Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En ucuz kulaklıklar 2020

En ucuz kulaklıklar 2020

Bazen kulaklık sevgimiz bütçemizden daha büyüktür: İkinci el bir arabadan daha pahalı olan yüksek kaliteli kulaklıklar hayal edebilirken, alışveriş yaparken biraz daha sorumlu olmalıyız. Ancak bu, standartların altında sese maruz kalmamız gerektiği anlamına gelmez. Piyasada çok sayıda harika bütçeye uygun kulaklık var ve birçoğu ağırlıklarının çok üstünde - bu yüzden, fiyat bir faktör olmasa bile birçoğunu en iyi kulaklıklarımızda göreceksiniz. O kadar iyiler.


Şu anki favorilerimiz Cambridge Audio Melomania 1, ancak keşfedeceğimiz gibi her tür kulaklık için harika seçenekler var: kulak içi ve işitme kulaklıklar, kablosuz ve gerçek kablosuz kulaklıklar ve yıldırım kulaklıklar da. Eğer arıyorsanızen iyi gürültü önleyici kulaklıklarAncak, bir dokunuş daha ödemeniz gerekebilir.

Ucuz kulaklık Black Friday fırsatları

en iyi Black Friday fırsatlarıUcuz kulaklıklar muhtemelen Amazon, Walmart ve Best Buy'da ve markaların kendi web siteleri aracılığıyla olabilir. Zaten ucuz olan kulaklıklar daha da ucuzlayacak ve ulaşamayacağınızı düşündüğünüz kulaklıklar bir anda uygun fiyatlı hale gelebilir.

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, bu yıl kulakta, kulakta veya gerçek kablosuz kulaklık ve kulaklık peşinde olsanız da, Kara Cuma mutlu bir avlanma alanı olacak.

Sizin için en ucuz kulaklık nasıl seçilir

Düşünmeniz gereken ilk şey, ne dinleyeceğiniz ve onu nerede dinleyeceğinizdir. Gürültü engelleme özelliğine sahip mütevazı bir çift kulak içi kulaklık, otobüste veya tüpte podcast dinlemek için dev bir çift kulak üstü kulaklıktan daha iyi olabilir ve kulaklar genellikle spor salonu veya koşu için kulak üstü kulaklıktan daha iyidir kulaklıklar. Kablosuz kulaklıklar, şarj etmeyi hatırlamanız koşuluyla harikadır ve gerçek kablosuz (sağa ve sola bağlanan kablo olmadığı yerlerde) idealdir, bizim gibi olmadıkça, bir şeyler kaybetmeye meyilli değilsinizdir.


Konfor ve kablolar veya pil ömrüne ek olarak, frekans aralığına bakın. Kulaklıklar tipik olarak yaklaşık 20 Hz ile 20 KHz arasında frekanslar verir; düşük sayı, basların yaşadığı en düşük frekanstır. Bazı kulaklıklar 20 Hz'den daha düşüktür, bu daha iyi bas anlamına gelebilir - ancak kalite de önemlidir. Yeterli netlik olmadan çok fazla bas veren kulaklıklar aşırı gürültülü ve dağınık gelebilir.

Şu anki favorilerimize bakalım.


Bugün satın alabileceğiniz 100 £ altındaki en iyi kulaklıklar

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Cambridge Audio)

1. Cambridge Audio Melomania 1

Ses kalitesi için en ucuz gerçek kablosuz tomurcuklar

Satın alma nedenleri
+ Üstün ses + Rahat tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Kazaca kontroller-Biraz garip uyum BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,95 £ Amazon Düşük Stokta Görüntüle 79,95 £ Amazon'da Görüntüleyin79,95 Sterlin EBay'de görüntüle221 Amazon müşteri yorumu

Cambridge Audio, üst düzey ses kitleriyle tanınır ve bunlar - şirketin gerçek kablosuz kulaklıklara ilk girişimi - umduğunuz kadar iyi ses verir. Ses kalitesi açısından, mükemmel ses yalıtımı, grafen sürücüler ve yüksek kaliteli Bluetooth aptX sayesinde fiyat dilimlerinin çok üzerinde yer alıyorlar ve 45 saatlik şarjla (şarj durumunun izniyle) telefonunuz, onlardan çok önce nefes nefese kalacaktır. . Durum olmadan çok saygın bir 9 saatlik muhteşem ses için iyidirler.


Alışılmadık tasarım nedeniyle, hangi tomurcuğun sol ve hangisinin doğru olduğunu söylemek zor ve bunları güvenli bir şekilde takmak biraz pratik gerektirir. Ancak, bir kez ustalaştığınızda hayal kırıklığına uğramanız pek olası değildir, özellikle de bu fiyata.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: AKG)

2. AKG Y400

En ucuz kulak üstü kablosuz kulaklıklar: indirimli alışveriş yapmak için alışveriş yapın

Satın alma nedenleri
+ Büyük pil ömrü + İki cihazı aynı anda eşleştirin
Kaçınılması gereken nedenler
-Eski Y50 kadar seksi değil

Y500'ler önceki favorimiz olan (çok daha ucuz) Y50'nin kablosuz versiyonlarıdır. Daha sade renklerde de olsalar, aynı mükemmel görünümü getiriyorlar ve aynı süper rahat hafızalı köpük kulaklıklar ve ayarlanabilir banda sahipler. AKG’nin akıllı ve kullanışlı 'çevreye duyarlı' özelliği vardır, bu da ortam gürültüsünün bir kısmını duymanızı sağlar, böylece bir otobüs tarafından ezilmezsiniz ve pil ömrü 33 saate kadar çıkar.

16KHz'ye düşmesine rağmen bas, bazı rakipler kadar diş çıngıraklı değil, ancak kulağımıza bazılarından biraz daha hafif olsa da hoş ve sıkı geliyor. Orta sesler nettir ve sesi yükseltmeye başladığınızda tiz sertleşmez.


Bunların 100 £ / 100 $ 'ın üzerinde bir RRP'si vardır, ancak rutin olarak bu sihirli rakamın altında bulunabilir. AKG'den harika bir Bluetooth kulaklık çifti istiyorsanızkesinlikle100 £ / 100 $ altında, yukarıda bahsedilen AKG Y50'den başkasına bakmayın. Biraz daha kötü pil ömrüne ve daha az sağlam bağlantıya sahipler, ancak daha iyi görünüyorlar ve harika bir kulaklık çifti olarak kalıyorlar.

Bugünün en iyi AKG Y50BT fiyatları 335 Amazon müşteri yorumu AKG Bluetooth Kulaklık Siyah ... Amazon Prime £ 175,99 İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Soundmagic)

3. Soundmagic E11BT

Kulak tomurcuklarında en ucuz - aslında en iyi boyun bantlı kulaklıklar arasında

Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Boyun bantları herkese uygun değil - AAC Bluetooth ancak aptX BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69,95 £ Amazon 859'da görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Bunlar mükemmel SoundMagic E11C'lerin kablosuz versiyonlarıdır ve kardeşleri gibi su sıçramasına dayanıklı, rahat kulaklıkları sayesinde aktif insanlar için harikadırlar. 20 saatlik muazzam pil ömrü, bu kompakt kulaklıklar için olağanüstüdür ve ses, kulak üstü kulaklıklardan aldığınız kadar iyi olmasa da, yine de sağlam ve etkileyici: kaldırımları vururken veya evde otururken .

Boyun bandı stiline aldırış etmiyorsanız ve aptX Bluetooth'a umutsuzca ihtiyacınız yoksa - bunlar yalnızca AAC'yi destekler - bunlar çok, çok iyi satın alımlardır.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Lypertek)

4. Lypertek Tevi

Uyum ve aramalar için en ucuz gerçek kablosuz

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede ucuz + Mükemmel pil ömrü + Ses yeterince iyi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149 £ Amazon'da görüntüleyin

AirPods Pro veya Sony’nin WF1000XM3 serisi bütçenizi aşıyorsa ve Cambridge Audio'nun 1 numaralı gerçek kablosuz kulaklıklarının biraz garip tasarımı sizi rahatsız ediyorsa, bunun yerine bu bütçe patlayıcılarını düşünün. Gerçek kablosuzdurlar, tamamen su geçirmezdirler ve gerçek kablosuz standartlarına göre şarj başına 10 saat verirler. Oh ve dava altı şarj için iyi, yani bittiiki günses.

Burada gürültü engelleme veya ortam farkındalığı yoktur, ancak çevrenizde olup biteni duymanız gerektiğinde tek bir kulaklıktan çıkmanızı sağlayan bir mono modu vardır. Bu aynı zamanda podcast'ler için de işe yarar.

Ses, Cambridge Audio'nun bütçe rakipleri kadar etkileyici değildir, ancak çoğu insanın amaçları için yeterince iyidir ve su geçirmezlik ve iyileştirilmiş uyum, onları dışarıdan (ev) ofise veya (ev) her yerde mükemmel bir seçim haline getirir. Jimnastik.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Sınıf)

5. Sınıf SR80E

En ucuz kablolu kulak üstü kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses + Çok rahat + Eşsiz tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Boktan kayıtları övmez-Arkası açık olduğundan, sesler deli gibi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 88 £ Amazon'da görüntüleyin fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c£ 89 Audio Visual Online'da Görüntüle 278 Amazon müşteri incelemeleri

Bir süredir Grados hayranıyız çünkü göründüklerinden bile daha iyi ses veriyorlar. Bununla birlikte, bu kablolu kulaklıkların inanılmaz bir pazarlık olsa da, kaynak materyalinizin kalitesine çok bağlı olabileceğini unutmamak önemlidir. Onları yüksek çözünürlüklü bir ses çalara bağladığınızda ayrıntıları sizi memnun edecektir, ancak onlara biraz berbat 128K MP3 atın ve deneyim, insanlar çekiçle vururken bir çöp kutusuna sıkışmış gibi olabilir.

Müzik iyi olduğunda, yine de harikadırlar: Net bas ve harika havadar tiz ile geniş bir ses alanı sunarlar. Arkası açık kulaklıklar konusunda yeniyseniz, bunlar harika bir giriş niteliğindedir, ancak arkası açıklığın yalnızca sesi daha geniş ve harika hale getirmediği konusunda uyarılmalıdır; aynı zamanda çevredeki herkesin ne dinlediğinizi çok net bir şekilde duyabileceği anlamına gelir. O zaman sadece ev kullanıcıları ve sosyopatlar için bir tane.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Sony)

6. Sony MDR-XB650BT

Mükemmel pil ömrü ile en ucuz Sony kulak üstü kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ Uzun süre dayanır + Çok rahat + Büyük, bas ses
Kaçınılması gereken nedenler
-… Belki de bazılarına göre fazla basiretli - Kablolu seçenek yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI62,49 £ EBay'de görüntüle70,90 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Sony’nin kablosuz kulakları, tüm alışılagelmiş Sony kutularını işaretler: harika yapı kalitesi, korkunç bir isim ve iyi teknoloji. Burada 30 saatlik ömür var, tek dokunuşla NFC eşleştirme ve mükemmel konfor için döner kulak kapakları. Birçok ucuz Sony gibi, kesinlikle gerekenden daha fazla bas vardır. Dans müziğini ve rock'ı seviyorsanız bu harika, ancak podcast veya klasikle acı çekiyorsanız.

Evet, bas kuvvetlendirmeyi kapatabilirsiniz, ancak kulaklarımıza düşük seviye eksik kalır. Özetle, bunlar bas kafalarına en uygun olanıdır. Woomp woomp wuuuuuummmmmmp.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Sennheiser)

7. Sennheiser CX Sport

Koşu ve egzersiz için en ucuz kulaklık

Satın alma nedenleri
+ Sennheiser ses kalitesi + Uzun süre rahat + Yaban arıları benzer
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa pil ömrü -Orta ürünler daha iyi olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 99 very.co.uk adresinde görüntüleyin 109,99 £ Amazon'da görüntüleyin 119,99 £ Selfridges'ta görüntüleyin

Sennheiser ses hakkında bir iki şey biliyor: Yıllar boyunca kulaklıklarının çoğunu sevdik ve bu kablosuz, sıçramaya dayanıklı kulaklıklar markadan beklediğimiz kadar iyi. Özellikle alt uçta kulağa harika geliyorlar: orta kısımlar riff tabanlı gitar müziğinde biraz daha belirgin olabilir, ancak zevkleriniz bas-heavy rock, rap veya elektronik pop gibi büyük dipli türleri içeriyorsa Bu küçük telefonların güçlü bas sağlama şeklini seviyorum. Yine de haydut değiller: daha hassas müzikler de kulağa aynı derecede iyi geliyor. Pil ömrü yaklaşık altı saattir.

Rahat ancak güvenli oturuş ve ter geçirmezlik, onları spor ve egzersiz için ideal kılar, ancak bu tomurcuklar, antrenmandan önce ve sonra ve hem de antrenman sırasında kolayca kullanılabilecek kadar iyidir.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Klipsch)

8. Klipsch T5M Kablolu Kulaklık

En ucuz kablolu kulak içi tomurcuklar

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten rahat + Harika ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü kablo-Hat içi uzaktan kumanda yok

Klipsch’in şöminesi şimdiye kadar ödüllerle doldurulmuş olmalı: kulakları, etkileyici konfor, ses kalitesi ve değer kombinasyonu nedeniyle yıllar boyunca tonlarca ödül kazandı.

T5M Kablolu, onların daha uygun fiyatlı seçeneklerinden seçimimizdir: Uzun dinleme seanslarında bile son derece rahattırlar ve ses parlak, net ve zevkli bir şekilde güçlüdür, bas tepkisi netliği kaybetmeden süper-düşük 10Hz'e ulaşır. Kulağa gerçekte olduklarından çok daha pahalı geliyorlar ve dinlemek gerçek bir zevk. Koşarken kablonun oldukça gürültülü olabileceğini aklınızda bulundurun, bu nedenle bir sprintin müziğini yapıyorsanız onu giysilerinize klipslemek isteyebilirsiniz. Veya yaptığımız gibi yapın ve mantıklı bir yürüyüş hızına sadık kalın.

100 £ / 100 $ altındaki en iyi kulaklıklar

(Resim kredisi: Belkin)

9. Lightning konektörlü Belkin Rockstar iPhone kulaklıkları

İPhone'lar ve iPad'ler için Lightning konektörlü en ucuz tomurcuklar

Satın alma nedenleri
+ Lightning konnektörü + Entegre mikrofon + İyi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece Apple BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 110 £ Gear 4 Music'te görüntüle 129,17 £ Amazon'da 388 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Kabul edelim: Apple’ın standart kulaklıkları eskisinden daha iyi olsalar da tam olarak mükemmel değiller. Veya rahat. Veya dayanıklı. Uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız, Belkin’in kulaklıkları dolaşmaz, suya dayanıklıdır ve iyi bir ses yalıtımı sunar.

20 Hz - 20 KHz frekans aralığı, kulakiçi kulaklıklar için oldukça tipiktir ve çok fazla bası çıkarmayacak olsa da, beyniniz ses yalıtımı sayesinde alt tarafın da toplu taşıma araçlarında kaybolmayacağı anlamına gelir. Bunlar çok yönlü mükemmeldir ve spor salonuna çok daha uygundur ve Apple'ın temellerinden daha parkın etrafında koşar.

(Resim kredisi: JBL)

10. JBL Bilinçli Yansıyor

İPhone için iyi kulak içi ancak ses daha iyi olabilirdi

Satın alma nedenleri
+ Gürültü engelleme + Güçlü bas
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz çamurlu iPhone sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,85 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu JBL'lerin adı, ayarlanabilir gürültü engelleme özelliğine sahip oldukları gerçeğini yansıtır; bu, bir tramvay veya kamyonun altına girmemek için dış dünyanın biraz içeri girmesine izin verebileceğiniz anlamına gelir.

Çok derin bir 10Hz'de en dipte olan bir frekans aralığıyla, ses çok bas ağırlıklı, sevdiğimiz gibi, ancak geri kalanlara o kadar da meraklı değiliz: orta kısımlar çok daha çamurlu ve özellikle gitar temelli rock'ta ses daha & ldquo; kutu & rdquo; hissediyor rakiplerinkinden daha çok: Klipsch'te aynı parçaları dinledikten sonra JBL'leri dinlemek farkı gerçekten belirgin hale getiriyor. Yine de gürültü engelleme iyi çalışıyor ve kulaklıklar rahat; JBL'ler şehir savaşçıları ve gerçekten güçlü bir antrenman müziği isteyen herkes için uygun bir seçenektir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın