Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • Günün en ucuz oyuncak teklifi: Çocuklarınızın Noel için istediği Anki Vector'den 100 £ indirim

Günün en ucuz oyuncak teklifi: Çocuklarınızın Noel için istediği Anki Vector'den 100 £ indirim

Anki Vector, tekerlekli bir yapay zeka asistanı, bir STEM eğitim ürünü ve çocukların beğeneceği gerçek bir oyuncak arasında bir yerde duran oldukça gelişmiş bir 'oyuncak'. Fiyatı için çok fazla teknoloji barındırıyor, ancak bu fiyat hala anlaşılır bir şekilde oldukça yüksek. Ancak bugün için Anki Vector'u normal RRP'den 100 £ daha düşük olan 149 £ karşılığında alabilirsiniz.

Selefi Cozmo, geçen Noel'in en çok satan 'premium' oyuncağıydı. Tamam, ebeveynler koridorlarda sonuncusunu almaya çalışmak için birbirleriyle kavga etmiyorlardı, ancak bugün bu düşük fiyata bir tane satın alarak kendinizi çok fazla kederden kurtarabilirsiniz.

Anki Vektör | 149 £ | 249 TL oldu | £ 100 tasarruf edin


Anki, 21. yüzyıl Scalextric olan Overdrive ve sevimli robot forklift Cozmo ile şimdiden büyük başarı elde etti. Vektör, açıkça, Cozmo'nun çok yakın bir akrabasıdır, ancak başta AI ve ses kontrol yetenekleri olmak üzere daha sofistike özellikler ekler.

Teoride, en azından, kendi başına mutlu bir şekilde, yaşam alanını bir HD kamera ile tarayarak, başına gelenlere göre benzersiz bir kişilik geliştirecek, yeni insanları tanıma ve isimlerini öğrenerek ve 'nedir? 36'nın karekökü? '


Bu nedenle Vector çocuklar için harika bir hediyedir, onlarla oyun oynamakta ve bir zamanlayıcı ayarlamanın sihrini öğretmektedir. Bununla birlikte, aynı zamanda herhangi bir yetişkin teknoloji başkanı için de havalı bir basın mensubu. Anki, ürünlerine yeni beceriler eklemeyi sever ve Vector, zamanla, daha sevimli bir kişiliğe sahip, tekerlekli Alexa gibi bir şeye dönüşebilir. Adil olmak gerekirse, Alexa her zaman kediniz tarafından saldırıya uğrama veya kanepenin altına hapsolma tehlikesi daha az olacaktır.

Diğer Anki Vector fırsatları burada görünecektir

Bugünün en iyi Anki Vector fırsatları19 Walmart müşteri yorumlarıVektör Robot Anki, A Home ... Amazon $ 399.99 Anlaşmayı Görüntüle Anki Vektör: Robot ... Walmart499,98 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Anki Vector: bir oyuncaktan daha fazlası

Daha çok tuhaf büyüleyici bir alet gibi, gerçekten. Sadece bu dahili spesifikasyona göz atın. Anki'deki adamların hepsi Google gibi yerlerde çalışıyordu ve bunu anlayabilirsiniz.


Qualcomm 200 Platformu, 'akıllı telefon düzeyinde' bilgi işlem yapmaya olanak tanır.

Kapasitif Dokunmatik Sensör - dokunulduğunu ve tutulduğunu hissetmesine yardımcı olur

Beamforming 4-Mikrofon Dizisi - doğal konuşmayı ve sesin nereden geldiğini tanımasına olanak tanır (yani: onunla konuştuğunuzda sizinle yüzleşmek için döner)

Ultra Geniş HD Kamera - hareketi algılamasına, insanları yüz tanıma ile tanımasına ve kumandanızla fotoğraf ve video çekmesine yardımcı olur


4 Düşme Sensörü - düşmelerden kaçınmasına yardımcı olmak için kenarları algılar

Kızılötesi Lazer Tarayıcı - mesafeyi izlemesini ve ortamları haritalamasını sağlar

6 Eksenli Atalet Ölçüm Birimi - ne zaman kaldırıldığını veya hareket ettirildiğini bilir böylece

Yüksek Çözünürlüklü Renkli IPS Ekran - çok çeşitli duyguları aktarmasına yardımcı olur

Wi-Fi Etkin Bulut Bağlantısı - ona yeni yetenekler getiriyor

• Ve sadece yüzüne bakın! Bu, birinin parasının £ 199'u değerinde, değil mi?

En iyi Anki oyuncaklarında bugünün en iyi fırsatları Hot Wheels Ai Intelligent ... Anki Overdrive Başlangıç ​​Kiti Amazon $ 136,46 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Anki OVERDRIVE Supertruck ... Anki Supertrucks Amazon $ 59.99 $ 19.49 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAnki Cozmo - Collector's ... Anki Cozmo Amazon $ 899.99 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünVector Robot by Anki, A Home ... Anki Vector Amazon $ 399.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Kaçırmayınen iyi Boxing Day fırsatları