Close

En iyi kedi GPS izci 2020: maceracı kedicikler için GPS izci

Kediler zor ve özel karakterler olabilir, ancak bir kedinin GPS izleyicisi, siz bakmadığınız zamanlarda neler yaptıklarına dair size bir fikir verebilir. Artı, eğer kediniz kaybolursa - ki bu ne yazık ki, evcil hayvanların üçte biri bir noktada kaybolur - bu onları eve daha hızlı götürmenize yardımcı olabilir.


Başlangıçta ABD Hava Kuvvetleri tarafından askeri operasyonlarda kendilerine yardımcı olmak için geliştirilen evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanlarının tam olarak nerede olduğunu ve nerede olduklarını bilmek için Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) teknolojisinden yararlanabilirler. Ne kadar mesafe, örneğin izleyicinin Bluetooth veya SIM kart kullanıp kullanmadığına ve bir uygulama ile gelip gelmediğine bağlı olup, örneğin kedinizin yurt dışından kapanı takip etmenize olanak tanır.

  • En iyi evcil hayvan kamerası
  • En iyi köpek izci

Kediniz için bir GPS izleyici seçerken, konumsal güncellemelerin sıklığı ve doğruluklarının yanı sıra konum geçmişi gibi başka özellikler sunup sunmadıkları gibi akılda tutulması gereken birkaç nokta vardır. Sonra, kullanım kolaylığı ve aylık bir ücretin ekli olup olmadığı ve ayrıca boyut ve ağırlık gibi kedicik rahatlığı için pratik hususlar var.

Tabii ki bütçe de bir rol oynar. Tipik olarak, daha küçük, daha temiz birimler daha pahalıdır ve içinde bir SIM kart kullananlar size ekstra bir aylık fatura sağlayabilir. Yani, gerçekten hangi özellikleri istediğinize ve bunlar için ne kadar ödemeye hazır olduğunuza bağlıdır.

En iyi kedi GPS izci: Tractive GPS Collar


(Resim kredisi: Tractive)

1. Çekici GPS Yaka

En iyi genel kedi GPS izci: Sahipler için birçok özelliğe sahip sağlam bir yaka

Teknik Özellikler
Ağırlık :: 30g Su geçirmez :: Evet Teknoloji :: SIM kart Aboneliği gerekli :: Evet
Satın alma nedenleri
+ Konum izleme ve geçmiş + Etkinlik izleme + Uzun menzil
Kaçınılması gereken nedenler
-Abonelik gerekli Kediler için günümüzün en iyi Tractive GPS Tracker fırsatları