Close
 • Ana
 • /
 • Dronlar
 • /
 • En ucuz drone 2020: Yeni başlayanların dronları gökyüzünü yüksek fiyatlar olmadan yönetiyor

En ucuz drone 2020: Yeni başlayanların dronları gökyüzünü yüksek fiyatlar olmadan yönetiyor

Daha büyük drone markalarının teknolojik yenilikleri sayesinde, en ucuz dronlar çok daha fazla özellikli hale geldi ve yeni başlayan drone pilotlarının uçması her zamankinden daha kolay hale geldi. İyi kamera stabilizasyonu, GPS kilitleme ve akıllı uçuş kontrolü, şu anda bu bütçe fiyat aralığındaki en yaygın özelliklerden sadece üçü.


en iyi dronlarbir bütün olarak şimdi birkaç yıl öncesine göre çok daha gelişmiş durumda, bu da bütçe dronlarının da oyunlarını yükselttiği anlamına geliyor. Böylece artık gerçekten iyi 4K ve 1080 kamera drone'larını bir servet harcamadan bulabilirsiniz. Aslında, birkaç yüz liraya güzellikler elde edebilirsiniz.

Bu uygun fiyatlı dronlar, daha gelişmiş dronlara geçmeden önce pilot kanatlarınızı almak ve harika hava videolarını ve fotoğrafları nasıl çekeceğinizi keşfetmek için mükemmel bir seçimdir. Bir drone pazarlığı yapabilirsiniz.En iyi Siber Pazartesi fırsatlarıyanı sıra… Harekete geçersen.

 • PS5 ön siparişleri: PlayStation 5'inizi ayırtın
 • Her fiyata en iyi kamera dronları
 • En iyi çocuk uçağı
 • En iyi çocuk scooterları
 • Black Friday fırsatları İngiltere: en çok satan ve perakendecilerden alışveriş yapın

Bugünlerde 'uygun fiyatlı', odanın bir ucundan diğerine fırlayan ve ardından bir duvara çarpan küçük, kontrolden çıkmış bir drone anlamına gelmek zorunda değil. Ucuz dronlar artık yeni başlayan pilotların öğrenmesi için gerçekten iyi bir yol. Ve çocuğunuz için bir drone istiyorsanız, orada da keşfedeceğiniz gibi birçok seçenek var.en iyi çocuk dronlarıkılavuz.

En ucuz drone satın alma kılavuzumuzda yer alan tüm quadcopter'lar, daha gelişmiş özelliklere sahip daha büyük bir drone'a geçmeden önce temel uçuş becerilerini ve kontrolünü öğrenmek için harika bir yol sunar. İster yeni başlıyor olun, ister daha büyük ve daha iyi bir modele geçmeden önce becerilerinizi geliştirmek istiyor olun, sizin için uygun fiyatlı bir drone olduğundan emin olabilirsiniz.


Bu kategoride defalarca kırpılmayı bekleyebileceğiniz en iyi markalar şunları içerir:Pirinç,Kutsal Taş,Syma,EachineveElbette.

Gökyüzüne çıkmadan önce, ilgilenmeniz gereken birkaç parça temizlik var. Yenisini okuduğunuzdan emin oluntüketici drone düzenlemelerive bunlara dikkat etdrone güvenlik kuralları.


Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar 2020: drone

 • DJI Mavic Air 2 incelemesi
 • En iyi iç mekan dronları

Sizin için en ucuz drone'u seçmek

ABONE OLDUĞUNUZDA ÜCRETSİZ NATIVE UNION ECLIPSE 3 YOLLU USB ŞARJ CİHAZI


(İmaj kredisi: Gelecek)

İngiltere'nin en çok satan gadget dergisi aboneliğinde% 35 tasarruf edin vebu harika görünümlü Native Union şarj istasyonu tamamen ücretsiz!

Bütçe uçağı, DJI ve Parrot gibi büyük oyuncuların bir kısmına mal oluyor, ancak bu indirimli fiyatlar size ne kazandırıyor? 50 sterline kadar, sınırlı özellikler, temel bir yapı ve temel uçuş kontrolü bulacaksınız. Bu, stabilizasyon olmadan biraz zor uçuş anlamına gelir.

£ 50- £ 100 fiyat aralığına adım atın ve özellikler, kalitede iyi bir sıçrama yapar. Bu drone'lar bir denetleyiciye sahip olmayabilir, bunun yerine bir mobil uygulamanın kullanımını tercih edebilir ve kamera, gördüğünüz en sinematik görüntüleri üretmez, ancak uçuş özellikleri dikkat çekici olmalıdır.

100-200 sterlinlik hedefi vurduğunuzda, daha yüksek çözünürlüklü bir kameraya ve temel pilotluk becerilerini doğru bir şekilde kavramanıza yardımcı olacak özel bir denetleyiciye erişeceksiniz. Motorlar ayrıca biraz daha homurtulu olabilir ve dış mekan uçuşu için daha iyi ayarlanmış olabilir.


Beceri seviyeniz ve bütçeniz için en ucuz drone'u bulmaya hazır mısınız? Bunlar bugün sizi uçurmak için mevcut en iyi seçimlerimiz ...

 • En iyi aksiyon kamerası
 • En ucuz aksiyon kameraları

Şu anda satın alınabilecek en ucuz dronlar

Ryze tello

(Resim kredisi: Ryze)

1. Ryze Tello

DJI'nin uçuş teknolojisi sayesinde genel olarak en ucuz drone

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: İpleri öğrenmek Tip: Mini drone / eğitim Ağırlık: 80g
Satın alma nedenleri
+ DJI tarafından tasarlanan uçuş teknolojisi + Programlanabilir + Hafif BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 169 $ Amazon'da Görüntüleyin169 Kogan.com'da görüntüle 169 Dick Smith'te Görüntüle

Bu fiyat aralığında Tello'nun özelliklerine ve esnekliğine yakın herhangi bir yere gelen dron yok. Ryze tarafından tasarlanan ve DJI'nin uçuş teknolojisini içeren, daha büyük tekne ile karşılaştırmalar anında belirgindir.

Bir DJI Mavic'iniz varsa ve bir eğitim uçağı arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Tello ayrıca tamamen programlanabilir, böylece Scratch'te kodlayabilir ve ardından kendi modlarınızı ve uçuş özelliklerinizi yükleyerek onu ideal bir eğitim aracı haline getirebilirsiniz. Kodlama seviyesi çocuklara öğretmeyi amaçlamaktadır, ancak burada yaşı, uçuş becerisi veya kodlama yeteneği ne olursa olsun herkes için çok şey vardır.

İki yıldır, bu kaliteli quadcopter, En İyi Bütçe Uçağı için Pingtwitter Ödülü'nü aldı. Tümüne göz atınPingtwitter Ödülü 2020kazananlar.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Holy Stone HS100 GPS FPV

2. Kutsal Taş HS100 GPS FPV

Hava fotoğrafçılığına yeni başlayanlar için en ucuz drone

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: HD'de Çekim Türü: Kamera drone Ağırlık: 700g
Satın alma nedenleri
+ 1080p HD kamera + 15 dakika uçuş süresi + 500 metrelik menzil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 329,95 Amazon'da Görüntüleyin329,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 329,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Holy Stone HS100 GPS FPV, havadan fotoğrafçılığa yeni başlayanları sinematik drone fotoğrafçılığı dünyasına tanıtmak için tasarlanmış, 120 derece görüş alanı ve 90 derece ayarlanabilir açı ile optimize edilmiş 1080p Wi-Fi kameradır ve çekim yapmanızı sağlar kaliteli çekimler veya fotoğraflar ve farklı perspektiflerden çekimlerle deneme. Drone ayrıca VR veya birinci şahıs görüş gözlükleriyle kullanıma da uygundur.

Beni Takip modu, çekimlerinizin dinamiğini daha da artırmak için elinizin altında, dronun bir konuyu otomatik olarak takip etmesini ve onu her zaman çerçevede tutmasını sağlıyor - destansı özçekimler veya hızlı hareket eden aktiviteler için ideal.

Holy Stone HS100 ayrıca GPS hassas konumlandırma ile donatılmış olarak gelir, sorunsuz uçuş sağlar ve bir düğmeye dokunarak kalkış noktasına geri dönme becerisi veya pil veya sinyal düştüğünde güvenlik önlemi olarak. Başsız Modu ve Rakım Bekletme, pilotların atışlarını çantaya koymaya odaklanabilmeleri için uçmanın stresini ortadan kaldırır.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Potensic A20 Mini Drone

(Resim kredisi: Potensic)

3. POTENSIC A20 MINI DRONE

Bu bütçe seçeneği, çocuklar için mükemmel bir seçimdir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İpleri öğrenmek Tür: Oyuncak Ağırlık: 191g
Satın alma nedenleri
+ Bütçe, çocuk dostu seçenek + Dünyanın en iyi drone üreticilerinden birinden
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fotoğraf veya video yok Amazon'a bakın
 • Potensic A20 Mini Drone'u Amazon'dan satın alın

Potensic A20, drone becerilerini ilk kez denemek isteyen çocuklar için harika bir seçenektir - ve bize kararsız deyin, ancak vatansever tipler için Amerikan bayrağı temalı bir seçenek içeren beş farklı rengi seviyoruz. Yeni başlayan bir insansız hava aracı olarak, beklediğiniz tüm özelliklerle teneke üzerinde söylediği şeyi yapar: kaçınılmaz çarpmalar ve sıyrıklar için iyi korunmuş pervaneler, küçük sevgililerinizin biraz fazla yakın uçtuğu zamanlar için bir acil durdurma düğmesi köpeğe / fırına / bebeğe ve göz ardı edilemez bir düşük güç alarmına.

Uçmak da bir esinti - irtifa tutma işlevi, dronun içeride veya dışarıda sabit kalmasına yardımcı olur ve tek dokunuşla kalkış ve iniş kontrolleri, çocukların drone uçağının temellerini rekor sürede kavramasına olanak tanır. Ayrıca, drone'nun güç seviyeleri belirmeye başladığında erime riskini en aza indiren iki ekstra şarj edilebilir pil ile birlikte gelmesini de seviyoruz.

Abone olmakPingtwitterdergisini bugün edinin ve 69,99 £ değerinde ÜCRETSİZ Native Union Eclipse 3 Yollu USB Şarj Cihazı edinin!

Mağazalara gidemiyor ama İngiltere'nin en çok satan gadget dergisinin son sayısını kaçırmak istemiyor musunuz? Bugün abone olduğunuzda, kapak fiyatından% 35 tasarruf edeceksiniz, her sayısını alacaksınızPingtwitterdergi doğrudan kapınıza teslim edilir,vealmakbu harika görünümlü Native Union şarj istasyonu tamamen ücretsiz!

Pingtwittersize asla bilmeniz gereken teknolojiyi getiriyor - hayatınızı değiştirebilecek en son cihazları buluyoruz ve uzman eleştirmenlerimiz piyasaya sürülen tüm gereksiz şeyleri kesiyor, böylece yalnızca zaman ayırmaya değer teknoloji hakkında okuyorsunuz. Özel teklifimizi kaçırmayın - bugün sadeceBir yıl için 42 £69,95 £ değerinde ücretsiz USB şarj istasyonunuza sahip olmak için!Anlaşmayı Görüntüle

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Eachine E520S

(Resim kredisi: Eachine)

4. Eachine E520S

4K kameralı, son derece uygun fiyatlı GPS donanımlı seyahat uçağı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Değer Türü: GPS ve 5G donanımlı Ağırlık: 780g
Satın alma nedenleri
+ GPS ve 5G video akışı + Harika fiyat + Kullanımı kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI112,99 Dick Smith'te GörüntüleAmazon'da 199 $ Görüntüleyin207,99 Dick Smith'te Görüntüle
 • Eachine E520S'yi Amazon İngiltere'den satın alın
 • Eachine E520S'yi Amazon ABD'den satın alın

Çin'in Shenzhen şehrinde üretilen bu katlanır bütçe drone, GPS, yüksek hızlı wifi teknolojisi ve otonom uçuş modlarına sahip bir drone için bir servet harcamanıza gerek olmadığının kanıtıdır. E520S, DJI Mavic'in mini bir versiyonuna benzerken, el kumandası (bir Android veya iOS telefon için yaylı bir yuva ile dolu) Mavic Air'inki ile neredeyse aynı. Yine de, iyi niyetli bir DJI modeline doğru bir öğrenme eğrisinde olanlar için harika bir düşük maliyetli, orta seviye bir pakettir.

E520S, bir DJI Spark büyüklüğündedir ve GPS, 250 metre mesafeye kadar 5G wifi akışı ve yaklaşık 15 dakika süren USB şarjlı bir pil ile donatılmıştır. Ayrıca eve dönüş, otomatik kalkış ve iniş, ara nokta, beni takip et ve yörünge gibi bir dizi otomatik özellik ile birlikte gelir. 150 £ 'dan daha düşük maliyetli bir drone için bu oldukça iyi.

Jüri, sözde 4K çekim yapan öne monte edilmiş kameranın kalitesinden emin. Kabul edilirse, görüntü kalitesi korkunç değildir, ancak kesinlikle DJI ve Parrot drone'larının ürettiği 4K çekim düzeyiyle aynı değildir. Belki daha da önemlisi, kamera bir yalpalama çubuğuna bağlı değildir ve bu, çektiğiniz herhangi bir videonun oldukça ürkütücü ve kararsız olacağı anlamına gelir. Ancak, kalkıştan önce kamerayı elle eğebilirsiniz.

Gerçekten gürültülü olmasına rağmen, E520S ucuz bir drone için inanılmaz derecede iyi uçar - her şeyde sert bir esinti ve uçması çok eğlencelidir. Bir DJI modelini almaya gücünüz yetmiyorsa veya sonunda bir ağaca çarpabilecek veya son bulabilecek bir şeye para harcamak istemiyorsanız, bunu listeye ekleyin.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Potensic D85

(Resim kredisi: Potensic)

5. Potensik D85

FPV ile başlamak için ideal bir kamera drone

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: HD'de Çekim Türü: Kamera drone Ağırlık: 600g
Satın alma nedenleri
+ 20 dakikalık uçuş süresi + Çift GPS sensörü + Kapsamlı uçuş modları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

D85 drone, FPV'yi uçururken veya hızlı uçarken kendinden emin ilk adımları atmak isteyenler için çok uygundur. Kullanmaya başlamak kolaydır ve düşük fiyata pek çok özellik sunar. İlgi Çekici Nokta, Eve Dön ve Beni Takip Et dahil olmak üzere çeşitli uçuş modları vardır.

Fütürist bir tasarım, Potesic D85'i anında en ucuz dronlar listemizde yer alan diğerlerinin arasında öne çıkarır. Tam çift GPS özelliğine sahip olan bu drone, kullanımı son derece kolaydır ve pil şarjı başına ortalama 20 dakikalık uçuş süresine sahiptir. Yükseltilebilir bir kamera seçeneği, 1080p kamerayı kendi GoPro'nuzla değiştirmenize olanak tanıyarak, D85'i, yüksek kaliteli havadan görüntü almak isteyen herkes için sağlam bir seçenek haline getirir.aksiyon kamerası.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Eachine 511

6. Eachine e511

Hareket halindeyken yaşam için tasarlanmış şık, taşınabilir bir drone

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Fotoğrafçılık ve eğlence Tür: Taşınabilir kamera drone Ağırlık: 880g
Satın alma nedenleri
+ Katlanabilir tasarım seyahat için idealdir + İyi 1080p kamera + Sabit uçuş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI73,99 Dick Smith'te Görüntüle 76,99 Dick Smith'te Görüntüle 87,99 Dick Smith'te Görüntüle

• ABD'de Eachine e511'i Amazon'dan satın alın

Bu DJI Mavic Air klonu, kompakt bir pakette iyi bütçeli hava fotoğrafçılığı performansı sunar. Drone ve kontrol cihazı, bir çantada veya sırt çantasında kolayca saklanabilmesi için katlanabilir ve anında uçmaya hazır olabilir.

Yerleşik, 120 derecelik görüş alanına sahip 1080p HD kameradır ve para karşılığında etkileyici yüksek kaliteli videolar ve fotoğraflar çekebilir. Bunun başlıca nedeni, 6 eksenli cayro ve sabit bir havada gezinmeye yardımcı olan Rakım-Tutma Modu sayesinde dronun hava stabilitesidir.

Yörünge Uçuş Modu, çekimlerinize daha fazla kontrol ve yaratıcılık katmak için elinizin altında. Akıllı telefonunuzun ekranındaki haritada bir uçuş rotası çizin ve Eachine e511 onun üzerinde uçacak veya 3D VR Modunda sürükleyici uçuşun keyfini çıkarmak için VR veya FPV gözlükler ekleyecektir.

Ancak bu sadece bir fotoğrafçılık insansız hava aracı değil. Eachine Fly uygulamasında ayrıca keşfetmek için 3D çevirme ve dublör modları bulacaksınız; üç hız modu ise ipleri öğrenmenize veya pilotluk becerilerinizi test etmenize yardımcı olabilir.

Ürünle birlikte verilen 7,4V 1200mAh Lipo Pil pil, şarj başına 17 dakikaya kadar uçuşa güç sağlayabilir, ancak vericinin 3x AA pil gerektirdiğini belirtmek gerekir, bu nedenle düzenli olarak uçacaksanız stok yapmanız gerekecektir.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Syma X8 Pro

7. Syma X8 Pro

Hava fotoğrafçılığı becerilerinde ustalaşmak için en ucuz drone

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hava fotoğrafçılığını keşfetmek Tür: Kamera drone Ağırlık: 1.7kg
Satın alma nedenleri
+ Çoklu çekim modları + 720p HD kamera + Sinir uçucuları için Acemi modu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

X8 Pro, hava fotoğrafçılığı iplerini öğrenmek için harika ve ucuz bir drone. Bu nedenle, havada istikrar anahtardır. Dahili GPS sayesinde, drone, rüzgar yükselse bile konumunu koruyabilir.

Ayarlanabilir açıya sahip yerleşik 720p HD kamera, doğru koşullarda kaliteli çekim ve fotoğraf üretme kapasitesinden daha fazlasını sunar. Kameradan gelen canlı yayın, kadrajınızı doğru şekilde almanızı sağlamak için doğrudan akıllı telefonunuza gönderilir.

Yetişmekte olan Spielberg'lerin parmak uçlarında bir dizi otomatik video modu vardır: 'Yörüngede' dronu kontrol cihazını tutan kişinin etrafında uçurur; & lsquo; Beni Takip Et ’, konuyu takip eder ve nereye giderse gitsinler onları çekimde tutar; ve 'Uçuş Planı' pilotların Syma Fly uygulaması içindeki harita üzerindeki herhangi bir noktaya dokunmasını sağlar ve drone otomatik olarak o konuma uçar.

Sinirli bir pilotsanız, Syma X8 Pro, drone'nun uçuş menzilini sınırlayan iki mod sunar. Özellikle Acemi Modu idealdir, uçuş yarıçapını kalkış noktasından 30 metre ile sınırlandırır. Kendinize olan güveniniz arttıkça, bu yaklaşık 70 metreye kadar çıkabilir.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: DJI SPARK

8. DJI SPARK

Özçekimler için en iyi drone

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Özçekimler ve otonom uçan Tür: Kamera drone Ağırlık: 699g
Satın alma nedenleri
+ Harika özçekimler ve 1080 video çeker + Son derece iyi uçar + DJI güvenilirliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Pervane kolları katlanmıyor-Hareket modu vurulabilir ve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kaçırılabilir279,95 ABD doları Ebay'de görüntüle 350 ABD doları Ebay'de görüntüle 950 ABD doları Ebay'de görüntüle

DJI’nın sevimli küçük Kıvılcımı şimdi biraz karışık ama yine de değerli bir kumar - çoğunlukla dronlar hakkında herkesten daha fazla şey bilen Çinli şirket DJI tarafından yapıldığı için. Kıvılcım, kabaca en yakın kuzeni olanDJI Mavic Mini. Ancak, pervane kolları katlanmadığı için katlanmış Mini'nin yaptığı gibi ceket cebine sığmaz. Öyle olsa bile, bu havaya yapışan gizmo hala inanılmaz derecede taşınabilir ve var olan en akıllı selfie dronlarından biri, beş gür renkte mevcut.

Kıvılcım, ön engellerden kaçınma özelliğiyle gelir ve içeride veya dışarıda uçarken kaya gibi sabittir. Kamerası, çok kabul edilebilir 1080p video ve 12 megapiksel fotoğraflar çekiyor ve nispeten düzgün video görüntüleri için iki eksenli bir mekanik sabitleyici ile donatılmıştır. Batarya, bu boyuttaki bir drone için oldukça makul sayılabilecek yaklaşık 16 dakikalık uçuş süresi sağlıyor.

Spark üç şekilde çalıştırılabilir: el hareketleri, bir mobil cihaz veya çok daha geniş bir menzil için (1,2 mile kadar) özel bir el kumandası kullanılarak. Yüksek kaliteli videografi için tasarlanmamış olsa da, yine de mükemmel çekimler yapıyor.

Aynı zamanda, bir DJI etkinliğinde biri yanlışlıkla tam hızda (50 km / s) bir ağaca uçtuğunda gösterildiği gibi, çivi kadar güven verici derecede serttir. Hasar gören tek şey bir pervaneydi; diğer her şey, kamera dahil, mükemmel çalıştı. Birini yakalamayı düşünmek için başka bir harika neden.

Yeni başlayanlar için en ucuz uçaklar: Hubsan H502S X4

9. Elbette X4 H502S

GPS ve istikrarlı uçuş için en ucuz drone

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Her yere götürmek Tip: Açık havada uçuş / FPV Ağırlık: 155g
Satın alma nedenleri
+ Ultra kompakt drone + GPS, daha istikrarlı uçuş sağlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Hubsan X4 H502S'yi Amazon'dan satın alın

Orijinal Husban X4 mikrodrone pazarını değiştirdi ve şimdi kompakt X4 H502S üzerinde birkaç nesil hala zorlu bir zanaattır. Bu boyuttan daha büyük dronlara benzer sabit uçuş sağlayan tam GPS özelliğine sahiptir.

GPS, X4 H502S'nin dışarıda kontrol edilmesini inanılmaz derecede kolaylaştırır. GPS ayrıca drone'nun sizi otonom olarak takip etmesini sağlayabileceğiniz beni takip et gibi gelişmiş özellikler de sağlar. Bu insansız hava aracını yeni başlayanlar için öne çıkaran şey, otomatik olarak eve dönüş özelliğine sahip olmasıdır, bu nedenle işler yoldan çıkarsa veya aracın kontrolünü veya görüşünü kaybederseniz, ana düğmeye hızlı bir şekilde bastığınızda H502S, geri dönecektir. kalkış noktası.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Parrot Swing Quadcopter ve Plane Minidrone

10. Papağan Salıncak Quadcopter ve Uçak Minidrone

Bu çirkin dublör drone ile namlu rulolarını ve dikey döngüleri çekin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hava manevraları Tür: Stunt drone Ağırlık: 1.500g
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay denetleyici + Süper havalı görünüyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Artık resmi olarak Parrot tarafından satılmasa da Swing Quadcopter ve Plane Minidrone, yeni başlayanlar ve daha genç drone pilotları arasında ebediyen popülerliğini kanıtladı. Ayrıca, sık sık satışta cezai olarak düşük bir fiyata bulabileceğiniz anlamına gelir.

Yeni başlayanlar için en iyi ucuz drone'larımızdaki en havalı seçimlerden biri olan Parrot Swing, biraz Star Wars serisinin dışında bir şeye benziyor ve havada da bir o kadar heyecan verici. Bu dinky drone, hava dublörleri yapmak için yapılmıştır ve dikey döngüleri, yarım döngüleri ve namlu rulolarını çekmekten başka hiçbir şeyi sevmez. Aynı zamanda dikey kalkış ve iniş kabiliyetine sahiptir.

Bu yeni başlayanların drone'unu kontrol etmek, aynı zamanda drone'nun uçuş menzilini 196ft'e kadar genişleten bir Parrot Flypad'in dahil edilmesi sayesinde daha kolay hale geldi. Ancak, İngiltere yönetmeliklerine uygun olarak uçmak için drone'yu her zaman göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın.

En yüksek hıza gelince, Parrot Swing Quadcopter ve Plane Minidrone iyi havalarda 18.6mph hıza ulaşabilir. Temel olarak, açık tarlalarda patlatmak ve çılgın hava hareketleri yapmak için eğlenceli ve ucuz bir drone istiyorsanız, bu küçük Parrot hiç akıllıca değil.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Parrot Mambo

(Resim kredisi: Parrot)

11. Papağan Mambo Sineği

İstikrarlı iç mekan uçuşu bundan daha iyi olamaz

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kapalı alanda uçuş Türü: Oyuncak Ağırlık: 64g
Satın alma nedenleri
+ Ucuz ve neşeli + İç mekanlarda sabit uçuş

• Parrot Mambo Fly'ı Amazon'dan satın alın

İç mekan oyuncak dronlarının panteonunda, akrobatik Parrot Mambo bir istikrar ustasıdır. Parrot’ın Mini Drone listesinin geri kalanı gibi, bu küçük adam tek bir noktada öyle mükemmel bir şekilde havada süzülüyor ki, su ısıtıcısını takmak için fırlayabiliyorsunuz ve geri döndüğünüzde yine aynı yerde olacak.

Freeflight 3 uygulamasını (Apple ve Andoid) kullanarak uçurursunuz; bu, başparmaklarınız düz camın üzerinde durduğunda geri bildirim olmadığı için alışması biraz zaman alabilir. Ama hey, bu şeyi uçurmak o kadar kolay ki, saniyeler içinde ustalaşacaksınız.

Yalnızca drone seçeneğinin yanı sıra, Mambo, bir hedefe küçük toplar atmasına veya bir şeker topağı ağırlığındaki öğeleri almasına izin veren klipsli bağlantı parçalarıyla birlikte gelir. İsteğe bağlı Parrot Flypad el kumandasıyla eşleştirin Daha da doğru bir uçuş deneyimi için (39,99 £) veya tam kapsamlı para için FPV paketini alın.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: SeeKool UFO Flying Ball Mini Drone

(Resim kredisi: Flybiz)

12. SeeKool UFO Uçan Top Mini Uçağı

Çocuklar için havalı küçük UFO tarzı kapalı alan ilanı

Teknik Özellikler
En iyisi: Küçük çocuklar Tür: Oyuncak Ağırlık: 100g
Satın alma nedenleri
+ UFO gibi dönüyor + Ellerinizle kontrol edebilirsiniz + Sabit iç mekan uçuşu
 • SeeKool UFO Flying Ball Mini Drone'u Amazon'dan satın alın

İşte resmi kayıt gerektirmeyen çocuklar için güvenli bir iç mekan modeli (yukarıya bakın). Rotorlar bir kafesin içinde olsalar da, yine de kolayca uzun saçları yakalayabilir ve anıtsal bir karışıklığa ve gözyaşlarına neden olabilirler! Bu yüzden çocuğunuzu saçını yoldan uzak tutması için uyarın.

Flybiz, bir el kumandasına ihtiyaç duymadığı için el kumandası ile birlikte gelmez. Basitçe ateşleyin, havaya fırlatın ve duvarlara çarpmasını önlemek için sensörleri kullanan bir UFO gibi dönecektir. Elinizi altına veya yanına koyarak da kontrol edebilirsiniz.

Flybiz, kullanımı kolay ve saç karışıklığına rağmen, çoğu yaştaki çocuklar için güvenli olan oldukça havalı bir ucuz çocuk kitidir. Bu arada, başka şirketlerin aynı modeli farklı bir marka adı altında sattığını görebilirsiniz - hemen hemen hepsi aynı, bu yüzden seçiminizi yapın.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Yuneec Breeze

13. Yuneec Breeze

Hareket halindeyken hayatı yakalamak için kompakt bir başlangıç ​​uçağı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Özçekimler Türü: Kişisel drone Ağırlık: 385g
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekin + Selfie'ler çekmek için mükemmel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Breeze bir süredir ortalıkta ve yaşlanmasına rağmen hala paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor. Selfie modu, Orbit gibi gelişmiş seçeneklerle tüm drone pilotlarının aşina olacağı uçuş içi özellikleri bir araya getiriyor ve beni takip edin.

Hatta Breeze'i uygulama aracılığıyla entegre GPS sistemi ile ayarlanmış bir rota rehberini takip edecek şekilde programlayabilirsiniz. Breeze, neredeyse her yerde kullanım için idealdir, arkadaşlarınızla ve yörüngede özçekimler yapmak için kullanmak çok eğlencelidir ve takip modları eğlenceli eklemelerdir.

Uçması kolay, kaliteli bir drone istiyorsanız, bu fiyata Yuneec Breeze ile yanlış gidemezsiniz.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Zerotech Dobby

(Resim kredisi: Zerotech)

14. Zerotech Armür

Cep boyutunda selfie snapper

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Selfie Türü: Cep boyutunda Ağırlık: N / A
Satın alma nedenleri
+ Çok iyi fotoğraflar çeker + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI uçması kolay255 Ebay'de görüntüle 285 ABD doları Ebay'de görüntüle430,83 $ Amazon'da Görüntüle
 • ABD'deki Zerotech Armürünü Amazon'dan satın alın

Etkileyici bir şekilde inşa edilen bu katlanır cep drone, iPhone 11'den daha küçüktür ve DJI Spark'tan çok daha ucuzdur, ancak bu durumda neredeyse pek çok özelliğe sahip değildir ve dijital olarak stabilize edilmiş kamerası uzaktan eğilemez. Yine de, muhtemelen bu boyutta ve fiyatta daha iyi donanımlı bir kişisel selfie drone bulamayacaksınız.

Dobby, wi-fi özellikli bir iOS veya Android cihaz kullanarak 100 metreye kadar uçabilir ve 4K video çekebilir, ancak yalnızca dijital sabitleme (EIS) kapalıyken. EIS'yi açar açmaz, görüntü 1080p'ye kırpılır. Ayrıca, kameranın açısı yerden kontrol edilemediğinden, kalkıştan önce tercih ettiğiniz açıya manuel olarak eğmeniz gerekecektir.

Dobby oldukça iyi 13 megapiksel fotoğraflar çekiyor, ancak kamerasında gimbal olmadığı için video çekerken çok fazla panjur (titreyen jöle benzeri hareket) elde ediyorsunuz. Bununla birlikte, bu, temel selfie çekimleri ve kısa video ısırıkları için hala cep boyutunda harika bir modeldir.

Yeni başlayanlar için en ucuz dronlar: Nikko Air DRL Race Vision 220 FPV Pro

15. Nikko Air DRL Race Vision 220 FPV Pro

Yarış için en ucuz drone ile pole pozisyonunu alın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yüksek hızlı uçuş Tür: Yarış drone Ağırlık: 2,180g
Satın alma nedenleri
+ Sürükleyici FPV deneyimi + 25 mil / saat maksimum hız BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Gözlerinizi yüksek uçan bir yarış drone pilotu olarak gelecekteki bir kariyere verdiyseniz, Nikko Air DRL Race Vision 220 FPV Pro başlamak için harika bir yerdir.

Drone Racing League ile işbirliği içinde tasarlanan Nikko Air, 25 mil / saate kadar yüksek hızlarda uçacak şekilde üretildi ve entegre renkli LCD ekranlı bir kontrolör kullanılarak veya size gerçekten bir performans sağlamak için birlikte verilen FPV gözlükleri ile kontrol edilebilir. sürükleyici drone yarış deneyimi. Elbette, gözlüklerin görüş alanı oldukça zayıf ama dronun nereye gittiğini görmek için yeterince iyi.

Üç uçuş modu, pilotların kontrollerde kademeli olarak ustalaşmasına yardımcı olmak için hızı sınırlar ve yeni başlayanlar için pervane korumaları sağlanırken, bir düğmeye dokunarak 16 önceden programlanmış akrobasi gerçekleştirilebilir.

Ön tarafta, yarışırken veya zorlu engellerin etrafında manevra yaparken size daha geniş bir görüş alanı sağlayan 130 derece ayarlanabilir geniş açılı kamera lensi bulunur.

Yeni tüketici drone düzenlemeleri

Uçakları sorumsuzca uçuran inatçı drone operatörleri hakkındaki haberlerin düzenliliği göz önüne alındığında, yetkililerin düzenlemeleri artırmayı düşünmesi an meselesiydi. Sonuç olarak, 250g ile 20kg ağırlığındaki tüm dron sahiplerinin (temelde bu sayfadaki tüm dronlar Ryze Tello, Parrot Mambo ve muhtemelen Zerotech Dobby'dir) kanunen bir drone operatörü olarak çevrimiçi kayıt yaptırmak zorundadır ve bir çevrimiçi eğitim sınavına girin ve geçin. Kayıt ücreti £ 9 ve her yıl yenilenmesi gerekiyor.

Sivil Havacılık Otoritesinin web sitesinden tam özet şu şekildedir:

CAA Drone ve model uçak kaydı ve eğitim programı

Birleşik Krallık'ın yeniDrone ve Model Uçak Tescil ve Eğitim Programı5 Kasım 2019'da yayına girmiştir. Çevrimiçi sistemin iki unsuru vardır.

 • 250 gr ile 20 kg arasındaki bir drone veya insansız hava aracından (model uçak dahil) sorumlu olan herkesin operatör olarak kayıt yaptırması gerekecektir. Bunun maliyeti yıllık olarak yenilenebilir £ 9 olacaktır.
 • 250 g ile 20 kg arasında bir drone veya insansız hava aracı (model uçaklar dahil) uçuran herkesin bir çevrimiçi eğitim paketi alması ve geçmesi gerekecektir. Bu ücretsiz ve her üç yılda bir yenilenebilir.

Bu gerekliliklerin her ikisi de 30 Kasım 2019'da yasalaştı. Bilgilerinizi şu adresten kaydedebilirsiniz:register-drones.caa.co.uk.

Başlangıç ​​seviyenizin drone'unu uçururken güvende kalın

 • Asla dronunuzu 400ft üzerinde uçmayın. Bu, seçimimizdeki bazı düşük irtifa dronları için bir sorun değil, ancak boyut ve fiyatlara aldanmayın, çünkü bu drone'lar hala çok gelişmiş durumda!
 • Uçağınızı mülklerin veya insanların üzerinden uçurmayın. En az 150 m mesafeyi koruduğunuzdan emin olun.
 • Daima dronunuzla görüş hattınızı koruyun. Aslında bu drone ile uçmanın en önemli kuralıdır. Bu, kolayca kaybolabilecekleri için küçük dronlar için özellikle önemlidir.
 • Havaalanına çok yakın uçarsanız, büyük olasılıkla kanunla başınız derde girecek ve hatta muhtemelen haberlerde yer alacaksınız! Dış sınırdan en az 1 km uzakta olduğunuzdan emin olun ve uçağınızı uçuş yollarının yakınında uçururken sağduyulu olun.
Günümüzün en iyi fırsatlarını toplayın Ryze Tech Tello - Mini Drone ... Ryze Tech Tello Amazon 169 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünHoly Stone HS100 GPS FPV RC ... Kutsal Taş GPS FPV RC Drone HS