Close
  • Ana
  • /
  • Aksiyon Kameraları
  • /
  • En ucuz aksiyon kamerası 2021: Bankayı bozmadan aksiyonu 4K videoda yakalayın

En ucuz aksiyon kamerası 2021: Bankayı bozmadan aksiyonu 4K videoda yakalayın

En ucuz aksiyon kameraları rehberimiz, evinizi yeniden düzenlemek zorunda kalmadan tüm dış mekan maceralarınızı yakalamanıza yardımcı olmak için burada. Beklediğiniz gibi, burada yer alan tüm kameralar paranızın tam karşılığını verir, ancak bazıları 4K60FPS video ve daha fazlası gibi en iyi özelliklere sahiptir.


En yeni seriye yön veren modeller kadar zengin özelliklere sahip olmasa da, listemizin başında bulacaksınız.en iyi aksiyon kameraları(şu anda inanılmazGoPro HERO 9 Siyah), damlama teknolojisi, burada listelenen kameraların büyük çoğunluğunun buzlu sıcaklıklarda, zorlu yollarda veya suyun derinliklerinde tüm istismarlarınızı yakalayacak kadar sağlam olduğu anlamına gelir.

Görüntü sabitleme, hyperlapse video modları ve HDR fotoğrafçılığı gibi kamera içi olanaklar eskiden yalnızca üst düzey modellerde bulunurdu, ancak şimdi bunları en son ucuz aksiyon kameralarında da bulabilirsiniz.

Pazar liderleri, GoPro, her yeni sınıfının en iyisi sürümde kendi son derece yüksek çıtasını sürekli yükseltir, ancak biraz değiştirilmiş GoPro'lar hala büyük ölçüde yetenekli (ve şimdi çok değerli) kayıt araçları - tüm modellerin nasıl karşılaştırıldığını görmeken iyi GoProkılavuz. En önemli ipucumuz, çok yeni olmayan bir modeli seçerek biraz para biriktirmek ve pazarlık için göz kulak olmaktır.GoPro anlaşmaları. Özel sayfa içi aracımız, listemizdeki her bir model için size en iyi fiyatları verecektir, böylece her zaman bir pazarlık yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

En ucuz aksiyon kamerası: Uzman seçimimiz

  • Bazı üst düzey kameraların aksine, aşağıda yer alan daha ucuz modellerin daha düşük fiyat etiketleri vardır, elbette, ancak bu, özelliklerden mahrum oldukları anlamına gelmez.
  • En ucuz aksiyon kamerası için en iyi seçimimiz bu noktada bir örnektir. Düşük fiyatı göz önüne alındığında, GoPro HERO 7 White, ses kontrolü ve dijital video sabitleme dahil olmak üzere görünüşte sonsuz bir özellik listesine sahiptir. Su içinde ve dışında tüm ekstrem sporlar ve açık hava etkinlikleri için idealdir (10 metreye kadar su geçirmez).

En ucuz aksiyon kamerası nasıl seçilir

Bütçe aksiyon kameranızı seçerken, dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Video kalitesi en önemlisidir. Şu anda mevcut olan en yüksek kalite 5K'dır, ancak çok daha yaygın olanı 4K'dır. Yamaçları oyarken, snowboardunuzun arkasındaki spreyi gerçekten kapatmak için, 60 fps'de 1080p'den daha düşük çekim yapan bir aksiyon kamerası aramamalısınız.


Ayrıca kameranın boyutuna, şekline ve ağırlığına bakın. Kaskınıza veya ekipmanınıza takmayı planlıyorsanız, dengenizi bozacak ağır bir hareketli kamera istemezsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz arayış için ellerinizi uygun bağlantılara alabilmeniz de gerekir. Bunun da ötesinde, fotoğraf makinenizin yardımcı uygulaması (varsa) aracılığıyla ham görüntüleri mi, yoksa anında geri bildirim için LCD ekranda mı görüntülemeyi tercih edeceğinizi aklınızda bulundurun.

En ucuz aksiyon kameraları su geçirmez olsa da, listemizdeki tüm modeller için bu geçerli değildir. Ancak, sağanak yağışlarda veya bir sörf veya SUPing alıyorsanız, her zaman bir kasa satın alma seçeneği vardır. Bunun dışında, temel unsurlar olarak fotoğraf çözünürlüğünü (özellikle ara sıra selfie çekmek istiyorsanız) ve pil ömrünü düşünün. Sizin için en ucuz aksiyon kamerasını keşfetmeye hazır mısınız? Okumaya devam etmek...


Şu anda satın alabileceğiniz en ucuz aksiyon kameraları

En ucuz aksiyon kamerası: GoPro HERO7 White

(Resim kredisi: GoPro)

1. GoPro Hero 7 Beyaz

En ucuz aksiyon kamerası paranızın tam karşılığını verir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Genel kalite Video kalitesi: 1440p30, 1080p60 Pil ömrü: 2 saat Su geçirmez: Kutusuz 10 m
Satın alma nedenleri
+ Dokunmatik ekran + kılıfsız 10 metre su geçirmezlik + Dijital video sabitleme + Sesle kontrol BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI139,90 £ EBay'de görüntüle 149,99 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin250,27 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Şu anda piyasadaki en ucuz aksiyon kamerası GoPro HERO 7 White. Ekim 2018'de o zamanki amiral gemisine bütçe arkadaşı olarak yayınlandıHERO 7 SiyahGiriş seviyesi HERO 7 White, GoPro'nun etkileyici aksiyon kamerası teknolojisini modern, cüzdan dostu bir pakette sunuyor. Bu çift Pingtwitter Ödülü sahibi GoPro'nun şu anki aralığında değil, ancak yine de yaygın olarak bulunabiliyor ve en son modelden çok daha ucuz (inanılmazHERO 9 Siyah).


H7 White, GoPro & rsquo; nun kapsamlı montaj ve muhafaza yelpazesiyle uyumludur (yeni GoPro'lardan farklı olarak, herhangi bir şeye monte etmeden önce bir çerçeveye yerleştirmeniz gerekecektir). Kamera ayrıca 10 metreye kadar darbeye ve suya dayanıklıdır. Duyarlı, güneş ışığı dostu iki inçlik dokunmatik ekran, oynatma ve ayarlara hızlı erişim sağlar. Yerleşik (çıkarılamayan) bir pil, şarj başına yaklaşık iki saatlik kullanım sağlar.

Düşük fiyat göz önüne alındığında, ses kontrolü HERO7 White'a etkileyici bir ektir. Film çekmek, 'GoPro, kaydetmeye başla' demek ve bip sesini beklemek kadar kolaydır. Genel olarak, ses tanıma inanılmaz derecede duyarlıdır, ancak kamerayla sörf yaptığımızda Kahramanın her zaman çarpan dalgaların kakofonisine ilişkin komutları almadığını gördük.

Her şeyi basitleştiren HERO 7 White, yalnızca iki çekim çözünürlüğü sunar: 30 veya 60 fps'de 1440 veya 1080p ve ayrıca 10 MP fotoğraflar. Tahtanın & rsquo; bisiklete kadar, çekimler net ve canlıdır ve Video Sabitleme modu, işler çalkantılı olduğunda kliplerin düzgün kalmasına yardımcı olur. Otomatik Düşük Işık modu, ağaç gölgelik altı gibi daha karanlık ortamlarda çekim yaparken inanılmaz derecede iyi çalışıyor; bu modları kapatırsanız, yarattıkları farkı hemen anlayacaksınız. Geçmişte, giriş seviyesi GoPro kameraları ağır çekim video seçeneğinden vazgeçti, bu nedenle HERO 7 White'da göründüğünü görmek harika.

Uçurumdan dalış veya temel atlama için yaşıyorsanız ve sponsorlarınızı memnun etmek için çarpıcı düzenlemeler yapmanız gerekiyorsa, muhtemelen Kahramanın 4K çözünürlük eksikliğini biraz sınırlayıcı bulacaksınız. Bununla birlikte, maceralarınızın YouTube'a hazır görüntülerini çekmek için güvenilir, kullanımı kolay bir HD kameraya ihtiyaç duyan yarı zamanlı bir adrenalin bağımlısıysanız, GoPro HERO 7 White, yenilmesi gereken büyük isim ucuz aksiyon kamerasıdır.


en ucuz aksiyon kamerası: Akaso Brave 7 LE

(Resim kredisi: Akaso)

2. Akaso Brave 7 LE

İndirimli fiyat etiketine sahip ön ekran donanımlı kamera

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Vlog çekimi Video kalitesi: 4K30 Pil ömrü: 50 dakika Su geçirmez: 1 m (veya birlikte verilen kılıfla 30 m)
Satın alma nedenleri
+ Ön ve arka ekranlar + Para için çok fazla kamera + İki pil, uzaktan kumanda ve montaj parçaları dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Sorunlu uygulama desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 119,47 £ Amazon'da görüntüleyin

Brave 7 LE avucunuzun içine güzelce oturur. 127 gram ağırlığıyla sağlam bir ağırlığa sahiptir ve konturlu metal ve plastik gövdesi çok daha yüksek bir fiyat etiketine sahip bir fotoğraf makinesi gibi görünür ve hissedilir. Başlık özelliği öne bakan bir ekran olsa da, Brave 7 LE ayrıca genellikle yalnızca meraklı modellerde bulunan ses kontrolü, hızlandırılmış özellikler ve altı eksenli görüntü sabitleme gibi bir dizi özelliği de barındırıyor. İki pil, bir uzaktan kumanda, geniş bir montaj yelpazesi ve su geçirmez bir muhafaza ile gelmesi ve bu, paranızın tam karşılığını veren bir kamera olması faktörü. Cüzdan dostu bir fiyata sahip sağlam ve özelliklerle dolu bir kamera arıyorsanız, Akaso Brave 7 LE'yi yenmek gerçekten zordur.

Daha fazla oku:Akaso Brave 7 LE aksiyon kamera incelemesi

en ucuz aksiyon kamerası: Crosstour CT9900

(Resim kredisi: Crosstour)

3. Crosstour CT9900

Uygun fiyata kapsamlı bir paket

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Değer Video kalitesi: 4K60 Pil ömrü: 90 dakika Su geçirmez: Kılıfla 40 m
Satın alma nedenleri
+ 60 FPS'de 4K video + Görüntü sabitleme + USB mikrofon dahildir + İki pil dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok duyulabilen kamera ses çıkışı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

60FPS'de tam teşekküllü 4K video ile övünebilen 100 £ 'dan daha düşük maliyetli pek çok kamera yok, Crosstour CT9900'ün mevcut 80 £ altındaki fiyat dilimine aldırmayın. Ancak, etkileyici bir video çözünürlüğünün yanı sıra, kamera aynı zamanda yerleşik görüntü sabitleme özelliğine, 2 inçlik bir arka dokunmatik ekrana sahiptir, 40 metreye kadar su geçirmezdir ve 20 MP fotoğraf çekebilir.

CT9900'ün standart paketi, kamera, su geçirmez muhafaza ve çok çeşitli montaj parçalarının yanı sıra, iki çıkarılabilir pil, bir uzaktan kumanda ve bir klipsli harici USB mikrofon ile ihtiyacınız olan her aksesuarı içerir. CT9900'ün son derece cüzdan dostu fiyatına ulaşmak için birkaç küçük köşe kesildi - kaydedilen ses kamera içi oynatma sırasında neredeyse duyulamaz ve şarj kablosu için bir fiş alamazsınız.

en ucuz aksiyon kamerası: Akaso V50 X

(Resim kredisi: Akaso)

4. Akaso V50 X

Bu bütçe aksiyon kamerası 30 fps'de 4K video çekebilir

Teknik Özellikler
En iyisi: Minimum para karşılığında maksimum patlama Video kalitesi: 4K30, 2.7K30, 2K60 Pil ömrü: 60 dakika Su geçirmez: Kılıfla 40m
Satın alma nedenleri
+ 100 £ 'dan daha düşük fiyata 4K30 video + Video sabitleme + 2 inç dokunmatik ekran + Su altı çekimi için dalış modu
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü daha uzun olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,99 TL Amazon'da Görüntüleyin

Eskiyen GoPro modellerine oldukça benzer görünse de, Akaso & rsquo; nun V50 X kamerası güncel. En yüksek faturalandırma, 4K videolarını 30 fps'de çekebilme yeteneğine gider, bu da 100 £ / 100 $ 'dan daha düşük maliyetli bir kamera için oldukça etkileyici, ancak iyi döşenmiş özellikler listesi burada bitmiyor. Biraz daha pahalı olan Akasko Brave 7 LE'de bulunan ön kamerayı almasanız da, V50 X 12 MP fotoğraflar çekebilir, dahili görüntü sabitleme yazılımına sahiptir ve maksimum alana sahip ayarlanabilir geniş açılı bir lens ile birlikte gelir. 170 derece görüş açısı. Ayrıca 1080P90 veya 720P120'de ağır çekim video, zaman atlamalı video, fotoğraf zamanlayıcı ve bir dizi ölçüm ve pozlama seçeneğine sahiptir.

Kamera, bir su altı muhafazası, yedek pil, uzaktan kumandalı deklanşör ve bir dizi GoPro uyumlu montaj gibi bir dizi aksesuarla birlikte gelir. Kamerayı uzaktan çalıştırmanıza, içeriğinizi görüntülemenize ve doğrudan sosyal medyada paylaşmanıza olanak tanıyan bir akıllı telefon uygulaması da mevcuttur. Sonuç olarak, bu, fiyatı için olağanüstü bir değer olan oldukça rekabetçi bir pakettir.

Belki Anahtarlık

(Resim kredisi: Akaso)

5. Belki Anahtarlık kamera

Süper hafif, başparmak büyüklüğünde bir nişancı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Vlogger'lar Video kalitesi: 4K / 30fps, 2.7K / 60fps, 2.7K / 30fps, 1080p / 60fps, 1080p / 30fps, 720p / 120fps, 720p / 60fps Su geçirmez: Sıçramaya dayanıklı (IP56) Maksimum pil ömrü: Belirtilmemiş
Satın alma nedenleri
+ Süper küçük ve hafif + Harika uygulama içi düzenleme + Dar görüş alanı + İyi görüntü sabitleme
Kaçınılması gereken nedenler
- Su sıçramasına karşı dayanıklı - 4K detayda yumuşak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 77 Akaso CO., Ltd'de görüntüleyin Amazon'u kontrol edin

Akaso Keychain, sizinle her yere gidebileceğiniz küçük, 36g, 4K bir kameradır. GoPro geniş açılı çekimleri sevse de, Anahtar Zinciri dar bir görüş alanına sahiptir ve bu, belirli bir şeyi çekmek istiyorsanız aslında çok daha yararlıdır. Bu ucuz hareketli kamera sadece değil, aynı zamanda manyetiktir, bu da onu bisikletinizden spor salonu ağırlıklarınıza kadar her şeye takabileceğiniz anlamına gelir (ve kullanmadığınız zaman buzdolabı kapınıza saklayabilirsiniz). Keychain, sizi yaratıcı olmaya ve yeni bakış açıları yakalamaya teşvik ederek öne çıkıyor ve bunu desteklemek için mükemmel bir uygulaması var. Portre veya manzara videolarını ve fotoğraflarını soldurma, silme, altyazılar ve özel efektlerle sonsuz bir şekilde düzenlemek için kullanın. Altı eksenli görüntü sabitleme sistemi, pürüzsüz görünen videolar oluşturmaya yardımcı olur ve hızlandırılmış, döngü kaydı ve 20 megapiksel fotoğraf seçenekleri gibi özellikler yeni olasılıkların kapısını açar.

Tam okuyunBelki Anahtarlık incelemesi

En ucuz aksiyon kamerası: Olfi One.Five Black

(Resim kredisi: Olfi)

6. Olfi One.Five Black (2. nesil)

İndirimli fiyat etiketine sahip özelliklerle dolu bir kamera

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Özellikler Video kalitesi: 4K 24 fps Pil ömrü: Yok Su geçirmez: Kutu ile 30 m
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel görüntü ve video kalitesi + Görüntü sabitleme + Kompakt boyut + Hafıza kartı dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük dokunmatik ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149,99 £ Amazon Düşük Stokta Görüntüle 149,99 £ Tweeks Cycles'da Görüntüle

Bu ikinci nesil Olfi One.Five Black size nispeten az sayıda dolar karşılığında büyük, şişkin bir patlama çantası verir. 4K'da çekim yapabilir, 15 megapiksel fotoğraflar çekebilir, yerleşik görüntü sabitleme özelliğine sahiptir, 30 metreye kadar su geçirmezdir, 120 fps'de ağır çekim kaydedebilir ve bir bütün olarak bir kamerada bulmayı beklediğiniz diğer birçok özelliğe sahiptir çok daha fazla. Pakette ayrıca bir taşıma çantası, bir dizi montaj parçası ve aksesuar, ultra hızlı bir 64GB MicroSD hafıza kartı ve hatta ücretsiz kaza sonucu hasar kapağı bulunur. Olfi'nin One.Five Black ile bu kadar rekabetçi bir fiyat noktasına ulaşmak için bazı köşeleri kestirmesini bekleyebilirsiniz, ancak kamera sağlam bir şekilde üretilmiştir, arka dokunmatik ekran duyarlıdır ve Sony markalı sensör düşük ışık koşullarında bile mükemmeldir.

Insta360 GO

(Resim kredisi: Insta360 GO)

7. Insta360 Git

Küçük ama özelliklerle dolu bir aksiyon kamerası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Giyilebilir video kalitesi: 1080 25 fps Pil ömrü: 200 18 sn klip Su Geçirmez: Pek değil
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve giyilebilir bir kamera + Full HD kalitesinde video + Görüntü sabitleme + Hyperlapse, timelapse ve ağır çekim
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Bir seferde yalnızca 60 saniyeye kadar çekim yapar169,95 £ Apple UK'de görüntüleyin 179,99 EBay'de görüntüle£ 199 Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Daha çok bir masaüstü web kamerası gibi görünse de, Insta360 Go, 18.3g ağırlığının çok üzerinde vuruş yapan, tam işlevli bir aksiyon kamerasıdır. 5 cm uzunluğundaki Go, ideal bir giyilebilir kamera yapar ve bir arka klips ve askının yanı sıra bir dizi geleneksel taban aparatıyla birlikte gelir. Ayrıca manyetik bir arka kısmı vardır, böylece herhangi bir metal yüzeye hızlı bir şekilde sabitlenebilir.

Insta360 Go, 25 fps'de 1080p HD kalitesinde video kaydedebilir ve bir seferde 60 saniyeye kadar kısa video klipler çekmek için tasarlanmıştır. Geleneksel videoya ek olarak, 100 fps'de timelapse, hareketli hiper geçiş dizileri ve yavaş hareketli video da kaydedebilir. Bu boyuttaki bir kamera için inanılmaz bir şekilde Go, Insta360'ın FlowState olarak adlandırdığı dahili görüntü sabitleme ile birlikte gelir. Tamamen su geçirmez olmasa da, minik kamera ıslak koşullarda omuz silkiyor ve bir seferde 10 saniyeye kadar tamamen suya daldırılarak hayatta kalmaya yetecek kadar sağlam.

En ucuz aksiyon kamerası: Kaiser Baas X4

8. Kaiser Baas X4

Tereyağlı parmaklarınız veya titreyen elleriniz varsa harika bir seçim

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Görüntü sabitleme Video kalitesi: 4K Pil ömrü: Yok Su geçirmez: Kılıfla 40 m
Satın alma nedenleri
+ Kolay tutuşlu kılıf + Mükemmel görüntü sabitleme + 30 fps'de 4K BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 120 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu lastik hissi veren aksiyon kamerası, siz en son yüksek oktanlı arayışınızda sıkışıp kalırken onu düşürme şansınızı azaltmak için kenarlara sahip. Kontroller biraz tuhaf bir şekilde yerleştirilmiş, üstte Wi-Fi düğmesi, ön tarafta güç düğmesi ve gösterge ışıkları ve yanda yukarı / aşağı seçiciler var, bu yüzden alışmak biraz zaman alabilir.

Garip kontrolleri geçtiğinizde Kaiser Baas X4 hoş bir performans sergiliyor. 12 MP fotoğraflarla birlikte 30 fps'de ayrıntılı 4K video çekiyor. Yerleşik video sabitleme, işler sarsıntılı hale geldiğinde titremeleri ve sarsıntıları yumuşatır. Düzenlemelerinize ekstra stil eklemek istiyorsanız, X4 120 fps'de ağır çekim HD video çekebilir. Suya mı gidiyorsun? Ürünle birlikte verilen kasayı takın ve 40 metreye kadar olan derinlikleri vurmakta sorun yaşamayacaktır.

En ucuz aksiyon kamerası: Veho Muvi KX-1 4K

9. Veho Muvi KX-1 4K

Suya vurmak için harika, çok yönlü, ucuz aksiyon kamerası

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Küçük bütçeler Video kalitesi: 4K10, 1080p60 Pil ömrü: Yok Su geçirmez: Kılıfla 40m
Satın alma nedenleri
+ 4K10 çözünürlük + Çok sayıda fotoğraf modu + 40 m su geçirmez çanta, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,95 £ Amazon'da görüntüle 169 £ BT Mağazasında Görüntüle 199,95 £ Wiggle'da görüntüle 12 Amazon müşteri incelemeleri

Pek göze hitap etmeyebilir, ancak Veho'nun en yeni ucuz aksiyon kamerası, UHD 4K10 veya 1080p60 görüntüleri mükemmel bir kolaylıkla sunabilir. Kameranın arkasında 1,8 inçlik akıllı LCD dokunmatik ekran, menülerde gezinmeyi ve çekimlerinizi ve fotoğraflarınızı önizlemeyi kolaylaştırır. KX-1'in fotoğraf oyunu da güçlü. Düz 12 MP görüntüler çekin veya hızlandırılmış, seri fotoğraf çekim veya 180 derece rollover modlarını deneyin (kamerayı baş aşağı monte ettiğiniz zamanlar için) ve çekimlerinizle yaratıcılığınızı konuşturun. Muvi KX-1'i su altına götürmek istiyorsanız, kamera 40 m su geçirmez muhafaza ile birlikte gelir - dalış, sörf veya tatilde yüzme havuzundaysanız idealdir. Çekimi bitirdiğinizde, iOS veya Android cihazlar için ücretsiz Muvi uygulaması, videolarınızı akış olarak izlemenizi veya fotoğraflarınızı sosyal kanallarınızda paylaşmanızı kolaylaştırır.

En ucuz aksiyon kamerası: Xiaomi Mijia Camera Mini

10. Xiaomi Mijia Kamera Mini

Şık bir şekilde ve bütçenizi aşmadan 4K videolar çekin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tarz Video kalitesi: 4K30 Pil ömrü: 2 saat Su geçirmez: Kılıfla 45 m (ayrıca satılır)
Satın alma nedenleri
+ Aksesuar yelpazesi + Şık tasarım + Düşük ışıkta iyi çalışıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 158 TL Amazon'da görüntüleyin 197 Amazon müşteri incelemeleri

Xiaomi aksiyon kamerası, bu listedeki yerini yalnızca şık tasarım için kazanabilir, ancak şükürler olsun, en ucuz aksiyon kamerası alıcı kılavuzumuza dahil edilmesini haklı çıkarmak için kaputun altında pek çok şey oluyor. İster mavi gökyüzü ister gri bulutlar altında çekim yapıyor olun, 7 camlı lens ve Sony IMX317 sensörü mükemmel bir uyum içinde çalışır. Görüntüler, 6 eksenli hareket boyunca elektronik olarak dengelenir ve 3D gürültü azaltma teknolojisi, çekimlerinizi yumuşatmaya yardımcı olur. Ayarlar, 2,4 inçlik dokunmatik ekranda değiştirilebilir. Bağımsız durumunda, Mijia Camera mini, seyahatlerinizi belgelemek için hafif, taşınabilir bir kamera olarak en iyi şekilde kullanılır, ancak onu bir dizi bağlantı parçası veya 45 m su geçirmez muhafaza ile birleştirin ve her şeyin üstesinden gelmeye hazır olacaktır.

En ucuz aksiyon kamerası 2020: AKASO EK7000 Pro 4K

11. AKASO EK7000 Pro 4K

Su bazlı uğraşları yakalamak için ideal bütçe seçimi

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Dalış ve su sporları Video kalitesi: 4K25, 2.7K30 ve 1080p60 Pil ömrü: 90 dakika Su geçirmez: Kılıfla 40m
Satın alma nedenleri
+ Sualtı çekimi için Dalış Modu + Elektronik görüntü sabitleme + 4K25 en yüksek çözünürlük + Kaygan 2 inç dokunmatik ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 74.99 Amazon'da Görüntüleyin

AKASO & rsquo; nun en yüksek çözünürlüğünde bütçe atıcı, 4K25'te net çekimler sunabilir. 1080p'ye düştüğünüzde EK7000, bu epik yavaş mo klipler için 60 fps kapasitesine sahiptir. Fotoğraflar çantanızsa, 16 megapiksel sensör de vardır. Yerleşik elektronik görüntü sabitleme, eylem biraz asi olursa veya nesneniz hızlı hareket ederse çekimlerinizi yumuşatır; ayarlanabilir izleme açısı ise uzman kullanıcıların dar ve süper geniş arasında geçiş yapmasını sağlar.

Maceralarınızın çoğu suda gerçekleşiyorsa, EK7000 kesinlikle size yöneliktir; 40 metre derinliğe kadar çekim yapılmasını sağlamak için birlikte verilen su geçirmez kılıfı ekleyin ve özel bir Dalış Modu, su altındaki kırmızı ışık eksikliğini telafi ederek su altı çekimlerinizin kuru karada çekilenler kadar iyi olmasını sağlar. EK7000 ayrıca Döngü ve Baş Aşağı kayıt işlevine sahip bir araç içi kamera işlevi görürken, ayarların kontrolü, çekim modları ve oynatma 2 inçlik dokunmatik ekran aracılığıyla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın GoPro HERO7 White Action ...GoPro Hero7 BeyazeBay139,90 £ Görünüm Tüm fiyatları görün