Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • En iyi araba cilası ve araba cilası 2020: Yorgun boyayı yenileyin ve koruyun

En iyi araba cilası ve araba cilası 2020: Yorgun boyayı yenileyin ve koruyun

Garaj yolunuzdaki gurur ve neşenin showroom kadar taze görünmeye devam etmesini istiyorsanız - yollarda biriken yaz kirlerini silkmek ve hatta birisi dikkatsizce bir otoparkta boyayı klipsledikten sonra en iyi haline geri dönmek istiyorsanız - çatlamanız gerekecek en iyi cilayı ve en iyi cilayı çıkarın.


Ancak, önemsizden sınırda saçma olan fiyatlara kadar geniş bir ürün yelpazesi var. Ayrıca kafanızı karıştıracak çok sayıda jargon var ve sonra, elbette, bu ürünlerden herhangi birinin gerçekten sihirlerini yerine getirmesi için doyurucu bir dirsek yağı isteyeceksiniz.

Ayrıca hatırlanması gereken çok önemli bir şey var: Araba cilası ve araba cilası aynı şey değildir. Aslında, temelde birbirlerinin zıddıdırlar. Bu yüzden cilayı katlamadan ve cilayı parlatmaya başlamadan önce (yoksa tam tersi mi?), Açıklamamıza izin verin.

Araba cilası ile araba cilası arasındaki fark nedir?

Daha yüksek fiyatlar görme eğiliminde olduğunuz araba cilası, boyasını korumak için araca uygulanan bir maddedir. Kaliteli bir cila düzgün bir şekilde uygulandığında, otomobilin boyasına yepyeni bir koruyucu katman uygulanarak daha uzun süre parlak ve yeni görünmesine yardımcı olur.

Ayrıca, cilalar suda çözülmesi zor maddelerden yapılma eğiliminde olduğundan, boyayı nem kaplamaz. Bunun yerine, yağmur, yüzeyde büyük su damlacıklarının oturduğu ve her yağmur yağdığında balmumunun arabanızı nasıl yıkamadığını gösteren 'boncuklanma' ya neden olacaktır.


Araba cilası ise aslında çok hafif bir aşındırıcıdır. Boyaya cila sürmek, boyanın üst kaplamasının (veya önceden biraz uyguladıysanız cilanın) küçük bir katmanını kaldıracaktır. Bu, hasarlı, solmuş veya oksitlenmiş boyayı sıyırma etkisine sahip olabilir ve altındaki taze bir tabakayı ortaya çıkarabilir. Cila ayrıca boyadaki gresi, kiri ve hatta hafif çizikleri giderir.

En iyi uygulama, arabanızı normal şekilde yıkamak, ardından cilalama gerekip gerekmediğini görmek için boyayı kontrol etmektir. Bundan sonra, yaklaşık üç ay sürmesi gereken koruyucu bir mühür oluşturmak için balmumu uygulayın; bu süre zarfında düzenli yıkama (cilalama olmadan) en iyisidir.


En İyi Araba Cilası

En İyi Araba Cilası: Autoglym Süper Reçine Cilası

1. Autoglym Süper Reçine Cilası

Tüm dünyada motor endüstrisi tarafından sevilen bu, düzenli bir ödül kazanan ve Pingtwitter'ün en iyi otomobil cilasıdır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Profesyonel yüzey Tip: Reçine cilası Boyut: 1 litre
Satın alma nedenleri
+ Güvenilir isim + Daha büyük şişe paranın karşılığını verir + Ödüllü araba cilası
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,66 $ Amazon'da 23,95 $ Görüntüle Amazon'da 34,75 $ Görüntüle Amazon'da Görüntüle

Autoglym, araba temizleme dünyasında son derece saygın bir isimdir ve her yerde profesyonel garajlarda ve atölyelerde buna benzer bir şişe bulmanız olasıdır. Şirket, çok çeşitli araç bakım ürünleri sunmaktadır, ancak bu süper reçine cilası, arabanıza bakma konusunda kesinlikle ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.


Yeni yıkanmış ve kurutulmuş boyaya uygulayın; cila, boyayı nazikçe temizler ve iyileştirir, kusurları giderir ve küçük çizik ve çizikleri gidermeye yardımcı olur. Cila ayrıca mat ve soluk alanlara parlaklığı geri kazandırarak arabanıza yeni bir yaşam süresi verir. En iyi araba cilasını mı arıyorsunuz? Budur.

En İyi Araba Cilası: Turtle Wax Renew Polish

2. Turtle Wax Cilayı Yenile

Son derece saygın bir otomobil bakım markası için indirimli fiyat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Boya restorasyonu Tip: Sıvı cila Boyut: 500 ml
Satın alma nedenleri
+ Saygın marka + Düşük fiyat + İnce çizikleri gidermek için formüle edilmiştir
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha derin çiziklerde çalışmayacak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 22.02 Amazon'da görüntüle

Turtle Wax, araba bakım endüstrisinde iyi bilinen bir başka isimdir ve bu boya yenileme cilası, arabanız yorgun görünmeye başladığında başlamak için iyi bir yerdir. Cila, hafif çizikleri nazikçe gidererek eski ihmal edilmiş boyayı ustaca canlandırmak için yaratıldı.

Cila ayrıca boyadaki oksidasyonu da giderecek ve eski ve kirli görünümlü boyaya biraz can vermeye yardımcı olmak için tüm arabalarda kullanmak güvenlidir. Hafif çizikler, sıyrıklar ve çizikler bu cila ile giderilebilir, ancak - bu makaledeki diğer tüm ürünler gibi - mucizeler yaratamayacağını unutmamalısınız.


Bu cilayı otomobilinizin krom detaylarında kullanabileceğiniz gibi gövde boyasında da kullanabilirsiniz. Bir kez uygulandıktan sonra, puslu bir görünüm elde etmek için kurumaya bırakın, ardından mikrofiber bir bezle ayna parlatıcısına hafifçe parlatın.

En İyi Araba Cilası: Dodo Juice Need for Speed ​​all-in-one cila ve balmumu

3. Dodo Juice Need for Speed ​​all-in-one cila ve cila

Acele temizlik için hepsi bir arada cila ve cila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Aceleyle temizlik Tür: Hepsi bir arada cilalayın ve cilalayın Boyut: 500ml
Satın alma nedenleri
+ Hepsi bir arada ürünler cila ve cila işlevi görür + Hızlı ve kolay uygulanır + İki ila üç hafta koruma sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Kaliteli bir mumun yerini alamaz - Daha basit cilalardan daha pahalıdır - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Yukarıda cila ve cilaların ayrı ürünler olduğunu söylerken, her ikisi olarak da hareket edebilecek bazı hepsi bir arada çözümler vardır. Need for Speed ​​by Dodo Juice böyle bir üründür ve adından da anlaşılacağı gibi, acelesi olan herkes için ideal bir araba temizleyicidir.

Eşinizin düğünü için şoför olarak gönüllü olmayı unuttunuz mu? Endişe etmeyin; biraz Dodo Suyu üzerine sıçrayın ve boyanıza (elle veya makineyle) süratle sürdükten ve parlattıktan sonra, araba hem temiz olacak hem de elementlerden korunacaktır.

Temizleme özellikleri diğer cilalar ile aynı şekilde çalışır ve hafif çizikleri ve oksidasyon izlerini nazikçe giderir. Ancak bu ürün aynı zamanda mum içerir, bu nedenle parlak bir yüzey ve iki ila üç hafta sürdüğü iddia edilen bir koruma tabakası bırakır. Dodo'nun kendisi bunun sizin özel araba cilanızın yerini almayacağını kabul ediyor, ancak hızlı bir düzeltme için sahip olunması gereken iyi bir ürün.

En İyi Araba Cilası: Auto Finesse Tripple

4. Otomatik Finesse Tripple

Üçü bir arada ürün, bir showroom parlaklığı için cila, sır ve cila görevi görür

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tek üründen hepsi bir arada koruma Tip: Üçü bir arada cila, sır ve balmumu Boyut: 500 ml
Satın alma nedenleri
+ Boyayı cilalar ve entegre cila ile korur + Boyayı korumak için karnauba içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Özel bir ağdayı değiştirmeyin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu üçü bir arada çözüm cila, perdah ve balmumu içerir - bu nedenle 'üçlü' adıdır. Diğer birleşik ürünlerde olduğu gibi, Auto Finesse özel (ve çok daha pahalı) bir balmumu kadar iyi performans göstermeyebilir, ancak genel ve ara sıra kullanım için, arabanızı parlak tutmak ve kirden korumak için sağlam bir seçenektir.

Diğer cila / cila kombinasyonlarında olduğu gibi, bunu temiz ve kuru boyaya sürmek, ardından bir pus oluşana kadar bekletmek ve mikrofiber bir bezle showroom cilasına parlatmak isteyeceksiniz. Karnauba (Brezilya mumu veya palmiye mumu olarak da bilinir) ilavesi, boyanızın üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak onu suya, yol kirine ve elementlere karşı korumaya yardımcı olduğu için burada anahtardır.

Uygulandıktan sonra, arabanızı önümüzdeki ay kadar normal bir şekilde, cilanın orada olduğunu ve işini yaptığını bilerek güvenle yıkayabilirsiniz.

En İyi Araba Cilası: T-Cut Rapid Scratch Remover

5. T-Cut Hızlı Çizik Giderici

Hafif çizikleri ve çizikleri gidermek için özel ürün

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kusurları gidermek Tip: Çizik giderici cila Boyut: 500 ml
Satın alma nedenleri
+ Özel çizik giderici + Hafif çiziklerin, girdapların ve lekelerin görünürlüğünü azaltır + Boyalı metal, emaye, çoğu plastik, cam ve seramik üzerinde çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Genel bir araba temizleme ürünü olarak tasarlanmamıştır -Daha derin çiziklerde çalışmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bazı cilalar ve cilalar aracınıza genel bir temizlik sağlamak için tasarlanırken, pazar lideri T-Cut'ın bu ürünü, boyadaki çizikleri, sürtünmeleri ve diğer lekeleri gidermeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.

Tüm arabanızı onunla temizlemek yerine, bu, araba yıkandıktan sonra (ancak cilalamadan veya cilalamadan önce) ve yalnızca belirli hasar alanlarında kullanılacak bir üründür. Macunu bir çizik veya sürtünme üzerine uygulayın, ardından dairesel hareketlerle boyaya uygulayın ve hafif çiziklerin kaybolduğunu görmelisiniz.

Bu T-Cut çizik sökücü, boyalı metal, emayeler, parlak boyalı yüzeyler, çoğu plastik, cam elyafı jel kaplamalar, cam ve seramikler dahil olmak üzere çeşitli araç türlerinde güvenle kullanılabilir.

En İyi Araba Balmumu

Otomobil cilaları yıllar içinde uzun bir yol kat etti ve modern sürücüler için boyanıza parlaklık katmak için seçebileceğiniz akıllara durgunluk veren bir dizi sıvı ve macun var. Bazılarımız motoru parlatmak için harcanan birkaç saatten daha fazlasını sevmemize rağmen, bunu bir an önce bitirmeyi tercih ediyorsanız, kolay araba cilaları uygulamak en iyi yoldur.

Dikkat edilmesi gereken noktalar, güçlendirme yeteneği ve bunu başarmanın kolaylığı, arabanızın her yerinde parlıyor. Bazı araba cilaları, çok fazla güneş olmaması ve daha düşük sıcaklıklar gibi optimum koşulları tercih ederek, değişken olabilir. Aynı zamanda, çok nemli olduğunda veya havada nem varsa ve maksimum parlaklığı elde etmek için uzun süre bekliyorken araba cilası uygulayın.

En iyi araba cilalarının seçimi, ürünleri tüm temelleri kapsayacak şekilde sıraladık ve uygulama söz konusu olduğunda oldukça esnektir. Hepsinden iyisi, talimatları izleyerek ve doğru cilalama ve cilalama tekniğini kullanarak uygularsanız, kısa süre içinde en iyi araba cilasının tüm avantajlarından yararlanmaya başlayacaksınız. İyi bir iş çıkardığınızda, yağmur damlalarının üstyapıyı süper kaygan küçük boncuklarla yuvarlaması gerektiğinden anlayacaksınız.

En İyi Araba Balmumu: Meguiar G18216EU Ultimate Liquid Wax

1. Meguiar G18216EU Ultimate Sıvı Wax

Bu en iyi araba cilası, basit ve kaliteli sentetik koruma sağlar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sorunsuz parlaklık Tip: Sıvı Boyut: 473ml
Satın alma nedenleri
+ Parlak veya şeffaf son katlarda kullanılabilir + Köpük aplikatörü ve mikrofiber havlu ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Puristler sentetik olmayan bir Karnauba ağdasını tercih edebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,99 $ Amazon'da Görüntüleyin

Meguiar'lar derin parlaklıkta ustalardır ve stressiz bir parlaklık peşindeyseniz bu mum tüm kutuları işaretler. Ayrıca, zorlu bir çalışma gibi arabada cilalamayı çok fazla bulanlardan biriyseniz Ultimate Liquid Wax ter dökülmeden uygulanabilir ve cilalanabilir. Aynı zamanda elementleri de iyi savuşturur, bu da daha az mumlara ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir. Satın alabileceğiniz en ucuz araba cilası değil, ancak biraz uzun sürer ve birinci sınıf bir ürün kullandığınızı anlayabilirsiniz. Buna ek olarak, paket ergonomik olarak tasarlanmış bir köpük aplikatörü ile birlikte gelir ve mikrofiber parlatma havlusu kaliteli ve mükemmeldir.

En İyi Araba Balmumu: Bilt Hamber Çift Hızlı Araba / Motosiklet Balmumu

2. Bilt Hamber Çift Hızlı Araba / Motosiklet Balmumu

Bu zengin macun ağdası zaman alır ancak sizi muhteşem kalıcı bir parlaklık ile ödüllendirir.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uzun Ömür Türü: Yapıştır Boyutu: 250ml
Satın alma nedenleri
+ Öğeleri çok güzel bir şekilde savuşturur + Biraz uzun bir yol kat eder
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ KAMPANYALARI Amazon'a göz atın

Bu macunla acele etmeli ve ayrıca bol miktarda dirsek yağı sürmelisin. Ancak, parlatmayı bitirdikten sonra gelen sonuçlar oldukça tatmin edici olacaktır. Bu, uzun süreli yağmur ıslatmalarından sonra bile parlaklığını korumada harika olan kaliteli bir macundur. Ayrıca, macunlar genellikle sıvılardan biraz daha uzun süre dayanır ve bu İngiliz şirketi, mumlarını biraz daha ileri götürme konusunda özellikle usta görünmektedir. Hızlı bir ağda olduğunu iddia ediyorlar, ancak bu muhteşem karnauba kabının cazibesinden en iyi sonucu almak için bolca zamanı hak ettiğini söyleyebiliriz.

En İyi Araba Balmumu: Gtechniq 0.5 C2 Liquid Crystal v3

3. Gtechniq 0,5 C2 Sıvı Kristal v3

İsteksiz araba temizleyicileri için mükemmel olan, süper kolay uygulanabilen sprey parlatıcı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Göz kamaştırıcı bir dolgu macunu tipi parlaklık Türü: Sprey Boyutu: 500ml
Satın alma nedenleri
+ Uygulaması ve tutması çok kolay + İyi bir değer hızlı düzeltme
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 55,39 ABD doları tutarında bir carnauba balmumunun zengin parlaklığından yoksundur Amazon'da Görüntüleyin

Görünüşte zararsız olan bu sprey cilası, bol miktarda yumruk atıyor ve daha da önemlisi, arabayı cilalamakla geçirilen bir sabah düşüncesine kapılırsanız mükemmel. Biraz dolgu macunu gibi çalışır ve onu lekesiz boyaya uygulamak isteyeceksiniz, bu nedenle önce derin bir yıkama yapmak en iyisidir. Ancak, uygulama bitine geçtiğinizde bu gerçek bir doddle olur. Parlatmak için zaman ayırın ve birkaç ay süreceğini düşündükleri parlak bir yüzey ortaya çıkarır. Tutarlı bir şekilde kullanın ve şişe sizi bir süre daha devam ettirmeli, bu da ilk harcamaya rağmen daha bütçe bilincine sahip sürücüler için bunu sağlam bir bahis haline getirmelidir.

En İyi Araba Balmumu:

4. Süper Cera Brezilya Karnauba

Geri çekilin ve bu Brezilya karnauba balmumu muamelesiyle göz kamaştırmaya hazırlanın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Ağda meraklıları Tür: Yapıştır Boyut: 150g
Satın alma nedenleri
+ Hastayı harika bir parlaklık ile ödüllendirir + Para için çok şey sunar
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'dan en iyi şekilde yararlanmak için bol miktarda dirsek gresi gerektirir

Arabayı cilalamak için harcanan birkaç saatten daha fazla hiçbir şeyi sevmeyen çok sayıda insan olduğunu biliyoruz ve bu yüksek kaliteli Brezilya carnauba kutusu birinci sınıf. Super Cera, görünüşe göre geleneksel Brezilya carnauba T1 - birinci sınıf çeşitlilik - ve modern sentetik sert mumlar, polimerler ve diğer bileşenlerin bir kokteylidir. Balmumu kesinlikle derin ve çok parlak bir yüzey sağlar, ancak bir alanı çok fazla kaplamamak için zamanınızı ayırarak dikkatlice çalışmanız gerekir. Yine de, bir miktar sağlam parlatma işleminden sonra boyanız bir zevk haline gelecektir. Daha da iyisi, çok çekici bir hindistancevizi kokusu da içeriyor, böylece cila yaparken Güney Amerika kokusunun tadını çıkarabileceksiniz.

En iyi araba cilası: Autoglym Rapid Aqua Wax

5. Autoglym Rapid Aqua Wax

En sevdiğimiz mum, maksimum rahatlık için ıslak veya kuru yüzeylerde kullanılabilir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Zaman kazandıran Tip: Sıvı Boyut: 700g
Satın alma nedenleri
+ Islak veya kuru boyaya uygulayın + Leke veya çizgi yok
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36,88 $ 'a bir kez uygulandığında en uzun ömürlü değil Amazon'da 38,68 $ Görüntüleyin Amazon'da Görüntüleyin

Bu akıllı sıvı mum, hem ıslak hem de kuru arabalarda kullanılabilme özelliğiyle öne çıkar ve acele temiz bir makineye ihtiyacınız varsa, onu harika bir zaman kazandırır. Yeni yıkanmış yüzeylerde lekesiz bir yüzey sağlar ve aracı sabunlama ile parlatma arasında keserek büyük miktarda efor tasarrufu sağlar. Olumsuz hava koşullarında mumun kendisi çok uzun süre dayanmaz, ancak tamamen rahatlık sağlamak için bunda hata yapamayız. Geleneksel bir cilanın su geçirmez yapısını tercih ediyorsanız, bunu tercih etmek istemeyebilirsiniz, ancak arabalarına dakikalar içinde gerçekten iyi bir parlaklık sağlayan bir cila uygulama fikrini seven herkes için bu en iyi seçimdir.

En İyi Araba Balmumu: Soft99 Fusso Wax Coat Light

6. Soft99 Fusso Wax Coat Light

Beyaz ve gümüş renkli arabalar bu mükemmel cilayla cilalanmış ve mükemmel şekilde korunacaktır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Açık renkli arabalar Tür: Yapıştır Boyut: 200g
Satın alma nedenleri
+ Özellikle hafif boyalar için + İnanılmaz kalıcı güç
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oldukça pahalı 39,99 $ Amazon'da görüntüleyin

Arabasında açık renkli boya bulunan herkes, arabanın temiz görünmesini sağlamanın ne kadar acı verici olduğunu anlayacaktır: Soft99’un Fusso Wax Coat'u girin. Beyaz ve hafif otomobiller için özel olarak tasarlanmış olup, kiri, döküntüyü ve suyu iten koruyucu bir tabaka oluşturur. Düzgün bir şekilde uygulamak ve parlatmak için biraz dirsek yağı ve yaklaşık bir saat zaman alırken, finiş mükemmel. Bu mum aynı zamanda karanlık bir araç alternatifinde de mevcuttur ve cilanın 12 aya kadar dayanabileceği konusunda biraz rahatlatıcı bilgi ile birlikte gelir.

En İyi Araba Balmumu: Turtle Wax FG7633 Green Line Original Car Wax

7. Turtle Wax FG7633 Green Line Original Car Wax

Orijinal ve en iyi ekonomik araba cilası, kullanımı kolay ve harika bir sonuç verir.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Türü: Sıvı Boyut: 500g
Satın alma nedenleri
+ Üstün değer + Mükemmel sonuç
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 44,99 $ 'a çıkmaktan daha zor Amazon'da görüntüle

Hepimizin bildiği ve sevdiği klasik şirketin orijinal ürünü. Turtle Wax'tan Green Line balmumu, küçük bir fiyata harika bir sonuç sunan mükemmel bir bütçe satın alımdır. Sorunsuz ve kolay uygulanır, kiri ve hafif oksitlenmeyi kaldırır, cansız boyaya parlak bir parlaklık verir ve elementlere karşı korur. Porsche sahipleri, onu atlarında kullanma fikrine karşı çıkabilir, ancak ortalama motorunuz için bu gerçekten harika. Aslında oldukça iyi performans gösteren ucuz bir araba cilası arayanlar için, bunlardan bir şişe alın.

En İyi Araba Balmumu: Simoniz Original Wax

8. Simoniz Orijinal Balmumu

Geleneksel otomobiller için geleneksel cila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eski okul seçimi Tür: Yapıştır Boyut: 150g
Satın alma nedenleri
+ Zaman içinde test edilmiş kaliteli ürün + Doğal mum
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI güçlendirmek için çoooooook zaman alır Amazon'a bakın

Simoniz’in Orijinal Balmumu muhtemelen & ldquo; uygun & rdquo; hayal ettiğinizde aklınıza gelecek olan şeydir. araba cilası. Vintage tarzı ile teneke kutusu, motorunuza gerçekten bakma ritüeline katkıda bulunur. Başvurması zor bir iş, ancak biraz uzun bir yol kat ediyor ve karşılığını fazlasıyla alıyor. Doğal Carnauba'yı ('balmumu kraliçesi') kullanarak, uzun süreli koruma için parlak bir parlaklık verir. Para için rakipsiz değeri olan bir klasik. Geleneksel bir araç veya klasik bir araba için bir araba cilası arıyorsanız, bu listedeki başka hiçbir şeyle uğraşmayın.

En İyi Araba Balmumu: En İyi Araba Balmumu: İstenilen Angelwax

9. Angelwax Arzu Edilir

Mükemmel sonuç veren araba takıntılıları için en iyi cila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Araba takıntıları Tür: Yapıştır Boyut: 250g
Satın alma nedenleri
+ Lüks arabalar için harika + Harika kokuyor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Göz sulandıran fiyat Amazon'a bakın

Bu balmumu listemizdeki diğer seçimlere kıyasla gülünç derecede pahalı görünüyor ve açıkçası öyle. Ancak, eski araçların kendini adamış bir restoratörüyseniz veya aşırı fiyatlara sahip ancak inanılmaz derecede güzel bir arabayla gurur duyuyorsanız, bu sizin için detaylandırıcı ciladır. Uygulamadan sonraki 5 aylık performansıyla, koruyucu gücü oldukça inanılmazdır, ayrıca uygulanması ve çıkarılması kolaydır, harika kokar ve ne kadar pahalı olduğu düşünüldüğünde parlak bir görünüm verir, tam olarak beklediğiniz şey budur. Standart bir araba kullanıyorsanız, bu tamamen aşırıdır, ancak kruvazörünüz lüks ise, bu cilayı doğru şekilde tedavi edin.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın