Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • En ucuz ev spor salonu ekipmanı: 100 $ / £ altında bir ev spor salonu inşa edebilirsiniz!

En ucuz ev spor salonu ekipmanı: 100 $ / £ altında bir ev spor salonu inşa edebilirsiniz!

Yapıyorcalisthenics ev antrenmanlarıdüzenli olarak fonksiyonel kaslar inşa etmenin harika bir yoludur, ancak kuşkusuz bazılarıev spor salonu ekipmanlarıgerçekleştirmek için gereklidiren iyi ev egzersizi. Ancak bir ev spor salonu inşa etmek dünyaya mal olmak zorunda değildir ve bu gibi zamanlarda bile 100 £ 'un altında bir ev spor salonu kurulumu oluşturmak mümkündür. İşte nasıl.

Biz sordukJonathan Taylor, kişisel antrenör ve arkasındaki adamYeniden Başlatma Planı, bankayı bozmadan daha güçlü olmanıza yardımcı olabilecek bir ev spor salonu inşa etme konusundaki en iyi tavsiyesini paylaşmak için. Aşağıdaki ekipman Amazon'dan ve diğer fitness ekipmanı satıcılarından satın alınabilir.Fitness Mağazası, Mirafit veWolverson Fitness.

• Dick's Sporting Goods'tan fitness ekipmanları satın alın

• Walmart'tan fitness ekipmanı satın alın


Kayıt için, Jonny bile bir sete sahip olduğunu kabul ediyor.en iyi dambılveyaKettlebellselinizin altında daha hızlı kas yapmanıza yardımcı olabilir, ancak burada sunulan alternatifleri kullanarak elde edebilirsiniz.

Daha fazla uzatmadan işimize dönelim.


Çubuğunu yukarı çekin

(Resim kredisi: Body Power)

Kapı çekme çubuğu

Sırtınız, herhangi bir ekipman olmadan çalıştırılması en zor kas grubudur. Bazı insanların kapıları ve masaları yukarı çekmeler ve sıralar için kullandıklarını gördüm, ancak bunlar garip hareketler ve gerçekleşmeyi bekleyen bir kaza ', diyor Jonny.


• Fitness Superstore'da alışveriş barları

Pull up'lar kolay bir egzersiz değil, ancak bunları yapmanın karşılığını inkar edilemez: kim o seksi V-taper'ı geri istemiyor? Jonny'ye göre,en iyi çekme çubuğuçerçeveler, düz çubuk tipi modellerden ziyade, el ile ve nötr (avuçlarınızın birbirine baktığı yerde) tutacaklarla kavrayabileceğiniz çerçevelerdir.

• Amazon'da bar alışverişi yapın

El ile kavrama çekmeleri daha zordur ve pek çok yüksek kaliteli tekrar ortaya çıkarabilecek çok fazla müşterim olmadı. Nötr tutuşla başlayın ve yaptığınız zaman, nötrde 6 tekrarlı en az üç temiz set yapabilirsiniz ', diye bitiriyor.


Günümüzün en iyi Ultrasport Kapı Çekme Çubuğu fırsatları Ultrasport 4'ü 1 arada Üst Gövde ... Amazon $ 56,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: TRX)

Süspansiyon eğitmeni

Jonny öneriyorsüspansiyon eğitim sistemleriYüksek tekrarlı çekişlere tam olarak hazır değilseniz sırt eğitimi için. Bir süspansiyon eğitmeni ile, sabitleme noktasına ne kadar yakın durduğunuzu değiştirerek nötr veya üstten tutuş sırası yapabilir ve direnci değiştirebilirsiniz. Birhalteretrafta uzanmak da yapabilirsinhalter sıralarıancak plakalı halterler 100 £ 'dan daha pahalı olma eğilimindedir.

Muhtemelen markayı duymuşsundurTRXve mükemmelTRX Ana Sayfa 2süspansiyon eğitim seti, ancak kuşkusuz, bir TRX almak 100 sterlinlik bütçenizin tamamını (ve daha sonra bazılarını) mahvedecektir. Diğer markaların benzer setleri daha ucuza satılıyor ve özellikle Amazon'da bazı iyi fırsatlar bulabilirsiniz. JTX Fitness gibi markaların da kendi versiyonları var.

Hangi modeli seçerseniz seçin, eğiticiyi şunlara demirlemek için evdeki en sağlam kapıyı kullandığınızdan emin olun: yangın çıkışı, evin önü / arkası ve kış bahçesi kapıları iyi çalışır.

Rhinosport Kapı Ankrajlı Sling Eğitim Seti |67,14 TL'ye satışta | 86 TL | Amazon'da £ 18.86 tasarruf edersiniz
Rhinosport Sling Trainer Set, TRX Home 2'nin fiyatının bir kısmıdır ancak ev spor salonunuz için benzer işlevler sunar. Üreticiye göre, bu kit 500 kg'a kadar dirence dayanabiliyor ve görünüşe göre, tereddüt etmeden pull-up bile yapabilirsiniz. Yine de dikkatli olun.

Bugünün en iyi TRX Hepsi Bir Arada Süspansiyon Eğitim Sistemi, TRX TÜMÜ BİR ARADA Süspansiyonu sunuyor ... Amazon Prime 169,95 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: Trideer)

Egzersiz topu

Egzersiz topu çömelme, spor salonunda ağız kavgası ve bacak presi için evde egzersiz yerine geçer. Jonny, bir direnç bandı ekleyerek, yüklü taşıma çantalarına tutunarak veya sırt çantasıyla sırt çantası takarak işi daha zor hale getirebilirsiniz '' diyor.

• Amazon'da egzersiz topu satın alın

Daha da iyisi, egzersiz topu bacak kıvrımı bacak kıvırma makinesinin yerini alır ve evde hamstringinizi hedef alır: Jonny, uygun teknikle 15 tekrarlı üç set yapabildiğinizde çift bacaklı versiyonla başlamanızı ve tek bacaklıya geçmenizi önerir.

Egzersiz topları çeşitli boyutlarda gelir ve çok ucuzdur, hatta Trideer perakende gibi en iyi markaların modelleri yaklaşık 10 sterlintir.

(Resim kredisi: Perfect Fitness)

Yukarı itin

Şınavlar ve tahtalar tüm vücudunuzu çalıştıran harika egzersizlerdir, şınavlar silah ve göğüs kasları oluşturmak için en iyi vücut ağırlığı egzersizidir, tahtalar ise çekirdek gücünü artırmak için 1 numaralı seçenek olmalıdır. Bunu söyledikten sonra, bu egzersizlerin her ikisi de bileğinize çok fazla baskı uygular ve bu da hattın ilerleyen kısımlarında sorunlara neden olabilir.

Şınav tutuşları bu konuda size yardımcı olabilir ve kas geliştirme sürecinizden ödün vermeden bilek sağlığınızı koruyabilir. Jonny'nin dediği gibi, 'Çok fazla şınav ve plank yapıyorsanız, bazı şınav tutuşlarına yatırım yapmanız GEREKİR!'

Jonny döner kulplu setlerden birini almamayı öneriyor: 'Şınavları zorlaştırabilirler, ancak bu daha etkili oldukları anlamına gelmez' diye ekliyor.

Perfect Fitness V2 Şınav Kolları |Amazon'da 29,99 £ karşılığında satın alın
Tamam, Perfect Fitness V2 Şınav Kolları dönüyorbirazama çok fazla değil. Ergonomik tutamaklar, şınav çekerken ağırlığı eşit bir şekilde dağıtmaya ve bilekler ve dirsekler üzerindeki baskı noktalarını ve eklem gerginliğini azaltmaya yardımcı olur. Kolların altındaki basamaklar, en azından üreticiye göre, tüm zemin yüzeylerini kavrar.

Günümüzün en iyi Perfect Fitness V2 Pushup Handles fırsatları Perfect Fitness V2 Pushup ... Amazon $ 48,66 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: Mirafit)

Direnç bantları

Direnç bantları inanılmaz derecede çok yönlüdür ve şınav, biseps bukleleri, triseps uzantıları, diz çökme egzersizi, çömelme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli egzersizler için kullanılabilir. Jonny, insanların spor salonunda yardımlı pull-up için kullandıkları ilmekli tipin alınmasını tavsiye ediyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir ev spor salonunda da eşit derecede iyi çalışıyorlar.

• Amazon'da direnç bantları satın alın

en iyi direnç bantlarıegzersizler için olduğu kadar esneme için de harikadır ve sadece halter ve halterlerin yerini almakla kalmaz, aynı zamanda daha küçük ağırlıklar kullanarak egzersizi zorlaştırmak için de kullanılabilirler. Örneğin, sadece iki elle sallamak için çok hafif bulduğunuz 10 kiloluk bir kettlebelliniz varsa, bir tutamağın etrafına bir direnç bandı ve diğer ucunu ayak bileklerinizin etrafına sarın ve bu şekilde sallamaya çalışın. Direnç bantlarını kullanarak 'zilin ağırlığını iki katına, hatta üçe katlayabilirsiniz.

+1 Ev eşyaları

Halteriniz yoksa bunun yerine sırt çantası ve taşıma çantası yükleyebilirsiniz.

Taşıma çantalarınızın dayanıklı olduğundan emin olun, böylece yüklediğinizde kırılmazlar. Ayrıca çok hantal veya çok uzun saplı olmalarını da istemezsiniz; aksi takdirde egzersiz sırasında araya girerler.

Çantalarınıza kitap, su şişesi, konserve yiyecek ve un gibi ev eşyaları yükleyin.

Çantanızı tartmak ve her egzersiz için hangi ağırlığı kullandığınızı not etmek için banyo tartınızı kullanın.

Bir egzersiz iki çantayı içeriyorsa, ör. biseps bukleler ve yanal kaldırmalar, eşit şekilde yüklendiğinden emin olun.

Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Roller for Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon $ 21.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Marcy Yaslanmış Egzersiz Bisikleti ... Marcy Yaslanmış ME-709 Amazon $ 199.99 $ 163.87 GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti Macy'nin Dikey Katlama Egzersiz Bisikleti $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz