Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En ucuz soundbar fırsatları: Sonos, Sony, Samsung, Bose, Vizio ve daha fazlasında en iyi soundbar satışları

En ucuz soundbar fırsatları: Sonos, Sony, Samsung, Bose, Vizio ve daha fazlasında en iyi soundbar satışları

Hızlı Linkler

Doğrudan atla…
Samsung soundbar fırsatları
Sony soundbar fırsatları
Sonos soundbar fırsatları
Vizio soundbar fırsatları
Bose soundbar fırsatları
B&O Soundbar fırsatları
Q Acoustics soundbar fırsatları


Bu, Pingtwitter'ün en iyi ucuz soundbar fırsatlarının evidir, burada harika bütçeli soundbar fırsatları ve Dolby Atmos soundbar fırsatları bulabilirsiniz - web'deki en düşük fiyatları tek bir yerden aldık.

Burada bulacağınız şey, ses çubukları ve ses tabanlarında en yüksek olarak derecelendirdiğimiz en iyi fiyatlar değildir.en iyi ses çubuklarılistesinin yanı sıra en iyi Bose, Sony, Samsung, Vizio, Sonos ve Q Acoustics soundbar tekliflerinden daha fazlası.

Ayrıca, herhangi bir üreticinin sunduğu özellikle iyi flash soundbar satışlarını da burada vurgulayacağız.

Şunlardan biri için büyük bir sıçrama yapmış olsanız da, burada tüm bütçeler için ses çubuklarımız var.en iyi televizyonlargenel olarak veya1000 £ altındaki en iyi TV'lerveya500 £ altındaki en iyi TV'ler- kurulumunuz için doğru boyutta ve sizin için doğru fiyat aralığında bir ses çubuğumuz var.


Satıcı hızlı bağlantıları

Samsung soundbar fırsatları

En iyi Samsung soundbar fırsatları

En iyi soundbar fırsatları: Samsung Q90R(Resim kredisi: Samsung)

Samsung HW-Q90Rsize gerçek bir 3D Dolby Atmos deneyimi sunmak için gezegendeki en iyi ses çubuklarından biridir - 7.1.4 surround ses sistemini kopyalar. Peki, herhangi bir soundbar sistemindekine en yakın olduğunu söylemeliyiz - değilepeyceÇevrenizdeki yedi hoparlör gibi, ama onu taklit etmek için mükemmel bir iş çıkarıyor. Bu, akıllı işlemenin yanı sıra iki kablosuz arka hoparlör, bir subwoofer ve tepegöz Dolby Atmos efektleri için dört ateşleme sürücüsü sayesinde. Saf sinematik sürüş için, gezegendeki en iyi ses çubuğu. Hala yüksek kaliteli olmasına rağmen, şimdi orijinal fiyatından adil bir indirim için bulabilirsiniz.

Samsung'un HW-Q70R'si, arka hoparlörü olmayan sanal bir surround deneyimi için gider, ancak yönlü ses oluşturmak için yedi sürücü (artı ayrı bir subwoofer) içerir ve fiyat için çok iyi bir ses çubuğu.


Bütçe sonunda, Samsung HW-S60T, akıllı oturma odası dostu bir tasarıma ve sesi odaya rahatça yayan yandan ateşlemeli hoparlörlere sahip 4.0 kanallı bir ses çubuğudur. Aynı zamanda yerleşik Amazon Alexa'ya sahiptir, bu nedenle akıllı bir hoparlör görevi de görür.

Bugünün en iyi Samsung HW-Q90R Soundbar anlaşmaları Amazon Amazon'da Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Samsung HW-Q70R Soundbar anlaşmaları Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et 130'dan fazla en iyi fiyatlarla her gün milyon ürün Bugünün en iyi Samsung HW-S60T fırsatları Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Sony soundbar fırsatları

En iyi soundbar fırsatları: Sony HT-X8500

(Resim kredisi: Sony)

Sony, ürünlerinde her zaman teknik açıdan en etkileyici ses işlemelerinden bazılarını kullanır ve çok daha büyük ve daha pahalı olması gereken cihazlardan geliyormuş gibi görünen ses üretmelerine yardımcı olur - ses çubukları gibi, sizin de olmasını istemediğiniz bir şey için mükemmel uzun boylu.

Sony HT-G700, bunu 3.1 kanallı sisteminden şaşırtıcı derecede ikna edici bir Dolby Atmos ses duvarı oluşturmak için kullanır ve sonuç olarak piyasadaki en değerli Atmos ses çubuklarından biridir ve bizde güçlü bir öneri alır.Sony HT-G700 incelemesi.


