Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi akülü matkap 2020: duvarlar, ahşap, metal ve plastik için en iyi matkaplar

En iyi akülü matkap 2020: duvarlar, ahşap, metal ve plastik için en iyi matkaplar

En iyi akülü matkap, AC ile çalışan, kablolu bir elektrikli matkabın amansız gücü ve maksimum torkuna sahip olmayabilir, ancak çoğu DIY amacı için çok daha kullanışlıdır ve yeterince güçlüdür. 60 yaşın altındaki hiçbir profesyonel işçi bugünlerde en iyi akülü matkap dışında hiçbir şeyi isteyerek kullanmıyor. Kilitleme sırasında, son derece iyi satıyorlar, bu yüzden başka hiçbir şey olmasa bile, İngiltere'nin artık daha fazla rafı olacak, en kötüsü de bitmiştir.

Günümüzün kablosuz matkapları, lityum iyon pilin gelişmesi sayesinde hiç olmadığı kadar güçlüdür. Li-ion piller yalnızca eski nikel kadmiyum (Ni-Cd) paketlerinden daha hafif değildir - bilek ve önkolda büyük bir ağırlık tasarrufu sağlar - aynı zamanda kullanılmadıklarında şarjlarını tutarlar ve yarıdan boş doldurulmaları sorun olmaz .

Akülü matkap Siber Pazartesi fırsatları

En iyi Siber Pazartesi fırsatlarışu anda açık ve her zamanki gibi sondaj anlaşması eğlencesi var. Aşağıda göreceğiniz fiyatlar, mağaza izleme, anlaşma tespit yazılımımızın bulabileceği en iyi fiyatları yansıtır. Alternatif olarak…

• Amazon ABD'de akülü matkaplar satın alın


• Amazon UK'den akülü matkaplar satın alın

En iyi akülü matkaplar hangileridir?

Bugün akülü matkaplar arasında bizim seçimimiz Dewalt 18V XR Fırçasız Kompakt Lityum-İyon Kombi Matkaptır. Daha makul fiyatlı bir şey istiyorsanız, mükemmel DeWalt DCK211D2T'yi tercih edin. İkili bir pakettir, böylece bir Kompakt Matkap Sürücüsü ve bir Darbe Sürücüsü elde edersiniz.


Bütçede olanlar çok sayıda iyi seçeneğe sahiptir ancak bizim favorimiz Ozito Power X Change 18V Matkap Sürücüsüdür. Ve eğer sadece bir pazarlık için çaresizseniz, o zaman bizim için kablosuz matkaplara dikkat edin.Amazon Prime Günühub.

Sizin için en iyi akülü matkap nasıl alınır

Ryobi matkabı / sürücüsü olan kadın


Önemli bir husus voltajdır… Basitçe ifade edersek, pilin voltajı ne kadar yüksekse, çelik ve özellikle beton ve tuğla gibi sert malzemeleri delmek için o kadar fazla güç ve tork gerekir.

Ek bir avantaj olarak, tüm akülü matkaplar iki amaca hizmet eder: delme ve vidalama. Kombi Matkaplar, zorlu duvar işleri için bir çekiç hareketi de içermeleri bakımından biraz farklılık gösterir. Alçıpan duvarlı bir dairede yaşıyorsanız, muhtemelen bu ek güce ihtiyacınız yoktur.

Bu toplamadaki matkap sürücülerinin çoğu, temel DIY görevlerinin üstesinden gelecektir, ancak ödediğinizin karşılığını aldığınızı söylemeye gerek yok. Daha pahalı modeller her zaman daha iyi üretilir ve dirseğinize daha fazla güç ekler.

Bu Paskalya ve sonrasında DIY'nizi yapmak için en iyi akülü matkabı arıyorsanız, o zaman başka yere bakmanıza gerek yok.


Sırayla en iyi akülü matkaplar

1. Dewalt 18V XR Fırçasız Kompakt Lityum İyon Kombi Matkap

En iyi akülü matkap: ciddi projeler için üretilmiş mükemmel, çok yönlü bir matkap

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.6kg Yüksüz Hız: 0-600 / 0-2.000 RPM Pil Gücü: 4.0Ah Tork: fiyatlandırılmamış
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve kompakt + Çekiç hareketi + Nispeten sessiz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 184,90 £ Amazon'da 215 Amazon müşteri incelemeleri görüntüleyin

Sitelerde bu kadar çok Dewalt aracı görmenizin bir nedeni var: çok sağlam, güvenilir ve akıllıca tasarlanmışlar ve bu XR Brushless Compact bir istisna değildir.

Hızlı ve basit bir parça değişimi, parlak beyaz bir LED ile dar alanlarda çalışmak için özel olarak inşa edilmiştir, böylece neye delik açtığınızı görebilirsiniz, çelik bir kayış kancası ve her şeyi elinizin altında tutmak için manyetik uç deposu. Düzgün çalışmanın sonucu ortaya çıkan tümseklere ve darbelere dayanacak şekilde üretilmiştir ve iki aşamalı alüminyum şanzımanı uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Bu sürümde yalnızca bir adet pil paketi, bir 4.0Ah XR Li-ion pil vardır, ancak diğer Dewalt anlaşmalarıyla karşılaştırıldığında pillerde ne kaybederseniz, işlevsellik kazanırsınız. XR Brushless Compact, 14 tork ayarına ve daha zorlu işler için güçlü bir kırıcı işlevine sahiptir.

Dikkatli olun: birinci vites, diğer birçok matkapla karşılaştırıldığında nispeten hızlıdır, bu nedenle, vidaları sürüyorsanız, biraz daha dikkatli olmanız gerekir.

2. Bosch PSR 18 LI-2 Ergonomik

En ucuz akülü matkap

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.25kg Yüksüz Hızı: 0 - 430/1400 rpm Pil Gücü: 2.5Ah Tork: 32Nm
Satın alma nedenleri
+ Çift kulplar + 20 tork ayarı + Fırçasız e-motorlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 43 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Bu çift kavramalı esneklik paketi, ortalama bir kablosuz deliciden% 20 daha küçük ve% 10 daha hafiftir (1,1 kg). Ayrıca size optimum güç aktarımı ve ağrıyan eli daha az vermek için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Elbette, ikili tutuş, biraz vücut ağırlığı ve matkap üzerinde fazladan bir el gerektiren zorlu işler için bir nimettir. Geçmişte matkabı bir elinizle tetikleyip diğer elinizle arkadan iterken, bununla sadece kavisli ön kolu kavrayın, eğilin ve komşu oturma odasına doğru delin. Ayrıca, matkabın entegre sensörü ani bir sıkışma algılarsa - örneğin bir çelik kirişe, eski bir Roma baltasına veya duvar kağıdının arkasına sıkışmış herhangi bir şeye çarpabilirsiniz - matkabın geri tepmesini ve muhtemelen daha fazla kaosu önleyerek motoru kapatır.

Zor görevler söz konusu olduğunda PSR 18 hafif değildir. İyi bir vidalama işlemini sever - en az 20 tork ayarına sahiptir - ve ister duvar, tuğla, metal, ahşap veya adınız Reno ise kafatası gibi istekli her malzemeye nüfuz eder.

Aynı zamanda mevcut birimlerden daha küçük ve daha hafif olmakla kalmayıp aynı zamanda daha güçlü ve aşınmasız olan en yeni fırçasız e-motorları içeren ilk DIY matkaptır.

Bosch'un beraberindeki 18 voltluk Lityum-İyon bataryası çok geniş bir 2.5Ah sunar ve sadece 40 dakikada% 80'e kadar şarj edilebilir. Paranız karşılığında yalnızca bir tane alırsınız, ancak tek bir şarj sizi görebilecek kadar uzun sürer, ooh, en az 10 IKEA dolap tertibatı, birkaç raf ünitesi ve muhtemelen tam ölçekli bir Spitfire kopyası inşa edilir. Bosch'un 18 voltluk 'Power4All' sisteminin bir parçasıdır ve Bosch tabanlı diğer 15 kendin yap ve bahçe aletlerinde kullanılabilir.

3. Ryobi 18V RID1801M ONE +

En iyi etki faktörü

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.6kg Yüksüz Hız: 0-3.200 rpm Pil Gücü: 4.0Ah Tork: 220Nm
Satın alma nedenleri
+ Yüksek performans + İyi pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin gerçekten bir etkili sürücüye ihtiyacı yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 74 Amazon'da görüntüleyin 76,50 £ Building Supplies Online'da Görüntüleyin 142,95 £ Tooled Up'ta Görüntüleyin

Bazıları, etkili bir sürücünün birçok günlük DIY işi için çok sert olduğunu söyleyebilir, ancak biz diyoruz ki, pah! Ryobi 18V One + Akülü Darbeli Sürücüye bir göz atın ve rakiplerde bulunan zorlu tork ayarları veya çok sayıda vites seçeneği olmadan sunduğu kontrol miktarına hayran kalacaksınız.

Bu şey gerçekten delik delmek için tasarlanmamıştır, bunun yerine sert vidalama işlerinden (hem ahşap hem de metal yüzeylere) kıyma yapar ve aynı zamanda sert cıvataları gevşetmede çok kullanışlıdır.

Tamamen yeni olmasa da, yalnızca bir pil paketinin tüm One + DIY araçlarına uyması gerçeğinde oldukça hoş bir şey var, ancak satın almadan önce paketin gerçekten bir pil içerdiğinden emin olun, eğer zaten bir One + 'ya sahip değilseniz cihaz.

4. Makita DHP484RTJ 18 V Li-ion LXT Fırçasız Kombi Matkap

Çok çeşitli seçeneklere sahip oldukça güçlü bir matkap

Teknik Özellikler
Ağırlık: 3,5kg Yüksüz Hız: 0-30.000 ipm Pil Gücü: 5.0Ah Tork: 54Nm
Satın alma nedenleri
+ Büyük tork ve sert çekiçleme + Mükemmel, 5.0Ah piller + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 563,08 £ Amazon'da görüntüle 41 Amazon müşteri yorumu

Makita pratik olarak kablosuz aletler icat etti ve güvenilirliği ve gücü nedeniyle ticarette güvenilir bir marka. Uzaktan ucuz değiller, ancak profesyonel, yarı profesyonel ya da sadece en iyi araçları istiyorsanız, parayı harcadığınız için mutlu olacaksınız.

DHP484RTJ, yalnızca gövdeden komple kitlere kadar çeşitli seçeneklerde mevcuttur ve tercih ettiğimiz seçeneklerden biri matkap, iki 5.0Ah Li-ion pil, şarj cihazı ve şu anda 300 £ civarında olan kılıftır.

LXT Fırçasız, 54nm tork ve ahşaba 38 mm, duvarda 13 mm ve çeliğe 13 mm delme kapasitesi ile kompakt ve güçlüdür. Kırıcı işlevi, duvara hızlı çekiçleme için 0 ila 30.000 ipm aralığına ve daha yavaş bir 0-7.500 ipm moduna sahiptir: hız, tetiğe ne kadar baskı uyguladığınıza göre değişir.

Dişlilerin tamamı metaldir ve dayanıklılık için alüminyum içerisine yerleştirilmiştir ve pantolonunuzda onu tutmak için zorunlu kemer klipsi vardır.

Kısacası ciddi insanlar için ciddi bir araç.

5. DeWalt DCK211D2T 10.8V Kompakt Matkap Sürücüsü ve Darbe Sürücüsü

Süper bir fiyat noktasında harika bir araç seti

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.1kg ve 1.04kg Yüksüz Hız: 0-400 / 1500 rpm ve 0-2450 rpm Pil Gücü: 2.0Ah Tork: 24Nm ve 107Nm
Satın alma nedenleri
+ Tek pakette iki araç + 15 tork ayarı + Anahtarsız mandren BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 200 £ Amazon'da görüntüle 207,06 £ Amazon'da görüntüle 258,49 £ Building Supplies Online'da Görüntüleyin 178 Amazon müşteri yorumu

Fiyata göre çılgınca iyi bir anlaşma olan bu ikiz paket, 15 ayarlı 107Nm'lik devasa bir tork geliştiren DCF815 Impact Driver'ı içerir.

Çekiç hareketi yoktur ve LED ışığı çok zayıftır, ancak delme performansı hala oldukça etkileyicidir ve basit, anahtarsız mandren de harikadır.

Ayrıca tüm mutfak dolabınız, vida sabitleme ihtiyaçlarınız için 15 tork ayarlı aDCK211D2T 10.8v matkap / sürücü de dahildir.

Bu araçların her ikisi de çok iyi bağımsız ürünlerdir, ancak iki pilli bir pakette, bu fiyat için gerçekten yenmek çok zordur.

6. Milwaukee M18 Kompakt Fırçasız Matkap Sürücüsü

Yıllarca sürecek ağır hizmet tipi matkap sürücüsü

Teknik Özellikler
Ağırlık: 2kg Yüksüz Hız: 0-2000 rpm Pil Gücü: 4.0Ah Tork: 135Nm
Satın alma nedenleri
+ Ağır hizmet tipi + 60Nm (Newton Metre) tork + İki Li-ion pil dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 526,96 £ Amazon'da görüntüle 676,42 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

Yıllarca sürecek ve attığınız herhangi bir görevi yerine getirecek gerçekten ağır hizmet 18v matkap sürücüsü (bir matkap ve tornavida bir arada) için pazardaysanız, cüzdanınıza daha derinlemesine ulaşın ve kendinize bunlardan birini alın Amerikalı katil deliciler. Milwaukee markası kendin-yap diyarında nispeten bilinmeyebilir, ancak baret tugayının ilk uğrak noktalarından biridir.

ABD yapımı M18 serisindeki en yeni model, ortak veya bahçe motorunuza göre% 50 daha fazla verimlilik ve iki kat daha uzun ömür sağlayan en yeni fırçasız motor teknolojisiyle donatılmıştır. Aynı zamanda piyasadaki en küçük matkap sürücülerinden biridir (yaklaşık 2 kg ağırlığındadır) ve bu, dar alanlarda daha fazla kullanım kolaylığı anlamına gelir.

Yeni M18, uzun ömürlü bir 5Ah pil ile çalışır ve 60Nm (Newton Metre) gibi devasa bir amansız tork üretebilir. Size bunun ne kadar güçlü olduğu hakkında bir fikir vermek için, önceki M18 modelinin 11 tonluk bir kazıcıda hıçkırık olmadan vinçle kaldırılmasının bir video gösterimi var.

M18 ayrıca REDLINK aşırı yük koruması (bir elmas dikişe çarpmanız ihtimaline karşı), yerleşik bir yakıt göstergesi, çalışma alanını aydınlatmak için bir LED ışık ve bireysel pil hücresi izleme özelliklerine sahiptir. M18'in tam yağlı paketi iki Li-ion pil, 80 dakikalık bir şarj cihazı ve tüm kabini yerleştirmek için tamamen metal bir kasa içerir.

Online olarak piyasaya sürülen RRP'nin yaklaşık yarısında, bu artık bir hırsızlık gibi ...

7. Worx WX372

Kompakt ve hafif

Teknik Özellikler
Ağırlık: 7,92kg (kutu) Yüksüz Hız: 0-550 / 0-1800rpm Pil Gücü: 1.3Ah Tork: 50Nm
Satın alma nedenleri
+ 20v lityum iyon pil + 50Nm tork + Anahtarsız mandren BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu kompakt ve hafif darbeli matkap, Worx tarafından sunulan en güçlü kablosuz cihazlardan sadece biri değil, aynı zamanda tıknaz kauçuk tutamaklar ve hoş bir zıt turuncu ve siyah renk şemasıyla oldukça iyi görünüyor. Estetik ya da herhangi bir şey tarafından kolayca etkileneceğimizden değil.

Güçlü bir 20v lityum iyon pil paketi, motorun 50 Nm tork geliştirmesini sağlar ve bu da çoğu delme görevini üstlenmek için fazlasıyla yeterlidir. 13 mm'lik anahtarsız mandren ve - ho ho - şaft kilidi, matkap uçlarının anında değiştirilmesini kolaylaştırır ve en yeni pil teknolojisi, optimum performans için kendi kendine deşarj olmayacağını vaat eder.

Tüm Worx araçlarında standart 3 yıllık bir garanti vardır, ancak şaşırtıcı bir şekilde yine de bütçe yelpazesinin alt ucunda yer almayı başarırlar. Bu paket, bir çantada yedek bir pil ve '150'den fazla aksesuar' içerir.

8. Bosch PSB 1800 LI-2

Can sıkıcı düz paket işleri için harika bir arkadaştır

Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.3kg Yüksüz Hız: 0-400 / 1350 rpm Pil Gücü: 1.5Ah Tork: 38Nm
Satın alma nedenleri
+ 1 saatlik hızlı şarj + İki pil kazanıyorsunuz + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok Stoku 80 £ B & Q'da görüntüle 81,95 £ Tooled Up'ta görüntüle 86,95 £ Amazon 87'de görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Bosch'un uzman serisindeki en son yenilik, kompakt ve kullanışlıdır, ancak çoğu işi üstlenecek kadar güçlüdür. 38 Nm tork sağlar ve ahşapta 30 mm'ye, çelik ve duvarda 100 mm'ye kadar delebilir, çok sayıda tork ayarı ise onu tonlarca vidalama gerektiren can sıkıcı düz paket işleri için harika bir yardımcı yapar.

Aynı zamanda hafiftir ve en yeni 18 voltluk pil sistemi, bol miktarda çalışma süresi ve 1 saatlik hızlı şarj anlamına gelir - iki pil alırsınız. Bosch Otomatik Kilit sistemli anahtarsız mandren, matkap uçlarının elle değiştirilebileceği ve artık o hasarlı anahtarı kaybetmekten endişe duymayacağınız anlamına gelir.

9. Fitiller 18v ​​Li-Ion Akülü Kombi Matkap

Hafif ve orta ağırlıktaki uygulamalar için mükemmel

Satın alma nedenleri
+ Yalnızca 50 £! + 2 yıllık garanti + Kılıf dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 45 £ Wickes Check Amazon'da görüntüleyin

Wickes'in en yeni değerli takımları, Bosch ve Milwaukee gibi büyük markaların tekliflerinin tam gücüyle tam olarak eşleşmiyor, ancak hafif ve orta görevli bağlantı uygulamaları gerçekleştirenler için mükemmel.

240 voltluk bir motor, yaklaşık 35Nm'lik bir tork geliştirir; bu, bir bıçak gibi sağlam duvarcılıktan tereyağı ile geçmek için yeterli değildir, ancak bir hamle olacaktır ve alçı duvarlar ve ahşap için oldukça yeterlidir. Aynı zamanda işleri başka şeylere hızlıca vidalamak için de harikadır.

2 yıllık garanti ve yedek pil olması, onu düşük fiyata çok iyi bir anlaşma yapar. Wiiickes.

10. Hitachi DS18DSDL

Taşınabilir ve güçlü

Teknik Özellikler
Ağırlık: 6.4kg Yüksüz Hız: N / A Pil Gücü: 2.0Ah Tork: 92Nm
Satın alma nedenleri
+ 92Nm tork + Beyaz LED spot ışığı + Düşük ağırlık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Bu güçlü Hitachi'nin 1.800 dev / dak'ya kadar dönme ve etkileyici 92 Nm tork sağlama yeteneği sayesinde başa çıkamayacağı pek bir şey yok. Çoğu uygulama için uygun iki vitesli bir şanzıman vardır, ancak nihayetinde bu, insan boyutunda delikler açmak için güçlü bir matkaptır.

İki pil ile birlikte gelir; bu, uzun ve zorlu DIY görevleri sırasında bunları değiştirmenin kolay olduğu anlamına gelirken, ünite ergonomik olarak tasarlanmıştır ve burada bahsedilen diğer bazı hayvanlardan daha hafiftir, bu da uzun süreli kullanım için harikadır.

En zarif özelliklerden biri, matkabın ön tarafında bulunan ve DIY kaymalarında bir azalma için çalışma yüzeyini aydınlatan beyaz LED spot ışığıdır. Bu ciddi bir tatbikattır.

Bugünün en iyi fırsatları Dewalt 18V XR Fırçasız ... Dewalt 18V XR Fırçasız Kompakt Lityum İyon Kombi Matkap Amazon £ 184,90 GörüntüleyinTüm fiyatları görünRyobi One + Darbe Sürücüsü, 18V ... Ryobi 18V RID1801M ONE + Amazon £ 74 GörüntüleTüm fiyatları görünMakita DHP484RTJ 18 V Li-ion ... Makita DHP484RTJ Amazon £ 563,08 GörüntüleTüm fiyatları görün