Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi kahve makinesi 2020: çekirdekten fincana ve kabına her zevke ve bütçeye uygun en iyi kahve makineleri

En iyi kahve makinesi 2020: çekirdekten fincana ve kabına her zevke ve bütçeye uygun en iyi kahve makineleri

En iyi kahve makinesi için alışveriş yapmak oldukça zor olabilir. Kahve yapmanın çok sayıda farklı yolu vardır ve sonuç, geniş bir fiyat, lezzet, stil ve işlevsellik yelpazesidir. Doğru kahve makinesini veya kahve makinesini seçmek - terminoloji Birleşik Krallık ve ABD arasında değişiklik gösterir - neredeyse bazı insanların çok fazla kahve içmekten aldığı kadar şiddetli bir baş ağrısına yol açabilir.


Kısa, sert bir espresso mu yoksa sütlü bir cappuccino mu tercih edersiniz? Kendiniz kahve telvesi kullanarak mı yapmak istersiniz yoksa çekirdekten fincana kahve makinesinden veya zahmetsiz bir kapsül espresso makinesinden otomatik olarak dağıtılmasını mı tercih edersiniz? Espresso, palet için çok sert ve çok küçük bir porsiyonda ise, bir fincan filtrelenmiş veya üzerine dökülmüş kahveye veya hatta bir Fransız presinde yapılmış bir kahveye ne dersiniz? Bunun nereye gittiğini görebiliyor musun?

•En iyi Siber Pazartesi kahve makinesi fiyatları(İngiltere)

•En iyi Siber Pazartesi fırsatları(her yerde)

Bütçeniz ne olursa olsun ve aradığınız ne olursa olsun, size uygun bir şey olacaktır. En pahalı makineler, mutlaka düşük fiyatlı modellerden daha iyi değildir. AeroPress veya temel Melitta hunisi ve kağıt filtre gibi en iyi geleneksel kahve makinelerinden bazıları en ucuzudur.


Cok sevgilikahve severler, çok düşündükten, araştırdıktan ve oldukça yüksek dozda kafeinden sonra, muazzam bir ince demleme için yollarını çıkaran, süzen, diken, bastıran ve damlatan bu mutfak kahramanları grubuna indik.

En iyi kahve makinesi: indeks

Bugün satın alınabilecek en iyi kahve makineleri

En iyi kahve makinesi 2020


(Resim kredisi: Pixabay | Pexels)

En iyi espresso makinesi

En iyi kahve makinesi: Sage Bambino PlusPingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: Sage)

1. Sage The Bambino Plus

Çoğu insan için en iyi kahve makinesi

Satın alma nedenleri
+ Harika görünümlü + Harika espressolar ve ipeksi mikro köpük + Kompakt boyut
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafif ağırlık, sepette güreşirken onu sabit tutmanız gerektiği anlamına gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI477 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle499 $ Amazon'da Görüntüleyin499 ABD doları The Good Guys'da görüntüle

Sage'in birçok kahve makinesi, birçok insan için birkaç sterlin çok uzak veya yaklaşık bir ayak fazla büyük olabilir, ancak bu küçük küçük kardeşin takılması kolay ve nispeten uygun fiyatlı, aynı zamanda Sage'in flaship makinelerinin daha ince özelliklerinin çoğunu koruyor. .


Sage (Birleşik Krallık dışında Breville) Bambino Plus oldukça güzel ve kararlı arkadaşları gibi kadifemsi mikro köpük ile mükemmel ölçülü bir espresso dolgusu sunuyor.

Fırçalanmış çelik, füme hickory, siyah, fildişi ve lacivert olmak üzere beş şık renkte mevcut olan Bambino Plus, açıkçası olağanüstü olan üç saniyelik bir ısınma süresine ve sadece iki ana çıkarma düğmesi içeren zahmetsiz bir arayüze sahiptir - biri bir fincan espresso için ve diğeri iki için. İki düğme daha özelleştirilmiş sıcaklık kontrolü ve köpük tutarlılığı ve hacmi sağlar.

