Close
  • Ana
  • /
  • Aksiyon Kameraları
  • /
  • Aralık 2020 için en ucuz GoPro fırsatları: En düşük fiyatlar nerede bulunur

Aralık 2020 için en ucuz GoPro fırsatları: En düşük fiyatlar nerede bulunur

Ucuz bir GoPro anlaşması, bu zengin özelliklere sahip, sağlam aksiyon kameralarını çok daha uygun hale getirebilir. Bu makale, sizi GoPro serisindeki inanılmaz kameraların herhangi biri için en düşük fiyatlara yönlendirmeye adanmıştır.


Piyasada dalgalanmalara neden olan birkaç rakip varken, GoPro hala pazarımızın ilk yarısına hakimdir.en iyi aksiyon kamerasısıralama.en iyi GoProşu anda mevcut amiral gemisi,GoPro HERO 9 Siyah, uzun zamandır beklenen öne bakan kamerayı (diğer şeylerin yanı sıra) içinde barındıran. Bununla birlikte, serideki her kamera son derece kullanıcı dostu, güçlü, su geçirmez ve oldukça sağlamdır ve bir GoPro anlaşması arıyorsanız, biraz daha eski bir modeli tercih etmek, bunu yapmanın mükemmel bir yolu olabilir.

Kasabada yeni bir HERO olduğu göz önüne alındığında, bazı makul ucuz GoPro anlaşmaları yapmayı umuyoruz.HERO 8 Siyah, özellikle. İlginç bir şekilde, çoğunlukla paketlerde olmasına rağmen, yepyeni HERO 9'da birkaç teklifin ortaya çıktığını gördük.

Bu yazıda, tüm kameralar için en iyi fiyatları araştırdık. Kalbinizi bir GoPro'ya tam olarak yerleştirmediyseniz, sıralamamıza göz atabilirsiniz.en ucuz aksiyon kameralarıbazı cüzdan dostu alternatifler için.

Sizin için doğru GoPro'yu nasıl seçersiniz?

Birden fazla GoPro kamera modelinin mevcut olmasıyla, hangi GoPro'nun sizin için doğru olduğunu seçmek kafanızı bir anda bırakabilirsiniz. Bu nedenle, aşağıdaki mevcut tüm farklı modellerin bir özetini sunduk. Gerçekten hızlı bir özet istiyorsanız bu:


Mevcut aralıkta üç GoPro aksiyon kamerası var. GoPro HERO 7 Black (iyi) Eylül 2018'de, GoPro HERO 8 Black (daha iyi) Ekim 2019'da ve GoPro HERO 9 Black (en iyi) Eylül 2020'de piyasaya sürüldü.

AyrıcaGoPro MAXGoPro Fusion'ın yerini alan 360 derecelik hareketli kamera. 2018 GoPro HERO 7 White gibi bazı eski GoPro modelleri, GoPro tarafından durduruldu ve bazı perakendecilerde hala satışta.


GoPro'nunTakas ProgramıBu, daha yeni bir modelde makul bir indirim elde etmek için herhangi bir önceki nesil GoPro'yu veya HERHANGİ bir dijital kamerayı değiştirmenize olanak tanır.

Temiz? Üst düzey GoPro HERO 9 Black'den daha mütevazı (ancak yine de çok yetenekli) GoPro HERO 7 Black'e kadar her şeyi bu sayfada bulacaksınız. Hangisinin peşinde olursanız olun, erken GoPro Black Friday fırsatları da dahil olmak üzere en iyi fiyatları aşağıda bulacaksınız.


GoPro HERO 9 Black fırsatları

GoPro HERO9 Black incelemesi

(Resim kredisi: GoPro)

GoPro HERO 9 Black şu adresten satın alınabilir:GoPro.comve dünyanın her yerinden seçkin perakende ortaklarından. Bu, bugün mevcut olan en güçlü ve zengin özellikli aksiyon kamerasıdır.

GoPro Hero 9 Black, aynı çerçevesiz tasarım ve 'tavşan kulakları' montajı ile 8'e benziyor. Bununla birlikte, neredeyse her yönden biraz daha iyidir (açık olmasına rağmen, HERO 8 hala son derece güçlü ve yeteneklidir). Burada, entegre ön ekran (vlog eylemi için gerekli), etkileyici ufuk seviyelendirme, yeni Hindsight ve Zamanlanmış Yakalama araçları ve daha da geliştirilmiş Hypersmooth ve Timewarp elde edersiniz. Büyük bir sensör artışı (23,6 MP), artık 5K / 30 video ve 20MP fotoğraf çekebileceğiniz anlamına gelir ve şimdi de% 30 daha fazla pil var.

Bu kadar yeni bir kamera olarak şu anda büyük bir indirim göremeyebiliriz. Ancak, tekrar kontrol etmek için aşağıdaki canlı fiyatlarımıza aşağı kaydırın - hoş bir sürpriz olabilirsiniz.


Daha fazla oku:GoPro Hero 9 Black incelemesi

Günün en iyi GoPro Hero 9 Black fiyatları İndirimli Fiyat Yeni GoPro HERO9 Black -... Amazon Prime 709,75 $ 590,32 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat GoPro HERO9 Black 5K ... Kogan.com699,95 ABD doları 599 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat GoPro HERO9 Siyah 5K ... Dick Smith699,95 ABD doları 599 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGoPro HERO9 Siyah 5K ... ebay649 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

GoPro HERO 8 Black fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro HERO8 Black aksiyon kamerasıPingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: GoPro)

GoPro HERO 8 Black şu adresten satın alınabilir:GoPro.comve dünyanın dört bir yanındaki perakende ortaklarından. bu, Aksiyon Kamerası kategorisinde Pingtwitter Ödülü'nün hüküm süren galibi (adil olmasına rağmen, ödüllerin kararlaştırılmasının ardından 9 çıktı). Selefi olan HERO 7 Black ile karşılaştırıldığında, gelişmiş HDR, LiveBurst fotoğraf seçeneği, çerçevesiz montaj, geliştirilmiş HyperSmooth 2.0 ve TimeWarp 2.0 ve daha fazlasını elde edersiniz. Partiye yeni eklenen HERO 9 Black ile 8, bazı indirimler için olgunlaştı. Aşağıdaki widget'ımızdaki en iyi fırsatlara göz atın.

Daha fazla oku:GoPro Hero 8 Black incelemesi

Bugünün en iyi GoPro Hero 8 Siyah fırsatları İndirimli Fiyat GoPro HERO8 Siyah ... Amazon Prime $ 545,41 $ 499 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat GoPro HERO8 Siyah 4K ... Kogan.com529,95 ABD doları 499 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat GoPro HERO8 Black 4K ... Dick Smith529,95 ABD doları 499 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGoPro Hero 8 Siyah Ted'in Kameraları499,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

GoPro HERO 7 Black fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: HERO7 Black

GoPro HERO 7 Black, Eylül 2018'de piyasaya sürüldü ve GoPro'nun mevcut serisinin en temelini oluşturuyor. Bunun kötü bir seçenek olduğu anlamına gelmez - ondan uzak; Bu hala çok güçlü, son derece sağlam ve yetenekli bir aksiyon kamerası ve en yeni ve en iyi özelliklere ihtiyacınız yoksa biraz para tasarrufu yapmanın harika bir yoludur. Şu anki RRPGoPro sitesi249,99 İngiliz sterlini / 249,99 ABD dolarıdır. Yaşlandıkça, aşağıda listelediğimiz bazı lezzetli tasarruflar görmeye başlıyoruz.

ABD'de bu model Amazon'da 2020 yazında birkaç kez 299 dolara düştü, İngiltere'de gördüğümüz en ucuz model ise 208 sterlin (Temmuz 2020'de çok kısa bir süre için). Bu yılki kış alışveriş etkinlikleri, büyük bir pazarlık yapmak için harika bir zaman olabilir.

Daha fazla oku:GoPro HERO 7 Black incelemesi

Bugünün en iyi GoPro Hero7 Black fırsatları Hero7 Black The Good Guys394 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGoPro HERO7 Siyah * MARKA ... Ebay399,99 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma Cuma, 25 Aralık İndirimli Fiyat GoPro HERO7 Siyah 4K'da sona eriyor ... Dick Smith529,95 ABD doları 479 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat GoPro HERO7 Black 4K ... Kogan.com529,95 ABD doları 479 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

GoPro MAX fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro Max

(Resim kredisi: GoPro)

GoPro Max, GoPro Fusion'ın yerini alan çok yönlü 360 derecelik bir aksiyon kamerasıdır. Ekim 2019'da HERO8 Black'den kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü ve aynı çerçevesiz montaj sistemine sahip. 479.99 £ / 499.99 $ RRP'ye sahiptir.

Max, her açıdan Fusion'dan daha iyidir ve Hypersmooth stabilizasyon ve TimeWarp hızlandırılmış video kabloları gibi en popüler HERO özelliklerinin çoğunu sunar. Bu modelle, ayrıca Max'in dokunmatik ekranını kullanarak önden ve arkadan görünümler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Daha fazla oku:GoPro Max incelemesi

Bugünün en iyi GoPro Max fırsatları İndirimli Fiyat GoPro MAX 360 Kamera - 5K ... Amazon Prime 799 $ 664,29 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat GoPro MAX 360 Action Cam ... Kogan.com799,95 ABD doları 699 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat GoPro MAX 360 Action Cam ... Dick Smith799,95 ABD doları 699 Anlaşmayı GörüntüleMax İyi Adamlar699 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Halen üretimde olan ve GoPro tarafından satılan GoPro'lar için bu kadar. Kolay karşılaştırma için, bunlar şu anda bölgenizdeki her model için mevcut en ucuz fiyatlardır.

Mevcut modellerde en ucuz GoPro fırsatları İndirimli Fiyat Yeni GoPro HERO9 Siyah -... GoPro Hero9 Siyah Amazon $ 709,75 $ 590,32 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat GoPro HERO8 Black ... GoPro Hero 8 Black Amazon $ 545,41 $ 499 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGoPro HERO7 Siyah * MARKA ...GoPro Hero7 SiyahEbay399,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünAnlaşma 25 Aralık Cuma günü sona eriyor GoPro HERO7 Gümüş —... GoPro Hero7 Gümüş Amazon $ 294,42 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat GoPro MAX 360 Kamera - 5K ... GoPro Max Amazon 799 $ 664,29 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Aşağıda, GoPro aksiyon kameralarının eski modellerinin fiyatlarını listeledik. Bunların çoğu hala son derece yeteneklidir ve temel çekim ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacak özelliklere sahiptir. Fiyatlarımızı her gün güncellediğimiz için bunlardan biri aniden büyük bir indirim alırsa aşağıdaki tablolarda göreceksiniz.

En iyi GoPro HERO 7 White fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro HERO7 WhitePingtwitter Ödülleri 2020

HERO7 White, (numarasız) GoPro HERO'nun yerini alan GoPro'nun 2019 giriş seviyesi kamerasıydı. 2019 ve 2020'de Budget Action Camera kategorisinde Pingtwitter Ödülü'nü aldı. Eski HERO'nun çektiği çözünürlük olan HD (1080p60 video) çekebilir. HERO7 White, GoPro'nun sitesinde 199 $ / 179.99 £ 'a satıldı ve şu anda en iyi indirimleri görebilirsiniz. Serideki en ucuz kamera olarak, aynı zamanda daha küçük ve daha az sıklıkta indirim alma eğilimindeydi, ancak yaşı göz önüne alındığında şimdi daha iyi indirimler alıyor, 175 $ / 135 £ veya daha düşük bir fiyatla.

Günün en iyi GoPro Hero7 Beyaz fırsatları GoPro HERO7 Aksiyon Kamerası ... Cotswold Outdoor240 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGoPro HERO7 White —... Amazon Prime 628,78 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

GoPro HERO 7 Silver fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro HERO7 Silver

GoPro HERO 7 Silver, Eylül 2018'de HERO 5 Black'in yerini aldı. HERO 5 Black gibi, 30 fps'ye kadar 4K görüntüleri yakalayabilen 10 megapiksel kameraya sahiptir. Bu model artık üretimde değil ve artık GoPro tarafından satılmamaktadır, ancak yine de diğer perakendecilerden bir tane satın alabilirsiniz - ve kesinlikle uygun fiyatlarla. Aşağıdaki bugünün en iyi HERO 7 Silver GoPro fırsatlarına göz atın.

Günümüzün en iyi GoPro Hero7 Silver fırsatları GoPro HERO 7 Silver Action ... PBTech275,86 $ Anlaşmayı GörüntüleGoPro HERO7 Silver —... Amazon Prime $ 294,42 Teklifi Görüntüle GoPro HERO7 Silver (CHDHC-601) Ryda Dot Com298,85 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleHero7 Silver The Good Guys299 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi GoPro HERO6 Black fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro HERO6 Black

GoPro, HERO6 Black'i Eylül 2017'de 499 $ / 399 £ lansman fiyatı ile piyasaya sürdü. Yeni, özel olarak tasarlanmış işlemci sayesinde 60 fps 4K video kaydı ve güçlendirilmiş görüntü sabitleme özelliklerine sahipti. O zamandan beri fiyatlar yaklaşık yüz dolar düştü ve bu gerçekten çok çekici hale geldi. Yukarıdaki özelliklere ek olarak, HERO6, gelişmiş dinamik aralık ve düşük ışık performansının yanı sıra ek bir dijital yakınlaştırma (RAW ve HDR fotoğraf modları vardır) getirdi.

Ayrıca, özel bir su geçirmezlik olmadan 10 metreye kadar dayanıklı ve su geçirmezdir. Ayrıca, 5GHz 802.11ac Wi-Fi sayesinde Hero 5'e kıyasla daha yüksek yük aktarım hızları vardır. Bu, çektiğiniz görüntüleri daha hızlı ve daha kolay indirip paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla oku:GoPro HERO6 Black incelemesi

Günün en iyi GoPro Hero 6 Black fırsatları GoPro HERO6 Black —... Amazon Prime 842,40 $ Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi GoPro HERO5 Black fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro HERO5 Black

GoPro HERO5 Black, Eylül 2016'da 399 $ / 349 £ lansman fiyatı ile tanıtıldı. Bazı yerlerde 240 sterlin civarında bulunan bu gerçek bir anlaşma.

Bir zamanlar popüler olan bu aksiyon kamerası, süper basit kontrol için bir dokunmatik ekrana sahiptir ve muhafaza kılıfı olmadan suya dayanıklıdır. HERO5 Oturumu gibi HERO5 Black, 4K'ya kadar video kaydı ve Görüş Alanını (FOV) değiştirme seçeneği sunar. Seçenekler şunları içerir: SuperView, Wide, Medium, Narrow ve Linear. GoPro, bu kamerayla herkesin her seferinde geniş balık gözü görünümünü istemediğini fark etti.

HERO5 Seansının aksine HERO5 Black, belirli çözünürlüklerde HERO5 serisinin en yüksek kare hızlarını sunar ve daha yüksek çözünürlüklü bir sensör sunar. Aynı zamanda profesyonel düzeyde düşük ışık performansına ve azaltılmış bozulma ile ultra keskin görüntü kalitesine sahiptir. Ancak HERO5 Black, HERO5 Seansından daha büyüktür, bu nedenle boyut sizin için önemliyse bunu aklınızda bulundurun.

Daha fazla oku:GoPro HERO5 Black incelemesi

Bugünün en iyi GoPro Hero 5 Siyah fırsatları İndirimli Fiyat GoPro ACSST-001 Sleeve + ... Amazon Prime 27,23 $ $ 15 Fırsatı Görüntüle Yenilenmiş GoPro HERO5 ... Dick Smith299 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleYenilenmiş GoPro HERO5 ... Kogan.com299 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGoPro - HERO5 Black 4K Action ... Amazon Prime $ 436,44 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi GoPro Fusion fırsatları

ucuz GoPro fırsatları: GoPro Fusion

5,2K küresel video ve 18 MP küresel fotoğraflar! GoPro Fusion kullanarak yakalayabileceğiniz şey budur, gimbal benzeri sabitleme ile çekimler sorunsuz hale gelir. GoPro Fusion, Kasım 2017'de 699 $ / 699 £ karşılığında piyasaya sürüldü. Resmi GoPro sitesinde 379,99 £ 'a dramatik bir fiyat düşüşü yaşadı, ancak sizi daha da ucuza getirebilecek fırsatlar var.

GoPro uygulamasının OverCapture özelliği, küresel çekiminizi geleneksel sabit perspektifli bir video olarak yeniden yakalayabilir ve paylaşabilir. 5 metreye kadar su geçirmezdir.

Bugünün en iyi GoPro Fusion fırsatları GoPro Fusion - 360 Su Geçirmez ... Amazon Prime 420,34 $ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

GoPro Karma Drone

ucuz GoPro fırsatları: GoPro Karma

(Resim kredisi: GoPro)

GoPro'nun menzilinde kendi drone'u bile var. Bu, bağımsız bir drone olarak veya genellikle en yenisi olsa da, istediğiniz kamerayla birlikte bir paket olarak satın alınabilir. Bu ucuz bir drone değil, DJI serisinin beğenilerinde çok daha fazla akıllı olduğu için en iyisi olarak değerlendirilmedi. Ancak GoPro Ekibiyseniz ve gökyüzüne çıkmak istiyorsanız, bu sizin için bir drone.

GoPro Karma Drone, ilk günlerde (Hero5 Black ile birlikte) yaklaşık 900 £ 'a oradaydı. Şimdi onu çok daha ucuz bulabilirsin, bu yüzden eğer yapabilirsen bu konuda bir anlaşma yapmaya değer.

Günün en iyi GoPro Karma fırsatları GoPro Karma (HERO6 Black ... Amazon Prime 1.376,68 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

GoPro Black Friday fırsatları: Tahminlerimiz

Otomatik fiyat pencere öğelerimiz, tüm saygın perakendecilerin fiyatlarını izler ve size satın alınacak en ucuz yeri gösterir. Tatil satışları, bir pazarlık yapmak için harika bir zamandır ve her yıl en iyi GoPro Black Friday fırsatlarını düşer düşmez (ki bu resmi büyük günden çok önce olabilir) rapor ediyoruz. Yer imlerine ekleKara CumaveSiber Pazartesi fırsatlarısayfalarında öne geçmek için.

ABD'de 2019'da, o zamanlar yeni olan HERO 8 Black'de Black Friday için Amazon'da 50 dolar ve HERO 7 Silver'da 100 dolar indirim gördük. Walmart ayrıca HERO 7 White'dan 60 $ düşürdü. Birleşik Krallık'ta, John Lewis, Currys ve Very'nin benzer HERO 8 paket teklifleri ile paket anlaşmaları 2019'da olduğu yerdeydi. Currys ayrıca HERO 7 Black paketinden £ 80'i düşürdü.

Genel olarak, HERO 9 Black parti için yeni olduğundan ve perakendeciler eski stokları değiştirmeye çalışacağından, en iyi anlaşmaların eski modellerde olmasını bekliyoruz. Bu oldukça iyi bir haber, çünkü eski GoPros bile rakip markaların en son modellerini çoğu zaman geride bırakacak.