Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • En iyi kahve süzme makinesi 2020: dünyanın en az moda kahve içme yöntemi aslında küçümseniyor

En iyi kahve süzme makinesi 2020: dünyanın en az moda kahve içme yöntemi aslında küçümseniyor

En iyi süzgeç mi arıyorsunuz? Ne kadar anlayışlı veklasiksenin. Evde kahve yapmak da Birleşik Krallık'ta büyük bir canlanma yaşıyor.en iyi kahve makinesi- bakla makinelerinden fasulyeden fincanlara kadar her şey. Kahve yapmanın daha az popüler bir yolu da süzgeç kullanmaktır: bu basit sürahiler, bilimi kullanarak sıkıştırılmış kahvenin içinden suyu zorlar ve aslında harika kahve yapmak için çok uygun bir yoldur. Bu çağda bileNespressove diğer türen iyi pod kahve makineleribir süzgeç, kompakt ve kullanışlı bir kahve yapma cihazı olarak kalır - ve onlarda yanlış gidebilecek neredeyse hiçbir şey yoktur!


En iyi kahve süzgecini satın almak

Kendinizi gerçekten nostaljik hissediyorsanız, kahve süzgeci bulunduğu yerdedir. Bir süzgeç, bir filtre makinesinden veya kafeteryadan daha yoğun bir lezzet yaratır, ancak sonuçlar espresso ile tamamen aynı değildir. Doğru yapıldı, neyse, çok lezzetli.

Bir süzgeçte kahve pişirmek için öğütülmüş kahve çekirdeklerine ihtiyacınız var - ön öğütülmesi tamam,taze çekilmiş fasulye daha iyidir. Öğütülmüş kahveyi süzgeçin su haznesinin üstündeki bölüme yüklersiniz ve su kaynarken kahvenin içinden iter ve tekrar süzer. Her tür kahveyi kullanabilirsiniz, ancak daha koyu, espresso türü çekirdekler, daha hafif, zanaatkar karışımlarından daha uygundur.

Soba üstü süzgeçler en özgün tiptir ve hem evde hem de kampta kullanılabilir. Çok sayıda boyutta gelirler - genellikle kaç 'fincan' (hulking, Starbuck tarzı fıçılar yerine daha küçük espresso tipi kaplar anlamına gelir) hışırdadıklarıyla ölçülürler. Çok büyük soba üstü süzgeçler alabilirsiniz, ancak yüksek ısıda indüksiyonlu bir ocak (uyumlu olduğunda - kontrol edin) kullanmadığınız sürece doğal olarak biraz yavaş olma eğilimindedirler.

Elektrikli olanlar ortalama olarak daha büyüktür ve daha büyük aileler için veya ofiste veya ocağı olmayan herhangi bir yerde kullanmak için daha uygun ve verimli olabilir.


Kahve ihtiyaçlarınıza uygun, piyasadaki en iyi kahve süzgeçlerinden bazılarını seçtik.

  • En iyi kahve makineleri

Sırayla en iyi kahve süzgeçleri

En iyi kahve makinesi


Bialetti Brikka 2'li Espresso Makinesi

En iyi klasik soba üstü süzgeç

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: bir veya iki çekim Yapar: 2 bardak Malzeme: Alüminyum Güç: Yok
Satın alma nedenleri
+ Harika yapı kalitesi + Dakikalar içinde harika kahve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,95 $ Amazon 964 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bu küçük ama klasik süzgeç, sabah kahvesi olmadan gidemeyen herkes için idealdir. İki fincan çok yoğun espresso kahvesi için yeterlidir. Elbette daha uzun, Americano tarzı bir içecek için kaynar su ekleyebilirsiniz.

Bialetti Brikka bir ocak üstü cihazdır, bu nedenle kahvenin demlenmesi birkaç dakika sürer, ancak bu karışık beklemeye değer. Bu süzgeç bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun değildir, ancak lavaboya gitmeden önce kullanılmış kahveyi hazneye boşaltma konusunda ustalaştığınızda temizlenmesi çok kolaydır.


Bir sabah daha fazla kahve isteyenler, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Bialetti süzgeç boyutu seçeneği olduğunu göreceklerdir.

DUALIT KAHVE PERKOLATÖRÜ

2. ÇİFT KAHVE PERKOLATÖRÜ

En iyi elektrikli kahve makinesi

Teknik Özellikler
Yapar: 10 bardak Malzeme: Paslanmaz çelik Güç: Elektrik
Satın alma nedenleri
+ Kablosuz + Otomatik kapanma

Tüm aile veya apartman dairesi her şeyden önce kahveye can atıyorsa, bu elektrikli süzücü harika bir küçük cihazdır. Sıcak tutma işlevi, kahvenizi düzeltmenize yardımcı olur.

Büyüktür ve yaklaşık 10 dakikada 10 fincana kadar demlenebilir. Kullanışlı bir neon ışık, içecek hazır olduğunda yeşile döner. Kablosuz taban, herhangi bir mutfakta şık ve akıllı göründüğü anlamına gelir ve otomatik kapanma 45 dakika sonra devreye girer, böylece yanlışlıkla açık bırakma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.


Sıcak tutma modu gerçekten iyi çalışıyor, demlemeyi iyi bir içme sıcaklığında, tamamen pilav yapmadan ve böylece içeceğinizi vidalamadan koruyor.

Lakeland Retro Paslanmaz Çelik Soba Üstü Kahve Percolator

3. Lakeland Retro Paslanmaz Çelik Soba Üstü Kahve Percolator

Retro görünümlü basit ama etkili bir süzücü

Teknik Özellikler
Yapar: 8 fincan Malzeme: Paslanmaz çelik Güç: N / A
Satın alma nedenleri
+ Retro görünüm + Her türden kahve çekirdeğini hazırlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu Lakeland süzgeç fırfırları yoktur, ancak Bialetti Brikka ile aynı türden sonuçlar isteyen, ancak stil konusunda farklı bir yaklaşım isteyen biri için harikadır.

Bialetti'nin aksine, indüksiyon dahil her tür ocakla çalışır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bununla birlikte, daha düşük bir indüksiyon ayarı kullanmanızı tavsiye ederiz ve nadiren kullanmadığınız sürece yine de bulaşık yıkamanızı önermeyiz. Lezzet açısından, her gün kimyasallarla patlatmaktansa satın aldığınız elinizi durulamanız daha iyidir. Ayrıca, öğütülmüş kahveyi boşaltmak Italia rakibine göre biraz daha zordur.

Yine de, mutfağınızın estetiğiyle ilgiliyseniz retro görünüm iyi çalışıyor, ancak Full Roman'a gitmek istemiyorsunuz. 8 fincana varan kapasite ile sabah gitmeniz için fazlasıyla yeterli kafeine sahip olacaksınız.

Farberware Classic Yosemite 8-Fincan Kahve Percolator

4. Farberware Classic Yosemite 8-Fincan Kahve Percolator

Kamp için en iyi süzgeç

Teknik Özellikler
Yapar: 8 fincan Malzeme: Paslanmaz çelik Güç: Soba
Satın alma nedenleri
+ Kalıcı filtre sepeti + Parlak görünüm BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 24.99 Amazon'da görüntüleyin 12 Amazon müşteri incelemeleri

Uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş bir başka güçlü ve sağlam süzücü olan bu, temizlenmesi kolay kalıcı bir filtre sepetine sahiptir ve kampçılar ve ev kullanıcıları arasında popülerdir. Bunun ısınması ve demlenmesi için biraz zaman aldığını göreceksiniz, ancak sonuçlar harcanan zamanı haklı çıkarıyor.

Elgento 12 Fincan Paslanmaz Çelik Kahve Percolator

5. Elgento 12 Fincan Paslanmaz Çelik Kahve Percolator

Hızlı ve kolay taze tadım kahve

Teknik Özellikler
Marka: 12 Malzeme: Paslanmaz çelik Güç: Elektrik
Satın alma nedenleri
+ Temizlemesi kolay + Cömert kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 445 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu 12 fincan süzme makinesi ile iş toplantıları artık çok daha kolay. 7 fincana kadar yapabilen 1,8 L kapasitesi ile tüm toplantı odası için dakikalar içinde barista kalitesinde kahve hazırlayabilirsiniz. Kendiniz için evde kullanmak istiyorsanız (günde 7 fincan kahve içebileceğinizi düşünüyorsanız) sıcak tutma özelliği de var ve kullanıcılar entegre filtresi sayesinde temizlemesi kolay buluyor.

West Blend Klasik Paslanmaz Çelik 12 Bardak Percolator

6. West Blend Klasik Paslanmaz Çelik 12 Bardak Percolator

Ofis için mamut elektrikli percolator

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzun ömürlü Yapar: 12 bardak Malzeme: Paslanmaz çelik Güç: Elektrik
Satın alma nedenleri
+ Çıkarılabilir filtre + Çıkarılabilir kordon

West Blend'in bu kahve süzgeci hem şık hem de işlevsel, bir su ısıtıcısına benziyor ve herhangi bir mutfak tezgahında çok evde. Şeffaf bir kapak, tutacak ve taban dokunmak için soğuk kalırken demleme sürecini izlemenizi sağlar.

Cömert, 12 fincan kapasite ve sıcak tutma işlevi, her ihtiyacınız olduğunda yeni bir fincan demlemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Ofisler için ideal o halde.

GSI Outdoors Enamelware Percolator

7. GSI Outdoors Enamelware Percolator

İronik glamping için en iyi percolator

Teknik Özellikler
Yapar: 6 fincan Malzeme: Emaye Güç: Soba
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı emayeden yapılmıştır + Mükemmel kamp ateşi aksesuarı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Sık sık kamp yapmaya gidiyorsanız, o zaman harika bir açık havada olsanız bile, bir sabah iyi bir fincan kahveden vazgeçmek zorunda değilsiniz.

Buradaki set üstü ocak modellerinden herhangi biri faturaya uyabilir, ancak bu şık emaye süzücü daha özel olarak harika dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Emaye kaplama, ocakta olduğu kadar yangınlarda da (nispeten) mutlu olduğu anlamına gelir. Mavi veya yeşil benekli emaye olarak gelir ve açık, ısıya dayanıklı bir izleme düğmesi vardır, böylece kahvenizin - bir seferde 8 fincana kadar - mükemmel şekilde demlendiğini görebilirsiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Brikka 2 bardak Bialetti Bialetti Brikka 2'li Espresso Makinesi Amazon $ 89.95 GörüntüleTüm fiyatları görün