Close
 • Ana
 • /
 • Tımar
 • /
 • Erkekler için en iyi kapatıcı 2020: maske lekeleri, sivilce, koyu halkalar ve daha fazlası

Erkekler için en iyi kapatıcı 2020: maske lekeleri, sivilce, koyu halkalar ve daha fazlası

Optimum benliklerimize bakmak (ve hissetmek) için yapabileceğimiz söylenen pek çok şey var. Yeterince su için, daha fazla uyu, son tekilaya hayır de. Her şey işe yarıyor, ancak - ve '@' biz, sağlık uzmanları yapmayın - çok azı, kapatıcı gibi parmak ucunun dokunuşu kadar hızlı sonuç verir.


Kapatıcılar akne, koyu halkalar, tıraş bıçağı yanığı ve cilt dokusundaki diğer tüm tutarsızlıklar için hızlı ama etkili bir çözümdür, bu cep boyutundaki pigment kalemler, insanın yüzünüz için Photoshop'ta keşfettiği en yakın şeydir.

Hepsinden iyisi, kapatıcı uygulamak neredeyse hiç beceri gerektirmez - sadece biraz pratik. Sadece cilt tonunuza uyan (veya koyu lekeleri gizlemek için bir veya iki ton daha açık olan) bir gölge seçin, biraz nemlendirici ile hazırlayın ve ardından uyum sağlayana kadar rahatsız edici bölgeye sürün.

& ldquo; Erkekler makyaj yapıyor olabilirler, ancak yine de hızlı, uygulaması kolay ürünler istiyorlar, bu yüzden çoğu kapatıcıya erişim, & rdquo; makyaj sanatçısı Shauna Taggart'ı kabul ediyor. & ldquo; Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı tür vardır, ancak çubuk formülleri genellikle çeşitli cilt tiplerine uygulanması en kolay olanıdır. '

Bu Pingtwitter testli tüplerden birinde olduğu gibi doğru yapın ve kimse neden bu kadar iyi göründüğünüzü bilmeyecek. Yapmazsan söylemeyeceğiz.


Erkekler için en iyi 8 kapatıcı:

(Resim kredisi: Altr)

1. Altr Yüz Düzeltme

'Yeni başlayanlar' için harika bir kapatıcı

Satın alma nedenleri
+Uygun fiyatlı+Yeni başlayanlar için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı gölgeler-Ucuz ambalajBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Altr London'dan 14,99 £ / $ 19,99 karşılığında satın alın

Makyaj oyununda yeni misiniz? Bir mağazanın yarısını (ve banka bakiyenizin yarısını) parçalayıp, kaydırıp bulaştırmadan önce, daha ucuz markalarla denemeler yaparak başlamak iyi bir fikirdir. Bütçede erkek güzelleştirme için Altr'a dönün. Hedeflenen kapsama alanı sağlamanın yanı sıra, markanın Face Fix kapatıcısı, fazla yağı emmek ve gözeneklerdeki kirleri temizlemek için Çin kili içerir. Bunu kozmetik eğitim tekerlekleriniz olarak düşünün.


(Resim kredisi: EX1)

2. EX1 Kozmetik Silme Sıvı Kapatıcı

Ünlülerin vazgeçilmez markası!

Satın alma nedenleri
+Tam kapsamlı+Yağsız
Kaçınılması gereken nedenler
-Aplikatör yokBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

İşte burada. Bir tarih / doğum günü / önemli toplantıdan hemen önce büyük, kırmızı bir nokta. Ne yaparsın? Joaquin Phoenix (veya onun ünlü arkadaşlarından biriyseniz), EX1’in Cosmetics Delete Fluide Concealer'ına ulaşırsınız. Hollywood'un favorisi olan bu şaşırtıcı derecede ucuz ürün, piyasadaki en yüksek pigment yüzdelerinden birini içerir ancak komedojenik değildir (yani gözeneklerinizi tıkamaz). Bunların tümü, A-list ödeme paketine ihtiyaç duymadan A-list görünümüne eklenir.


(Resim kredisi: Tom Ford)

3. Tom Ford For Men Kapatıcı

James Bond'un terzisinden harika bir kapatıcı

Satın alma nedenleri
+Seyahat dostu boyut+Erkeksi ambalaj
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı gölgeler-Yüksek fiyat noktasıBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Erkek makyajı söz konusu olduğunda Tom Ford bir şekilde OG'dir. Son zamanlarda James Bond'u giydirmekle meşgul olan Amerikalı tasarımcı, 2013 yılında markanın ilk erkek güzellik serisini piyasaya sürdü ve kapatıcısı bu güne kadar en çok satanlar olmaya devam ediyor. Yalnızca üç renkte (hafif, orta ve derin) mevcut olmasına rağmen, seyahat dostu boyutu ve şık metal tüpü spor çantanıza atmak için idealdir.

(Resim kredisi: Yves Saint Laurent)

4. Yves Saint Laurent Touche Éclat Kapatıcı

Zor bir gece geçirdiyseniz mükemmel kapatıcı

Satın alma nedenleri
+Kafein ve E vitamini ile yapılmıştır+Koyu halkalar için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Pigmentasyon üzerinde o kadar etkili değilBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 55,12 Amazon'da Görüntüleyin

Düzenli olarak gece vardiyasından gelen Fester Amca gibi uyanırsanız, yalnız olmadığınızı bilin. Koyu halkalar erkeklerde oldukça yaygındır, ancak bu onları yere yatırmanız gerektiği anlamına gelmez. Yves Saint Laurent, gösterişli bir isim bulmaya çalışırken zamandan tasarruf edebilir ve Touche Éclat kapatıcısına 'çubukta uyu' adını verebilirdi. E vitamini ile birlikte bir miktar kafein ile önceden yüklenmiş, bir kaydırmada solgun göz altı gölgelerini kamufle etmeye çalışır.


(Resim kredisi: Nars)

5. NARS Soft Matte Tam Kapatıcı

Bu kapatıcı, profesyonel bakımcılar arasında efsanedir

Satın alma nedenleri
+Doğal kaplama+Yağ emici
Kaçınılması gereken nedenler
-NARS Radiant Creamy Concealer kuru ciltler için daha iyiBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI55,94 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 55,94 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 55,94 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

İyi bir kapatıcı, çatlakların üzerini kaplamaktan daha fazlasını yapmalıdır, bu da NARS'ın Yumuşak Mat formülünün profesyonel bakımcılar arasında bu kadar efsanevi olmasının nedenlerinden sadece biridir. Kusurların görünümünü yumuşatmanın yanı sıra, hyaluronik asit gibi cilt güçlendiriciler ve koruyucu A, C ve E vitaminleri kokteyli içerir. Fırçaları ve süngerleri unutun, ürünü eritmek için (temiz) parmaklarınızın ısısını kullanın. tenin ve gitmekte fayda var.

(Resim kredisi: Erkekler için Tarif)

6. Erkek Kapatıcı Tarif

Antioksidan açısından zengin kapatıcı, aktif bileşenlerle doludur

Satın alma nedenleri
+Kolay karıştırma için sünger aplikatör+Erkekler için tasarlandı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı stokçular-Sadece üç renkBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Lazarus benzeri mucizeler gerçekleştirmek için kapatıcınıza ihtiyaç duyduğunuz o günler için Reçete uzanın. İsveç markasının antioksidan açısından zengin ürünü, gözleri soluklaştıran, aknelerin iyileşmesini hızlandıran ve tıraş döküntülerini yatıştıran aktif bileşenlerle doludur. Tımar edilmeyen bir konuşmada, bu yüzünüzü hayata geri getireceği anlamına gelir ve hepsi dün gece koyduğunuz sekiz tur biradan daha azına.

(İmaj kredisi: Giorgio Armani)

7. Giorgio Armani Power Kumaş Kapatıcı

Uzun ömürlü bir kapatıcı

Satın alma nedenleri
+Uzun ömürlü+Mat yüzey
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek fiyat noktası-Değnek aplikatörü dağınık olabilirBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI60,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 60,95 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 62,50 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Armani güçlü kumaştan bahsettiğinde, genellikle ince çizgili bir elbiseye atıfta bulunur. Bununla birlikte, lüks İtalyan markasının Power Fabric Concealer'ı söz konusu olduğunda, büyük gözeneklerden kusurlara kadar her şeyi örtebilen kadifemsi bir pelerin. Burada gerçek satış mı? Tüm gün sürer, yani yanınızda taşımanıza veya bir rötuş için gizlice tuvalete gitmenize gerek yoktur. Yasal nedenlerden dolayı olmasaydı, giymeniz gereken tek şeyin bu olduğunu söyleyebiliriz.

(Resim kredisi: Shiseido)

8. Shiseido Synchro Cilt Düzeltici GelStick Kapatıcı

Sıcak hava için tam kapsamlı kapatıcı

Satın alma nedenleri
+Terlemeye dayanıklı+Tam kapsamlı
Kaçınılması gereken nedenler
-En iyi pudra ile elde edilen mat yüzeyBUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 45,44 $ Amazon'da Görüntüle 69,66 $ Amazon'da Görüntüle 70,98 $ Amazon'da Görüntüle

Shiseido'nun Senkronize Cilt Kapatıcıyı gerçek hayattaki bir Instagram filtresi hiperbolik ile karşılaştırmak mı? Belki, ama kredisine göre, Japon cilt bakım devi, makyaj serisinin ikinci cilt hissini mükemmelleştirmek için yıllarını harcadı. Isıya, neme ve harekete dayanabilirken tam kapsama alanı sağlayan bu ürün, rosacea gibi pigmentasyonlarda kullanım için sağlam bir seçimdir. Yüzünüzün hangi kısmını kaydırırsanız kaydırın, sonuç sizsiniz, sadece, daha iyi.

Bunu beğendin mi?

 • Erkekler için en iyi nemlendiriciler
 • Erkekler için en iyi el kremi
 • En iyi erkek deodorantları ve ter önleyiciler
 • best-concealer-2020-for-dark-skin
 • En iyi temeller
 • En iyi makyaj fırçaları