Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • En iyi kapatıcı 2020: koyu halkalar, sivilce, kuru cilt ve daha fazlası için

En iyi kapatıcı 2020: koyu halkalar, sivilce, kuru cilt ve daha fazlası için

İster koyu halkaları yok edecek bir şey arıyor olun, ister çenenizde dikkat çekmek isteyen bir nokta olsun, cilt düzeltme söz konusu olduğunda kapatıcı en önemli üründür, bu yüzden hangisinin en iyi kapatıcı olduğunu bilmek çok önemlidir. piyasada.


Bobbi Brown'da Kıdemli PRO sanatçısı olan Warren Dowdall, kapatıcı ve cilde nasıl etkili bir şekilde uygulanacağı konusunda güzellik dünyasına en büyük tavsiyeyi verdi:

Bir kapatıcı karıştırma fırçası ile az miktarda kapatıcıyı gözün içten dış köşelerine kadar hafif, yumuşak hareketlerle uygulayın. Gerçekten ikinci bir cilt görünümü için, ürünü yüzük parmağınızla hafifçe vurmayı deneyin. Daha fazla kaplama gerekiyorsa, ağır bir yüzeyden kaçınmak için süper ince kapatıcı katmanları kullanarak oluşturun. Biraz aydınlatıcı pudra ile ayarlayın ve hazırsınız. & Rdquo;

  • En iyi vakıf
  • best-concealer-2020-for-dark-skin
  • En iyi parfümler
  • En iyi makyaj fırçaları

Dowdall şöyle devam ediyor: 'Parlaklık çok önemlidir, ancak çok ışığa giderseniz küllü, kuru görünecek ve karanlığı hiç ortadan kaldırmayacaktır. Başarıya giden en iyi yol, doğal ten renginizden bir gölge daha açık olan bir kapatıcı seçmektir. Göz altı doğal olarak resesif bir alandır, bu nedenle daha parlak ve daha taze bir görünüm için bu alanı öne çıkarma yanılsamasını vermek için daha hafif açık tonu kullanmak istiyoruz. '

Göz altı kırışması söz konusu olduğunda, lütfen bunun tamamen normal olduğunu anlayın. Doğru göz kremi, göz astarı ve göz altı bölgesi için doğru ayar pudrası ile kolayca sabitlenebilir.


Genel olarak, belirli alanları büyütmek istemiyorsanız yarı saydam tozlar göz altı için en iyisidir, yani çoğu insan için muz tozu kullanmak yaygındır, ancak sarımsı doğası tüm cilt tonları için tasarlanmamıştır, bu yüzden pratik kural kapatıcınızı gerçekten ayarlamak ve kusursuz bir sonuç elde etmek için yarı saydam bir pudraya yapışmaktır.

Satın alabileceğiniz en iyi 5 kapatıcı:

En iyi kapatıcı: Charlotte TilburyPingtwitter Best Buy logosu


(Resim kredisi: Charlotte Tilbury)

1. Charlotte Tilbury Magic Away Concealer

Satın alabileceğiniz en iyi kapatıcı

Satın alma nedenleri
+ Tüm cilt tipleri için uygun iyi gölge aralığı + Hafif ve suya dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazen yüzde çizgilere neden olabilir -BuGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Zaman zaman kururSiteyi ziyaret et

Bu ürün, üst göz kapağının kalkması yanılsamasının yanı sıra soluk koyu halkalar ve kırışıklıklar yaratmaya yardımcı olan İran İpek Ağacı Kabuğu Özü içeren yüksek kapatıcı bir kapatıcıdır. Ayrıca cildin parlaklığına yardımcı olan Wild Indigo özünün yanı sıra çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olan Palmitoyl Glycine içerir.

Renk yelpazesi çok çeşitlidir ve tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır, bu nedenle, tüm kusurlarınızı kapatan bir sıvı kapatıcı arıyorsanız, işte budur. Bu kapatıcı, nemli iklimlerde iyi çalışır ve makyaj görünümünüzün geri kalanını tamamlamadan önce iyi bir taban kapsama alanı sunar.


En iyi kapatıcı: Bobbi Brown Yoğun Cilt Serumu Kapatıcı

(Resim kredisi: Bobbi Brown)

2. Bobbi Brown Yoğun Cilt Serumu Kapatıcı

Cilt bakımını makyajla karıştırmak isteyenler için mükemmel kapatıcı

Satın alma nedenleri
+ Ağırlıksız kaplama + Cildin doğal nem seviyelerini iyileştirir
Kaçınılması gereken nedenler
-Cilt dokusuna yardımcı olmaz -Bir aplikatör ile birlikte gelir, yani hava geçirmez değildir ve ürün beklenenden daha erken kurur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI33,94 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 33,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle102,40 $ Amazon'da Görüntüle

Bu ürün, cilt dostu Cordyceps Mantarı, Hint Ağacı Kökü ve Bambu Otu karışımı ile zenginleştirildiği için cilt bakımı ile makyaj arasındaki boşluğu doldurur ve yüzün parlak ve Kore benzeri bir cam cilde sahip olmasını sağlar.

Bu botanik karışım yoğun nemlendirme sağlar ve pigmentasyonu ve hatta donuk cildi kapatmak için iyidir. Bu kapatıcının tek olumsuz yanı, birçok asa sahip kapatıcı gibi, ürünü yüzünüze yerleştirip ardından tekrar tüpe yerleştirip tekrar etmenin hijyenik olmamasıdır. Genel olarak bu ürün, cilt dokusuna bu listedeki diğerleri kadar yardımcı olmasa da iddia ettiği kapsamı sunar.

En iyi kapatıcı: Benefit Boi-ing Industrial Strength Concealer


(Resim kredisi: Fayda)

3. Fayda Boi-ing Endüstriyel Mukavemet Kapatıcı

Koyu halkalar için mükemmel, tam kapsamlı kapatıcı

Satın alma nedenleri
+ Pistole edilmiş bir yüzey bırakan tam kapatıcı kapatıcı + Kremsi doku sayesinde uygulaması kolaydır
Kaçınılması gereken nedenler
-Gözlerin altında kırışmaya neden olabilir -Ürün bazen BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI ayırabilir20 $ Myer.com.au adresinde görüntüleyin 20 $ Myer.com.au adresinde görüntüleyin 36,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Benefit Boi-ing Industrial Strength kapatıcı, yumuşak mat bir yüzeye ve pürüzlü dokuları kaplayan inanılmaz derecede kremsi bir formüle sahiptir. İncelemelerin çoğu, bu ürünün ne kadar tam kapsama alanı olduğunu ve bu koyu halkalarla beni biraz almaya ihtiyacınız olduğunda o günler için ne kadar mükemmel olduğunu belirtir. İncelemeler ayrıca, bu kapatıcının kazalar veya ameliyat nedeniyle oluşan yara izlerine ne kadar kapsama verdiğini de belirtiyor.

Web sitesindeki incelemelerin çoğu, bu kapatıcının ne kadar cakey olabileceğine dair endişelerini dile getirdi, ancak bir kez satın alındıktan ve denendiğinde çoğu, bu ürünün gerçekten cakeless olduğunu ve herhangi bir çatlak bırakmadığını söyledi. Dokusuz, lekesiz, temiz bir cildiniz varsa, bu size gerçekten püreli bir görünüm verebilir, ancak zaten cilt sorunlarınız varsa, bu ürün bunu daha da büyütebilir, bu nedenle lütfen satın almadan önce kendi cilt tipinizi dikkate aldığınızdan emin olun veya alternatif olarak, önce denemek için bir numune isteyin.

En iyi kapatıcı: Nars Radiant Creamy Concealer

(Resim kredisi: Nars)

4. Nars Radiant Kremsi Kapatıcı

Kapatıcı koleksiyonunuzda zımba bulunmalıdır

Satın alma nedenleri
+ Tam kapsama alanı ve koyu halkaları gizler + Mükemmel gölge aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Her zaman kırışmaz -Uygulayıcı ürünü kurutabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 44,03 Amazon'da görüntüleyin48,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 48,95 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Bu, herkesin makyaj koleksiyonunda bulunması gereken temel bir kapatıcıdır ve bu kapatıcıya sahip değilseniz, şimdi çıkıp satın alma zamanı. Cilde çok pürüzsüz bir şekilde karışan kremsi bir formüle ve bir dizi farklı cilt tipini kaplayan tonlara sahiptir. Çok amaçlıdır, böylelikle cildi vurgulamak ve konturlamak için birkaç ton satın alarak ekstra parlaklık ve aynı şekilde şekillendirme yapabilirsiniz. Bu ürün, onu yaptığınız şeydir ve gerçekten kendi başınıza yapabilirsiniz. İncelemelerin çoğu, bittikten sonra bu ürünü kaç kez yeniden satın aldıklarını belirtir ve bu, bu kapatıcının gerçekte ne kadar iyi olduğunu gösterir.

En iyi kapatıcı: Laura Mercier Flawless Fusion Ultra-Longwear Concealer

(Resim kredisi: Laura Mercier)

5. Laura Mercier Kusursuz Fusion Ultra Uzun Giyim Kapatıcı

Doğal bir son kat kapatıcı arayanlar için ideal

Satın alma nedenleri
+ Tam örtücü kapatıcı, tüm tonlar ve tüm cilt tipleri + Kusursuz bir yüzey arıyorsanız mükemmel
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok kalın kıvam -Her zaman kırışmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI24 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 37,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle42,60 $ Amazon'da Görüntüle

Bu kapatıcı, iz bırakmadan veya yıpranmadan 12 saate kadar dayanır ve cilt kusurlarını gizlemeye gerçekten yardımcı olan süper hafif bir formülasyona sahiptir. Önce sağlam bir temel oluşturarak makyajınızın üzerine inşa etmeniz için pürüzsüz, uzun ömürlü bir tuval oluşturur.

Çoğu kapatıcıdan farklı olarak tüm cilt tipleri için uygundur, çizgilere neden olmaz ve aktarılmaz. Yumuşak ve ışıltılı bir ışıltı oluşturmak için cildin nemlenmesine de yardımcı olur. Ürünün iddia ettiği gibi gerçekten kusursuz bir temel oluşturuyor ve size verdiği güven nedeniyle gerçekten dünyanın zirvesindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Günlük kullanım için mükemmeldir ve kapsama tercihinize göre oluşturulabilir, böylece daha özel günler için de kullanılabilir.

Bunu beğendin mi?