Close
 • Ana
 • /
 • Golf
 • /
 • Golfçüler için en iyi Noel hediyeleri 2020: golfçüler için hediyeler kolaylaştı

Golfçüler için en iyi Noel hediyeleri 2020: golfçüler için hediyeler kolaylaştı

Golfçüler, gösterişli çoraplardan yeni kağıt ağırlıklarına kadar gerçekten korkunç Noel hediyeleri, doğum günü hediyeleri ve yıldönümü hediyeleri alabilirler. Mevcut satın alma işleminizle bir delik açmak istiyorsanız, golfçüler için her bütçeye uyacak en iyi hediyeleri topladık.


Yüksek teknolojili golf saatleri ve giysilerinden Şampiyona golf sahasında bir tura kadar, hayatınızdaki golfçü için gerçekten harika bir hediye bulmanıza yardımcı olma arayışımızda hiçbir taş bırakmadık. Golfçüler için en iyi hediyeleri bulmakta zorlanıyorsanız, buradan başka bir yere bakmayın ...

Belirli bir şeyden sonra mı? Ayrıca,en iyi golf topları, şık, yüksek teknolojigolf saatleri, ve akıllıgolf çantalarıher şeyi bir arada tutmak için.

 • En iyi Noel hediyeleri: herkes için ilham verici mevcut fikirler
 • En iyi sürücü
 • En iyi golf ayakkabıları
 • En iyi golf su geçirmez malzemeleri

Golfçüler için en iyi hediyeler: Golfçüler için Noel hediyeleri, sıralanmış

Golfçüler için en iyi hediyeler: TaylorMade P760 Steel Irons

(Resim kredisi: Taylor Made)

TaylorMade P760 Çelik Ütüler

Temiz atış için performans golf sopaları

Satın alma nedenleri
+ Turlarda kendini kanıtlamış kulüplerden ilham aldı + Performans ve hassasiyet için tasarlandı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çimlere daha temiz giriş vaat ediyor Amazon'u kontrol edin

Yeni bir ütü seti için alışveriş yapıyorsanız, TaylorMade’in P760'ı tam size göre olabilir. P760'lar, Tour tarafından kanıtlanmış kardeşlere çok şey borçludur ve oyunculara kısa ütülerde P750'nin performansını verirken, uzun ütülerde P770'in performansını iyileştirme sözü verir.


Ütünün kafası, içi boş bir gövdeye sahip (tutarlı hız ve mesafe için) tek bir metal parçasından yapılmıştır ve daha iyi bir his için titreşimleri sönümlerken aynı zamanda bilye hızı oluşturma ikili amaca hizmet eden SpeedFoam ile yüzey malzemesi enjekte edilmiştir.

Sopaların kafa boyutu ve geometrisi hassas atışlar sunacak şekilde tasarlanırken, oluklu ön kenar çimlere daha temiz bir giriş sağlar ve kazma riski olmadan kulübün zıplamasını etkinleştirir.


Bu golf sopalarına hediye vermek altın meraklılarını kesinlikle etkileyecektir, ancak kaliteli ekipman ucuza gelmediği için derin ceplere ihtiyacınız olacak.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Bir şampiyona sahasında golf turu


(Resim kredisi: Red Letter Days)

Şampiyona sahasında iki kişilik golf

Eşit değerde bir öğleden sonra hediye edin

Satın alma nedenleri
Şampiyona kursunda +18 delik + İngiliz Masters ve English Open'a Ev Sahipliği Yapıyor + Tüm mod eksilerinin tadını çıkarın BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Her şeye sahip olan bir golfçü için golf deneyimi günü mükemmel bir hediyedir. Arden Ormanı Şampiyona Sahası'nda iki kişilik bir tur golf hediye edebilirsiniz.

Güzel manzaralı Warwickshire kırsalında yer alan Donald Steel tarafından tasarlanan Şampiyona kursu, Britanya'nın en iyilerinden biridir ve British Masters ve English Open'a yıllık ev sahipliği yapmaktadır.

Çimenli sahaları çevreleyen su tehlikeleri ve olgun ağaçlarla tamamlanan 72 par parkuru, tüm standartlardaki golfçüler için bir meydan okumadır ve Colin Montgomerie ve Ian Woosnam bu harika sahada turnuva zaferlerine hak iddia ederken, kazanan iyi bir şirket olacaktır.

Herhangi bir golfçü bu hediyeyi almaktan heyecan duyacaktır, ancak oynamak için maksimum handikap değeri 24 olduğunu kontrol etmelisiniz.


Golfçüler için en iyi hediyeler: Adidas Frostguard Yalıtımlı Golf Ceketi

(Resim kredisi: Adidas)

Adidas Frostguard Yalıtımlı Golf Ceketi

Kuru ve sıcak tutmak için şık bir golf ceketi

Satın alma nedenleri
+ İyi yalıtımlı ve yumuşak yün astarlı + Oyun için iyi hareket kabiliyeti + Harika kalite ve fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI189,99 Kogan.com'da görüntüle 189,99 Dick Smith'te GörüntüleAmazon'da 300,93 $ Görüntüle

Ciddi bir golfçü için satın alıyorsanız, her havada toplara vuracaklardır ve ciddi bir cekete ihtiyaç duyacaklardır. Adidas'ın Frostguard yalıtımlı ceketinin kollarında yumuşak yün astar ve çim sahada donmalarını önlemek için gövdede kapitone tüylü yalıtım bulunur.

Kapitone dikişler daha fazla sıcaklık ve hafiflik hissi için bağlanmış dikişlere sahipken, örgü kolları, sırt ve yan paneller sınırsız hareket ve yumuşak bir salınım sağlar. Su tutmaz yüzey hafif yağmur düşürür, böylece golfçü her türlü havada oynayabilir.

Üç renk seçeneği mevcuttur: siyah, haki ve mavi / gri.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Garmin Yaklaşımı S40

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Yaklaşımı S40 GPS Saati

Oyun istatistiklerini kaydetmek için teknoloji ile dolu

Satın alma nedenleri
+ Harika malzemelerle çekici görünüm + Renkli dokunmatik ekran + Oyunları doğru şekilde takip eder BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 302,67 Amazon'da görüntüleyin365,85 ABD doları Ryda Dot Com'da görüntüle 447 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Ciddi golfçüler, tekniklerini analiz etmeyi ve handikapları düştükçe ilerlemelerini takip etmeyi severler ve bunu yapmanın bir akıllı saat kullanmaktan daha kolay bir yolu yoktur. Garmin S40, güneş ışığında okunabilen 1,2 inç renkli dokunmatik ekrana sahiptir ve dünyanın dört bir yanından 41.000'den fazla kurs önceden yüklenmiş olarak gelir.

Yeşil alanın önüne, ortasına ve arkasına olan mesafelerin yanı sıra tehlikeleri de gösterir ve tespit edilen her atışın konumunu ve mesafesini, beraberindeki Garmin Golf uygulamasında raunt sonrası analiz için otomatik olarak kaydeder. Ayrı satılan veri kaydı sensörleriyle de çalışır.

Saatin GPS modunda 15 saat veya akıllı saat modunda 10 gün pil ömrü vardır.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Callaway Golf Chev Org Cart Bag 2019

(Resim kredisi: Callaway)

Callaway Golf Chev Org Sepeti Çanta 2019

Organize golfçüler için hafif bir seçim

Satın alma nedenleri
+ Bölücüler ve cepler + Hafif + Güvenilir ve imrenilen bir marka BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Her golfçünün iyi bir golf çantasına ihtiyacı vardır ve Chev Org 14 golf arabası çantası kullanışlı özelliklerle doludur.

4,8 kg ağırlığıyla oldukça hafiftir ve bir parkurda taşımak için yerleşik tutamaklara sahip dayanıklı kumaştan yapılmıştır.

Şans sahibinin sopalarının golf oyunları boyunca tamamen organize kalmasını sağlamak için 14 bölücü ve havlu, kalem ve tabii ki toplar için 10 kullanışlı cep vardır.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Longridge Well Putting Mat

(Resim kredisi: Longridge)

Longridge Kuyu Paspası

Oyunlarını iç mekanlarda pratik etmeleri için mükemmel bir yol

Satın alma nedenleri
+ Kurulumu hızlı + Beceri geliştirmek için tasarlandı

John Lewis'ten satın alınAnlaşmayı Görüntüle

En ateşli golfçüler bile, yağmur, buz ve kar yağdığında antrenman yapmak isteyebilir. Öyleyse neden onlara Longridge WellPutt Putting Mat ile kapalı alanda golf oynama armağanı vermiyorsunuz?