Sony HT-ST5000 bunun daha seçkin bir örneğidir - Dolby Atmos yükseklik kanalları da dahil olmak üzere tek bir çubuktan (artı subwoofer) sanal surround ses oluşturmak için mükemmel bir iş çıkarır. Ucuz değil, ancak gerçekten sinematik ses için muhteşem bir tek ses çubuğu sistemidir.

Sony HT-X8500 belki de şu anda satın alınan en iyi bütçeli ses çubuğu. Dahili subwoofer ile tek çubuktur. Stereo sürücülere sahip küçük bir ses çubuğu olmasına rağmen, gerçek genişliğe ve yüksekliğe sahip bir ses oluşturmak için dijital işleme büyüsünü kullanır. Temel olarak, en az parayla büyük bir sinematik ses istiyorsanız, tercih etmeniz gereken budur.

Bugünün en iyi Sony HT-G700 fırsatları Sony HT-G700 3.1Ch Dolby ... NAPF Electronics695 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Sony 3.1ch Dolby Atmos DTS: X ... Kogan.com899 699 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Sony Atmos Soundbar ile ... Amazon Prime 899 $ 749 $ Anlaşmayı Görüntüle Sony - HT-G700 - 3.1ch Dolby ... Bing Lee895 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony HT-ST5000 fiyatları Sony ST5000 7.1.2ch 800W ... Amazon 6.808,83 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony HT-X8500 Soundbar İndirimli Fiyatlarla Sony 1CH Atmos Soundbar ile ... Dick Smith749 499 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Sonos soundbar fırsatları

En iyi soundbar fırsatları: Sonos Beam

(Resim kredisi: Sonos)

Sonos Beam, küçük TV'leri olan çoğu insanın muhtemelen tercih etmesi gereken ses çubuğu seçimimizdir - güçlü ve temiz ses, siyah veya beyaz renkte ince ve şık görünüm ve çok odalı müzik çalma ve mikrofonlar dahil akıllı özelliklerin ideal bir karışımı Amazon Alexa / Google Assistant için. Hatta daha sonra odaya daha fazla Sonos hoparlörü ekleyerek onu tam bir kablosuz surround sisteme bile dönüştürebilirsiniz, ancak sadece bu uygun fiyatlı soundbar ile başlayabilirsiniz. Sony HT-G700 kadar sinematik değil, ancak akıllı hoparlör özellikleri ve mükemmel müzik akışı (ve oynatma kalitesi) onu gerçekten mükemmel bir seçim haline getiriyor ve daha kompakt.

Sonos Arc, 55 inç ve üzeri TV'lere uygun daha büyük bir ses çubuğudur ve gerçek Dolby Atmos için bazı yükseltici sürücüler de dahil olmak üzere 11 hoparlöre sahip bir ev sineması barıdır. Piyasadaki en iyi sese sahip barlardan biridir ve yine müzik için harikadır ve yerleşik akıllı asistanlara sahiptir, ancak bazı kişiler için en iyi seçenek olmadığı anlamına gelebilecek bazı bağlantı sınırlamaları vardır - bizimSonos Arc incelemesisize tüm detayları verir.

Bugünün en iyi Sonos Beam fırsatları Sonos Beam Compact Smart ...499 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSonos Beam - Akıllı TV Sesi ... Amazon Prime 658,82 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sonos Arc fırsatları Sonos Arc - Premium Smart ... Amazon Prime 1.395 $ Teklifi Görüntüle Arc White The Good Guys1.399 Anlaşmayı GörüntüleArc Black İyi Adamlar1.399 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Vizio soundbar fırsatları

Vizio, ABD'yi kasıp kavuran ve şimdi dünyanın dört bir yanına yuvarlanan çok değerli ürünler yapıyor. Vizio 5.1.2 Dolby Atmos (SB36512-F6) Soundbar, grubumuzun seçimidir. İki arka hoparlörü sayesinde size gerçek bir surround ses deneyimi sunar. 36 inçlik ses çubuğu ile birleştiğinde, özellikle filmlere gerçek Dolby Atmos yüksekliği veren çubuktaki iki yukarı doğru ateşleyen sürücüyü hesaba kattığınızda, ikna edici bir 3D ses manzarası sağlar. Ve tüm bunları eşdeğer sistemlerin çoğunun fiyatının çok altında yapıyor.

Günün en iyi Vizio SB36512-F6 fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi LG soundbar fırsatları

LG'nin üst düzey hi-fi uzmanı Meridian ile ortaklığı, bazı olağanüstü sese sahip ev sineması hoparlörleri üretti. Mevcut aralıkta arayacağımız iki model, ultra premium LG SN11RG ve uygun fiyatlı LG SN7CY'dir.

SN11RG, büyük bir ses çubuğunu yüksek ateşlemeli Dolby Atmos hoparlörlerle eşleştiren bir çift kablosuz arka hoparlörü eşleştiren tam bir surround sistemdir - ve bunlar, doğrudan surround ses için size bakan diğer tüm hoparlörlere ek olarak. Sonuç, şimdiye kadar duyduğumuz en büyük, en ikna edici 3D sesten bazıları - işte eksiksizLG SN11RG incelemesi.

LG SN7CYne kadar iyi özelliklere sahip olduğu düşünüldüğünde etkileyici derecede düşük bir fiyattır - işlemeye dayanmak yerine Dolby Atmos için özel yükseltici hoparlörler içeren piyasadaki en ucuz ses çubuğu.

Günümüzün en iyi LG SN11RG fırsatları SN11RG LG 7.1.4ch Dolby Atmos ...1.298 $ Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi LG SN7CY fırsatları İndirimli Fiyat LG 3.0.2 Ch Atmos Soundbar ... Çevrimiçi Cihazlar749 667 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Bose soundbar fırsatları

Bose, ses kalitesiyle eş anlamlıdır ve ses çubukları harika satın alımlardır. Fiyatta düzgün bir şekilde yükselen üç ana seçenek var. Hepsi Bose'un SoundTouch çok odalı sistemiyle çalışır ve daha fazla surround deneyimi için süper küçük ve hoş arka hoparlörler eklenerek genişletilebilir.

Bose SoundTouch 300, açıkçası bu üçünün en basit ve en giriş seviyesi, ancak boyutuna göre sesi ile etkileyicidir. Bose SoundTouch 500 size daha büyük ve daha iyi ses verir ve yerleşik Amazon Alexa ve Google Assistant'a sahiptir, böylece onu akıllı bir hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. Bose SoundTouch 700, muazzam, geniş bir ses için çok sayıda küçük dönüştürücü kullanarak daha gelişmiş sürücü teknolojisi ekler.

Bugünün en iyi Bose SoundTouch 300 fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Bose SoundTouch 500 anlaşması Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için Bugünün en iyi Bose SoundTouch 700 fırsatları Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Bang & Olufsen soundbar fırsatları

B&O Beosound Stage, Danimarkalı ses şirketinin ilk ses çubuğudur ve gerçekten olağanüstü. 11 sürücü, tek bir üniteden uzun, geniş bir ses sunar - harici subwoofer ve arka hoparlörler yoktur. Bu, size tam bir surround deneyimi sunmadığı anlamına gelir, ancak kurulumu ve kullanmaya başlaması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve yine de son derece fantastik ses kalitesi sunar - aynı zamanda müzik çalmak için tüm bu ses çubuklarının en iyisidir (ve Chromecast ve AirPlay 2).

• Tamamı okuyunB&O Beosound Stage incelemesi

Bugünün en iyi Bang & Olufsen Beosound Stage fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Q Acoustics soundbar fırsatları

Q Acoustics, fiyat için sahip olduklarından çok daha iyi ses veren basit hoparlörler üretmesiyle tanınan bir hi-fi üreticisidir. Ve bilmiyor musunuz, ses çubukları için de aynı.

Q Acoustics M3, kullanmaya başlaması çok kolay olan ve büyük ve net bir stereo ses ortamı üreten HDMI donanımlı bir ses çubuğudur. Tam fiyata, yukarıdaki Sony HT-X8500 tarafından paranın karşılığını alması için biraz geride kaldı, ancak indirim yapıldığında tam bir pazarlık olabilir.

Q Acoustics M4 çok benzer, ancak HDMI bağlantı noktasının olmaması nedeniyle daha ucuza sunuluyor - optik veya 3,5 mm jak kullanmanız gerekecek. Ayrıca M3'ten daha ince. TV sesini bir çubukla iyileştirmenin en düşük fiyatlı yolunu istiyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Son olarak, temelde M3'ün ses tabanlı versiyonu olan ve HDMI bağlantı noktasıyla tamamlanan Q Acoustics M2 var. Bu sadece TV'nizin üzerine oturması için yapıldığı anlamına gelir.

Günümüzün en iyi Q Acoustics M3 Soundbar anlaşmaları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Q Acoustics M4 Sound Bar fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol ediyoruz 130 milyondan fazla ürünler her gün en iyi fiyatlarla Günün en iyi Q Acoustics M2 Soundbase fırsatları Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz