Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • En ucuz güvenlik kamerası 2020: 50 £ altındaki en iyi kablosuz kameralar

En ucuz güvenlik kamerası 2020: 50 £ altındaki en iyi kablosuz kameralar

İyi bir güvenliğe bir fiyat koyamazsınız - ancak bunu yaparsanız ve fiyatınız 'olabildiğince ucuz' ise, 2020'nin en ucuz güvenlik kameraları aradığınız şey olacaktır. Pingtwitter ne olduğunu biliyor, işte bugün satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı güvenlik kameraları için kılavuzumuz.


Daha az ödediğiniz için çok fedakarlık yapmanız gerektiğini düşünmeyin. Hala güvenilir olacak ucuz bir güvenlik kamerasına ihtiyacınız var; Bu şeyi mülkünüze, ailenize ve evcil hayvanlarınıza göz kulak olma sorumluluğuna koyuyorsunuz. Kataraktlı ve narkolepsili bir bekçi köpeği satın aldıysanız, sevimli bir evcil hayvanınız olur, ancak muhtemelen güvenliğinizi fazla artırmazsınız. Kameranızın gece gündüz izlemesi gerekiyor ve bunu iyi yapması gerekiyor.

Bazıları kadar çok özellik alamayabilirsiniz.en iyi güvenlik kameralarıPiyasada, ancak önemli olduğunda video kaydedebiliyorsanız ve ihtiyacınız olduğunda net kanıtlar elde ediyorsanız, bu gerçekten en önemli şeydir.

Ultra bütçeli bir kamera arayışında olsanız bile, düşündüğünüzden daha az harcamanız gerekebilir: burada seçtiğimiz kameraların her biri 50 sterlin fiyat noktasının altında geliyor. Bu, harcayacak biraz daha paranız varsa, birden fazla odayı kapsayacak şekilde birkaç kamera seçme şansınız olduğu anlamına gelir. Baktığımız her şey, uygulaması aracılığıyla birden fazla kamerayı yönetmenize izin vermelidir.

Size yardımcı olacak rehberimiz ve sunulan son derece düşük fiyatlar sayesinde, bunlardan birini denemek ve eviniz için hemen ekstra korumaya başlamak akıllıca değil - en ucuz güvenlik kameralarının ne olduğunu keşfetmek için okumaya devam edin ve Size en uygun özelliklere sahip.


En ucuz güvenlik kamerası nasıl seçilir

Ezviz Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası

(Resim kredisi: Ezviz)

Ev güvenlik kameralarının bir ana görevi vardır; bu, kameranın önünde hareket algılandığında telefonunuza ping atmak ve harekete neden olan şeyi kaydetmektir. İster yukarıda ister dünyanın diğer ucunda oturuyor olun, bu, gerektiğinde araştırabileceğiniz ve harekete geçebileceğiniz anlamına gelir - video akışını doğrudan mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bu tür fiyatlarda, normalde 4K video kaydı ve öğelere karşı hava koşullarına karşı koruma gibi daha üstün özelliklerden birkaçından vazgeçiyorsunuz (bu nedenle bu kameraları dışarıda kuramazsınız). Bununla birlikte, isteyeceğiniz diğer özelliklerin çoğu kapsanmıştır - gece görüşüne dikkat edin, iki yönlü ses (böylece evcil hayvanlarınızla sohbet edebilir veya hırsızları önleyebilirsiniz) ve geniş bir görüntüleme açısı, böylece çok sayıda alanı kapsarlar. tek bir çerçevede görüntüleyin.


Her kamera modeli için depolama ve abonelik seçeneklerinin neler olduğunu tartmak da önemlidir. Bazıları klipleri bulutta arşivlemeniz için sizden ücret alır (uzaklaşırsanız ve telefonunuzu her gün kontrol edemezseniz kullanışlıdır), bazıları ücretsiz bir bulut depolama katmanı içerirken, diğerleri yerel bir depolama seçeneğine sahiptir; kameraya bir hafıza kartı takın ve video kayıtlarınızı buraya kaydedin.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğiniz konusunda biraz düşünün, çünkü bu modellerden bazıları bir yere yerleştirmeyi kolaylaştırmak için duvara montaj aparatları ve manyetik tabanlarla birlikte gelir. Ayrıca güce de ihtiyacınız olacak - bu fiyat aralığında pille çalışan bir kamera bulmak nadirdir.

Ve kameranın ön fiyatını da unutmayın: Bu sayfadaki araçlar size ne kadar ödemeniz gerekeceği konusunda bir fikir vermelidir. Düşük bütçeli tavanımızda bile büyük bir değişiklik var!

en ucuz güvenlik kameraları Neos Smartcam


(Resim kredisi: Neos)

1. Neos SmartCam

Şu anda piyasadaki en ucuz güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 110 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut (Ücretsiz) veya yerel Abonelik: Ayda 2,49 £
Satın alma nedenleri
+ Net, net video + İki yönlü ses + Etkili gece görüşü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 78,57 $ Amazon'da Görüntüleyin

• Beş yıldızımızın tamamını okuyunNeos SmartCam incelemesi

Neos SmartCamsize çok az bir para karşılığında şaşırtıcı bir miktar verir: 30 sterlin verin ve kendinize Alexa desteği olan bir güvenlik kamerası, iki yönlü ses, hareket algılama, gece görüşü ve 12 saniyelik video klipler için ücretsiz bulut depolama alanına sahip olun. 14 gün (kamera bir odadaki hareketi fark ettiğinde klipler otomatik olarak kaydedilir) ve ayrıca bir microSD yerel depolama seçeneği.

Bunu piyasadaki diğer güvenlik kameralarıyla karşılaştırın ve bu kılavuzda listelediğimiz tüm cihazlar paranızın karşılığını fazlasıyla almasına rağmen, bu inanılmaz derecede iyi bir anlaşma gibi görünüyor. Wyze Cam'de diğer bölgelerde bulunan donanım yazılımı olmasa da aynı donanımı kullanan Neos SmartCam'in kurulumu ve kullanımı kolaydır ve hemen her yere yerleştirilebilir. Oldukça uygun tasarıma sahip manyetik ve duvara monte edilebilir tabanın tümü burada yardımcı olur.

Ücretsiz paket çoğu insan için çoktur, ancak aylık 2,49 £ 'luk ekstra paketi eklerseniz daha uzun klipler için bulutta daha fazla alan ve odalarınızda özel hareket algılama bölgeleri kurma becerisi elde edersiniz (yani yalnızca hareket sizin tarafınızdan seçilen belirli alanlarda bir uyarı tetikler). Ayrıca, konum belirleme tabanlı otomatik kurma ve devre dışı bırakma ücretsiz katmana dahil olsa da, ekstra paketle kamerayı bir programa göre kurabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

Görüntü kalitesi mükemmel, bulut hizmeti güvenilir, uygulamanın kullanımı kolaydır ve kafa karıştırıcı olmayan bir şekilde birden fazla kamerayı destekler ve küçüktür ve göze batmaz - bu ideal bir ilk akıllı güvenlik kamerasıdır.

Blink Mini en ucuz güvenlik kameraları

(Resim kredisi: Blink)

2. Yanıp Sönen Mini

Uygun fiyatlı, basit ve gözü yormayan

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 110 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut (Ücretli) veya yerel Abonelik: Ayda 2,50 £
Satın alma nedenleri
+ Çekici tasarım + Basit konfigürasyon + Otomatik devreye alma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin24,99 Hedefte Görüntüle$ 24,99 Best Buy'da Görüntüleyin

Daha ziyade Blink Mini ile ilgilendik, bu da beraberinde harika olan her şeyi getiriyor.Blink XTve onu daha küçük, daha sevimli bir form faktörüne yerleştirir. Fiyat aynı zamanda daha büyük kameradan düşüyor, bu da pazarın uygun olduğunu düşündüğümüz kesiminde olduğu anlamına geliyor.

Düşük giriş fiyatının yanı sıra, çekici olan şey Blink Mini'nin basitliğidir: dakikalar içinde çalışmaya başlayabilir, doğrudan telefonunuza hareket uyarıları alabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden canlı yayına bağlanabilirsiniz. . Gece görüşü, Alexa desteği ve iki yönlü ses, bunun kapsamlı bir paket olduğu anlamına gelir ve hatta özel hareket bölgeleri ayarlayabilir ve evden çıktığınızda sensörü otomatik olarak kurabilirsiniz.

Depolama seçenekleri biraz daha az cömerttir: Kayıtları daha sonra tekrar bakmak için bulutta saklamak istiyorsanız, ayda 2,50 sterlin ödemeniz gerekir (ancak kamerayı satın aldığınızda birkaç ay ücretsiz olup olmadığını görmek için önce beğenirsin). Yerel bir depolama seçeneği var, ancak bu, henüz mevcut olmayan ve kamera kadar maliyetli olan ekstra bir modül gerektirir. Bu komplikasyonlara rağmen, Blink Mini şüphesiz en ucuz güvenlik kameralarından biridir - özellikle de daha esnek olan diğer Blink kameralarla (yukarıda bahsedilen tamamen kablosuz ve dış mekan korumalı Blink XT dahil) birleştirebileceğiniz için menzilinizi genişletmek istiyorsanız ve seçenekler.

TP-Link Tapo C200

(Resim kredisi: TP-Link)

3. TP-Link Tapo C200

Pan, tilt, hepsi zihinde

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Wi-fi (kamera kablolu güç gerektirir) Görüş açısı: 360 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Yerel Abonelik: Yok
Satın alma nedenleri
+ Kolay konumlandırılmış + Çok esnek + İyi görüntü kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 59,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Burada, özellikle fiyatı göz önüne alındığında, sunulan çok şey var ve biraz bilim kurgu görünümüne aldırmazsanız, TP-Link'in paketinde seveceğiniz çok şey bulacaksınız. Kaydırma ve eğme, en önemli satış noktasıdır ve kamerayı izlemek istediğiniz alana daha doğru bir şekilde yöneltmenize ve hatta siz orada değilken oturma odanızın etrafında iyi bir dürbün olmasına olanak tanır. Tam 360 derece dönebilir ve 114 derecelik bir hareketle yukarı ve aşağı bakabilir, bu da onu tavana monte etmeye uygun hale getirir - ancak bir kablo döşemeniz gerekir.

Diğer alanlarda da pek çok kutuyu işaretliyor. Sensör 1080p'dir, daha az 720p kamerayı geride bırakır ve gece görüşünü de içerir. Hareket bölgelerini tanımlayabilirsiniz (bu, sizi kaydırma ve eğme işlevlerini kullanmamaya zorlayabilir, ancak bunları çevirirseniz bu bir sorun olmaz) ve dahili siren ve iki yönlü konuşma işlevi vardır. davetsiz misafir ürkütücü.

Dahası, yerel depolama 128 GB'a kadar çıksa da kendi microSD kartınızı getirmeniz gerekecek. Merkezsizdir, ancak buradaki büyük fedakarlık bulut depolama eksikliğidir; biri kameranızla kaçarsa, şansınız kalmaz.

TP-Link Tapo C100

(Resim kredisi: TP-Link)

4. TP-Link Tapo C100

Bazı restoranlarda cipslerden daha ucuz

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Wi-fi (kamera kablolu güç gerektirir) İzleme açısı: 105 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Yerel Abonelik: Yok
Satın alma nedenleri
+ Çok ucuz + Çok küçük + Çok yönlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 38,92 $ Amazon'da Görüntüle

Bu gerçekten çok ucuz, ancak TP-Link'in Tapo C100'ünün atılabilir bir cihaz olduğunu düşünmeye aldanmayın - bu küçük ve çok kullanışlı küçük bir güvenlik kamerası. Özelliklerinin çoğu, yukarıdaki C200 ile aynıdır - 1080p kamera, hub'sız, yalnızca yerel depolama (bu, onu, görünümünü paylaştığı bulut özellikli Kasa Spot'tan ayıran) ve yeteneği Bu kameranın genel olarak yerinde kalması gerektiği için burada daha kullanışlı bir özellik olan etkinlik bölgelerini ayarlayın.

Kullanıcılar, C100 kalitesinin şaşırtıcı derecede güçlü olduğunu söylüyor; aynı zamanda çok kabul edilebilir bir gece görüşü de yapabilir. İki yönlü konuşma yeteneğine sahiptir ve duvara monte etmeyi veya standında bırakmayı seçebilirsiniz. Bununla birlikte, hem bunu hem de C200'ü yazarken Google Asistan ile çalıştığını, ancak her birinin Alexa desteği eklemek için bir ürün yazılımı güncellemesi beklediğini ve bunun ne zaman geleceğini kim bilebilir.

TP-Link Kasa Spot en iyi ucuz güvenlik kameraları 2020

(Resim kredisi: TP-Link)

5. TP-Link Kasa Spot

Uygun bir fiyata tüm kutuları işaretler

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut (Ücretli) Abonelik: Ayda 2,49 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Net ve net video akışı + Kamera 360 derece döner
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ücretsiz / yerel depolama seçeneği yok39,97 ABD doları Walmart'ta görüntüle 39,99 BHPhoto'da görüntüle49 $ Amazon 894 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

• Tamamı okuyunTP-Link Kasa Spot incelemesi

TP-Link Kasa Spot, bir iç mekan güvenlik kamerasının yapmasını isteyeceğiniz her şeyi yapar ve bunu iyi yapar ve bunu da çok uygun bir fiyata yapar. Çerçeveye daha fazla sığdırmak için gece görüşü, iki yönlü ses ve 130 derecelik geniş bir görüş alanı sunar - ve hassasiyetlerini ayarlayarak ve özel etkinlik bölgeleri ayarlayarak telefonunuzda aldığınız hareket uyarılarını iyileştirebilirsiniz.

Beslemeyi TP-Link Kasa Spotundan kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz.Amazon Alexa veya Google Asistan, yani dijital asistanlar söz konusu olduğunda koruma altındasınız - şu anda hangisini kullandığınız önemli değil (hem yukarıdaki Neos hem de Blink yalnızca Alexa içindir). Ayrıca, eğitimli bir BT kurulum uzmanı olmasanız bile dakikalar içinde çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak TP-Link Kasa Spot kurulum süreci ve beraberindeki uygulamanın hayranlarıyız.

Ücretsiz olarak kameranızdan hareket uyarıları alabilir ve canlı yayına bağlanabilirsiniz, ancak klipleri daha sonra görüntülemek üzere saklamak için Kasa Care aboneliğine kaydolmanız gerekir: fiyatlar ayda 2,99 £ 'dan başlar, bu size 30 verir bulutta günlük video geçmişi, manuel kayıt yapmanızı sağlar ve aynı zamanda klipleri paylaşmanıza da olanak tanır.

en ucuz güvenlik kameraları Yi Akıllı Güvenlik Kamerası

(Resim kredisi: Yi)

6. Yi Akıllı Güvenlik Kamerası

Uygun fiyatlı bir güvenlik kamerasında ihtiyacınız olan her şey

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 110 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut (Ücretsiz) veya yerel Abonelik: Ayda 3,33 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Satın alma nedenleri
+ Akıllı hareket algılama + Ayrı gece görüşü + Esnek depolama seçenekleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Yi Akıllı Güvenlik Kamerası, bunun gibi bir cihaz söz konusu olduğunda, işaretlemek isteyebileceğiniz hemen hemen her kutuyu işaretler - gece görüşü, Alexa ses kontrolü desteği, aktivite bölgeleri, net ve net video, iki yönlü ses ve numarayı tutan akıllı algoritmalar Telefonunuzda aldığınız uyarıları minimuma indirir (örneğin, insanlar ve evcil hayvanlar arasında ayrım yapabilir). Sonuçta, telefonunuzu kontrol etmeyi bırakacak kadar çok yanlış pozitif alıyorsanız, bir kamera edinme noktasını ortadan kaldırır.

Manyetik taban, kameranın hemen hemen her yerde sabitlenmesini kolaylaştırır ve şık görünümlü tasarımı da seviyoruz. Yi Akıllı Güvenlik Kamerası, depolama söz konusu olduğunda da harikadır: Hareketle yakalanan olayların klipleri bulutta 7 gün boyunca ücretsiz olarak saklanır ve videoyu yerel bir microSD karta kaydetme seçeneği de vardır. Hareketle tetiklenen klipleri kaydedebilir veya günün her saati videonun kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayda 3,33 £ veya daha fazla ödeyin ve daha fazla kayıt ve daha uzun kayıt için bulutta daha fazla alan elde edin; bu, iki haftalığına evden uzaklaşıyorsanız ve geri döndüğünüzde olup biten her şeyi takip etmek istiyorsanız kullanışlıdır. . Yi'den etkileyici bir paket.

en ucuz güvenlik kameraları D-Link Mini HD Wi-Fi Kamera

(Resim kredisi: D-Link)

7. D-Link Mini HD Wi-Fi Kamera

Küçük boyut önemliyse en ucuz güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 720p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 120 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Depolama Yok: Bulut (Ücretsiz) Abonelik: Ayda 2,29 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Satın alma nedenleri
+ Çok kompakt + Kullanımı basit + Duvar montajı dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Çift yönlü konuşma yok Amazon'a bakın

D-Link Mini HD Wi-Fi Kamera, bir sakız çubuğundan çok daha büyük değildir ve bu, onu evinizin hemen her yerine koyabileceğiniz anlamına gelir - ister düz bir yüzeye ister duvarın üstüne, duvarı kullanarak. cihazla birlikte verilen montaj parçası. Bir mikrofon ve hoparlöre sahip değilsiniz ve 1080p video akışı da yok, ancak yine de bir bakmanız gerektiğinde evde neler olup bittiğini görecek kadar keskin.

Gece görüşü, kameranın 24 saat boyunca izleme işini sürdürebileceği ve hatta özel etkinlik bölgeleri kurma seçeneğiniz olduğu anlamına gelir - bu nedenle, örneğin, bir pencerenin arkasındaki ağaçlardan gelen hareketler bir alarm vermez, ancak bir kapı açılır. niyet. 120 derecelik görüş alanı da çoğundan daha iyidir, bu nedenle telefonunuzda her oturum açtığınızda bir oda daha fazla görüntülenebilir.

Telefonunuzdan bahsetmişken, D-Link uygulaması kaygan ve kullanımı kolaydır ve sizi saniyeler içinde bağlar. Videolar bir gün boyunca bulutta tutulur ve en önemlilerinin 50'sini dilediğiniz sürece kaydedebilirsiniz; Daha uzun kayıtlara ihtiyacınız varsa veya daha uzun süre saklamak istiyorsanız, abonelik fiyatları ayda 2,29 £ 'dan başlar.

Ring Indoor Cam en ucuz güvenlik kameraları 2020

(Resim kredisi: Yüzük)

8. Halka İç Mekan Kamerası

Temel bilgiler için en ucuz güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 115 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut (Ücretli) Abonelik: Ayda 2,50 £
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda uygulama özelliği + Kolay kurulum + İyi Alexa entegrasyonu
Kaçınılması gereken nedenler
-Ücretsiz depolama seçeneği yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 44,99 $ Yatak Banyosunda Görüntüle ve Ötesi 44,99 $ Crutchfield'da görüntüle 59,99 $ Amazon'da görüntüle

Ring'in ürettiği hemen hemen her akıllı güvenlik kamerasının hayranıyız, ancak bu, en uygun fiyatlı olanı ve düşük fiyata rağmen, Ring kameraların bildiği hızlı uyarıları ve sezgisel yazılımı saklıyor. Hava koşullarına dayanıklılığa veya pil gücünün esnekliğine ihtiyacınız yoksa, bu sizin için en iyi Halka kamera olabilir.

Ring Indoor Cam, serideki diğer cihazlara kıyasla maliyetleri düşürse de, gece görüşü, iki yönlü ses ve net 1080p yüksek tanımlı video sunar, böylece siz yokken evde olup biten her şeyi görebilirsiniz ( veya sadece üst katta). Halka uygulamaları, yalnızca bir sahnenin belirli bir bölümünde etkinlik olduğunda uyarılmak istiyorsanız, özel hareket etkinliği bölgeleri de ayarlamanıza izin verir.

Ring uygulamaları, sektördeki en iyilerden bazıları ve şirket şu anda Amazon tarafından sahiplenildiği ve işletildiği için, hepsinin Alexa uyumlu olmasını beklersiniz - gerçekten de böyle. Ring Protect yükseltmesi (sizin ayda 2,50 £) Blink Mini için olanla aynıdır ve bu durumda yerel depolama seçeneği yoktur (eğer isterseniz hareket uyarıları ve videoyu canlı izleme olanağı almaya devam edeceksiniz) abone değilsiniz, ancak geri dönüp kaydedilmiş video klipleri görüntüleyemezsiniz).

en ucuz güvenlik kameraları Ezviz Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası

(Resim kredisi: Ezviz)

9. Ezviz Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası

Yerel depolama seçeneğiyle kompakt ve güvenilir

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 720p Bağlantı: Kablolu İzleme açısı: 110 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut (Ücretli) veya yerel Abonelik: Ayda 2,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Satın alma nedenleri
+ Çok uygun fiyatlı + Dijital asistan desteği + Yerel depolama seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,99 $ Amazon'da görüntüle

Ezviz, ev için akıllı güvenlik kameraları yapma konusunda çok deneyime sahiptir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir markadır - ve Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası, belki de paranızın karşılığını alabileceğiniz en iyi değeri veren aralıktaki cihazdır. Çok ucuzdur ve ev izleme açısından ihtiyacınız olan tüm işleri yapar.

Hareket uyarıları, beraberindeki mobil uygulamalar aracılığıyla incelenebilir ve ayrıca, telefonunuz aracılığıyla istediğiniz zaman kameradan canlı bir yayın yükleyebilirsiniz. Hatta videoyu birAmazon Echo GösterisiveyaGoogle Nest Hubcihaz, çünkü kamera hem Alexa hem de Google Assistant ile uyumludur.

Gece görüşü ve iki yönlü sesin yanı sıra, çekici olan bir başka özellik de yerel depolama seçeneğidir - bir microSD karta yapıştırın ve kamera tarafından yakalanan görüntüleri arşivlemek için buluta güvenmek zorunda değilsiniz. Bulut abonelik paketinin fiyatlandırması ayda 2,99 £ 'dan başlar ve bu da size geriye dönüp bakmanız için 3 günlük kayıt sağlar.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Düşük Stok Neos SmartCam | Wi-Fi ... Neos Smartcam Amazon $ 78,57 GörüntüleTüm fiyatları görün