Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • En iyi araç şarj cihazları 2020: Telefonunuzu şarjlı tutmak için 12V - USB adaptörleri

En iyi araç şarj cihazları 2020: Telefonunuzu şarjlı tutmak için 12V - USB adaptörleri

USB şarj bağlantı noktaları ve Bluetooth, çoğu yeni otomobilde hızla eşit hale geliyor, ancak yalnızca birkaç yıl içinde geri adım atın ve bu çok farklı bir hikaye. On yıldan daha kısa bir süre önce, bunlar birçok araçta isteğe bağlı ekstralardı, ancak günümüzün akıllı telefonlara olan bağımlılığı - öncelikle müzik ve navigasyon için - USB ve Bluetooth eksikliğini 20. yüzyılın ortalarından bir araba almış gibi hissettiriyor.

Ama korkmayın, çünkü mütevazı 12V priz - aynı zamanda çakmak soketi olarak da bilinir - kurtarmaya gelebilir. Akıllı telefonunuzu, araç kameranızı ve uydu navigasyonunuzu güçlendirmek ve hatta radyo aracılığıyla aracınıza Bluetooth bağlantısı sağlamak için genellikle ön iki koltuk arasında bir yerde bulunan 12V soketine takılan çok çeşitli cihazlar vardır.

Bu cihazlar genellikle çok ucuzdur - çoğu durumda 10 £ / 10 $ 'dan daha azdır - ve düzgün bir şekilde sığmalarına ve arabanızın içini tamamlamalarına yardımcı olmak için çeşitli şekil, boyut ve renklerde gelir.

En iyi araç şarj cihazı nasıl alınır

Bu ürünlerden herhangi birini satın almadan önce kendinize sormanız gereken birkaç önemli soru var. İlk olarak, arabanıza sığacaklar mı ve bir kez yerleştirildiğinde kolayca erişilebilir olacak mı? Çoğu otomobil 12V soketini ön koltukların arasında belli bir yere yerleştirir ve hatta bazıları arkada ikinci bir soket sunar.


Ancak bazıları uzağa sıkışmış, görüş alanından gizlenmiş veya bir iç parçanın yakınına yerleştirilmiş, bu da onlara takmayı planladığınız her şeyi engelleyebiliyor. Hatta bazı otomobiller 12V soketi ön yolcu ayak boşluğunun derinliklerinde, gözden uzak ve neredeyse ulaşılamayacak bir yerde bulurlar; kurnazca bir araç kamerası takmak için harika, ancak telefonunuzu şarj etmeye çalışırken o kadar da yardımcı olmuyor.

Daha sonra, şarj cihazının her zaman yerinde mi bırakılacağına veya her yolculuktan sonra çıkarılacağına ve arabanızın estetiğini tamamlayıp tamamlamayacağına karar vermek isteyeceksiniz. Neyse ki, bu ürünlerin çoğu, bu son noktaya yardımcı olmak için çeşitli renklerde gelir.


Bu ürünlerin şarj özelliklerinin, bunlara kaç tane aygıtın takılı olduğuna bağlı olduğunu bilmelisiniz ve aygıtları - özellikle iPad'ler gibi daha büyük aygıtları - park halindeyken şarj etmekten kaçınmalısınız çünkü bunlar pili boşaltabilir.

En iyi araç şarj cihazları: RAVPower USB Araç Şarj Cihazı


1. RAVPower USB Araç Şarj Cihazı

Dört renkte mevcut yüksek kaliteli, metal, şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Şarj cihazı endüstrisinde güvenilir isim + Çeşitli renklerde mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,39 TL'lik soketiyle gurur duyuyor

Bu USB araç şarj cihazı, güç bankaları ve şarj cihazları dünyasında büyük bir isim olan RAVPower'dan gelmektedir. Aynı anda iki cihaza güç sağlamak için iki USB bağlantı noktasına ve çizilmeye karşı dayanıklı metal kaplamaya sahiptir.

Sözde iSmart 2.0 teknolojisi, iPhone X'in pilinin şarj olması 2,2 saat kadar kısa süren hızlı şarj vaat ediyor. RAVPower, Samsung Galaxy S9'un tam olarak iki saat sürdüğünü iddia ediyor. Şarj cihazı siyah, altın, kırmızı ve gümüş renklerde mevcuttur, bu yüzden umarız aracınızın iç kısmına en uygun olanı seçebilirsiniz.

7 sterlin altındaki bir kuruşla, bu şarj cihazının paranızın tam karşılığını verdiğini düşünüyoruz.

En iyi araç şarj cihazları: DIVI All-Metal Car Charger


2. DIVI Tamamen Metal Araç Şarj Cihazı

O kadar ince ki, fabrikada kurulmuş gibi görünüyor

Satın alma nedenleri
+ Birinci sınıf alüminyum kaplama + Soketle neredeyse aynı hizada oturur
Kaçınılması gereken nedenler
-Parlayan mavi ışıklar BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 8,99 £ Amazon'da 9,99 £ Görüntüle Amazon 8 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Çoğu USB araç şarj cihazı 12V çakmak soketinden bir şekilde dışarı çıkar, ancak DIVI'nin bu seçeneği çok daha küçüktür. Aslında o kadar küçük ki, soketin kenarına neredeyse aynı hizada oturuyor ve iki USB bağlantı noktasının her zaman arabanıza takılıymış gibi görünmesini sağlıyor - 10 sterlin altı bir satış sonrası eklentisi değil.

Şarj cihazı, her bağlantı noktasından 2,4 A'ya kadar güç sağlar; bu, iki akıllı telefonun pillerini aynı anda şarj edebileceğiniz veya bir araç içi kamera veya uydu navigasyon sistemine güç sağlamak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hatta arabanıza Alexa hediye edebilir ve ikinci nesil bir Amazon Echo Dot takabilirsiniz, eğer bu size göreyse.

Buradaki tek eleştirimiz - ve bu şarj cihazlarının çoğuyla paylaşılan bir tanesi - bağlantı noktalarının, özellikle gece araba kullanırken dikkat dağıtıcı olabilecek parlak mavi bir ışık içerdiğidir. Üreticinin bu LED'leri takmamasını dileriz. Şarj cihazı siyah, gümüş ve kırmızı renklerde mevcuttur.

En iyi araç şarj cihazları: CHOETECH Hızlı Kablosuz Araç Şarj Cihazı

3. Hızlı Kablosuz Araç Şarj Cihazı SEÇİN

Anında kablosuz şarj

Satın alma nedenleri
+ Kablosuz şarj + Basit havalandırma bağlantısı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,99 £ Amazon'da görüntüle 20,99 £ Amazon'da görüntüle

Çok az arabanın kablosuz şarjı vardır, ancak bu telefon tutucusuyla, aracınıza 20 £ 'dan biraz fazla bir fiyata kolayca ekleyebileceğiniz bir özelliktir. Bu telefon tutucusu, çoğu kişi gibi çalışır ve bir havalandırma deliğine yerleştirilir ve ardından yerinde kalmak için prizin kanatlarının arkasına takılır. Bu çözüm her tür havalandırma deliği üzerinde çalışmaz, bu nedenle satın almadan önce şemaları dikkatlice kontrol edin.

Taktıktan sonra tutucuyu arabanızın çakmak soketine veya USB bağlantı noktasına (hızlı şarj cihazı ayrı olarak satılır) takmanız gerekir ve telefonunuz tutucuya her yerleştirildiğinde şarj olur.

Yaylı kollar, tüm akıllı telefonların tutucuya güvenli bir şekilde oturmasını sağlar ve telefonunuzu yatay veya dikey yönde tutmak için döndürülebilir.

En iyi araç şarj cihazları: TeckNet 4 Port Araç Şarj Cihazı

4. TeckNet 4 Portlu Araç Şarj Cihazı

Aynı anda dört akıllı telefonu şarj etmek için güç çantaları

Satın alma nedenleri
+ Aynı anda dört cihazı şarj eder + Minimum aydınlatma
Kaçınılması gereken nedenler
-Küresel olarak tıknaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,49 £ Amazon'da Görüntüle 9,99 £ Amazon'da Görüntüle

Çoğu araç şarj cihazı iki USB bağlantı noktasıyla sınırlıdır, ancak TeckNet'in bu seçeneği toplam 9,6A güç çıkışı ile dört bağlantı noktasına hizmet eder. Üretici, cihazın aynı anda dört tableti şarj edebileceğini iddia ediyor.

Akıllı bir devre tasarımının kısa devreyi, aşırı ısınmayı ve aşırı şarjı önlediği iddia ediliyor ve 2.24 inç uzunluğunda ve 1.55 inç genişliğinde şaşırtıcı derecede kompakt.

Bu şarj cihazı özellikle iki akıllı telefonu şarj ederken aynı zamanda bir araç içi kamera ve uydu navigasyon sistemine güç vermeniz gerektiğinde veya arkadaki yolcularınızın da şarjı azaldığında kullanışlıdır. Başka bir deyişle, bir hafta sonu festivalinden dönerken hayat kurtaran biri olarak kabul edileceksiniz.

Diğer daha büyük araç şarj cihazlarında olduğu gibi, şerit ölçüyü kırmak ve cihazın takılıp takılmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz, özellikle de bazen olduğu gibi aracınızın 12V soketi sıkı bir odacıksa.

En iyi araç şarj cihazları: HiGoing Bluetooth Araç Adaptörü ve Şarj Cihazı

5. HiGoing Bluetooth Araç Adaptörü ve Şarj Cihazı

Arabanıza 20 £ karşılığında Bluetooth yükseltmesi verin

Satın alma nedenleri
+ Arabanıza Bluetooth ve müzik kontrolleri vermenin düzgün yolu + Çift USB şarj bağlantı noktası
Kaçınılması gereken nedenler
-Bluetooth alıcısı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için şarj gerektirir Amazon'u kontrol edin

HiGoing'in bu cihazı iki ayrı parçadan oluşmaktadır. İlk olarak, 12V soketine takılan ve aynı anda iki cihazı çalıştırabilen bir USB şarj cihazı var.

Ardından, arabanızın yardımcı kablo girişine takılan bir Bluetooth modülü var. Telefonunuzu Bluetooth üzerinden buna bağladığınızda aramalar ve müzik aracın ses sisteminden çalınacaktır.

Bluetooth modülü kablosuzdur ve 10 saatlik kesintisiz müzik akışı pil ömrüne sahiptir. Daha sonra evde bir USB bağlantı noktasına takılarak veya 12V soketli şarj cihazının üstüne manyetik olarak takılarak yeniden şarj edilir.

Bu biraz karmaşık gelebilir, ancak araçlarında yardımcı girişi olan ancak Bluetooth olmayan sürücüler için esnek bir çözüm sunar ve fazladan iki USB şarj soketi ile birlikte gelir.

En iyi araç şarj cihazları: HUNDA 5 Bağlantı Noktalı Araç Şarj Cihazı

6. HUNDA 5 Bağlantı Noktalı Araç Şarj Cihazı

Her koltuk için bir telefon şarj cihazı mı? Tabii neden olmasın

Satın alma nedenleri
+ Aynı anda beş cihaza güç sağlar + Soket içi şarj cihazlarında iyi bir alternatif
Kaçınılması gereken nedenler
-Her arabada düzenli bir şekilde saklamayın-Şarj hızları büyük olasılıkla arabaya göre BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Dört şarj bağlantı noktası iyi ve iyi, ancak beş koltuğun hepsi dolu? Ve herkesin telefonunun şarjına ihtiyacı var mı? Sorun değil, HUNDA'nın bu seçeneği beş USB bağlantı noktasına kadar hizmet veriyor.

Tepe güç (bir seferde bir cihaza verilir) 9A iken, beş bağlantı noktasının tümü dolu ise bu 2,4 A'ya düşer.

Bu kadar büyük bir şarj büyük olasılıkla arabanızın çakmak soketinin bulunduğu yere sığmayacağından, cihaz iki ayaklı bir uzatma kablosuyla birlikte gelir, böylece göbeği aracın içinde daha merkezi bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Onu merkezi bir bardak tutacağına veya aracın iki ön koltuğu arasındaki kol dayanağına düşürmenin ideal olacağını düşünüyoruz.

En iyi araç şarj cihazları: VicTsing FM Verici ve USB Şarj Cihazı

7. VicTsing FM Verici ve USB Şarj Cihazı

Arabanıza USB şarj bağlantı noktaları ve Bluetooth ses verin

Satın alma nedenleri
+ Şarj cihazı ve Bluetooth'u eski arabalara getirir + microSD kart yuvası içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz yapışkan görünüyor-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Her arabaya sığmayabilir 17,99 £ Amazon'da Görüntüle 17,99 £ Amazon'da Görüntüle 66,99 £ Amazon'da Görüntüle

USB şarj bağlantı noktaları ve Bluetooth sesi olmayan eski arabalar bugünlerde olumlu bir şekilde arkaik hissedebilir, ancak 12V daha hafif bir sokete ve bir FM radyoya sahip oldukları sürece, bu düzeltilmesi çok kolay bir sorundur.

FM vericiyi ve şarj kitini öne çıkın. Bu 15 sterlin altındaki bu cihaz çakmak soketine takılır, ardından cihazları (kuşkusuz düşük güçlü) 2.1A USB bağlantı noktalarından şarj edebilir ve telefonunuzdaki müziği arabanın stereosunda çalabilir.

Cihaz bunu, telefonunuzun sesini bir Bluetooth bağlantısı üzerinden alıp ardından bunu bir FM frekansı olarak yayınlayarak yapar. Araç radyonuzu bu frekansa ayarlayın ve telefonunuzun çaldığı her şeyi araba stereo sistemi üzerinden dinleyebilirsiniz. Müzik çalmayı, ses seviyesini kontrol etmek ve gelen çağrıları kabul etmek veya sonlandırmak için düğmeler de vardır.

Renk seçenekleri siyah, mavi ve gri içerir. Tek dezavantajı, bu cihazın doğasında olan şaka ve bazı arabalara düzgün bir şekilde sığmayabileceği; sizin aracınızda 12V soketinin nerede olduğuna bağlıdır.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın