Close
  • Ana
  • /
  • Kameralar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Canon EOS RP fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Canon EOS RP fırsatları

Tam çerçeveli aynasız bir kameraya yükseltme, fotoğrafçılık oyununuzu geliştirir, ancak aynı zamanda alıştığınızdan çok daha büyük bir kameranın etrafında dolaşmak anlamına da gelebilir.


Neyse ki Canon EOS RP bu tanımın yalnızca yarısına abone oluyor. Bu, kırpılmış çerçeveli bir fotoğraf makinesinden sağlıklı bir yükseltmeyi temsil eden, ancak teknolojisini kompakt, hafif bir gövdeye sığdıran bir kameradır.

Canon'a göre, EOS RP, pil ve SD bellek kartı takıldığında 485g ağırlığındadır.

Bu kompakt kabuğun içinde 36,2 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 8 işlemci bulacaksınız. EOS RP, 50 ila 102.400 arasında genişletilebilen 100 ila 40.000 ISO aralığına ve 4779 konumlu otomatik odaklama sistemine sahiptir. Deklanşör hızları 1/4000 ila 30 saniye arasındadır.

Kamera saniyede beş adede kadar çekimi yönetebilirken, video 25p'de 4K Ultra HD'ye kadar kaydedilebilir.


Kameranın arka tarafında tam eklemli üç inçlik bir dokunmatik ekran bulunur; bu, neredeyse her açıda konumlandırılabileceği anlamına gelir.

Canon, EOS RP'ye bir RF lens yuvası verdi. Etrafta çok fazla RF lens yok, bu nedenle potansiyel alıcılar satın almadan önce kullanılabilirliği kontrol etmek ve kamerayı ne için kullanmak istediklerini belirlemek isteyeceklerdir. Bununla birlikte, uygun fiyatlı ve kompakt bir tam çerçeve kamera olan RP, değiştirilebilir lensli kamera satın almaya yeni başlayanlar için çok uygun olabilir.


Entegre Wi-Fi ve Bluetooth, fotoğraf makinesinin Canon’un akıllı telefon uygulaması kullanılarak kontrol edilebileceği anlamına gelir ve bağlantılar, fotoğrafları web'e yüklemeyi veya önce bir bilgisayara aktarmadan kablosuz bir yazıcıya göndermeyi kolaylaştırır.

Pil ömrü iddia edilen 250 çekimdir, ancak Canon, dondurucu soğuk bir günde kullanıldığında bunun 240'a biraz düştüğünü söylüyor.


Aşağıdaki en iyi Canon EOS RP fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Canon EOS RP fırsatları23 Walmart müşteri yorumlarıCanon EOS RP (lens yok ... Crutchfield 899 $ Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat Canon EOS RP Aynasız ... Walmart1.299 995 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleCanon EOS RP Tam Kare ... Amazon Prime 999 $ Teklifi Görüntüle Canon EOS RP Aynasız ... BHPhoto999 $ Anlaşmayı GörüntüleCanon EOS RP Yalnızca Gövde Crutchfield.com999 $ Anlaşmayı GörüntüleCanon - EOS RP Aynasız 4K ... En İyi Satın Al $ 999,99 Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatları için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?