Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • 2020'nin En İyi Noel Krakerleri: Lüks krakerler şimdi mevcut

2020'nin En İyi Noel Krakerleri: Lüks krakerler şimdi mevcut

Kraker, geçmişte çok sevilen bir Noel, genellikle korkunç şakalarıyla ve içinde tamamen işe yaramaz ya da şaşırtıcı derecede kullanışlı hediyelerle (plastik balık veya dikiş seti var mı?), Ancak Noel 2020 için krakerler oyunlarını hızlandırıyor.


Sadece bir patlamayla gitmekle kalmıyorlar, aynı zamanda güzellik ürünleri, Noel içkileri, hediye çekleri ve hatta Swarovski kristalleri gibi harika lezzetlerle dolu Noel krakerlerini de alabilirsiniz!

Lüks Noel krakerlerinin sadece yemek masasında geleneksel şekilde kullanılması gerekmez, bazıları hediye olarak verilebilir veya hatta çorap dolgusu olarak kullanılabilir, içerikler bu kadar iyi! Köpeğiniz için de bir Noel krakeri ekledik!

Burada, 2020'nin en iyi lüks Noel krakerlerinden bazılarını topluyoruz, ancak onları çok popüler olacağından emin oldukları için yapabiliyorken alıyoruz.

Satın alabileceğiniz en iyi Noel krakerleri

En İyi Noel Krakerleri: Nancy & Betty Pheasant Christmas Crackers


(Resim kredisi: Nancy ve Betty)

1. Nancy ve Betty Sülün Noel Krakerleri

İngiliz ormanlık alanından ilham aldı

Satın alma nedenleri
+ İngiltere'de El Yapımı + 6+ Hediye Seti, kullanışlı mutfak ekipmanlarını içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI49,95 Sterlin Liberty London'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Liberty London'dan bu altı Nancy & Betty kraker seti, İngiltere'de el yapımıdır ve sülün tasarımına ve klasik kırmızı fiyonklara sahip İngiliz ormanlık alanından esinlenmiştir. Her biri elbette bir şapka ve şaka ve minyatür bir hediye içerir. Bunlar arasında yumurta kabı, rende, bal damlası, çırpma teli, golf tacı ve reçel bulunur. Tüm hediyeler ahşap veya metalden yapılmıştır, bu nedenle akşam yemeğinden sonra atılacak çok fazla plastik vardır.

En İyi Noel Krakerleri: John Lewis & Partners Lüks Noel Krakerleri


(Resim kredisi: John Lewis)

2. John Lewis & Partners Lüks Noel Krakerleri

Olması gerektiği gibi zarif ve şık

Satın alma nedenleri
+ 6'lı set + Ev ve mutfak hediyeleri + Şık tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 30 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin £ 30 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

John Lewis'in bu gümüş kraker seti, eşleşen gümüş kurdeleler ve görünürde plastik olmayan bir dizi metal hediyelerle birlikte Noel yemek masanıza biraz stil ve incelik getirecek. Bu krakerlerin içindeki hediyeler arasında fotoğraflık, ayakkabı çekeceği, araba anahtarlık, şişe açacağı, balık ve patates çatalı ve ayna bulunur. Bir şapka, çıtçıt ve şaka gibi kraker zımbaları da var.

En iyi Noel krakerleri: Swarovski Noel krakerleri


(Resim kredisi: Amazon)

3. Swarovski'den yapılan 6 Lüks Noel Kraker

Swarovski'den ışıltılı bir Noel

Satın alma nedenleri
+ Büyük değer + 6 parça mücevher içerir + İnsanların gerçekten BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI istediği hediyeler 39 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu Noel'de her şeyi güzelleştirmek istiyorsanız, o zaman bu Swarovski Kristal Noel krakerleri büyük gün misafirlerinizi etkileyecek. Altılı bir set olarak gelirler ve küpeler, kol düğmeleri, takılar ve daha fazlası dahil olmak üzere her krakere bir parça mücevher içerirler. Klasik bir görünüm için eşit derecede ışıltılı bir kraker kutusu içinde paketlenmiş ve fiyonklarla bağlanmış olarak gelirler. Amazon şu anda bunları 70 £ 'ın altında satışa sunuyor, bu yüzden bir pazarlıktan hoşlanıyorsanız, elinizden geldiğince onları alın!

En İyi Noel Krakerleri: Harrods Dress Circle Christmas Crackers

(Resim kredisi: Harrods)

4. Harrods Elbise Çemberi Noel Krakerleri

Cidden klas bir kraker kutusu

Satın alma nedenleri
+ Eşsiz tasarım + El yapımı + Yıkılmış lüks
Kaçınılması gereken nedenler
- Şüphesiz pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 115 £ | Harrods

Masrafsız bir el yapımı Noel kraker kutusu arıyorsanız, Harrods (doğal olarak) arkanızda. Bu setin adı Elbise Çemberi ve lüks kırmızı fiyonklu altı parıltılı krakerden oluşan güzel bir koleksiyon. Ödüller arasında mezura, büyüteç ve mini mızıka bulunur.

En iyi Noel krakerleri: Hotel Chocolat


(Resim kredisi: Hotel Chocolat)

5. Hotel Chocolat Oldukça Büyük Noel Krakeri

Noel yemeğini bir patlama ile bitirin!

Satın alma nedenleri
+ Nefis ikramlarla dolu + Harika bir merkez parçası + Herkes çikolatayı seviyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 36 | Otel Chocolat

Yine, sıradan bir kraker değil, ama bu, bu Noel'de yemek masanız için bir çatlama merkez parçası haline gelir. Hotel Chocolat, yer mantarı, karamel ve daha fazlasını içeren 40 çeşit çikolatanın yanı sıra 12 kağıt şapka içeren Oldukça Büyük Noel Krakerini üretti - bu kesinlikle Noel öğle yemeğinden sonra aileyi mutlu edecek bir şey. Dev kraker hala klasik krakeriniz gibi çalışıyor, böylece ikramları bir patlama ile ortaya çıkarmak için çekip kırabilirsiniz.

En İyi Noel Krakerleri: Purdey Festive Crackers

(Resim kredisi: Bay Porter)

6. Purdey Şenlikli Krakerler

Ödüllere £ 50 değerinde bir hediye çeki dahildir

Satın alma nedenleri
+ İnkar edilemez derecede lüks + Değerli hediyeler + Kraliyet Emri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Gerçekten oldukça pahalı Amazon'a bakın

Sizin sıradan bir krakeriniz değil, Purdey'in bu altılı seti gerçekten en üst çekmeceden. Güzel görünüyorlar ve gerçekten yararlı (ve bazı durumlarda değerli) ödüller içeriyorlar. Bunlar arasında mini bir kalaylı cep şişesi, bir kupa ve hatta 50 £ 'luk Purdey hediye çeki bulunur. Ama evet, biliyoruz ki, bu oldukça yüksek fiyat etiketinden kaçış yok.

En iyi Noel krakerleri: Nancy & Betty Gingerbread House Village Crackers

(Resim kredisi: Nancy ve Betty)

7. Nancy ve Betty Gingerbread House Köy Krakerleri

Akıllıca dekore edilmiş ve düşünceli bir dizi ödülle

Satın alma nedenleri
+ Güzel tasarım + Eğlenceli ve faydalı ödüller BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36 £ Joules'da görüntüleyin Amazon'a bakın

Nancy & Betty'nin bu akıllı krakerlerinin, değer ile lüks arasında iyi bir denge kurduğunu düşünüyoruz. Altılı set, sevimli bir zencefilli ev tasarımı ve değişen renklerle güzelce yapılmıştır. İçerideki ödüller, minyatür bir rende, bir bal serpme makinesi, yabani çiçek tohumları, yün, reçel ve bir yoyo içerdiğinden, masayı temizlerken atılma olasılığı en düşük olanlardan bazılarıdır.

En İyi Noel Krakerleri: Selfridges Fiyonklu Noel Krakerleri

(Resim kredisi: Selfridges)

8. Selfridges Yay Kesilmiş Noel Krakerleri

Parçalamak için neredeyse çok iyi

Satın alma nedenleri
+ Selfridges'a özel + Sevimli tasarım + Ödüller, kullanışlı mutfak araçlarını içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 50 £ 'luk Selfridges'da İncele Amazon'u Kontrol Edin

Bu altı sevimli kraker seti yalnızca Selfridges mağazasında mevcuttur. Her% 100 kağıt krakere, bir kardan adam, melek ve tabii ki Noel Baba'nın da dahil olduğu sevimli bir yünlü Noel karakteri eklenmiştir. İçeride, ödüller arasında rende (sarımsak için yararlıdır, bilmenizi isteriz), çırpma teli, tahta kaşık, fırın ve makarna kalıpları ve bir çay süzgeci gibi faydalı mutfak minyatürleri bulunur.

En İyi Noel Krakerleri: Mükemmel Ölçü Karışık Ruhlar Noel Krakerleri

(Resim kredisi: Mükemmel Ölçü)

9. Mükemmel Ölçü Karışık Ruhlar Noel Krakerleri

Çünkü buharlı krakerler olmadan Noel olmazdı

Satın alma nedenleri
+ Minyatür rom, viski ve cin içerir + Akıllı, modernist tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 39.95 | Viski Borsası

Biraz tahmin edilebilir, ancak alkol dolu krakerlerin Noel öğle yemeğinden sonra fırtınaya düşmesi muhtemeldir. The Perfect Measure'ın bu altı kraker seti, akıllı, modern bir tasarıma sahiptir ve her birinde sıcak bir minyatür bulunur. İçecekler arasında Mahiki rom likörü, Old Pulteney viski ve Whitley Neill cin bulunmaktadır. Yemekten sonraya kadar bu krakerleri çekmemeye çalışın.

(Resim kredisi: Fortnum ve Mason)

10. Fortnum & Mason Noel Orman Krakerleri

Zarif ve düşünceli hediyelerle dolu krakerler

Teknik Özellikler
:
Satın alma nedenleri
+ Zarif tasarlanmış + Düşünceli ve faydalı hediyeler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'a Bakın £ 295 | Fortnum ve Mason

Fortnum & Mason'dan geleneksel olarak tasarlanmış bu lüks krakerler, elbette her zamanki şapkayı ve şakayı, aynı zamanda lüks Londra mağazasından bir hediyeyi de içeriyor. Hediyeler arasında F&M markalı bir şampanya şişesi tıpası, çay kokulu bir mum, bir tirbuşon ve şişe açacağı ve gümüş kaplamalı çaydanlık şeklinde bir demlik bulunur.

(Resim kredisi: John Lewis)

11. John Lewis Kendi Krakerinizi Doldurun

Bu krakerleri aslında bir anlamı olan hediyelerle doldurun

Satın alma nedenleri
+ Kendi hediyelerinizi seçin + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kişisel bir his katar£ 8 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin £ 8 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin £ 8 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Krakerlerin, hatta pahalı lüks olanların sorunu, içinde ne olduğu konusunda seçim olmaması ve bazı hediyeler kaçınılmaz olarak Noel yemeğinizin kalıntılarıyla birlikte çöpe atılacak olmasıdır.

Bunu düzeltmek için, kendiniz yapacağınız bir dizi zarif şenlikli krakere ne dersiniz? John Lewis'in kendi krakerlerini dolduran bu krakerler kraker gibi görünür, kraker gibi birbirinden ayrılır ve hatta bir çırpıda içerir, ancak hediyeyi, şapkayı ve şakayı siz seçersiniz. Ya da belki şakayı tamamen atlayın ...

En İyi Noel Krakerleri: Cath Kidston Şenlikli Parti Hayvanları Noel Krakerleri

(Resim kredisi: Cath Kidston)

12. Cath Kidston Şenlikli Parti Hayvanları Noel Krakerleri

Cath Kidston'dan sevimli tasarımlar ve faydalı hediyeler

Satın alma nedenleri
+ Sevimli tasarımlar + Faydalı hediyeler + Vegan dostu ve zulümsüz
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu sette sadece dört kraker BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 16 Görüntüle Amazon'da

Bir Noel ikramı bulmak için her krakeri çevirerek açın. Cildin temiz ve yumuşak hissetmesine yardımcı olacak ve Noel'de kokmanıza ve harika görünmenize yardımcı olacak dört farklı tür vücut yıkaması keşfedeceksiniz. Kokular arasında kırmızı dut ve sedir, Londra çayı, gül, lavanta ve İngiliz papatyası bulunur. Bu krakerlerdeki tüm ürünler vegan, zulümsüz ve gliserinle zenginleştirilmiş ürünlerdir.

En iyi Noel krakerleri: Ridley

(Resim kredisi: Amazon)

13. Ridley'nin Sihirli Noel Krakeri

Noel yemeğinin tadını çıkarın ve sihirli bir numara öğrenin

Satın alma nedenleri
+ Eğlence + Çocukları meşgul eder + Yeni bir numara öğrenin + Çekici tasarım GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Noel krakerleri, 'Sadece bir kraker değil, Ridley'in tüm aile için eğlence ve eğlencesinde bir patlama' olarak tanımlanıyor. Daha fazlasını eklememiz gerekiyor mu? Her kraker, konukları saatlerce eğlendirmek ve herkesin aptal tarafını ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir şapka, çıtçıt, slogan ve sihir numarası içerir. Hileler arasında patlayan zar, sihirli kupa, harika zar, üç top dönüşü, sihirli kartlar ve ip kesilmesi bulunur.

En İyi Noel Krakerleri: Love Tiki Eco

(Resim kredisi: Amazon)

14. Love Tiki Eco Sadece Ökseotlu Noel Krakerleri

Çevre bilincine sahip olanlar için bir Noel krakeri

Satın alma nedenleri
+ Çevre dostu + Şık tasarım + Her şey geri dönüştürülebilir + Plastik içermez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,99 TL Amazon'da Görüntüleyin

Bu krakerler çeşitli ahşap hediyeler içerir ve% 99 plastik içermez (sadece fırçadaki kıllar .. ama Love Tiki bunun üzerinde çalışıyor!). Hediyeler bile oldukça kullanışlıdır ve misafiriniz onları eve götürmek isteyecektir! Her kraker bir eko hediye, eko şapka, çırpıda ve şaka içerir. Tüm krakerler özenle seçildiği için hediyeler değişebilir.

En İyi Noel Krakerleri: Celebration Crackers Wooftastic

(Resim kredisi: Amazon)

15. Kutlama Krakerleri Wooftastic Noel Krakeri

Köpeğiniz için bir Noel krakeri!

Satın alma nedenleri
+ Küçük köpek şapkası ve köpek oyuncağı + El yapımı + Noel eğlencesine evcil hayvanları dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Noel neşesini yaymaya gelince, neden insanları durduralım? Bu Wooftastic Noel krakeri, tüylü arkadaşınızın da kutlamalara katılmasını sağlar. Celebration Crackers tarafından Dorset'te el yapımı olan bu şapka, şenlikli bir köpek yavrusu şapkası (şenlikli Instagram fotoğrafları için ideal), kuyruğunu sallayan eğlenceli bir oyuncak ve 'bang' sloganı kartıyla dolu.

Bunu beğendin mi? Çıkış yapmak…

Sülünlü Noel Krakerleri bugünün en iyi fırsatlarını toplayın ...Nancy & Betty Sülün 6'lı Noel Kraker SetiLiberty London49,95 Sterlin Görünüm Tüm fiyatları görünJohn Lewis & Partners Lüks ...John Lewis & Partners Lüks Noel KrakerleriJohn Lewis ve Ortakları£ 30 Görünüm Tüm fiyatları görün