Close

En iyi kömür barbekü 2020: yaz için en iyi klasik ızgaralar

Dışarıdaki en iyi odun kömürü barbeküsüne sahip olmak, gaz, pelet ve hatta elektrikli yakıtın faydaları ne olursa olsun, birçok yaz ızgara için en değerli bahçe aracıdır. Bahçe, veranda, plaj, kamp alanı veya karavan için en iyi kömür ızgaraları harika bir seçimdir ve biz de en iyinin en iyisini bulduk. En iyi beş bahçeyi ve seyahat dostu mangal kömürü ızgaralarını ortaya çıkarmak için daha kapsamlı barbekü rehberimizi karıştırdık.


• En iyi gazlı barbekü kısa listesi

Aşağıdaki kılavuzlarda bu kömür ızgaralarıyla ilgili çok daha uzun yorumlar bulacaksınız. Bu yüzden, bu sıkıcı bahçe merkezi kuyruklarından kaçının ve saygın çevrimiçi perakende ortaklarımızdan sipariş verin. Daha uzun bir oyun oynamayı seviyorsanız,Amazon Prime Günühub veKara Cumasayfa bazı ucuz mangalları da ortaya çıkarabilir.

Daha fazla okuma:

Kömür barbekü Amazon Prime Day fırsatları

İleAmazon Prime GünüBu yılın Ekim ayı ortasına düşerseniz, en iyi mangal kömürü için bazı iyi fırsatlar görebilirsiniz… ama nefesini tutmayın. Gerçek şu ki, stoklar yaz boyunca düşüktü ve insanlar yaz mevsimine kadar açık havada eğlenmeye normalden daha fazla devam ettikçe talebin alışılmadık derecede yüksek kalması muhtemel.Kara Cumadaha iyi bir bahis olabilir ya da yeni yıl satışları… Ya da gelecek baharı bekleyin.

Tercih sırasına göre en iyi mangal kömürü

En iyi kömür mangal: Napoleon Pro 22K-LEGPingtwitter Best Buy logosu


1. Napoleon Pro 22K

En iyi kömür su ısıtıcısı barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 22 inç İçin: Bahçe ve veranda
Satın alma nedenleri
+ Yüksekliği ayarlanabilir ızgara + Ofset menteşeli kapak + Üst yapı kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Kanada su ısıtıcısı barbeküsü, üst çekmeceli bir ızgaranın tüm kriterlerini karşılar: hem dolaylı hem de doğrudan pişirme için menteşeli kapak, yüksekliği ayarlanabilir, dökme demir pişirme ızgarası, kül tutucu, entegre termometre, odun kömürü eklemek için katlanabilir ızgara plakaları ve dört sağlam bacaklar. Daha fazla konuşma.

en iyi kömür mangal: Weber Master-Touch

2. Weber Master-Touch

En iyi Weber kömür barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 22 inç İçin: Bahçe ve veranda
Satın alma nedenleri
+ Güvenilir performans + Son derece dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 219 ABD doları Amazon'da görüntüleyin219 ABD doları Home Depot'ta Görüntüle 219,01 ABD doları Walmart'ta görüntüle

Dünyayı fetheden Master-Touch, yüksekliği ayarlanabilir bir ızgaraya veya menteşeli bir kapağa sahip değildir, ancak on yıllık zorlu kış depolamasına dayanacaktır. Aynı zamanda Weber’in yenilikçi Gurme ızgara ekleme sistemine de sahiptir - sadece merkezi çıkarın ve isteğe bağlı wok, pizza taşı veya kümes hayvanları kavurma makinesine vurun. Güvenilirlik, inşa kalitesi ve marka övgüleri ana ön koşullarınızsa, bu çatlama modelinden ötesine geçmeyin. Sadece mevcut durumdan yararlanmak isteyen etik olmayan satıcılardan satın almaktan kaçının.


en iyi kömür barbekü: EVERDURE BY HESTON BLUMENTHAL CUBE

3. HESTON BLUMENTHAL CUBE TARAFINDAN OLDUĞU

En iyi taşınabilir kömür ızgarası

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 10 inç İçin: Balkonlar ve piknikler
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Taşıması kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI199 $ Walmart'ta görüntüleAmazon'u kontrol edin

• Everdure Cube'ü John Lewis & Partners'tan 149 £ 'a satın alın

Hareket halindeyken ızgara yapmak için uygun şekilde tasarlanmış şık bir taşınabilirlik mi arıyorsunuz? Yemek voodoisti Heston Blumenthal'ın bu şık küçük parçasını deneyin. Porselen emaye Küp, sosislerin sahil kumu üzerine yuvarlanmasını önlemek için tasarlanmış 10 inçlik bir ızgara ve yiyecek saklama ve hazırlama tepsisi olarak ikiye katlanan kapalı bir kapak ile birlikte gelir. Gerilla ızgaralarını ayırt etmek için en iyi seçenek.

en iyi kömür mangal: TEPRO TORONTO CLICK


(Resim kredisi: Tepro)

4. TEPRO TORONTO TIKLAYIN

Aileler için en iyi bütçe kömür barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 22 x 16 inç İçin: Bahçe ve veranda
Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat + Yükseltilebilir kömür ızgarası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• 125 £ 'a Amazon'dan Tepro Toronto Click satın alın

İyi tasarlanmış ve altı kişilik bir parti için yeterince büyük, çok uygun fiyatlı bir odun kömürü barbekü arıyorsanız, bu kurnaz Alman tasarımı modeli düşünün. Toronto Click, geniş 22 x 16 inç pişirme ızgarası, entegre ısıtıcı raflı menteşeli kapağı, dahili termometre ve katlanır yan rafının yanı sıra, krank kolunu kullanarak kolayca yukarı ve aşağı sarabileceğiniz yükseltilebilir bir kömür tepsisine de sahiptir. Kabul edilirse, kullanılan malzemeler şehirdeki en iyi malzemeler değildir, ancak yine de paranızın karşılığında çok fazla miktarda alırsınız. Akıllı tıklama sistemi, bu arada, montajı oldukça kolaylaştırır. Aileler için harika bir bütçe barbie.

en iyi kömür mangal: LotusGrill

5. LotusGrill

Anında ızgara için en iyi taşınabilir kömür barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 12 inç İçin: Balkonlar ve piknikler
Satın alma nedenleri
+ Fan destekli ısıtma + Neredeyse dumansız + Taşıma çantasıyla birlikte geliyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• LotusGrill'i Amazon'da 126 £ karşılığında satın alın

Bu fanla çalışan barbekü, piyasadaki diğer modellerden daha az duman çıkarır, bu nedenle balkon veya kamp alanı için bir tane almayı düşünün. LotusGrill’in pille çalışan fanı, kömürü beş dakikadan daha kısa bir sürede ısıtırken, geçmeli 12 inçlik ızgarası, iki veya üç tutam için yeterli yemek alanı sağlar. Yedi toz boya kaplı renkte mevcuttur.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın