Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En ucuz Anında Tencere fırsatları: Dünyayı yiyen elektrikli çok pişiriciden bir anlaşma yapın

En ucuz Anında Tencere fırsatları: Dünyayı yiyen elektrikli çok pişiriciden bir anlaşma yapın

Ucuz Instant Pot fırsatları mı arıyorsunuz? Amerikalıysanız ve yemek yemekten hoşlanıyorsanız ancak çok fazla harcama konusunda dikkatliyseniz, cevap muhtemelen evet, evet, evet! Dan başkaEn İyi Nutribullets,ABD'de her yerde mevcut olan küçük bir mutfak aletinin olduğundan şüpheliyiz.


Yavaş bir tencere ve bir düdüklü tencereyi birleştiren, Amerika'nın en sevdiği pişirme kabı ve hala sıfırdan pişirilen hızlı, sıcak yemeklere ihtiyaç duyan evlerle büyük bir hit. Satışlar devam ederken her zaman en çok satanlardan biridir. Ve açık olmadıklarında.

Instant Pot ile hemen hemen her türlü yemeği üretebilirsiniz. Ayrıca, bir yığın tencere, tava ve mutfak eşyaları kullanmadan, taze, çiğ malzemelerle çok daha kısa sürede yemek hazırlayabileceksiniz. Bu, kazanan bir yemek hazırlama formülü, dönem. Birleşik Krallık'ta Instant Pot, daha küçük ölçekli bir kült cihaz olsa da, burada da büyüyen bir takipçi ordusu var.

Instant Pot Cyber ​​Pazartesi fırsatları

Amerika Birleşik Devletleri'nde seçim yapabileceğiniz çok sayıda Instant Pot modeli var, ancak denizaşırı ülkelerde seçim daha sınırlı.


(Resim kredisi: Anında Pot)
Instant Pot DUO ve Smart İndirimli Fiyatlarda günümüzün en iyi Instant Pot fırsatları Instant Pot Duo 7'si 1 arada ... Instant Pot IP-DUO60 Amazon $ 99,95 $ 79 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Instant Pot Duo 7'si 1 arada ... Instant Pot DUO80 Amazon $ 139.95 $ 99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Duo Mini 3 Qt ... Instant Pot Duo Mini Amazon $ 53,93 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Anında Pot - Akıllı Wifi 6 ... Hızlı Pot Akıllı En İyi Satın Al $ 149.99 $ 89.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Instant Pot Duo Plus fırsatları Instant Pot DUO Plus 3 Qt ... Instant Pot DUO Plus 3 Qt Amazon $ 44,42 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Instant Pot Duo Plus 9'u 1 arada ... Instant Pot DUO Plus 6 Qt Amazon 129,95 $ 89,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Instant Pot Duo Plus 9'u 1 arada ... Instant Pot DUO Plus 8 Qt Amazon $ 159.95 $ 99.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Instant Pot Ultra Instant Pot Ultra 3 Qt'de bugünün en iyi Instant Pot fırsatları ... Instant Pot Ultra 3 Qt Amazon $ 119,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Ultra 10'u 1 arada ... Instant Pot Ultra 6 Qt Amazon $ 149,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Ultra 10'u 1 arada ... Instant Pot Ultra 8 Qt Amazon $ 179,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Instant Pot Lux'ta bugünün en iyi Instant Pot fırsatları Instant Pot Lux Mini 6'sı 1 arada ... Instant Pot Lux Mini Amazon $ 59.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Lux 6'sı 1 arada ... Instant Pot Lux Amazon $ 79 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Lux 6'sı 1 arada ... Instant Pot Lux80 Amazon $ 198.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Instant Pot Max fırsatları Instant Pot - Max 6 Quart ... Instant Pot Max 6 Quart Best Buy 149,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Instant Pot son derece çok yönlüdür ve örneğin Instant Pot Duo Programmable Cooker gibi 3 litrelik, 6 litrelik veya 8 litrelik seçenekler de dahil olmak üzere bir dizi farklı boyutta gelir, bu aslında Instant Pot imza çanağıdır.

Instant Pot, Instant Pot Duo Programmable Cooker modelinde bir dizi ayar ile donanmış olarak gelir, bu nedenle normalde çok fazla zaman alan yiyecekleri, onları rahatsız etmeyecek kadar sağlıklı yiyecekler yemek mümkündür. . Bu arada Instant Pot Duo Plus Programlanabilir Pişirici, 15 yerleşik programla birlikte gelir ve ayrıca 3 çeyreklik, 6 çeyreklik veya 8 çeyreklik varyantlarda mevcuttur.


Instant Pot Cyber ​​Pazartesi fırsatları

Anında Saksı Ultra 10'u 1 arada


(Resim kredisi: Anında Pot)

Temel bir sürümün peşindeyseniz ve ABD'de yaşıyorsanız, Instant Pot Lux 6-in-1, 12 programı ve 3 çeyreklik, 5 çeyreklik, 6 çeyreklik ve 8 çeyreklik modelleri ile sağlam bir bahistir. Ancak tam çan ve ıslık deneyimini yaşamak istiyorsanız, 16 yerleşik program ve 3 çeyreklik, 6 çeyreklik ve 8 çeyreklik model varyantları içeren Instant Pot Ultra 10'u 1 arada ürüne gidin.

Instant Pot'un düdüklü tencere yönü en çekici yönlerinden biridir. Bu, ayıracak çok az vaktimiz olan bizler için normalde yasak olan yemekleri halledebileceğiniz anlamına gelir.

Instant Pot, sadece yoğun hazırlık işlerine değil, her şeye elini çevirebilir. Aynı zamanda yavaş pişirme, pirinç pişirme, buharda pişirmenin yanı sıra kek yapma, yoğurt üretimini de yapabilir ve ayrıca yumurtalar için oldukça harikadır. Hatta onunla sote bile yapabilirsiniz.

Ancak Instant Pot'u bizde gerçekten kazanan yapan şey, hazırlığın hızlılığıdır. Şirket, geleneksel pişirme yöntemlerinden% 70 daha hızlı yemek ürettiğini söylüyor.


Instant Pot gibi bir cihazın bir diğer pratik avantajı, her boyuttaki aileye uygun olmasıdır. İstediğiniz kadar çok veya az yemek pişirebilirsiniz. Bu yüzden dondurmak için yemek stoklamak çocuk oyuncağıdır veya yalnız uçuyorsanız, tek bir tabak sağlıklı yiyecek sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Çorbalar, güveçler, güveçler ve diğer tüm sıvı gıda bazlı şeyler gerçek bir esinti, ancak aynı zamanda daha yavaş pişirilmesi ve dana eti eklemleri ve benzeri gibi yumuşatılması için harikadır. Diğer bir bonus, bir şeyleri sterilize etmek için kullanılma şeklidir.

Instant Pot & rsquo; un potansiyeli düşünüldüğünde, aynı zamanda makul derecede kompakttır ve çoğu mutfak ortamına hoş bir şekilde uymalıdır. Instant Pot, Amerika'da büyük bir hit olmuş olsa da, Birleşik Krallık da dahil olmak üzere daha uzakta da mevcuttur.

İkna olmadıysanız, Crock-Pot Lift & Serve Digital Slow Cooker veya Tefal CY505E40 Hepsi Bir Arada Elektrikli Basınçlı / Çoklu Pişirici veya devasa Ninja Foodi gibi başka seçenekler de vardır.

Instant Pot DUO ve Smart İndirimli Fiyatlarda günümüzün en iyi Instant Pot fırsatları Instant Pot Duo 7'si 1 arada ... Instant Pot IP-DUO60 Amazon $ 99,95 $ 79 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Instant Pot Duo 7'si 1 arada ... Instant Pot DUO80 Amazon $ 139.95 $ 99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Instant Pot Duo Mini 7'si 1 arada ... Instant Pot Duo Mini Amazon $ 79,95 $ 59,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Anında Pot - Akıllı Wifi 6 ... Hızlı Pot Akıllı En İyi Satın Al $ 149.99 $ 89.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Instant Pot Ultra Instant Pot Ultra 3 Qt'de bugünün en iyi Instant Pot fırsatları ... Instant Pot Ultra 3 Qt Amazon $ 119,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Ultra 10'u 1 arada ... Instant Pot Ultra 6 Qt Amazon $ 149,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünInstant Pot Ultra 10'u 1 arada ... Instant Pot Ultra 8 Qt Amazon $ 179,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Instant Pot Max fırsatları Instant Pot - Max 6 Quart ... Instant Pot Max 6 Quart Best Buy 149,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz