Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • En iyi araba temizleme ürünleri 2020: cilalar ve şampuanlardan basınçlı yıkayıcılara

En iyi araba temizleme ürünleri 2020: cilalar ve şampuanlardan basınçlı yıkayıcılara

Gurur ve neşenizin showroom görünümünü korumaya veya canlandırmaya çalışıyorsanız, kaliteli bir araba şampuanı kullanarak arabanıza haftalık yıkama yaptırmak, başlamak için kötü bir yer değildir. Bununla birlikte, piyasada yetersiz trafik kirini durulamaktan çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan birçok başka ürün vardır. İster misinen iyi akülü elektrikli süpürgeiç mekan için veyaen iyi basınçlı yıkama makinelerikir olduğu zaman içinciddi, İhtiyacın olan şeye biz sahibiz.


Aslında, arabanızın görünümünü korumak konusunda gerçekten ciddiyseniz, o zaman ara sıra derinlemesine temizlik yapmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak için, tümü aracınızı en iyi haline getirmek için tasarlanmış tekerlek temizleyiciler, cilalama bileşikleri, cam temizleyiciler ve trim revizyonları vardır.

Burada tüm temelleri kapsayan ürünlerimiz var, çünkü havalı görünümlü bir arabanın sadece parlak bir boyadan ibaret olmadığını unutmak kolaydır. Alaşımlarınızı kaliteli bir araba tekerleği temizleyicisi ile birleştirmek, süslemeyi orijinal parlaklığına geri getirmek ve kaliteli bir cam temizleyici yardımıyla iç ve dış camınızın kristal netliğinde görünmesini sağlamak isteyeceksiniz.

İşi biraz daha kolay hale getirmek için temizlik ürünlerinden aletlere kadar, 2018 yılı için en iyi araba temizleme ürünleri yığınına sahibiz. Ve son küçük son dokunuş için, arabanızın en iyi parçalarını gerçekten sergilemek için bir detaylandırma spreyi ile motorunuzu hızlıca çevirin.

Evde en etkili, profesyonel görünümlü temizliği elde etmek istiyorsanız, Karcher K5 gibi bir basınçlı yıkayıcı, hiçbir noktayı kaçırmamanızı sağlamanın harika bir yoludur.


Güçlüdür ve temizlik süresini büyük ölçüde kısaltır, ardından bu süper parlaklık için Turtle Wax FG7607 Original Car Wax gibi bir araba temizleme ürünüyle işinizi bitirebilirsiniz.

En eski arabaların bile yepyeni görünmesini sağlayacak en iyi araba temizleme ürünleri listemize göz atın.


1. Bilt Hamber Oto Jant Temizleyici

Bu alaşım dostu jant sıvısıyla jantlarınızı showroom durumuna geri getirin

Satın alma nedenleri
+ Çoğu tekerleğe güvenli ve dostça + Çılgın tekerlekler için bile kolay temizleme seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,20 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Günümüzde çoğu otomobil alaşım jantlarla birlikte geliyor ve arabanızı gerçekten güzel bir şekilde harekete geçiren jantlardır. Bu nedenle, onları lezzetli görünmelerini sağlamak hayati önem taşır, bu da Bilt Hamber Auto Wheel Cleaner'ın devreye girdiği yerdir. Bu konuda en iyi şey, sıvı spreyin asitsiz, alkali olmayan yapısıdır, bu nedenle hemen hemen her tür için uygundur tekerlek.


Nazik fırçalama, özellikle karmaşık tasarımlarda en iyi sonuçları ortaya çıkarır, ancak herhangi bir manuel müdahale olmaksızın kullanıldığında bile, tekerleklerinizin bir zevk haline geldiğini göreceksiniz. Düşük anahtarlı ambalajlara sahip olabilir, ancak sonuçlar gerçek bir aydınlatıcıdır ve size de bir süre dayanır.

2. Meguiar'ın G17216EU Ultimate Bileşiği

Bu hafif ama güçlü bileşikle yorgun boyalarınıza yeni bir soluk getirin

Satın alma nedenleri
+ Eski ve işaretlenmiş boyanın yeni gibi görünmesini sağlar + Boyaya zarar vermeden kirleri giderir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 13,77 TL Amazon'da İncele

Arabanıza bir yıkama ve cila vermek çok önemlidir, ancak bazen biraz daha ileri gitmeniz gerekir. Meguiar'ın G17216EU Ultimate Bileşiği, boya yüzeyinizi hafifçe kesmek için kullanılabilir, böylece küçük çizikler ve kusurlar yok olur. Tek kademe ve vernik boya işlerinde kullanılabilir ve ayrıca ağaç özü ve zift lekelerinin giderilmesi için idealdir.

Dahası, daha az yetkin garajların ve arabalı araba yıkama yerlerinin boyama işinize verebileceği can sıkıcı tampon girdaplarını ve daha fazla hasar eklemeden kaldırabileceksiniz. İşiniz bittiğinde, kaliteli bir ağda ile bir kez hızlıca bitirin ve gitmekte fayda var.


3. Bling Detaylandırma Spreyinin Dodo Suyu Temelleri

Hemen hemen her şeyi alabilen sıvıyla arabanızı bitirin

Satın alma nedenleri
+ Her yönden detaylandırma sıvısını çatlatır + Çeşitli yüzeylerde çalışır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,32 £ Amazon'da 7,90 £ Amazon'da Görüntüle 26,90 £ Amazon'da 176 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Boyanızı parlatmak ve jantları işlemek için zaman harcadıysanız, eski püskü iç ve dış plastik kaplama gerçek bir hayal kırıklığıdır. Yani, Dodo Juice ile hızlı bir tur at ve diğer tüm yüzeyleriniz aynı derecede iyi görünecektir. Sadece püskürtün ve silin.

Boya, plastik kaplama, metal ve cama aynı işlem uygulanabilir ve bu büyük bir 500 ml'lik kap içinde gelirken, ürün yelpazesinin bir parçası olarak ek bir 100 ml sprey de mevcuttur. Kendi valeleme rutininize son rötuşu eklemek için hızlı ve kolay bir çözümdür.

4. CarPlan Ekran Temizliği

Bu sıvı cam temizleyiciyle arabanızın galeriden yeni çıkmış gibi görünmesini sağlayın

Satın alma nedenleri
+ Ucuz ve neşeli pencere çözümü + Bir geçiş genellikle BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI hileyi yapar £ 4,29 Amazon'da görüntüleyin 38 Amazon müşteri yorumu

Temiz bir arabaya sahip olmak konusunda takıntılıysanız veya sadece 'doğru' görünmesini istiyorsanız, o zaman şeytan ayrıntıda gizlidir. Her yönden temiz cam gerçekten bir fark yaratır ve bu indirimli bodrum katı sıvısı, püskürt ve git etkinliğiyle her türlü kalıntıyı ve yapışkanları giderir.

İyi bir bez veya kağıt havluyla birlikte her şeye yardımcı olun ve bardağınızın yakında orijinal durumuna döndüğünü göreceksiniz. Bol miktarda dirsek yağı bu üründen en iyi sonucu ortaya çıkarır, ancak küçük dozlarda oldukça iyidir ve uygun tüylü bir bezle bu dar pencere köşelerine kolayca yerleştirilebilir.

En iyi araba temizleme ürünü

5. Karcher K5 Basınçlı Yıkama Makinesi

Arabanızı temizlemenin en hızlı yolu

Satın alma nedenleri
+ 8 metrelik hortum BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 278 £ B & Q'da görüntüle 349,99 £ very.co.uk'de görüntüle 447,99 £ Amazon'da 88 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

İster derinlemesine bir temizlik yapıyor olun, ister arabanıza bir kez daha vermeniz gerekiyor, hızlı sonuç almanın en iyi yolu basınçlı yıkayıcıdır. Herhangi bir kirin ne kadar inatçı olduğuna bağlı olarak değişken basınçlı tetik tabancasına sahiptir ve maksimum 40 derece sıcaklığa ulaşır.

Tekerlekler üzerinde gelir ve deterjan dahildir, böylece başka bir ürüne ihtiyaç duymadan kolayca takıp temizleyebilirsiniz. Kullanıcılar, bu makinenin kullanım sırasında montajı ve kontrolünü kolay buldu.

Autoglym The Collection

6. Koleksiyonu Otoglym

İçini ve dışını temizlemek için eksiksiz bir kit

Satın alma nedenleri
+ Profesyonel temizlik için ihtiyacınız olan her şey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69,29 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bu kapsamlı araç temizleme kiti, aracınızın içini ve dışını tamamen temizlemek için idealdir. Şampuan ve cila, parlaklık koruması, lastik ve jant temizleyici gibi şeylerin yanı sıra leke olmamasını sağlamak için bir sünger ve kaplama bezi içerir. Tüm bu ürünler kullanışlı bir taşıma çantasına sığar ve ihtiyaç duyduğunuzda bagajınızda veya garajınızda taşımayı kolaylaştırır. Arabasına bakmaktan hoşlanan biriyseniz, bu set size evde o profesyonel bitirmek için ihtiyacınız olan her şeyi vermelidir.

Meguiar

7. Meguiar'ın Mükemmel Yıkama ve Ağda

Mumların arasında parlaklığı artırın

Satın alma nedenleri
+ PH nötr BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 11,20 £ Amazon'da Görüntüleyin 17,56 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Arabanızın cilaları arasında iyi görünmesini istiyorsanız, bu yıkama ve ağda formülü arabanızı temizleyecek ve daha sonra parlak bir şekilde bırakacaktır. Basitçe suyla karıştırın ve fırçalayın ve ardından suyla durulayın.

Hızlı ve kullanımı kolaydır ve pH nötr olduğundan aracınız için çok sert değildir. Kullanıcılar, kullanımdan sonra arabanızı tamamen iz bırakmadan bıraktığını ve çok sabunlu hale geldiği için yalnızca idareli kullanmanız gerektiğini söylediler.

Kaplumbağa Balmumu FG7607 Orijinal Araba Balmumu

8. Turtle Wax FG7607 Original Car Wax

İnatçı kirleri giderir ve yüksek parlaklık bırakır.

Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI elementlere karşı korur 7,20 £ Amazon'da görüntüleyin 299 Amazon müşteri incelemeleri

Cila sadece yüksek bir parlaklık elde etmek için kullanılmaz, aslında arabanızdaki inatçı kirleri temizlemenin harika bir yoludur ve bu kullanımı kolay formül yumuşak ve hafiftir, bu nedenle arabanızı çizmez veya üzerinde iz bırakmaz.

Ayrıca, hava şartlarına karşı güçlü bir bariyer sağlayarak aracınızın hava nasıl olursa olsun parlak görünmesini sağlamak için harikadır. Bu mumun yıkamalar arasında iyi bir koruma seviyesi sağladığı söylenmektedir.

Bilt Hamber Oto Kil Bar

9. Bilt Hamber Auto Clay Bar

Bu araba kiliyle en pürüzsüz yüzeyi elde edin

Satın alma nedenleri
+ Güçlü çekme eylemi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9.51 £ Amazon'da Görüntüle 11.24 £ Amazon'da Görüntüle 12.70 £ Amazon'da görüntüle 666 Amazon müşteri incelemeleri

Bu kil kalıbı, sudan başka ilave bileşen gerektirmez ve otomobilin boyasına karşı nazik kalarak zorlu lekeleri ve izleri çıkarabilir. Arabanızın durumuna göre farklı kıvamlar seçebilirsiniz.

Aracınızı sık sık temizlemeyi seviyorsanız, boyası iyi durumda olan tüm araçlar için yumuşak kil önerilir. Arabanız biraz daha eskiyse, en iyi sonuçlar için orta boy çubuk önerilir.

Meguiars Lüks Kuzu Yünü Yıkama Eldiveni

10. Meguiars Lüks Kuzu Yünü Yıkama Eldiveni

Bu lüks mit ile temizlerken çizilmelerden kaçının

Satın alma nedenleri
+ Peluş kuzu yünü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 11,72 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemeleri

Bu yumuşak araba temizleme eldiveni kullanmak, sert kir ve kirle uğraşırken bile boyada herhangi bir iz veya çizik kalmamanızı sağlar. Bu eldivenin uzun süre dayandığı söyleniyor ve ayrıca bir tarafında böcek gibi şeyleri kaldırmak için harika olan bir ağ paneli var.

Kullandıktan sonra eldiveni ılık suda yıkamanız yeterlidir, böylece temiz ve bir dahaki sefere hazır olurlar. Bu eldiveni her türlü araba temizleme şampuanı veya cila ile kullanabilirsiniz.

Kent Car Care Ekstra Büyük Mikrofiber Kurutma Havlusu

11. Kent Car Care Ekstra Büyük Mikrofiber Kurutma Havlusu

Yüksek parlaklık ve leke yok için arabanızı kurulayın

Satın alma nedenleri
+ Ağırlığının 8 katına kadar su emebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3,99 £ Amazon'da görüntüle 4,49 £ Amazon'da görüntüle 15,99 £ Amazon'da görüntüle 2 Amazon müşteri incelemeleri

Arabanızı iyice temizledikten sonra, iyice kurulayın, yeni kadar iyi görünmesini sağlar ve aynı zamanda hala ıslakken üzerine herhangi bir şey yapışma riskini almayacağınız anlamına gelir.

Bu mikrofiber havlu suyu emmede harikadır ve arabanızı tamamen kurutmanıza ve cilalamanıza izin verir. Makinede yıkanabilir ve yumuşaklığını kaybetmez, böylece arabanızı ne sıklıkta yıkarsanız yıkayın tekrar tekrar kullanılabilir.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Bilt Hamber Auto Wheel ... Bilt Hamber Auto Wheel Cleaner Amazon £ 15,20 GörüntüleTüm fiyatları görün