Roll-out mat, golfçülerin vuruş becerilerini eğitmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır ve 'uzay hafızası aslında bir hareket hafızasını çağırır, bu bedene dayalıdır' hipotezini geliştiren Alain Berthoz'un teorilerine dayanmaktadır. görsel referans noktaları ile ilişkili hareketler '.

Neyse ki, bu felsefeyi kavramalarına ve aynı zamanda hizalama, dokunma, uzunluk ve hız dahil bir vuruş vuruşunun özelliklerini nasıl iyileştireceklerine yardımcı olacak bir eğitim kitabı var.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Arccos Caddy Smart Sensors

(Resim kredisi: Arccos)

Arccos Caddy Akıllı Sensörler

Oyunlarını yükseltmenin yüksek teknolojili bir yolu

Satın alma nedenleri
+ Çekim önerileri oluşturur + Yalnızca tam otomatik çekim izleme sistemi + Ücretsiz uygulamalar da BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 826,43 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Profesyonel golfçüler, becerilerini geliştirmek için bir koçun rehberliğinden zevk alır ve bu sizin fiyat aralığınızın biraz dışında olsa da, oyunculara her atış için AI destekli öneriler sunan Arccos Caddy Akıllı Sensörler hediye edebilirsiniz.

Kutuda golf saplarının üstüne ayrı ayrı vidalanan 14 pille çalışan sensör bulunmaktadır. Bu sensörler daha sonra her kulübe senkronize edilebilir ve Bluetooth aracılığıyla ücretsiz bir uygulama ile eşleştirilebilir.

Sistem, her durumda hangi kulübün kullanılacağını kesin olarak öğrenmek için gelişmiş bir atış algılama algoritması kullanır ve bir parkurdaki herhangi bir noktaya kesin bir mesafe sağlar (listelenen 40.000'den biri olduğu sürece). Teknoloji meraklısı golfçüler için bu bir hediye hayalidir.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Titleist AVX Golf Balls

(Resim kredisi: Titleist)

Başlıkçı AVX Golf Topları

Golfçüler için ideal çorap doldurucu veya Sevgililer Günü hediyesi

Satın alma nedenleri
+ Yüksek teknoloji performansı + Harika çorap dolgusu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 92,66 $ Amazon'da görüntüleyin 97,42 $ Amazon'da görüntüleyin111 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

İster Brooks Koepka, ister tam bir amatör olsun - özellikle amatörlerse - golfçüler golf toplarına ihtiyaç duyar ve tüm toplar eşit yaratılmaz. Çoraplarının Titleist AVX golf topları ile dolu olması her golfçüden memnun kalacaktı.

Güvenilir markanın diğer ürünlerinden biraz daha yumuşak bir his ve daha fazla mesafe için yeni bir gamzeli desen ve aerodinamik desen içerirler. Beyaz veya sarı renklerde mevcuttur, 40 £ 'dan az bir fiyata dolu bir kutu alırsınız - bir çorabı dolduracak kadar.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Nike Air Zoom Victory Tour Golf Ayakkabıları

(Resim kredisi: Nike)

Nike Air Zoom Victory Tour Golf Ayakkabıları

Daha rahat bir tur için yastıklı ayakkabılar

Satın alma nedenleri
+ Şık deri saya + Süper su geçirmezlik + Yastıklamalı taban BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Nike’ın Air Zoom Victory Tour ayakkabılarının yumuşak, hızlı tepki veren 'sürüş' için yastıklı tabanı ve hibrit tutuşu vardır. Dış taban tasarımı, çeşitli koşullarda optimum kavrama gücü sağlamak için ayak topları altındaki entegre tutuşu yan tarafların ve topukların etrafındaki çıkarılabilir çivilerle birleştirir.

Deri üst kısımlar, ayakkabıların tamamen sportif tasarımlara göre daha akıllı ve daha sofistike görünmesini sağlarken, hafif Flyweave'den yapılan üst çeyrek sudan korunmak için ince, esnek bir cilde sahiptir. Bu ayakkabılar ucuz değil, ancak ekstra bir hediye olan su geçirmezlik için iki yıllık bir garanti var.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Aspinall of London Kişiselleştirilmiş Golf Kol Düğmeleri

(İmaj kredisi: Londra Aspinal)

Aspinall of London Kişiselleştirilmiş Golf Kol Düğmeleri

Kulüp evi yemeklerine giyecek bir şey

Satın alma nedenleri
+ Som gümüş + Farklı ama eğlenceli

Aspinal of London'dan Satın Alın

Kişisel bir hediye olarak, neden bazı temalı kol düğmeleri düşünmüyorsunuz? Aspinall of London, esasen zanaatkarlık nedeniyle eğlence ile yenilik arasındaki bu zor çizgiyi aşmayı başarıyor.

Golf çantası kol düğmeleri, İngiltere'de parlatılmış, özel olarak işaretlenmiş saf gümüşten el yapımıdır ve düz oval bir diske zincir bağlantı ile birleştirilir. Özellikle düşünceli bir hediye için onları dört adede kadar baş harfiyle kazımasını bile sağlayabilirsiniz.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Blunt Golf Umbrella

(Resim kredisi: Künt)

Künt Golf Şemsiyesi

Onları parkurda kuru tutmak için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Farklı boyutlarda mevcuttur + Dayanıklı + Rüzgara dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İyi bir golf umbrekka, belki de golf sahasındaki iyi bir sopalar seti kadar önemlidir ve Blunt golf G2 şemsiyesi en iyilerinden biridir. Birkaç boyutta mevcut olan bu brolly, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Rüzgarda savrulmamasını ve kontrol edilmesini kolaylaştıran altı nervürlü fırtınaya dayanıklı bir yapıya sahiptir. 'Radyal gerdirme sistemi' (RTS), ekstrem koşullarda şemsiyenin bu kadar sağlam ve kullanışlı olmasına yardımcı olarak, golfçünün hava nasıl olursa olsun bir tur atmasını sağlar.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Garmin Approach S60

Garmin Yaklaşımı S60

Oyununuzu geliştirmek için GPS saati

Satın alma nedenleri
+ 40.000'den fazla önceden yüklenmiş kurs + 1,2 inç 240 x 240 renkli ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 488 ABD doları Amazon'da görüntüleyin565 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 599,85 ABD doları Ryda Dot Com'da görüntüle

Garmin'in yepyeni Approach S60, golf özellikleriyle dolu bir sandığı şık bir giyilebilir cihaza sığdırıyor ve size 40.000'den fazla önceden yüklenmiş kursa görünüşsüz erişim sunuyor. En yakın rotanızı bulmak için GPS'i kullanmanız yeterlidir, ardından her delik için tüm önemli istatistikleri görebileceksiniz.

Her türlü hava koşulunda kullanım kolaylığı için geniş, 1,2 inç, güneş ışığında okunabilen renkli dokunmatik ekrana sahiptir ve tüm önemli GPS işlevleri, yeşillere, tehlikelere, keskin açılara ve tam renkli seyir haritalarına hassas ölçümler sunar. Ayrıca, zorlu aletlere ihtiyaç duymadan hızlı stil değişiklikleri için kullanışlı Quick Fit bantları ile birlikte gelir.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Zepp Golf 2 Swing Analyzer

Zepp Golf 2 Salıncak Analizörü

Bu golf aletiyle vuruşlarını teşhis edin

Satın alma nedenleri
+ Vuruşunuzu 3D olarak kaydeder ve analiz eder + Kadansı iyileştirmek için derinlemesine ipuçları ve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hepimiz kendi golf koçumuzun lüksüyle yapabiliriz, ancak henüz bir PGA Turuna davet edilmeyenler için, bir sonraki en iyi şeye güvenmemiz gerekecek -Zepp Golf 2 Salıncak Analizörü.Şık küçük gadget, eldiveninizin dışına kolayca sığar, akıllı telefonunuza ücretsiz bir uygulama aracılığıyla bağlanır ve gerçek zamanlı olarak salıncağınızın her yönünü analiz etmeye devam eder. Kulüp hızına, kulüp uçağına, tempoya, geri dönüşe, uzunluğa ve daha fazlasına göre anında değerlendirme sunan oyununuzu geliştirmenin ideal bir yoludur.

En önemlisi, Zepp 2'nin Akıllı Koçu ile, oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyarak vuruşlarını uyarlamak ve mükemmelleştirmek için adım adım eğitim kılavuzlarını takip edebilirsiniz. Ve harika olan, Zepp Golf 2'nin sekiz saatlik pil ömrüne sahip olması, yani oyununuzu sahada veya antrenman sahasında bütün bir gün boyunca izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Nikon Coolshot 80 VR

Nikon Coolshot 80 VR

Bu mesafeleri hassas bir şekilde ölçün

Satın alma nedenleri
+ 8-1.000 metreden mesafe okumaları + Sekiz saniyelik sürekli ölçüm BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İster golf dünyasına göreceli olarak yeni biri olun, ister sahada sayısız saat geçiren deneyimli bir profesyonel olun, mesafelerinizi değerlendirmek, vuruş yaparken çoğu zaman her şeyi ifade edebilir. Doğru güçle topa vurduğunuzdan emin olmak için Nikon'dan Coolshot 80i VR gibi güçlü bir mesafe okuyucuya yatırım yapın.

Yokuş yukarı veya yokuş aşağı çekimler için uygun sopayı seçebilmeniz için eğimleri belirleme kullanışlı yeteneği de dahil olmak üzere, ihtiyacınız olan tüm mesafe verilerini bulmak için bir alanı taramanızı sağlayan sekiz saniyelik sürekli bir ölçümle birlikte gelir. Böylece, nerede olursanız olun, bayrak direğinden ne kadar uzakta olduğunuzu her zaman tam olarak bileceksiniz.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Under Armour Mens Gore-Tex Paclite Full Zip Jacket

Under Armour Erkek Gore-Tex Paclite Full Zip Ceket

Under Armour, kaliteli golf kıyafetleri için ilk başvurmanız gereken yer olmalı

Satın alma nedenleri
+ Su Geçirmez + Rüzgar Geçirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Under Armour kıyafetleri pahalı olabilir, ancak sırılsıklam bir golf turu oynamaya gelince, çok daha iyi olabileceğinizden şüpheliyiz. GORE-TEX Paclite teknolojisi ile bu akıllı ceket tamamen hava şartlarına dayanıklıdır, ancak yine de sahada sahip oldukları çantaya rahatça sığar. Hem rüzgara hem de yağmura dayanıklı olmasına rağmen, ceket hala nefes alabilirliği koruyor, bu nedenle terleme minimumda tutulurken tasarımı, tüm önemli salınım tekniği söz konusu olduğunda herhangi bir kısıtlama hissetmemelerini sağlar.

Tüm hava koşullarında golf eldiveni yakınlaştır

Zoom Tüm Hava Koşullarına Uygun Golf Eldiveni

Golfçüler için en iyi hediyeler: Tüm önemli tutuşu asla kaybetmeyin

Satın alma nedenleri
+ Elinizin kıvrımlarına tam oturur + Yağmurlu havalarda kullanım için mükemmel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Engellilik durumunuzu iyileştirmek için eziyet ettiğinizde veya sadece o 'başlangıç' rozetinden kurtulmaya çalıştığınızda, sağlam ve güvenilir bir eldivene sahip olmak her şey anlamına gelebilir. Zoom'un bu uygun fiyatlı ve güvenilir eldiveni, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun elinizin hiçbir kısmının kısıtlanmış hissetmemesini sağlamak için kendi Flexx-Fit tasarımını kullanan mükemmel bir uyum olduğunu düşünüyoruz.

Hava şartlarına hazır eldiven, sahada daha iyi kontrol için ıslak ve soğuk koşullarda daha fazla kavrama sağlamaya yardımcı olan petek tasarımına sahiptir. Ve altı renk kombinasyonu ile gelir, böylece golfçülerin en moda öncüsü bile uygun şekilde şekillendirilebilir.

Golfçüler için en iyi hediyeler: PGA Tour Pro Size Driving Net

PGA Tour Pro Boyut Sürüş Ağı

Atışlarınızı menzilden uzakta çalışın

Satın alma nedenleri
+ O lob çekimini mükemmelleştirmek için harika + Ücretsiz eğitim DVD'si dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI320 ABD doları Dick Smith'te GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Golf oldukça bağımlılık yaratan bir hobi olabilir, ancak hepimizin her boş anımızı sahada veya golf egzersiz sahasında geçirmeye vakti yok - peki ya evde kurabileceğiniz bir sürüş ağına ne dersiniz? Bu, resmi bir PGA Tour ürünüdür ve lobunuzu, çipinizi ve düzgün bir atış için pratik yapmak için hedefler sunar.

Hem genç hem de yaşlı golfçüler tarafından kullanım için ideal olan PGA Tour Pro Size Driving Net, kademeli olarak gelişen çekimlerinizi yapmak için yeterince sağlamdır (uygun ağırlıklı olanlar yerine antrenman topları kullandığınız sürece) ve hem iç mekanlarda hem de dışarıda vahşi dışarıda. Ayrıca, kolay taşıma için bir taşıma çantası ve PGA'nın kendisinden bir eğitim videosu içerir.

Golfçüler için en iyi hediyeler: Titleist Tour Staff Bag

Titleist 2019 Tur Personel Çantası

Hafif ve Dünya Çapında Profesyonel Tur performansı sunmak için üretilmiştir

Satın alma nedenleri
+ Kayış sistemi ve tutamaklar + Aksesuarlarınız için birden fazla cep BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Golf çantalarının yorgun ve eskimiş göründüğünü tespit ettiyseniz, onlara yeni bir tane alırken yanlış gidemezsiniz. Görünüşe göre, bu, hafif, ergonomik yapısıyla, kullanılabilirlik ve uzun ömür söz konusu olduğunda yığının en üstüne yerleştiren, önde gelen profesyoneller tarafından kullanılan aynı çantadır.

9.5 & rdquo; Golf sopalarını düzenlemek için 6 yollu üst bölücü, düşünülmüş bir tutamak ve kayış sistemi ve aksesuarlar ve atıştırmalıklar için bol miktarda cep.

 • İOS ve Android için en iyi spor uygulamaları

Sklz Hepsi Bir Arada Golf Salıncak Eğitmeni

Sklz Hepsi Bir Arada Golf Salıncak Eğitmeni

Golfçüler için bu as hediyesi ile vuruşlarını amatörden profesyonele çevirin

Satın alma nedenleri
+ Her yükseklikteki golfçü için tamamen ayarlanabilir + Kolay saklama ve taşınabilirlik için arızalar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Golf oyununuz için tek bir araca yatırım yaparsanız, bu, handikapınızı bir kez ve tamamen iyileştirmenize yardımcı olacak bir araç olabilir. Hepsi Bir Arada Swing Trainer, doğru kurulumu güçlendirir ve uygun bir salınım için ihtiyacınız olan kas mekaniğini oluşturur. Her yükseklikteki golfçü için tamamen ayarlanabilir bileşenler içerir ve kolay saklama ve taşınabilirlik için kırılır.

Sonunda istenmeyen dilimleri ortadan kaldıracak olan, tüm önemli iç-kare-içi salınım yolunu geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sağlam tasarım ayrıca, vuruşunuzdan çıkarken baş hareketini, kalça sallanmasını ve duruşunuzu iyileştirmeye yardımcı olabilir. Her yükseklikteki golfçü ile çalışır ve kolay saklama ve taşınabilirlik için bozulur.

Bunu beğendin mi?

 • Noel için ona en iyi hediyeler
 • Bu Noel'de onun için en iyi hediyeler
 • En iyi Noel hediyeleri: herkes için ilham verici mevcut fikirler
Bugünün en iyi fırsatları Adidas Frostguard Yalıtımlı ...Adidas Frostguard Yalıtımlı CeketKogan.com189,99 Görünüm Tüm fiyatları görünGarmin Yaklaşımı S40, Şık ... Garmin Yaklaşımı S40 Amazon $ 302,67 GörüntüleTüm fiyatları görünArccos Golf Unisex Yetişkin ... Arccos Caddy Akıllı Sensörler Amazon $ 826.43 GörüntüleTüm fiyatları görünBaşlıkçı AVX Golf Topları, ... Başlıkçı AVX Amazon $ 92,78 GörüntüleTüm fiyatları görün