200 £ / 200 $ gibi düşük bir fiyata, bu küçük makine tüm cephelerde etkileyen örnek bir performans sergiliyor.

En iyi kahve makinesi: Sage Dual Boiler


(Resim kredisi: Sage)

2. Çift Kazanı Bilge

Paranın satın alabileceği en iyi manuel espresso makinelerinden biri

Satın alma nedenleri
+ Aynı anda espresso ve köpüklü süt için iki kazan + Kullanımı kolay + Enfes espressolar üretir
Kaçınılması gereken nedenler
-Süt tekstüre bugünün en iyi teklifleri biraz ustalık gerektirir1.699 The Good Guys'da görüntüle 1.740 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 1.847 $ Billy Guyatts'ta görüntüle

Öncelikle, bunu Birleşik Krallık dışında ve Avrupa'nın belirli bölgelerinde arıyorsanız, Sage Dual Boiler, Breville Dual Boiler olarak bilinir. Uzun Hikaye. Bu, bu listedeki diğer tüm 'Sage' ürünleri için geçerli.

Tüm rakamları sizin için hesaplayan - ama kuşkusuz küçük bir pakete mal olan - barista tarzı manuel bir espresso makinesinin peşindeyseniz, o zaman Sage'nin evinden bu yakışıklı mamutu doyurun. İsmini fırçalanmış metal cephesinin içine gizlenmiş iki kazandan alıyor; biri espresso yapmak, diğeri süt köpürtmek için. Bu, aynı anda iki veya daha fazla cappuccino veya latte yapıyorsanız, aynı anda iki işi yapabileceği anlamına gelir.

Espresso hazırlama ve ekstraksiyon bir sanat biçimidir ama neyse ki bu makine hemen hemen tüm işi sizin için yapıyor. Manuel olarak kullanılan köpürtme çubuğu, çoğu ticari makineyle aynı olan ve kişinin kendi kapuçino sanatını yaratmak için mükemmel olan süper ipeksi bir mikro köpük üretebilir. Bununla birlikte, en iyi sonuçları elde etmek için biraz pratik yapmanız ve potansiyel olarak birkaç sıcaklık ayarını değiştirmeniz gerekecektir. Yine de, bir şey yapmaya değerse, iyi yapmaya değer. Ayrıca bunun, listenin ilerleyen kısımlarındaki Sage / Breville Oracle Touch'tan çok daha ucuz olmasının nedeni de bu - tüm dokulandırma, dozajlama ve benzeri işlemleri sizin için yapmak için bilgisayar gücünü kullanan.

Bu, zaten şu anda piyasadaki en iyi premium, yerli espresso makinesidir.

En iyi elle çalıştırılan espresso makinesi

En iyi kahve makinesi: Flair Pro 2

(Resim kredisi: Flair)

3. Flair Pro 2

Meraklıları için en iyi manuel atış çektirmesi

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel bir çekim yaratır + Tezgah üzerinde harika görünür + Kolay taşıma için katlanabilir + Elektrik gerekmez
Kaçınılması gereken nedenler
-Kullanılması oldukça zor-Dik öğrenme eğrisi-Kas gücü gerektirir

Bu, gözden geçirdiğimiz estetik açıdan en hoş manuel espresso üreticilerinden biridir ve en eğlenceli görünümlülerden biridir. Dahası, çalışmak için elektriğe ihtiyaç duymaz, sadece biraz sıcak suya erişim sağlar. Diğer elle çalıştırılan espresso makineleri gibi - örneğin La Pavoni ve ROK - Flair Pro 2, bir atış yapmak için kas gücüne ve ilk kullanım sırasında iyi bir deneme yanılma dozuna ihtiyaç duyar.

Başlangıç ​​olarak, bu atış çekiciyi paketlenmiş ön öğütülmüş kahve (espresso etiketli olanlar bile) ile kullanmayı düşünmeyin, çünkü telvesi büyük olasılıkla yeterince iyi olmayacak ve kolu aşağı çekmeye geldiğinizde, piston neredeyse sıfır direnç ve alacağınız tek şey bir bardak siyah bulaşık suyu.

Flair'deki arkadaşlar yeniyi denememi önerdiNiş SıfırOldukça olağanüstü olduğu ortaya çıkan kahve değirmeni (bu güzellik kahveyi talk pudrası kıvamına kadar öğütür). Birkaç deneysel öğütme seansından sonra, sonunda Flair için mükemmel tutarlılığı buldum ve toplamda dört denemeden sonra, sonunda gördüğüm sayısız tanıtım videosundakiler kadar çekici görünen bir espresso çıkardım. Gerçek bir evreka anıydı - inanılmaz derecede derin ve ipeksi bir krema ile kaplı piyano siyahı sıvı altın akışı. Harika tadı olan uygun barista şeyler.

Flair Pro 2, tamamı doğal naylon bir taşıma çantasında düz duran birkaç parçaya ulaştığı için taşınabilir olarak kabul edilebilir. Yukarıda incelenen Minipresso kadar taşınabilir değildir (başlangıç ​​için çok daha büyük ve daha ağırdır), ancak o zaman ekstraksiyonunun kalitesi farklı bir seviyededir.

Flair'ın montajı basittir ancak espresso hazırlama işlemi için bir basınç göstergesi dahil olmak üzere epeyce farklı gevşek parça kullanır. Aslında, her şeyi ayarlamak oldukça katı bir konudur, bu da sadece bir espresso ve onu çabuk isteyen kimseye hitap etmeyecektir. Ağır hizmet portafiltresini en sevdiğiniz karışımla dikkatlice yüklerken demleme haznesinin kaynamış su ile önceden ısıtılması gerekir. Daha sonra, güzel tasarlanmış çelik tokmak kullanarak hafifçe bastırmanız gerekir - kahve telvesi üzerine çok fazla baskı yapın ve kolu yavaşça aşağı çekerek çıkarmaya geldiğinizde su geçmeyebilir.

Verilmiş, bu modelle öğrenme eğrisi diktir, ancak çevirdikten sonra, inekler eve gelene kadar barista tarzı çekimler yapacaksınız.

  • Tam kılavuzumuzEn iyi espresso makinesi

En iyi Nespresso kahve makinemiz (Vertuo)

En iyi kahve makinesi: Magimix Vertuo Plus M600

(Resim kredisi: Magimix)

4. Magimix Vertuo Plus M600

Ekstra ısırık içeren daha büyük format Nespressolar

Satın alma nedenleri
+ Çok çeşitli kapsül boyutları ve aromalar + Olağanüstü espressolar yapar + Derin ve zengin bir krema üretir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 136,21 $ Amazon'da 251,28 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Nespresso’nun şu anki kapsüllerinin yeterli bir kafein vuruşu için çok küçük olduğunu düşünüyorsanız, espressodan ekstra büyük Alto'ya kadar çok çeşitli zevklere uyması için daha büyük, farklı boyutlu kapsüller kullanan bu farklı sistem türünü düşünün. Oldukça akıllıca bir şekilde, her bölme makineye gereken su miktarını ve ekstraksiyon uzunluğunu söyleyen benzersiz bir barkodla donatılmıştır.

Kahve aromasını ve beraberindeki kremayı çıkarmak için basınç altında buharlı su kullanan standart espresso makinelerinin aksine, Vertuo sistemi santrifüjlü eğirme teknolojisini kullanır (kapsül olağanüstü bir 7.000 rpm'de döner), bu da aynı güçlü tadı ancak biraz da olsa çok daha derin bir şekilde oluşturur. köpüklü krema.

Her makinede ayrı aromalar içeren 12 Nespresso Vertuo kapsülü içeren bir karşılama seti bulunur. Bölmeler, Alto karışımı için oldukça dik bir 62p'ye yükselen fiyatlar ile oldukça makul bir 39p'den başlıyor.

• Tamamı okuyunNespresso Vertuo Plus incelemesi

Pingtwitter'ün Nespresso kahve makineleri seçimi (standart kapsüller)

En iyi kahve makinesi: Sage Creatista Uno

(Resim kredisi: Sage)

5. Sage Creatista Uno

Entegre buharlı pişiricili kapsamlı Nespresso makinesi

Satın alma nedenleri
+ Küçük ayak izi + Zarif tasarım + Kullanılacak bir serseri + Mmm, güzel kahve ahbap BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI449 ABD doları Betta Home Living Avustralya'da görüntüleyin479,20 $ Amazon'da Görüntüle492 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle

İşte görülmeye değer başka bir Sage espresso makinesi. Yukarıda bahsedilen manuel espresso modellerinden farklı olarak, bu Nespresso kapsülleri kullanıyor ve çok güzel. Creatista Uno, yapımında güven verici derecede büyük miktarda metal kullanılarak mükemmel bir şekilde inşa edilmiştir, ancak burada en çok etkileyici olan şey, kısa atış ristrettodan kapuçinoya kadar sekiz farklı kahve stiline izin veren tipik Sage benzeri sezgisel arayüzdür. Latte macchiato. Aslında, kullanımı o kadar kolay ki, Labrador'um kullanım kılavuzuna bir göz atmadan bir ristretto hazırlamayı başardı.

Nespresso'nun sunduğu rahatlığı ve geniş karışım seçeneklerini seviyorsanız, bunu listenizin en üstüne koyun. Bunun sizin için yeterince pahalı olmadığını düşünmüyorsanız - bu durumdaSage Creatista Pro incelemesi- hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

  • Tam kılavuzumuzEn iyi Nespresso makinesi

Top pod kahve makinesi (Nespresso tarafından DEĞİL)

En iyi kahve makinesi: Lavazza A Modo Mio Deséa

(Resim kredisi: Lavazza)

6. Lavazza A Modo Mio Deséa

Çoğunlukla kompostlanabilir kapsüllerden zahmetsiz otantik espresso

Satın alma nedenleri
+ Küçük ayak izi + Otomatik buharlayıcı + En kaliteli espressolar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yapar238 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle 298 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüleAmazon'u kontrol edin

Lavazza’nın Modo Mio kapsül sistemi Nespresso kadar popüler değil ama bu yazarın parası için kahve karışımları daha otantik ve tipik bir Avrupa kafesinde yudumlayabileceğiniz şeye daha yakın.

Bu makine, mükemmel tekli veya ikili espresso yapmanın yanı sıra, fazladan yer kaplamayan ve kullanıcıdan herhangi bir girdi gerektirmeyen mükemmel bir otomatik süt köpürtme sistemine sahiptir. Basitçe bir kapsüle yükleyin ve süt otomatik olarak karışıma tek bir espresso dozu eklenmeden önce tüm köpüklendirme ve ısıtma sürecinden geçer. Şimdi içindekileri en sevdiğiniz fincana dökün, arkanıza yaslanın ve mutfaktan çıkmadan otantik bir İtalyan espressosunun tadını çıkarın.

En ucuz kapsül kahve makinesi (Nespresso DEĞİL)

En iyi kahve makinesi: Lavazza A Modo Mio Jolie Plus

(Resim kredisi: Lavazza)

7. Lavazza A Modo Mio Jolie Plus

En iyi kompakt kapsül bazlı espresso makinesi

Satın alma nedenleri
+ Tatilde yanınızda götürebileceğiniz kadar küçük + Kullanımı basit + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI mükemmel bir espresso üretir109 The Good Guys'da görüntüle 109 The Good Guys'da görüntüle 111 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle

Kapsülle teslim edilen temel sorunsuz Lavazza için, bu uygun fiyatlı seçenek çok daha fazlasını geçer. Başlangıç ​​için küçük olduğundan, süzülmüş çamur sunan bir otele gidiyorsanız, hem tezgahta hem de valizinizde yer bulacaksınız.

Yalnızca iki düğmesi olduğu için kullanımı daha kolay olamazdı - biri kısa çekimler ve diğeri uzun çekimler için. Evet, bitmiş kapsül kutusu gülünç derecede küçük ve yaklaşık altı kullanımdan sonra boşaltılması gerekecek, ancak, çöp kutusuna birkaç adım yürümek o kadar da zor değil. Ve çöp bidonlarından bahsetmişken, çoğu Lavazza kapsülünün artık gübrelenebilir olduğunu ve bu nedenle çok daha çevre dostu olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız.

  • Tam kılavuzumuzEn iyi pod kahve makinesi

Fincan kahve makinesine en iyi çekirdek

En iyi kahve makinesi: Sage The Oracle Touch

(Resim kredisi: Sage)

8. Sage The Oracle Touch

Zeki olanlar için bardağa en iyi yüksek kaliteli fasulye

Satın alma nedenleri
+ Etkileyici yapı kalitesi + Mükemmel tasarım + Zahmetsiz birinci sınıf espressolar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI3.387 $ Appliances Online'da Görüntüle3,399,95 $ Amazon'da Görüntüle

Deneyimlerimize göre, çoğu çekirdekten bardağa makine, özellikle güçlü olmayan espresso dağıtır. Bu değil. Kafe dereceli Oracle Touch bir servete mal olabilir, ancak öğütme ayarı en iyisine ayarlanırsa çoraplarınızı uçuracak sürekli olarak mükemmel espressolar oluşturur.

Dürüst olmak gerekirse Oracle Touch, diğer modellerin çoğu gibi gerçek, tam otomatik bir çekirdekten bardağa bir makine değildir, çünkü kullanıcıdan bazı girdiler gerektirir. İyi niyetli modellerin taşlamadan kurcalamaya ve ekstraksiyona kadar her şeyi gerçekleştirdiği yerlerde, bu, otomatik kurcalama aşamasından hemen sonra insan girdisi gerektirir. Bu pek büyük bir görev değil, çünkü tek gereken portafiltreyi kurcalanmadan çıkarmak ve grup başına döndürmek.

• Tamamı okuyunSage Oracle Touch incelemesi

Testlerde, bu makine defalarca enfes espressolar sunarken, jüri meraklıları için biraz fazla köpüklü olabilecek süt köpüğünün ipeksi olduğunu düşünüyor. Bunun dışında, mutfak tezgahında tuttuğumuz üç aylık süre boyunca gerçekten mükemmeldi.

Fincan toplamak için daha geleneksel bir fasulye

En iyi kahve makinesi: Melitta Barista TS Smart

(Resim kredisi: Melitta)

9. Melitta Barista TS Smart

Aileler için en iyi fasulyeden bardağa makine

Satın alma nedenleri
+ 21 farklı kahve çeşidi yapar + İki çekirdek haznesi + Kapsamlı arayüz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.736,26 $ Amazon'da görüntüle 1.978,68 $ Amazon'da görüntüle

Farklı kahve karışımı tercihlerine sahip haneler için, bu yakışıklı orta fiyatlı çekirdekten fincana, biri koyu, güçlü kızartmalar ve diğeri daha hafif karışımlar için olmak üzere iki çekirdek kabı bulunur. Ayrıca, çekirdekler bittiğinde yedek olarak hizmet edebilecek önceden çekilmiş kahve için ayrı bir kabı vardır.

Barista TS Smart, kaygan bir dokun ve kaydır arayüzü ile birlikte gelir ve ekstra hafiften ekstra sertliğe kadar beş farklı güçte 21 farklı kahve çeşidi yapabilir. Bununla birlikte, sekiz adede kadar ayrı tercih kaydedebilirsiniz, böylece ailenin farklı üyeleri bir düğmeye dokunarak kendi güçlü yanlarının keyfini çıkarabilir.

Farklı kahve sertliklerini ve stillerini yudumlamaktan hoşlanıyorsanız ve onu alacak kadar büyük bir tezgahınız varsa, o zaman bu şekilde vals yapın.

  • Tam kılavuzumuzEn iyi çekirdekten fincana kahve makinesi

Pingtwitter'ün favori filtre kahve makinesi (veya kahve makinesinin üzerine dökün)

En iyi kahve makinesi: Sage Precision Brewer

(Resim kredisi: Sage)

10. Sage Precision Brewer Thermal

Yeni başlayanlar için otomatik kahve filtreleme

Satın alma nedenleri
+ SCA'nın 'Gold Cup' standardını karşılar + En kaliteli filtre kahve + Tam otomatik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI399 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 408,90 ABD doları Ebay'de görüntüle 408,90 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Bu olağanüstü filtre kahve makinesi, Özel Kahve Derneği'nin 'Altın Kupa' standardını karşılayan barista tarzı filtre kahve üretmektedir. Başka bir deyişle kullandığı su, filtre kahve meraklılarının çoğunun tavsiye edeceği optimum sıcaklık olan 93˚C civarında dikkatlice dağıtılır.

Precision Thermal Brewer'ın kullanımı son derece kolaydır çünkü tüm sürecin tahmin işini ortadan kaldıran bir dizi kullanıcı ön ayarı ile birlikte gelir. Hızlı, güçlü veya Altın standart arasından tercih ettiğiniz stili seçin ve başlat düğmesine basın. Alternatif olarak, sıcak bir yaz gününde daha serin bir şey istiyorsanız, 'Over Ice' veya 'Cold Brew' ayarlarını düşünün. İkincisi, genellikle farklı bir ekipman seti gerektiren bir işlevdir, bu nedenle tüm bu seçeneklerin bir makinede olması büyük bir bonus olarak kabul edilebilir.

Düzenli olarak tutarlı sonuçlar veren bir kahve filtre makinesi arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanı olabilir.

En mükemmel manuel kahve makinesi üzerine dökün

En iyi kahve makinesi: Melitta Porselen Pour Over Set

(Resim kredisi: Melitta)

11. Melitta Porselen Set Üzerine Dökün

Basit ama etkili kahve seti üzerine dökün

Satın alma nedenleri
+ İlginç kulübe tasarımı + Kullanımı çok basit + Çok iyi filtre kahve yapıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 70,19 $ Amazon'da 71,34 $ Amazon'da 77,42 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

İyi bir filtrelenmiş kahve yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bir huni, bir filtre külahı ve bir kupa. Ya da biraz daha sıçrayabilir ve bu şirin porselen masa üstü seçeneğini filtrelenmiş kahvenin mucidi Melitta'dan temin edebilirsiniz.

Melitta Pour Over Set, bir porselen filtre tutucusu, küçük bir sürahi (0,6 litre kapasiteli) ve kahveyi sıcak tutmak için bir kapaktan oluşur. Alternatif olarak, filtreyi iki fincanın üzerine yerleştirebilirsiniz. Aşırı doldurmayı önlemek için, tutucunun her iki yanındaki yuvaları görüntülemek, kahve seviyelerinde sekmeler tutmanıza olanak tanır.

Mavi, gül, sarı ve gri renklerde mevcut olan Melitta kuşkusuz görünüşte biraz twee ama yine de plastik bir huni ve eski bir kupadan çok daha çekici.

  • Tam kılavuzumuzKahve makinesi için en iyisi

En iyi kahve presi

En iyi kahve makinesi: Aerobie AeroPress

12. Aerobie AeroPress A80

Ustaca basit bir kahve yapma konsepti

Satın alma nedenleri
+ Harika bir espresso tarzı demleme yapar + Çok taşınabilir + Cipslerden daha ucuz Bugünün en iyi Aerobie AeroPress Kahve Makinesi fiyatları 29,29 $ Amazon'da görüntüle52,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 52,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Oldukça popüler olan bire dört fincan AeroPress, kahve demlenmiş suyu bir kağıt filtreden geçirmeye zorlamak için hafif hava basıncı kullanan ustaca basit bir konsepttir. Kamp alanında, otel odasında veya bir dağın tepesinde olduğu kadar ev kullanımı için de mükemmeldir. İhtiyacınız olan tek şey biraz çekilmiş kahve ve bir fincan sıcak su.

