Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • En iyi araç telefonu tutucular 2020: ön cam, havalandırma ve gösterge bağlantıları

En iyi araç telefonu tutucular 2020: ön cam, havalandırma ve gösterge bağlantıları

Telefonlarımız, artık onları çok işlevli bir cihaz olarak kullanmamıza izin veren birçok harika özelliğe sahiptir.navigasyonveya arabada çağrı almak için hoparlör.


Ancak yeni yasalar yürürlükte olduğundan, telefonunuzun arabanızın kuyusunda tutulmak yerine kontrol panelinize doğru bir şekilde monte edilmesi zorunludur.

Mütevazı araç telefonu yuvasına girin.

Bir araç telefonu tutucusu, sürüş sırasında ekranın güvenli bir şekilde görüntülenmesi için cihazınızı optimum konumda tutmak üzere tasarlanmıştır. Genellikle havalandırma menfezinize takılırlar veya ön cama takmak için lastik bir vantuza sahiptirler.

Klipsli bir montaj aparatı kolayca takılıp çıkarılır ve kontrol panelinize oldukça iyi uyum sağlarken, bir vantuz ön camına iz bırakmayı sevmeyenleri veya arabadan ayrılma fikrinden hoşlanmayanları rahatsız edebilir. arabaları gözetimsiz olduğunda görünür şekilde monte edilir.


Bir araç telefonu tutucusu satın alırken, en ucuz seçeneği tercih etmeyin, çünkü bunlar genellikle dayanıksız ve güvensiz olabilir ve telefonunuza zarar verebilir. Ayrıca, telefonunuzun şekline ve boyutuna tam olarak uymayan bazı ucuz evrensel telefon tutucuları da bulabilirsiniz, bu da başlangıç ​​için kurulumu zorlaştırabilir.

Telefonunuzu arabada güvenli ve yasal hale getiren en iyi araç telefonu tutucularından bazılarını seçtik. Bazıları telefonunuzu hareket halindeyken açık tutmak için şarj kablolarıyla uyumludur ve bazıları tercihinize bağlı olarak telefonunuzun yönünü değiştirmenize izin verir. Seçtiğimiz telefon bağlantılarının çoğu tüm akıllı telefonlarla uyumludur ve hepsi o kadar da pahalı değildir.


Satın alabileceğiniz en iyi araç telefonu tutucular

En iyi araç telefonu tutucusu: Belkin Araç Havalandırma Aparatı

1. Belkin Araç Havalandırma Aparatı

Ön camınızı ekranlardan ve lekelerden uzak tutan düşük profilli bir telefon montajı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İnce Eklenti: Hava tahliye klipsi Uyumlu: 5,5 inç'e kadar akıllı telefonlar Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Güvenli ancak nazikçe kavrar + Düşük profil
Kaçınılması gereken nedenler
-Araba ısıtması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çalışıyorsa havalandırmayı kapatmanız gerekecek Amazon'da £ 19,49 Görüntüle Amazon'da Görüntüle24,95 £ Apple UK'de görüntüleyin566 Amazon müşteri değerlendirmesi

Taksi sürücülerinin ön cama yapışan emici olanlar yerine havalandırma bağlantılarını kullanma eğiliminde olmalarının bir nedeni var: görüşünüzü engellemeden telefonu kolayca görülebilecek bir konuma koyuyorlar ve siz ' viraj dönüp telefonunuzu ayak boşluğuna çarparak gönderin.


Belkin, aksesuarları ile ünlüdür ve Belkin Araba Havalandırma Yuvası şu anda en iyi araç telefonu tutucusu için seçimimizdir. Isıtıcı havalandırma deliklerinizden birine kolayca kayar (arabanızın ısıtması çalışıyorsa, bu havalandırma deliğine giden hava akışını kapatmayı unutmayın) ve ardından telefonunuzu lastik kaplı saplarında güvenli bir şekilde tutar.

Havalandırma montajı 180 derece dönerek telefonunuzu dikey veya yatay modda kullanabilirsiniz ve arkada şarj kablosunun düzgün bir şekilde bağlı kalmasına yardımcı olmak için kablo tutucu bulunur. Kablolardan bahsetmişken, bu montaj bir tane ile birlikte gelmez, bu nedenle yalan söyleyen yedek bir kablonuz yoksa ayrıca bir tane satın almanız gerekecektir. Belkin, montajın 5,5 inçe kadar olan telefonları tutacağını ve 3 mm kalınlığa kadar çoğu kasayı barındıracağını söylüyor.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Kenu kablosuz şarj cihazı

2. Kenu Airframe Qi Kablosuz Şarjlı Araç Havalandırma Yuvası

Telefonunuzu destekleyin ve kablosuz olarak şarj edin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Şarj Eklentisi: Hava tahliye klipsi Uyumluluk: Her ikisi de Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Qi uyumluluğu + İnce ve iyi yapılmış + Çift QC 3.0 adaptörü
Kaçınılması gereken nedenler
-Bütün telefonlar kablosuz şarj değildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 26.99 Amazon 85 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Telefonunuzu tutan bir yuvaya ne dersiniz?veşarj ediyor mu? Kenu'nun sunduğu bu şık seçenek, yerleşik 10W Qi kablosuz şarj ile sizi çirkin kablolarla uğraşmaktan kurtaran bilettir. Arabanızın kabininin daha derli toplu görünmesini sağlayacak, gerçekten temiz bir seçenektir.


Bir havalandırma deliğine kenetlenir (bir pencere montajı da mevcuttur) ve bir döner mafsal ile ayarlanabilir. Kutuya çift QuickCharge 3.0 adaptörü de dahildir, böylece ikinci bir cihazı da şarj edebilirsiniz.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Logitech ZeroTouch

3. Logitech ZeroTouch

Eller serbest navigasyon için ses destekli araç telefonu yuvası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eller serbest kontrol Ek: Hava tahliye klipsi Uyumlu: Android Ayarlanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Alexa ile uyumlu + Dokunmaya gerek yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulamayı indirmeniz gerekiyor

Bu araç telefonu yuvası, yuvanın kendisi açısından özel bir şey değildir, ancak bu telefon yuvasının yaptığı şey, tamamen eller serbest kontrolüne izin vermektir. İlgili uygulama, telefonunuzu tamamen ses kontrolü ile kontrol etmenizi sağlar ve Alexa ile uyumludur, böylece size müzik çalabilir, arama yapabilir, metin gönderebilir ve GPS'inizi sizin için yönlendirebilir.

Bu yuvada ayarlama özelliği yoktur, ancak havalandırma klipsi sağlamdır ve telefonunuzun görüntüleme için mükemmel açıda olmasını sağlar.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Exshow Araç Bağlantısı

4. Exshow Araç Bağlantısı

Görüşünüzü engellemeyen esnek bir ön cam montajı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Esneklik Ek: Vantuz Uyumlu: 6 inç'e kadar ekranlar Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+360 derece ayar + Stabilite için ekstra emiş
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 9.99 Amazon'da görüntüle 12.99 £ Amazon'da görüntüle 14.99 £ Amazon'da 446 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Bu ekstra uzun araç telefonu montaj aparatı, yol görüşünüzü engellemeden telefonunuzu görüntülemek için ideal konuma getirmek için mükemmeldir. İkiye katlanan vantuz, ön cama kolaylıkla yapıştığı anlamına gelir, ancak uzunluğu, düz olmayan yüzeylerde biraz sallanma eğiliminde olduğu anlamına gelir.

Ayrıca, herhangi bir akıllı telefonu 6 inç'e kadar tutarak ekranınızın mükemmel konumunu ve yönünü bulmanızı sağlayacak 360 derece top ayarına sahip olacaksınız. Genel olarak, kullanıcılar bunu basit ama etkili bir araç telefonu tutucusu olarak gördüler.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Yosh Manyetik Araç Bağlantısı

5. Yosh Manyetik Araç Bağlantısı

Telefonunuzu kolayca monte etmek için basit ama etkili bir tasarım

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarım Eklentisi: Hava tahliye klipsi Uyumluluk: Tüm akıllı telefonlar Ayarlanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Manyetik ek + Bir tableti tutabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Telefonunuzun arkasına bir çıkartma yapıştırmanızı gerektirir BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 5,99 £ Amazon'da 9,99 £ Amazon'da görüntüleyin 16 Amazon müşteri yorumu

Çok zor ve hantal bir şey istemiyorsanız, bu basit manyetik hava deliği montajı ideal seçimdir. Kullanıcılar, klipsin havalandırma deliğinin ne kadar sağlam olduğunu ve telefonunuzu montaj üzerinde istediğiniz herhangi bir konuma nasıl kolayca yerleştirebileceğinizi seviyor.

Bu küçük cihaz çok fazla görünmeyebilir, ancak tabletinizi bile tutabilir ve engebeli arazide sürerken bile yerinde kaldığı söylenir. Telefonunuzun çalışabilmesi için arkasına manyetik bir çıkartma yapıştırmanız gerekir; bu, güzel bir kılıfınız veya renkli bir kılıfınız varsa biraz çirkin olabilir. Bununla birlikte, ucuz ama güvenilir bir araç telefonu montajı için, bundan iyi şeyler bekleyebilirsiniz.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Arteck Araç Bağlantısı

6. Arteck Araç Bağlantısı

Kolay erişim için her yere monte edin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok İşlevli Bağlantı: Yapışkan ped Uyumluluk: Tüm akıllı telefonlar Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok hantal değil + Daha büyük akıllı telefonları bile tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 7,99 £ Amazon'da 7,99 £ Amazon 6 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüle

Ön camınızın bir araç telefonu tutucusunu yapıştırmak biraz zor geliyorsa, bu yapışkan ped, telefonunuzu kontrol panelinize takmak için harika bir seçenektir. Alıcılar, bu araç telefonu tutucusunun çok ayarlanabilir olduğunu ve telefonunuzu yatay veya dikey olarak konumlandırmanıza izin verdiğini ve daha büyük el cihazları için bile şaşırtıcı derecede sağlam olduğunu gördüler.

Bazıları başlangıçta bu montajı kontrol paneline yapıştırmakta zorlandı, ancak biraz su buldu, güzelce kavramasına yardımcı oldu. Genel müşteriler bu ürünü tüm akıllı telefon cihazları için sağlam ve özelleştirilebilir bir montaj parçası olarak önermektedir.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Wuteku Araç Telefonu Tutucu

7. Wuteku Araç Telefonu Tutucu

Gösterge paneliniz için basit ancak ayarlanabilir bir manyetik telefon montajı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Mükemmel açı Bağlantı: Yapışkan ped Uyumluluk: Tüm akıllı telefonlar Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Manyetik tutuş + Gizli manyetik telefon diski
Kaçınılması gereken nedenler
- Yapışkan ped BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 11,99 £ Amazon'da görüntüle 12,99 £ Amazon 6'da görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Burada başka bir harika manyetik araç telefonu tutucumuz var, ancak bu sefer manyetik diski telefonunuzun kasasının altına gizlice gizleyebilirsiniz, böylece telefonunuzun estetiğini bozmasın.

Sahipler, bu küçük montaj aparatının daha büyük telefonları çok iyi tuttuğunu fark ettiler, ancak bazıları yapışkan pedin gösterge panelinde kalması konusunda sorun yaşadı. Bununla birlikte, standart bir akıllı telefona sahip olanlar, bu bağlantının minimum çabayla büyük bir esneklik sağlamasını bekleyebilir.

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular: Mpow Grip Pro 2

8. Mpow Grip Pro 2

Bu montaj, güvenli bir tutuş için CD çalarınıza yuvalar

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Kaymaz Eklenti: CD girişi Şunlarla uyumludur: 3,5 inç'e kadar ekranlar Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hala CD çalabilir + Katı ve sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
- Dikey pozisyonda görünümü engelleyebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8,49 £ Amazon'da 9,19 £ Amazon'da Görüntüle 13,99 £ Amazon'da 2 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Yapışkan pedlerden veya vantuzlardan ikna olmuyorsanız, bu araç telefonu tutucusu sağlam ve sağlam bir alternatiftir. Bu cihaz, hareketi en aza indiren ve kayma riskini ortadan kaldıran CD yuvanıza yerleştirilerek sabitlenir.

Döndürme ve eğme yoluyla tamamen ayarlanabilir, ancak daha büyük ekranlara sahip kullanıcılar, dikey konumda görüşlerini engelleyebileceğini söylemişlerdir. Bu telefon bağlantı aparatı yerindeyken CD'leri de çalmaya devam edebilirsiniz, ancak CD'leri değiştirmek için çıkarmanız gerekecektir.

Syncwire manyetik telefon tutucusu

(Resim kredisi: Syncwire)

9. Syncwire Manyetik Araç Telefonu Tutucu

Kompakt, eğilebilir ve dönen bir telefon tutucusu

Satın alma nedenleri
+ Kompakt alüminyum tasarım + Eğme ve döndürme seçenekleri + Herhangi bir telefonla çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Telefonunuza manyetik bir ped yapıştırmayı (veya bir kasanın içine koymayı) gerektirir -Her türlü havalandırma deliğine uymayabilir

Syncwire'ın bu manyetik telefon tutucusu, sağlam bir alüminyum tasarıma sahiptir ve telefonunuz için mükemmel konumu bulmanıza yardımcı olmak için eğilebilir ve döndürülebilir. Montaj, çoğu gösterge paneli hava deliğine takılır ve telefonunuzun arkasına yapıştırmak için bir çift manyetik plaka (bir dairesel ve bir kare) ile birlikte gelir.

Bu tür manyetik montaj, herhangi bir telefonla çalışacak şekilde tasarlanmıştır, ancak metal plaka, telefonun kablosuz şarj özelliğinin çalışmayı durdurmasına neden olabilir. Bunu aşmak için plakayı bir telefon kılıfının arkasına yapıştırabilir ve ardından kablosuz olarak şarj ederken bunu çıkarabilirsiniz.

Olixar Araç Telefon Tutucu

(Resim kredisi: Olixar)

10. Olixar Araç Telefon Tutucu

Ön cama veya kontrol paneline monte edilebilir

Satın alma nedenleri
+ Ön cam veya gösterge paneli montajı + Güçlü manyetik tutuş

Başka bir manyetik seçenek, bu sefer Olixar'dan. Jel tarzı vantuz, hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak ön cama veya gösterge paneline yapıştırılabilir. Ardından, telefonunuzu yerinde tutmak için bir telli mıknatıs kullanır ve her zamanki gibi, birlikte verilen manyetik plakayı telefonunuzun veya telefon kılıfınızın arkasına yapıştırmanız gerekir.

Mpow araç telefonu montajı

(Resim kredisi: Mpow)

11. Mpow Araç Telefonu Tutucu

Çok fazla ayarlanabilirliğe sahip evrensel bir telefon tutucusu

Satın alma nedenleri
+ Hemen hemen her telefonu tutabilir + Ön cama veya kontrol paneline çubuklar + Çok sayıda ayarlanabilirlik seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-Manyetik tutucudan daha hantal

Mpow'un bu araç telefonu montajı, ön cama veya kontrol paneline takmak için bir vantuz kullanırken hemen hemen her boyuttaki telefonları tutacak şekilde tasarlanmıştır. Kolun açısı ve uzunluğu ayarlanarak telefonunuzu mükemmel bir şekilde konumlandırmanıza yardımcı olur.

Tutucunun alt kısmı, bir güç kablosuna yer açmak için katlanabilir ve tutucunun iç kenarları siyah, gri ve kırmızı renklerde mevcuttur.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Belkin Araç Havalandırma Montaj Parçası ... iPhone / Samsung / LG / Sony Amazon için Belkin Araç Havalandırma Aparatı £ 14 GörüntüleTüm fiyatları görün