda keşfetmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Yeni başlayan veya deneyimli bir kürekçi olmanız fark etmez - her tercih ve her fiyat noktası için en iyi kanolardan oluşan bir seçkiye sahibiz.


  • Yeni başlayanlar için en iyi sörf tahtaları
  • Yeni başlayanlar için en iyi kanolar
  • Kano maceralarınızı belgeleyinen iyi aksiyon kamerası

Doğru kano nasıl seçilir

Bir kano satın alırken ilk büyük soru, gemide kime sahip olacağınızdır: sadece siz mi, yoksa ilk eş mi?

Tüm seyahatlerinizde tek başına kürek çekmeyi planlıyorsanız, bir tandemden daha hafif, daha küçük ve taşınabilir olmasının avantajı ile tek koltuklu bir kano ideal olacaktır. Tersine, tandem kanolar, çok fazla malzeme taşıyorsanız daha iyidir, çünkü seçtiğiniz su yolu boyunca keyifli bir şekilde giderken üstte saklanabilir.

'Rockçılar' hakkında epeyce konuşma duyacaksınız, bu yüzden çevirmemize izin verin: Vücut yerde düz olarak oturduğunda kanonun ucu bu kadar yukarı doğru kıvrılır. Yay yok mu? Minimum rocker. Hafif eğri? Kendine ılımlı bir rock'çı buldun. Pratik olarak bir muz mu? Eğer bir tane görmüş olsaydık, bu maksimum bir rocker.

(Çok) temel rehberlik, viraj ne kadar dramatik olursa, kanonuzun manevra yapması o kadar kolay olur, ancak bu, bir Pazar sabahı rıhtıma gidiyorsanız, beyaz sulara göğüs germek yerine, muhtemelen önemli değildir Rockies.


Bundan sonra işler biraz tuhaflaşabilir. Şişirilebilir ve hatta katlanabilir kanolar bugünlerde büyük bir şey ve çoğumuzun sahip olduğu depolama sorunlarını çözüyor. Küçük araba? Portbagaj yok mu? Telaşa gerek yok. Bu akıllı kanolar, bir sonraki büyük maceranız için bagajda istiflenmek üzere, birlikte verilen bir kutuya kolayca yerleştirilir. Ancak geleneksel sağlam bir kanonun peşindeyseniz, başka yere bakmanıza gerek yok, çünkü en iyiler listemizde de bol miktarda var.

En iyi 6 kano:


1. Riber Dört Koltuklu Kanada Kano

Dünyaya mal olmayacak, ancak kendinizi Atlas gibi hissettirebilecek bir aile kanosu

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Aile gezileri Koltuklar: 4 Ağırlık kapasitesi: 425kg Ağırlık: 48kg Renk: Yeşil, kırmızı
Satın alma nedenleri
+ Klasik kano tasarımı + Dört kişi için yeterince büyük
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Çok ağır Amazon'a bakın