En iyi tada sahip demleme için, ana odaya iki kaşık kaliteli ince-orta öğütme karışımı ve biraz önceden kaynatılmış su yükleyin, içindekileri bir süre karıştırın ve bir süre boyunca pistonu yavaşça aşağı itmeden önce bir dakika bekleyin. yaklaşık 30 saniye.

Burada, üzerinde bir miktar kremanın süzüldüğü espresso benzeri bir demleme paleti. AeroPress tartışmasız buradaki en çirkin görünen ürün ama kesinlikle kahvenin çok iyi olduğu kesin.

Çok ince, taşınabilir, elle çalıştırılan bir espresso makinesi

En iyi kahve makinesi: Wacaco Nanopresso

(Resim kredisi: Wacaco)

13. Wacaco Nanopresso

Mükemmel taşınabilir espresso makinesi pil gerektirmez

Satın alma nedenleri
+ Kesinlikle taşınabilir + Orijinal espressolar üretir + Sadece pistonu pompalayın
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz çaba gerektirir, açıkça BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI32,85 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 32,85 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle38,95 $ Amazon'da Görüntüle

Gerçek espressoyu tattığınızda, başka hiçbir şey yapmaz, en azından hazır kahve. Bu yüzden, bir dahaki sefere seyahatlerinize çıktığınızda, parmakla çalıştırılan bu olağanüstü küçük icadı bavulunuza koyun ve bir daha asla iğrenç otel kahvesine katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Nanopresso ilk başta karmaşık görünebilir, ancak bunun üstesinden gelmek kolaydır. Şaşırtıcı derecede otantik bir espressoyu uygun krema ile doldurmak için kahve haznesine en sevdiğiniz karışımdan bir kaşık koyun, küçük 0,80 ml hazneyi sıcak suyla doldurun (çoğu otelin odasında bir su ısıtıcısı vardır ve eğer kamp yapıyorsanız, gaz sobasında biraz kaynatın), her şeyi sıkın ve parmaklarınızı kullanarak pistonu birkaç kez pompalayın. Kirlilik içermeyen espresso için, bu model Nespresso kapsüllerini kullanmak üzere de uyarlanabilir.

Espresso, basınçlı sıcak su kullanılarak yapıldığından, basıncın bir elektrikli pompa veya kas gücü tarafından yaratılması önemli olmamalıdır. Sonuçlar aynı olmalı - ve bu küçük cep titanıyla, öyle. Kesinlikle tavsiye edilir.

Kahve demliği # 1

En iyi kahve makinesi: Fellow Duo Coffee Steeper

14. Fellow Duo Kahve Makinesi

Her yere götürün (temizleyebilmeniz koşuluyla)

Satın alma nedenleri
+ Benzersiz çift filtre sistemi + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Bu dört hazneli cihaz, iki aşamalı bir filtreleme sistemi ve yerçekimi gücünü kullanarak çamur veya kum içermeyen pürüzsüz, berrak bir demleme yapar. Yalnızca üç bölümden oluşur: paslanmaz çelik bir üst bölüm, bir demleme odası ve bir borosilikat cam kap.

Hazneyi biraz iri kahve telvesi ile doldurun, kaynamış su ekleyin, karıştırın ve yaklaşık dört dakika bekleyin. Şimdi kapağı çevirin ve aşağıdaki tencereye saf tortusuz fasulye suyu akıntısının dökülmesini hayretle izleyin.

İçmek için, basitçe üst taraftaki musluktan boşaltın ve boşaltın. Duo Kahve Süpürgesi elektrik gerektirmez, bu nedenle sıcak suya erişebileceğiniz her yere mümkün bir şekilde götürebilirsiniz. Ancak temizlenmesi biraz zordur.

Ooh la la: premiere Fransız basını veya cafetiere

En iyi kahve makinesi: Bodum Jesper

15. Bodum Jesper

Bunun nasıl olacağını biliyorsun, değil mi?

Satın alma nedenleri
+ Güçlü, zengin, koyu bir demleme yapar + Birden fazla kahve için iyi bir seçim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 29,93 Amazon'da görüntüleyin60,65 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 60,65 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Fransız pres sistemi, Bodum tarafından ünlenen popüler bir kahve yapma yöntemidir. Muhtemelen bir noktada bu cam karaflardan birini kullandığınızı hatırlarsınız. Birini düşürdüğünüz ve bir zilyon parçaya çarptığı zamanı da hatırlayabilirsiniz.

Hatta bazılarınız, pistona çok fazla bastığınız zamanı ve ardından gelen sıcak kahve yanardağının masanın her tarafına fışkırdığını bile hatırlayabilir.

Kullanıcı hatası sorunları bir yana, Bodum sistemi güçlü bir demleme yapmanın basit bir yoludur ve bu üç kaplı Jesper modeli mükemmel bir giriş niteliğindedir. Birkaç kaşık iri öğütülmüş kahveyi koyun, biraz kaynar su dökün ve yaklaşık beş dakika bekleyin.

Şimdi piston durana kadar kolu yavaşça aşağı doğru bastırın. Taş gibi zengin, siyah bir karışım olan Presto, katır gibi tekme ile. Sadece son inç kadar sıvıyı içmekten kaçının çünkü aşağıda oldukça çamurlu olabilir. Bodum Jesper bir seferde sekiz bardak yapabilir, bu yüzden daha büyük ölçekte eğleniyorsanız düşünün.

Süzgeçlerin seçimi

En iyi kahve makinesi: Dualit 84036 Kahve Percolator

16. Dualit 84036 Kahve Percolator

Dualit'in evinden harika görünümlü süzgeç

Satın alma nedenleri
+ Kafayı tekmele güçlü + Soğuk, burbly bir ses çıkarır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Süzülme, kahve yapmanın en eski biçimlerinden biridir ve filtrelenmiş damla yöntemi ve espresso kullanılmadan önce 50'li ve 60'lı yıllarda oldukça popülerdi.

Dualit'in bu dokunsal ve şık görünümlü süzücü, yaklaşık on dakikada 10 fincana kadar siyah altın üretir ve hatta çay demlemek için bile kullanılabilir.

Eskinin aynı süzülme yöntemini kullanır: kaynamış su, işlemin tekrarı için aşağıya damlamadan önce kahveyi metal bir filtrede doldurduğu dar bir tüpe itilir.

Bu, kahvenin birkaç kez ekstrakte edildiği anlamına gelir; sonuç, genellikle kafayı bir kazdan uçuracak kadar güçlü bir kahvedir. Demlendikten sonra, sürahiyi kaidesinden kaldırın ve masaya götürün.

• Tüm kılavuzumuzu okuyunen iyi kahve percolator

En iyi soğuk demleme kahve makinesi

… Ve bilim adamları için mükemmel bir kahve makinesi

En iyi kahve makinesi: Wilfa Precision

17. Wilfa Precision kahve makinesi

Kahvenizle bilimsel olun

Satın alma nedenleri
+ Havalı modernist görünüm + Sürekli olarak pürüzsüz bir demleme üretir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Saygın Norveçli barista Tim Wendelboe'nin bu estetik açıdan hoş eseri ile mutfağınızı bir laboratuvara dönüştürün. Presisjon, çıkarılabilir bir borulu su rezervuarından, standart No. 4 Melitta tarzı kağıt filtre kullanan plastik bir huniden ve basit bir cam sürahiden oluşur.

Kahve uzmanları size bir fincan filtrelenmiş siyah altın için ön koşulların temiz su, taze çekilmiş kahve, tutarlı bir demleme sıcaklığı ve doğru demleme zamanı olduğunu söyleyecektir. Bu makine tüm bu kriterleri karşılıyor.

Bununla birlikte, işlem yalnızca kahve ve su arasındaki kesin oranları değil, aynı zamanda hem fincan sayısını hem de tercih edilen aromayı ayarlayan ayrı bir akış kontrol vanasını içerdiğinden, diğer makineler kadar basit değildir. Bununla birlikte, doğru yapın ve Presisjon sürekli olarak aromatik ve güzel aromalı bir fincan sunar.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın