Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi ucuz elektrikli scooter fırsatları: İngiltere'deki en iyi e-scooter fırsatlarını bulun

Aralık 2020 için en iyi ucuz elektrikli scooter fırsatları: İngiltere'deki en iyi e-scooter fırsatlarını bulun

Ucuz ama güvenilir bir elektrikli scooter mı arıyorsunuz? İster işe gidip gelmenizi kolaylaştırmak için bir e-scooter almayı planlıyor olun, ister yaz için heyecan verici yeni bir oyuncak istiyorsanız, şu anda Birleşik Krallık'ta bir elektrikli scooter ile harika bir teklif alabilirsiniz.


Hükümet, Birleşik Krallık yollarında elektrikli scooterların hızlı bir şekilde yasallaştırılması planlarını açıkladığından, şimdi bir tane satın almak için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Birleşik Krallık'ın en büyük elektrikli scooter perakendecilerinden biri olan Pure Electric, bazı mega indirimler sunmanın yanı sıra 2 yıllık uzun bir İngiltere garantisi de sunuyor.

Satış, şu anda Pingtwitter'ün kılavuzunda yer alan Segway-Ninebot ES1 Elektrikli Scooter'dan 30 sterlin indirimi içeriyor.en iyi elektrikli scooter. Yüksek hız, düşük ağırlık ve uzun menzil kombinasyonundan çok etkilendik ve sizin de olacağınıza eminiz.

Sırasıyla 599.99 £ ve 399.99 £ karşılığında satılan SE4 ve SE2 gibi Segway-Ninebot'tan satışta daha uygun fiyatlı seçenekler de var.


Ayrıca, oldukça popüler olan Xiaomi M365'te yaklaşık 10 £ tasarruf edebilirsiniz, bu da fiyatı sadece 429,99 £ 'a düşürür. Xiaomi M365, hız, menzil ve uygun fiyat arasındaki mükemmel dengeyi sunduğu için şu anda Pingtwitter'ün e-scooter satın alma rehberinin başında yer alıyor.

Bunu belirtmeye değerherşeyPure'den satın alınan scooterlar iki yıllık üretici garantisi ile gelir ve İngiltere'den gönderilir, böylece Çin'den teslimat için haftalarca beklemeyeceksiniz.


Aşağıdaki fırsatlardan bir kısmına göz atın:


Pure Air Pro elektrikli scooter |589 TL | Şimdi £ 529 | Pure Electric'te 60 £ tasarruf edin
Pure Air Pro, 20 milden fazla menzile ve IP65 su geçirmezlik derecesine sahip katlanır bir elektrikli scooter, yani yağışlı havalarda güvenle kullanılabilir.

Xiaomi Essential Elektrikli Scooter |389,99 TL | Şimdi £ 299 | Pure Electric'te 90,99 £ tasarruf edin
Essential by Xiaomi, 12.4 millik bir menzile sahip, sadece 12kg ağırlığında, taşımayı ve saklamayı kolaylaştıran kompakt, katlanır bir elektrikli scooter.


Inokim Quick 3 Süper Elektrikli Scooter |949,99 TL | Şimdi £ 759.99 | Pure Electric'te 190 £ tasarruf edin
Inokim Quick 3 Super, taşımayı ve saklamayı daha kolay ve daha kompakt hale getiren yeni bir gidon katlama mekanizması ile birlikte gelir. Ayrıca kaymayı azaltan yenilikçi, yeni geniş çekiş lastiklerine sahiptir. Güçlü 48v bataryası ile Inokim Quick 3 Super, en zorlu sürüşler için bile güç ve güç sağlar ve 120 kg'a kadar ağırlıkları taşıyabilir.

Ninebot Segway E22E Elektrikli Scooter |379,99 TL | Şimdi £ 359 | Pure Electric'te £ 20.99 tasarruf edin
Ninebot Segway E22E, ES1 giriş seviyesi e-scooter için yeni nesil bir güncellemedir. Hafif yapısı ve tek dokunuşla katlama sistemi ile E22E, bir arabada, toplu taşıma araçlarında veya tek elle kolayca taşınabilir.

Unagi Model One E500 Elektrikli Scooter |990 TL | Şimdi £ 890 | Pure Electric'te 100 £ tasarruf edin
Unagi Model One E500, önceki nesil Model One E450'nin güncellemesidir. Her bir tekerleğine yerleştirilmiş 250W'lık yükseltilmiş motorlarla selefinin üzerine inşa edilmiştir. Şimdi, nominal güç çıkışı toplam 500 W olup, 15 dereceye kadar eğimlere sahip tepelerde çalışmayı daha da kolaylaştırır. Anlaşmayı Görüntüle

Xiaomi 1S Elektrikli Scooter |449 TL | Şimdi £ 375 | Pure Electric'te 74 £ tasarruf edin
2020 için yeni Xiaomi 1S, daha önce M365 Pro'da görülen, yükseltilmiş güvenlik özellikleri ve yeni entegre Bluetooth özellikli gövdeye monte ekran ünitesi ile en çok satan M365'in yerini alıyor. Xiaomi e-scooter serisinde Essential'ın üzerinde oturuyor.

Xiaomi Pro 2 Elektrikli Scooter |599,99 TL | Şimdi £ 375 | Amazon'da 74 £ tasarruf edin
2020 için yeni Xiaomi Pro 2, yükseltilmiş güvenlik özellikleriyle en çok satan M365 Pro'yu temel alıyor. Bu, Xiaomi'nin birinci sınıf e-scooter'ı, 25 km / s azami hız ve 45 km iddia edilen menzil * ile kanıtlanmış 300W nominal motor, hava dolu lastikler ve şık entegre ekran ünitesi ile tamamlandı.

Burada aradığınızı bulamadınız mı? Çıkış yapmakherşeyscooter'larSaf Elektrik.

En iyi elektrikli scooter fiyatlarını mı arıyorsunuz? Aşağıdaki fiyat widget'larına göz atın. Bunlar etraftaki en popüler modellerden bazılarıdır ve widget'larımız en iyi fiyatları bulmak için web'i tarar.

En iyi Pure Air elektrikli scooter fiyatları

Günümüzün en iyi Saf Hava Elektrikli Scooter fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Pure Air Pro elektrikli scooter fiyatları

Günümüzün en iyi Saf Hava Elektrikli Scooter fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Xiaomi MI 1S elektrikli scooter fiyatları

Bugünün en iyi Xiaomi MI 1S elektrikli scooter fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter fiyatları

Bugünün en iyi Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter fırsatları Xiaomi Mi Scooter Pro 2 ... Amazon 599,99 $ Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Razor Power A2 elektrikli scooter fiyatları

Günümüzün en iyi Razor Power A2 elektrikli scooter fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ninebot Segway E25E elektrikli scooter fiyatları

Bugünün en iyi Ninebot Segway E25E fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Xiaomi M365 elektrikli scooter fiyatları

Son 2 yıldır, bu dünyanın en çok satan scooter'ı oldu. M365 harika, çok yönlü bir elektrikli scooter, hız ve hızlanma kontrolleri o kadar basit ki, herkes dakikalar içinde sürmeyi öğrenebilir - artı, bakmak için harika bir elektrikli scooter. Hafif, alüminyum yapı, taşımak ve saklamak için hızla katlayabileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün en iyi Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Xiaomi M365 Pro elektrikli scooter fiyatları

Dünyanın en çok satan scooter'ı temel alınmıştır. M365 Pro, çok yönlü harika bir elektrikli scooter, hız ve hızlanma kontrolleri o kadar basit ki, herkes dakikalar içinde sürmeyi öğrenebilir - ayrıca, bakmak için harika bir elektrikli scooter. Hafif, alüminyum yapı, taşımak ve saklamak için hızla katlayabileceğiniz anlamına gelir. Menzil önceki versiyondan daha iyi, ancak aynı zamanda daha ağır.

Bugünün en iyi Xiaomi Mijia M365 Pro fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Unagi Model One fiyatları

Biraz daha şık bir şey mi arıyorsunuz? Unagi Model One'a göz atın. Sürmesi hala eğlenceli olan zarif bir e-scooter. SpaceX projelerinde de kullanılan süper güçlü ve süper hafif malzemelerden üretilmiştir, bu e-scooter'ı hafif ve kolay taşınabilir hale getirir. İkili motorların gücü, daha önce gezinmesi zor olduğu kanıtlanmış olan tepelerin kolaylıkla fethedilebileceği anlamına gelir.

Bugünün en iyi Unagi Model One fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Etkileyici Turboant X7 elektrikli scooter'ın peşindeyseniz, başlangıç ​​modelinin amiral gemisi modelinin fiyatından 150 $ düşecek bir satış yaptığını bilmekten mutluluk duyacaksınız. Aşağıdaki anlaşmaya göz atın:

Turboant X7 Pro Elektrikli Scooter |699,98 TL | Şimdi Turboant'ta 449.98 dolar
Yükseltilmiş X7 Pro, scooter'ı 20 mil / saate kadar hızla hızlandırabilen güçlü ve dayanıklı bir 350 W motora sahiptir. Üçlü EBS fren mekanizmasına, arka disk frenine ve ayak frenine sahip olması, 16.4 ft'lik bir fren mesafesi sağlar. Hepsinden iyisi, pilin çıkarılabilir olması, şarjı çok kolaylaştırır.

Turboant X7 |Oldu599 ABD doları| Şimdi Turboant'ta 419 ABD doları
Yeni piyasaya sürülen X7 elektrikli scooter, birinci sınıf Li-ion pil paketi ve güçlü bir 350 W motor dahil olmak üzere birinci sınıf teknolojiyi kullanıyor. Etkileyici estetiğin yanı sıra gücün de övünen X7, yüksek yapısal mukavemet sağlarken minimalist bir tasarım sunan aerodinamik bir alüminyum alaşım çerçeveden üretildi. Katlanabilir ve taşınabilir, şehrinizde dolaşmak hiç bu kadar kolay ve heyecan verici olmamıştı.

Elektrikli scooter satın aldığınız en iyi yerlere aşağıdan göz atın:

Diğer Elektrikli Scooter fırsatları: İndirimli Fiyat Segway Ninebot ES2 Electric ... Segway Ninebot ES2 Elektrikli Scooter Amazon $ 589 $ 439.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?