Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi kablosuz elektrikli süpürge 2020: en iyi kablosuz süpürgeler ve çubuk süpürgeler

En iyi kablosuz elektrikli süpürge 2020: en iyi kablosuz süpürgeler ve çubuk süpürgeler

Ev yaşam alanları küçülürken, halılar daha az tüylü hale geliyor ve kablosuz elektrikli süpürge teknolojisi son yıllarda tüm tanınmanın ötesinde gelişirken, en iyi kablosuz elektrikli süpürgeler artık geleneksel elektrikli süpürgeler kadar etkili. Ayrıca çok daha çok yönlüdürler - bu da onları satın alabileceğiniz en iyi elektrikli süpürgeler arasındadır.


Sadece birkaç yıl önce, en iyi kablosuz süpürge için çok fazla yarışmacı yoktu. Şunlardan birini seçebilirsinizen iyi Dyson akülü elektrikli süpürgelerveya en iyisine bakınen iyi Dyson fırsatlarıya da kesinlikle daha ucuz ama kesinlikle daha kötü olan, özenti en iyi kablosuz elektrikli süpürgelerden oluşan bir pakete razı olun. Ancak şimdi, diğer markalar oyunlarını yükseltti. Sonuç, en iyi kablosuz elektrikli süpürgelerin satışlarında büyük bir patlama ve çoğu bütçeye uyacak bir dizi seçenek.

Bu kablosuz elektrikli süpürgelerin çoğu satışlarda ortaya çıkıyor ve her zaman kablosuz elektrik süpürgesi teklifleri ve alınacak fırsatlar var. Elektrikli süpürgeler, vakum markaları stok kaybetmek için mücadele ederken, önümüzdeki ay yapılacak satış anlaşmaları arasında kesinlikle yer alıyor.

Akülü elektrikli süpürge Cyber ​​Pazartesi fırsatları

En iyi Siber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle çok sayıda kablosuz elektrik süpürgesi içerir. Aslında zaten yapıyorlar. Özellikle, Shark elektrikli süpürgeler zaten büyük indirimler görüyor ve şüphesiz çok iyi satacak. Daha eski Dyson modelleri de fiyatlarının azaldığını ve bunun yanında birçok başka markanın da olduğunu görüyor.

Dikkat edilmesi gereken diğer olası pazarlıklar, yaşlılar, ancak çok sevilen Gtech Airram ve muhtemelen bazı Vax stick elektrikli süpürgelerdir.


En iyi kablosuz elektrik süpürgesi nedir?

En iyi kablosuz elektrikli süpürge için en iyi seçeneklerimiz Vax ve Dyson'dan (iki kez) gelir. Genel olarak en iyi kablosuz elektrikli süpürge ve eviniz çok büyük değilse en iyi elektrikli süpürge dönemi, yeni Dyson: Dyson V11 Absolute. Bu, kablolu süpürgenizden mutlu bir şekilde devralır ve en yüksek ayarında aldığınız 15 dakika kadar süren temizlik oldukça kısa sürse de, iki düşük emme ayarı çok daha uzun sürer.

Kullanılmadığında fişe takılı tutuyorum ve tam anlamıyla orta temizlikte suyu hiç bitmedi, bu yüzden ne kadar sürdüğü veya sürmediğine dair teorik tartışmalar oldukça tartışmalı görünüyor. Ayrıca, V11, ilk kez, bir sonraki gerekli şarj için zamanı gerçekten geri sayan bir pil ölçer ekler, bu nedenle başka hiçbir şey yoksa, sürpriz olarak ele geçirildiğinizi iddia edemezsiniz.


Şimdiye kadar gerçek bir 'Dyson katiline' en yakın şey, Samsung'un Jet 90 Pro'su da kayıtsız şartsız tavsiye ettiğim kablosuz bir elektrikli süpürge.

Uygun bir el tipi elektrikli süpürge isteyenler (Dyson, daha hafif bir dik gibi itilecek şekilde tasarlanmış, uzun tüpler yapmaya başlamadan önce TÜM kablosuz elektrikli süpürgelerin eskiden olduğu şeydi) Dyson V8'i düşünmelidir.


V11'den daha küçük ve manevra kabiliyeti çok daha yüksek ve bu nedenle masalarda, raflarda, araba çizmelerinde vb. Kullanmak için çok daha iyi. Yine de zemin yapmak söz konusu olduğunda hiç de beceriksiz değil.

Ucuz bir Dyson alternatifi arayanlar, zemin temizliği söz konusu olduğunda Dysons ile hemen hemen eşleşen Vax ONEPWR Blade 4 Pet'i almalıdır. Diğer bir mükemmel uygun fiyatlı seçenek ise, yalnızca 250 sterline mal olan, karbon fiberden yapılmış ve büyük bir emici şey gibi emen, torbalı, kablosuz bir elektrikli süpürge olan İngiltere'nin Halo Kapsülüdür.

  • En iyi pencere tatilleri
  • En iyi araba süpürgesi

Alanınız için en iyi kablosuz elektrikli süpürgeyi nasıl satın alabilirsiniz

En iyi kablosuz elektrikli süpürgelerin tek bir belirgin avantajı vardır: kablosuz. Bu, onları kablolu kardeşlerinden çok daha kolay itmelerini sağlar ve ayrıca tavandan süpürgelik panosuna kadar her yeri temizleyecek kadar hafiftir, ayrıca tezgahlardan mutfak döküntülerini, raflardaki tozu (yüksek ve alçak) emer, ve bunun gibi.

Dyson'ın onları daha kaliteli, çok yönlü bir ürün haline getirmesinden bu yana geliştirdikleri yol nedeniyle, arabanızın ayak boşluğunu temizlemek gibi geleneksel kullanımlardan geniş halıları düzgün şekilde süpürmeye kadar her şey için iyidirler.


Kablosuz elektrikli süpürgelerin dezavantajları vardır. Ağırlığı onları kullanışlı kılacak kadar düşük tutmak için, kullandıkları lityum iyon piller o kadar büyük ve ağır olamaz ve bu nedenle pil ömürleri her zaman oldukça kısadır - genellikle tam güçte 20 dakikadan fazla değildir. daha düşük güç ayarlarında (hiç kimsenin kullanmadığı) 40'a kadar. Dyson, yıllar içinde pillerini kademeli olarak geliştirerek bu sorunu çözdü, ancak şimdi diğer bazı markalar soruna daha basit bir yaklaşım getiriyor ve iki pil dahil ediyor.

Pek çok evin zeminine 20 dakika içinde yeterince iyi bir temizlik verilebilir, özellikle de tozsuz bir konut sağlamak için elde taşınır cihazınızı günlük olarak kullanıyorsanız. Diğer seçeneğiniz elbette birkablolu elektrik süpürgesihaftalık / aylık / yıllık Büyük Vakumlama için ve elde taşınır cihazı daha küçük görevler için kullanın.

Çok sayıda halı ve iki veya daha fazla yatak odası olan bir evde yaşıyorsanız, kablosuz elektrikli süpürge, ana elektrik süpürgeniz için hala harika bir tamamlayıcıdır. Çoğunlukla sert zeminli bir daireniz varsa, muhtemelen bir silindiri veya dik durmayı unutabilirsiniz.

Neredeyse tüm kablosuz elektrikli süpürgeler torbasızdır ve bu başlangıçta harika bir özellik gibi görünüyor. Daha sonra, genellikle küçük, genellikle yarı saydam toz kutularını boşaltmaya geldiğinizde, başlangıçta kendinizi bir tane satın aldığınız gün küfrederken bulabilirsiniz. Uygulama ile, eğer vakum yeterince iyi tasarlanmışsa, bu daha az sorun haline gelecektir, ancak bu bölümde kayıtsız şartsız önerdiğimiz tek şey Dyson V8'dir. Çöp kutusu boşaltma mekanizması, hareket halindeki katıksız şiirdir.

Son olarak, çoğu çubuk elektrikli süpürge farklı yüzeyler, çatlaklar, evcil hayvan tüyleri vb. İçin çeşitli başlıklar ile birlikte gelir. Genellikle bir veya iki temel kafalı vakumların daha ucuz versiyonlarını da satın alabilirsiniz, ancak eski deyişe göre, bazılarından daha fazla kafa daha iyidir.

Sırayla en iyi kablosuz elektrikli süpürgeler

En iyi kablosuz elektrikli süpürge 2020: Dyson V11 AbsolutePingtwitter Ödülleri 2020

Üç pil / güç modu ile her şeyi fetheden V11

1. Dyson V11 Mutlak

'Baştan' ekstra emiş, daha akıllı güç yönetimi ve pil göstergesi sayesinde en iyi kablosuz elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 28AW-185AW Güç artışı: Evet Ağırlık: 2,97 kg Toz kapasitesi: 0,76 litre Maksimum çalışma süresi: Güç ayarına bağlı olarak yaklaşık 20-60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Kablolu elektrikli süpürgenizin yerini alır + Elde taşınır cihaz kadar iyi iki katına çıkar + V10 ile önceki seriden daha güçlü ve daha uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Eski ama yine de harika V8'den daha hafif-Biraz pahalı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI olarak tanımlanabilir864 ABD doları Ebay'de görüntüle 1.099 $ Matt Blatt Avustralya'da görüntüle1.578,72 $ Amazon'da Görüntüle

Bu, V10'a çok benziyor, ancak özellikle halıda daha fazla emiş, daha iyi pil yönetimi ve pil bittiği için ne zaman paniğe başlayacağınızı söyleyen bir güç göstergesi ekliyor. Bir saat, esas olarak hangi güç modunu kullandığınıza göre belirlenen tahminlere dayalı olarak geriye doğru sayar.

İyi haber şu ki, eğer sadece en yüksek olan 'Güçlendirme' ayarını, emiş gücünü kullanım koşullarına göre uyarlayan 'Otomatik' modu kullanırsanız, bundan 15 dakikadan daha fazla bir süre çekemezsiniz. İster halı ister sert zemin üzerinde olun, çok daha uzun sürer ve oldukça etkilidir. Bir saate kadar sürebilen 'Eco' modu da hiç fena değil.

Halı ve sert zemin karışımına sahip orta büyüklükte, modern bir ev için, bir elektrikli süpürgenin Dyson V11 Absolute'den daha iyi olabileceğini gerçekten düşünemiyorum.

Büyüklüğü nedeniyle elde kullanmak (raflar, yüzeyler, araba vb. İçin) eski V8 kadar tatmin edici değil, ancak bunu yaparken yeterince iyi çalışıyor. Ayrıca, artan hacim, çok daha fazla emiş gücüne ve daha büyük bir siloya izin verdiği gerçeğiyle dengelenir. Kabul edelim ki, çöp kutusu 0,76 litrede hala pek devasa değil, ancak bunu sorun olmaktan çıkaracak kadar boşaltmak yeterince kolay.

'Dyson premium', V11 Absolute için ödemeye değer. Maliyete katkıda bulunmak için kablolu süpürgenizi satın. Daha ucuz V11 Animal, tesadüfen mükemmel, ancak ne yazık ki, burada gerçek öldürücü özelliklerden biri olan Absolute'un Yüksek Tork kafasından yoksun. Bu nedenle, kablosuz elektrikli süpürgede mevcut son teknoloji ürünü istiyorsanız, hepsini girmeniz gerekecektir.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Samsung Jet 90 ProPingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü

(Resim kredisi: Samsung)

2. Samsung Jet 90 Pro

Şimdiye kadarki en iyi Dyson klonu

Teknik Özellikler
Güç: 200W Güç artışı: Evet Ağırlık: 2.8kg Toz kapasitesi: 0.50 litre Maksimum çalışma süresi: 6-60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Orijinal kablolu elektrik süpürgesi değişimi + Çok sayıda kullanışlı araç + Kullanışlı bir stand da
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI O dönen paspas kafasından emin değilim Amazon'a bakın

Dyson, birçok evde kablolu elektrikli süpürgelerin yerini alabilecek birinci sınıf kablosuz elektrikli süpürgeler satarak darphane yapmaya başladığından beri iki tür kablosuz elektrikli süpürge vardı. Bir yandan, Dyson kablosuz elektrikli süpürgeler ve onlara karşı dizilmiş, tıpkı Dyson kablosuz elektrik süpürgelerine benzeyen ancak pek de iyi olmayan bataryalar. Neredeyse her zaman daha uygun fiyatlı veher zamanbiraz daha berbat ile çok daha berbat arasında bir yerde. Şimdi olsa? Çok emin değilim.

Bu listedeki hemen hemen tüm diğer ürünler, bir 'Dyson alternatifi' olarak mükemmel bir iş çıkaracak, ancak bu Samsung, neredeyse her şekilde eşleşecek ve neredeyse kesinlikle daha ucuz olacak.

Paran için zaten çok şey alıyorsun. Jet 90 Pro, kullanılmadığında tutmak ve şarj etmek için uygun bir standa gelir - belki de Dyson duvar montajı kadar düzgün değildir, ancak çok daha önemlidir ve bir duvara vidalamak zorunda değilsiniz, birçok insan bunu tercih edecek. Ayrıca, Dyson'ın sonsuz sinir bozucu iki sınırı yerine 4 araç için ataşmanlara sahiptir.

Ardından, sert zeminlerin ıslak ve kuru temizliği için döner bir paspas kafası, yatakların ve diğer mobilyaların altına girmek için bükülebilir bir ataşman, seçtiğiniz uzunluğa uzatabileceğiniz bir ana emiş borusu - boyunuza göre ayarlamanız için kuşkusuz daha kullanışlı veya özellikle yükseğe uzanmak yerine, ancak yine de düzgün bir dokunuşla saklamak için.

Etkili bir HEPA filtresi ve toz alma ve 'çatlaklar' için ek parçalarla her zamanki Dyson benzeri şeyleri de elde edersiniz - gerçekten aralık araçları kullanan var mı? Pil ömrü, kullandığınız araçlara ve üç güç ayarına bağlı olarak 6 dakika ile 60 dakika arasındadır ve bir ekran size hangi ayarda olduğunuzu ve ne kadar süre kaldığınızı gösterir. Aslında hepsi yukarıdaki V11 gibi.

Jet 90 Pro'nun tek küçük kusuru, Dyson kadar temiz görünmemesidir - bu, bir yığın ricicle emmek gibi soyut testlere ve günden güne toplanan daha genel bir hisse dayanıyor. kullanın. Yine de içinde çok az şey var.

Paspas kafası ekinin yeterince hızlı döndüğünden emin değilimGerçekten mietkili, ancak yine de kesinlikle kötü değil - ve Dyson böyle bir şey bile yapmıyor, bu yüzden bir tür USP.

Özetle, biraz daha büyük ve boşaltması biraz daha kolay olan Dyson'ın görünümünü ve temizleme performansını hala dar bir şekilde tercih ediyorum. Dyson ayrıca yüzeylerin tozunu almak için kullanıldığında daha iyi işliyor, ancak yine de fazla değil. Aslında Dyson'a daha çok alışmış olabilirim. Samsung, Jet 90 Pro ile hiçbir köşeyi kesmedi ve yukarıdaki widget'larda doğru fiyata görüyorsanız - yani: Dyson V11 Absolute'dan biraz daha ucuz - tavsiye etmekten çekinmem.

En iyi akülü elektrikli süpürge 2020: Vax ONEPWR Blade 4 Pet

(Resim kredisi: Vax)

Wax ONEPWR Blade 4

Evcil hayvan severler için en ucuz kablosuz elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 40v Güç artışı: Evet Ağırlık: 3,1kg Toz kapasitesi: 0,60 litre Maksimum çalışma süresi: '45 dakikaya kadar'
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel zemin temizliği + Bir Dyson'dan çok daha ucuz + Boşaltması kolay çöp kutusu + Sağlam pil ömrü + Motorlu evcil hayvan fırçası ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir Dyson-Heavy kadar elde kullanım için iyi değil, başka bir deyişle - Korkunç raketler yayıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Vax'ın bu yeni kablosuz modeli - aynı zamanda evcil hayvanlara özgü bir model olarak da mevcuttur - Dyson V11'den çok daha ucuzdur.

Şimdi, Vax bir Dyson kadar uzun süre dayanacak gibi görünmüyor ve yüksek hız ayarı, Cehennemden kaçan 10.000 banshe gibi bir raket yapıyor. Oh, ve bir Dyson'a göre elde taşınır cihaz olarak kullanmak daha az eğlencelidir, çünkü hoş bir şekilde dengelenmez ve fırçalar daha az iyidir. Açıkça bir Dyson kadar şık değil, ancak birçok insan, elektrikli süpürgelerinin nasıl göründüğü konusunda o kadar da rahatsız olmuyor.

Tüm söylenenler, Vax ONEPWR Blade 4 ve Blade 4 Pet'in ne kadar ucuz olduğu göz önüne alındığında,dikkate değer şekildetemizleme gücü söz konusu olduğunda bunlar ve V11 arasında söylenecek çok az şey var.

Vax, 'Halıları en çok satan kablolu dikmelerin temizleme performansıyla İngiltere'nin en çok satan 3 kablosuz elektrikli süpürgesinden daha iyi temizlediği kanıtlanmıştır' konusunda kararlıdır. Tamam, elektrikli süpürgeler için yapılan çoğu test gülünçtür ve insanların gerçek hayatta zeminlerini nasıl süpürdüğüne çok az benzerlik gösterir, ancak yine de bu Vax'ın gerçekten çok iyi temizlediğine şüphe yoktur.

Blade 4 Pet & rsquo; antimikrobiyal fırça çubuğu sadece 22 cm genişliğindedir, bu nedenle seans başına birkaç tarama daha gerektirir, ancak evcil hayvan tüylerini ve aradaki diğer her şeyi son derece iyi bir şekilde toplar. Köpek yatağı, kanepe veya araba koltukları gibi işler gerçekten kıllı hale gelirse, bu modelle, gerçekten bir izlenim bırakan ve köpek yaşamının hemen hemen tüm belirtilerini ortadan kaldıran ekstra motorlu bir evcil hayvan aletiniz var.

0.6 litrelik toz toplayıcı, kablosuz bir çubuk için ortalamanın üzerinde boyuttadır ve üç aşamalı filtreleme sistemi, toz ve küflü halı kokularını minimumda tutmak için harika bir iş çıkarır. Çöp kutusunu boşaltmak için çıkarmak kolaydır, ancak tekrar yerine koymak bir dokunuşla kurnazdır.

Pil ömrü en az V11 kadar iyi görünüyor. Kablosuz elektrikli süpürgeler için farklı gerçek dünya kullanım şekilleri nedeniyle kesin bir pil ömrü beyan etmek zordur, ancak Blade 4 ve Blade 4 Pet, hem Max Power hem de standart modlarda Dyson'dan daha uzun olmasa da genellikle uzun sürüyor gibi görünüyor. . Bugüne kadarki herhangi bir Dyson'dan farklı olarak Blade 4 Pet'in döner fırça çubuğunun yanında etkinleşen ve loş alanlarda temizlemeye gerçekten yardımcı olan bir LED far içerdiği göz önüne alındığında bu özellikle etkileyici.

Sonuç olarak, Vax ONEPWR Blade 4 ve Blade 4 Pet çok şiddetle tavsiye edilir.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge 2020: Shark Anti Hair Wrap IZ251UKT

(Resim kredisi: Shark)

4. Köpekbalığı Karşıtı Saç Sargısı IZ251UKT

Uzun saçlı evcil hayvanlar (ve insanlar) için en iyi kablosuz vakum

Teknik Özellikler
Güç: 25,2 v Güç artışı: Evet, iki güç ayarı Ağırlık: 4,1 kg Toz kapasitesi: 0,40 litre Maksimum çalışma süresi: 80 dakikaya kadar (pil başına 40 dakika)
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel emiş + Kolay saklama için ikiye katlanır + Dolaşmayan rulo + İki pil ile birlikte gelir + Uzun çalışma süresi
Kaçınılması gereken nedenler
-Elde oldukça ağır-Neredeyse çok fazla araç BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Lütfen IZ251UKT numarasının bu elektrikli süpürgenin iki pil ve evcil hayvan dostu hava filtreleme ve ek araçla birlikte gelen versiyonunu ifade ettiğini unutmayın. Ayrıca iki pili olan ancak evcil hayvanlara özgü özellikleri olmayan IZ251UK ve yalnızca bir pili olan IZ201UK da mevcuttur.

Köpekbalığı, vakumlama alanında önemli bir varlığa sahiptir, bu da ürünlerinin genel etkinliği ve yüksek fiyatlar göz önüne alındığında şaşırtıcı değildir. Bu yeni, çok iyi tasarlanmış evcil hayvanlara özel model, kolay saklama için katlanan bir ana tüp de dahil olmak üzere bir dizi akıllı tasarım süslemesiyle birlikte gelir. Bu büyük bir artı çünkü çoğu kablosuz elektrikli süpürgeyle ilgili ortak bir sorun, onların çok ağır olmaları ve kendi başlarına ayağa kalkamamalarıdır; bu nedenle, ya sağlanan bir duvara monte edilmeleri ya da merdivenlerin altındaki dolapta dağınık halde bırakılmaları gerekir. Mafsallı ana borunun bir başka harika yan ürünü, temizleme başlığının yatakların, kanepelerin, sandalyelerin ve dolapların altına derinlemesine ulaşmasına izin vermesidir. Biraz detaylı temizlik yapmak isterseniz, basitçe ana boruyu çıkarın ve elde tutulan olarak kullanın.

Pil tüketimi konusunda endişeleriniz varsa, iyi haber şu ki bu model iki ve aynı anda her iki pili de barındıran bir şarj istasyonu ile geliyor. Shark, 80 dakikalık bir kombine çalışma süresi belirtiyor ve bu yazar bununla tartışmayacak.

Aşağıda incelenen Miele'yi bar, bu doğadaki tüm kablosuz elektrikli süpürgeler, motor muhafazası ve tutamağın hemen altında üst tarafa yakın bir toz toplayıcıdır ve bu elbette bileğe ve ön kola ekstra ağırlık ekler. Bu model farklı değil, ancak kendi lehine, özellikle rahat bir kolun ucunda kullanırsanız, elde oldukça hafif hissediyor. Anti-alerjen toz toplayıcı ortalama boyuttadır - yani oldukça küçüktür - ve işlem sırasında çok fazla toz oluşturmadan boşaltılması çok kolaydır.

Bu modelin ana satış noktalarından biri, uzun saçların ve ipliklerin temizleme rulosunun etrafına dolanmasını önlemek için bir dizi çatal kullanan Anti Hair Wrap teknolojisi ile birlikte gelmesidir; son derece iyi çalışıyor. Ve silindirlerden bahsetmişken, bu iki tane ile birlikte gelir - daha büyük kırıntıları yakalamak için bir öne monte edilmiş havlu kaplı ve derin temizlik için arkasında bir fırça silindiri.

Bu yazarın iki köpeği ve üç kedisi var ve açgözlü Köpekbalığı dikkate değer miktarda saç ve birkaç taramadan sonra tanımadığım başka şeyler topladı. Yönlendirilebilir kafa - LED farlarla dolu - manevra yapması ve itmesi şaşırtıcı derecede kolaydı.

Shark, iki emme seviyesi ve bir & lsquo; Boost & rsquo; tutacağın altında, onu ana şebekeden güç alan emme seviyelerine yaklaştıran tetik. Aslında, testin çoğunu en düşük emme seviyesini kullanarak, yalnızca ara sıra takviye ihtiyacıyla yaptım. Çok etkileyici. Tüm kablosuz elektrikli süpürgelerde olduğu gibi, Shark da merdivenlerin, rafların ve yarıkların ayrıntılı temizliği için neredeyse çok fazla sayıda alet ataşmanı ile birlikte gelir.

Etkileyici bir şekilde tasarlanmış, iyi tasarlanmış ve dikkat çekici derecede sessiz, evcil hayvana özgü, kelimenin tam anlamıyla emici bir kablosuz elektrik süpürgesi için pazardaysanız, bu yetkin yarışmacı için bir kestirme yol açın.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge 2020: Lupe Pure Cordless

(Resim kredisi: Lupe)

5. Lupe Pure Kablosuz

Üç seferde bir çubuğa dönüşen yeni bir yüksek güçlü dikme

Teknik Özellikler
Güç: 400 W Güç artışı: Evet Toz kapasitesi: 1 litre Ağırlık: 4,6 kg Maksimum çalışma süresi: 60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Üst düzey performans + Sezgisel tasarım + Çubuk elektrikli süpürgeye dönüşür + Saklaması kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı-Oldukça gürültülü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARILupe'den £ 499'a satın alın - £ 699 idi (yalnızca İngiltere)

Lupe Pure Cordless'a sahip olabileceğiniz halde neden kablosuz bir elektrikli süpürgeye veya Gtech AirRam Mk2 (Birleşik Krallık'ın en sevilen bu tür elektrik süpürgesi bu listenin altındadır) gibi kablosuz bir dikmeye razı olasınız ki her ikisini de yapıyor?

Dyson'a rakip olan pil ömrü ve dikey olarak kullanıldığında daha da iyi temizleme gücü sunan Pure, sadece birkaç saniye içinde dönüştürülen bir elektrikli süpürge olarak ikiye katlanır. Sopa enkarnasyonunun tek olumsuz tarafı, dik kısma bağlı kalmasıdır - aslında, bir Dyson kordonunun dik olarak tutturulmuş avuç içi kısmının dışarı çekilmesi gibi.

Bununla birlikte, harika bir tasarıma ve her bir parçasının bakımı yapılabilir ve / veya değiştirilebilir olmasıyla, Lupe Saf Akülü bir ömür boyu dayanmalıdır ve bu nedenle kesin olarak yüksek fiyatını haklı çıkarır.

GÜNCELLEME:Lupe şimdilik talep edilen fiyattan 200 sterlin indirdiği için bu fiyatlandırma artık daha az primlidir.

• Lupe Pure Cordless'ı doğrudan Lupe'den 499 £ karşılığında satın alın(Yalnızca İngiltere)

  • Tam okuyunLupe Pure İnceleme

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Halo Kapsül

(Resim kredisi: Kapsül Temizliği)

6. Halo Kapsül

En iyi torbalı akülü elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 32,4v Güç artışı: Evet Ağırlık: 2,6 kg Toz kapasitesi: 1,6 litre Maksimum çalışma süresi: '60 dakikaya kadar'
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel temizleme gücü + En az 52 ücretsiz torba ile birlikte gelir!
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz ilkel tasarım-Torbalı elektrikli süpürgelerden hoşlanmıyorsanız, açıkça bu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'nı beğenmeyeceksiniz Amazon'a bakın

Bu İngiliz yapımı elektrikli süpürge, Dyson'daki yurttaşlarına benzer bir temizleme gücü ve yenilik sunuyor - Halo'nun stil ve pazarlama bütçeleri, Lord Dyson'ın kararlılığından açık bir şekilde biraz daha düşük.

Bu, bazı nedenlerden dolayı, estetik algısı olmayan ve yüksek teknoloji ürünü görünme arzusu olmayan markalar için temel tasarım fikri gibi görünen karbon fiberden yapılmıştır. Hemen hemen diğer tüm kablosuz elektrikli süpürgelerin aksine, torbasız olmak yerine küçük küçük torbalar kullanır ve kir toplama alanı, bir düğmeye basıldığında pırıldayan kurnazca tasarlanmış bir kapsül değildir. Bunun yerine, 1978 civarında bir kamp tatilinde yapacağınız bir şeye benzeyen bir kıskaçla tutulur.

Bununla birlikte, fevkalade iyi performans gösterdiğinden, zeminleri onunla temizlediğinizde bunların hepsi önemsiz hale gelir. Halo Kapsül, Dyson V11'den çok daha ucuzdur ve bütçe rakibi Vax'ın aksine, işler gibi korkunç bir çığlık sesi çıkarmaz. Özellikle sert zeminlerde temizleme performansı, genel pil ömrü gibi her ikisiyle de karşılaştırılabilir.

Elde taşınırken dökülmeleri, arabanın içini ve yüzeylerini temizlemek için, şekli ve ağırlığı Dyson veya Vax kadar iyi olmadığı anlamına gelir. Ayrıca 2020'de bir vakumda çanta kullanmak biraz saçma geliyor. Yine de, Halo'nun en az52Bunlardan her satın alımda, markanın donanımını ucuza ve yazılımını pahalı satarak sizi sağladığından en azından şikayet edemezsiniz.

250 £ altındaki kablosuz elektrikli süpürge için pazardaysanız, bu kesinlikle dikkate alınmaya değer.

En iyi akülü elektrikli süpürge: Gtech Mk2 K9

(Resim kredisi: Gtech)

7. Gtech AirRam Mk 2 K9

Evcil hayvan sahipleri için en uygun fiyatlı kablosuz dikey süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 22v Güç artışı: Ağırlık Yok: 3,5 kg Toz kapasitesi: 0,80 litre Çalışma süresi: 40 dakika
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı ve saklaması son derece kolay + Mükemmel evcil hayvan kılı toplayıcı + Mükemmel çalışma süresi + Kendi kendine ayağa kalkar
Kaçınılması gereken nedenler
-Temiz bir şekilde daha az çok yönlü bir cihaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Dyson ve co için tamamen farklı bir yaklaşım benimseyen AirRam Mk2 K9, mümkün olan en hafif, en basit şekle indirgenmiş, ancak yine de oldukça etkili olan geleneksel bir dikey elektrikli süpürgedir.

22 voltluk Lityum İyon pili, 40 dakikaya kadar vakumlama sağlar - iki yatak odalı bir ev için yeterli şarj - ve şarj edilmesi yaklaşık dört saat sürmesine rağmen, bu, onu alışılmış bir şekilde prize takılı bırakmak zorunda hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. yazar hem Dyson v11 hem de V8 ile yapıyor.

Kir toplama sistemi en iyilerden biridir. Tüm döküntüler, ön silindir fırçanın hemen arkasına yerleştirilmiş silindirik bir kapsül halinde sıkıştırılır. Temizlemek için, 0,8 litrelik hazneyi çıkarmanız, bir çöp kovasının üzerinde açmanız ve sıkıştırılmış kiri yandan çıkarmak için bir ejektör kolunu kaydırmanız yeterlidir. Ne kadar toplandığını görebilmek tatmin edici bir bonus.

Standart bir süpürgeyi sürüklemeye alışkınsanız, AirRam Mk2 K9 bir keşiftir. Manevra yapması o kadar hafif ki - tüm ağırlık zemin seviyesinde - ve dikey olarak ayarlanabilen tutma kolu köşelerde kelimenin tam anlamıyla 'direksiyon' için yanlara eklemleniyor. Ayrıca, yatakların ve diğer ayaklı mobilyaların altına girmek için yere çok alçak olabilir.

AirRam Mk2 K9'u sert bir mutfak zemininde veya köpek tüyü serpilmiş bir halıda kullanın ve düşündüğünüzden daha fazla kir ve saç toplayacaktır. Bu açıdan en az Dyson v11 Absolute kadar iyi. Ve v11'de sahip olunmayan bir şey, son derece kullanışlı olan parlak bir LED far - aslında parlak bir LED ışıkla aniden aydınlatıldığında, zeminde ne kadar toz olduğunu görmek biraz titiz.

AirRam'in uğraştığı tek yüzey ince kilimlerdir, çünkü hızlı dönen döner fırça alçak, ayarlanamayan bir yüksekliğe yerleştirildiğinden, onları ağzına çekme eğilimindedir. Birçok elektrik süpürgesi bunu yapar, ancak AirRam ile ilgili olan şey, yalnızca bir güç ayarına sahip olmasıdır, bu yüzden gerçekten dolaşamazsınız.

Bu küçük sınırlama bir yana, AirRam Mk2 K9, evcil hayvan tüylerini gidermede en iyilerden biridir. Hızlı, zahmetsiz ve hem oturma odasındaki hızlı işler hem de tüm ev işleri için yetkin ve küçük ayak izi ve dik tasarım, depolaması bir doddle anlamına geliyor.

Tabii ki AirRam Mk2 K9'un buradaki diğer elektrik süpürgelerine kıyasla büyük başarısızlığı, sadece dik olması, böylece rafları, şömineleri, TV'nin arkasını ve onunla tavanda yapmayı unutabilirsiniz. Ancak, kablosuz Gtech Multi el cihazına AirRam ile aynı anda yatırım yaparsanız indirim alırsınız. Multi, el tipi modda Dyson V8 veya V11 kadar iyi değil, ama aynı zamanda hiç de kötü değil ve paket fiyatı kendi başına V11'in fiyatından önemli ölçüde daha düşük.

  • Tam okuyunGtech AirRam Mk2 incelemesi

En iyi akülü elektrikli süpürge 2020: Dyson V8

8. Dyson V8 Mutlak

Yüzeylerde ve dökülmelerde elde kullanım için en iyi kablosuz vakum

Teknik Özellikler
Güç: 21,6v Güç artışı: Evet Ağırlık: 2,6 kg Toz kapasitesi: 0,54 litre Maksimum çalışma süresi: Güç ayarına bağlı olarak yaklaşık 10-40 dakika
Satın alma nedenleri
+ Hem elde taşınır hem de 'uygun' elektrik süpürgesi olarak gerçekten çalışır + Sağlam pil ömrü + Kompakt ve şık
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI V10 veya V11'den daha az performans490 ABD doları Ebay'de görüntüle 645 ABD doları Ebay'de görüntüle 899 Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Yaklaşık 5 yaşında olmasına rağmen - gadget yıllarında bir yaş,Dyson V8 Mutlakhala harika bir seçenektir. Bu noktada, geniş halı ve sert zeminlerin temizlenmesi söz konusu olduğunda daha iyi olan bir dizi kablosuz elektrikli süpürge vardır. Bununla birlikte, raflarınızın tozunu almak veya arabanızın içini güzelleştirmek olsun, tamamen elde kullanım söz konusu olduğunda hala daha iyi bir şey yoktur.

Diğer bir harika özellik ise yeterince çekici ve kompakt olması, mutfakta ya da koridorda yatarak ya da iyi yapılmış montajı ile duvara tutturulmuş halde bırakılması. Dolayısıyla, bir dökülme meydana geldiğinde veya dağınık bir zemin fark ettiğinizde, gidip onu 'özel dolaptan' almanız gerekmez. Nihai 'biraz temiz, ancak çoğu zaman' boşluktur.

Büyük evleri olanlar veya temizlik konusunda daha 'geleneksel' bir tavrı olanlar, onu biraz güçsüz bulabilir. Onu çok yönlü hale getirmek için gerekli olan ekstra aletlerin sayısı, başlangıçta hangisinin ne için kullanılacağını düşünmenize neden olabilir - ancak tecrübelerime göre, 'ana' kafa 'süngerimsi' kadar iyidir. biri sert zeminler için. Alerjiniz yoksa veya evcil hayvan tüylerine yakın patolojik bir tiksintiniz yoksa, evcil hayvan tüyü muhtemelen aşırıdır - bana hatırlatın, nedenyaptıo golden retriever'ı satın alıyor musun?

V8, daha önce kablosuz elektrikli süpürgelerde bulunan sorunları gerçekten çözmeye başlayan ilk Dyson'dı. İlk olarak, çöp kutusu. Bunu boşaltmak, eskiden bir çubukla etrafını kazmayı gerektiriyordu, ki bu o kadar değerli hissetmiyordu. V8 ile, sadece kırmızı bir mandalı çekersiniz ve alt kapak açıldığında tüm motor ve filtre düzenlemesi kaldırılır, filtreye hiçbir şey yapışmadan her şeyi hazneye boşaltır. Filtreyi ve motoru tekrar yerine itin ve üzerine yapışan her şey yuvasından silecekle çıkarılır. Ardından kapağı kapatın.

V8, temel ancak iyi tasarlanmış fırça ve aralık araçlarıyla elde taşınırken 40 dakika ve uzatma tüpü ve elektrikli zemin fırçaları takılıyken 15-20 dakika çalışabilir. Bu standart güç ayarında. Turbo ayarı açıkken, yaklaşık 10 dakika gibi, ancak az ve sık kullanırsanız ve V8'i sallamadığınızda şarjda bırakırsanız, bunun yeterli olduğunu görürsünüz.

En iyi akülü elektrikli süpürge 2020: Miele Triflex HX1 Cat & Dog

(Resim kredisi: Miele)

9. Miele Triflex HX1

Miele, limpet gibi emen bir krakerle yan yana geliyor

Teknik Özellikler
Güç: 25,2v Güç artışı: Hayır, üç güç ayarı Ağırlık: 4 kg Toz kapasitesi: 0,50 litre Maksimum çalışma süresi: Düşükte yaklaşık 60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel emiş gücü + Üstün yapı kalitesi + Evcil hayvan sahipleri için iyi bir seçim + Çok ateşli, üç yönlü eylem
Kaçınılması gereken nedenler
- Ezeli rakibi Dyson V11'den daha ağır ve daha az dengeli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 795 $ Amazon'da Görüntüleyin795 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 795 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Temizleme seçenekleri açısından Lupe Pure'u bile geride bırakan Miele & rsquo; nin ilk kablosuz elektrikli süpürgesi,üççeşitli şekillerde yapılandırmanıza izin veren tek bir sistem.

Herkül'ün gücüne sahipseniz, emiş borusunun üst kısmına yakın yerleştirilmiş ana güç ünitesi ve toz toplayıcı ile kullanabilirsiniz. Çoğu kablosuz elektrik süpürgesi bu yöntemi kullanır, ancak birçoğu bilek ve ön koldaki fazladan ağırlık nedeniyle acı çeker - bu modelde ortalama Dyson'dan yaklaşık 1 kg daha ağır olan durum budur.

Aynı şekilde, Miele'nin mühendisleri bize güç ünitesini temizleme başlığının hemen üstüne monte etmemiz için başka bir seçenek sundu. Bu yöntem sadece bilek ve önkol için çok daha kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda ünitenin kolay saklama için kendi başına ayağa kalkmasını ve daha çok standart bir dik temizleyici gibi davranmasını sağlar. Bununla birlikte, aynı düzeyde esneklik sağlamaz (koltukların altına ve dar alanlara girme, vb.).

Üçüncü konfigürasyon, ana emiş borusunun çıkarılmasını ve merdivenler, raflar ve ulaşılması zor alanlar için el süpürgesi olarak kullanılmasını içerir.

Bazı nedenlerden dolayı (görünüşe göre maksimum pil verimliliği), Miele ilk şarjın pil güç ünitesine takılıyken gerçekleştirilmesini tavsiye ediyor (oops). Bundan sonra pil çıkarılabilir ve ayrı olarak şarj edilebilir. Ne yazık ki, pilde veya şarj fişinde (bir gözetim) durum ışığı yoktur, bu nedenle, her zaman en azından bir sıra pil durum ışığı bulunan güç birimine takılı bırakmanızı öneririz.

Takma adından da anlaşılacağı gibi, Triflex HX1 Kedi ve Köpek evcil hayvan sahipleri için tasarlanmıştır. Küçük torbasız toz toplayıcı, özellikle evcil hayvanınız uzun tüylü türdeyse, çok çabuk dolsa da, evcil hayvan tüyü arenasında kesinlikle daha fazla toplanır. Artı tarafta, toplayıcı boşalmak için bir çocuk oyuncağı.

Emme mükemmeldir, ancak ana fırça başlığını halılar üzerinde hareket ettirmeniz gerekir, aksi takdirde dönmeyi durdurabilir (tasarımın bir yan ürünü, seanslar arasında duraklarken üniteyi hala açık durumda tutmanıza olanak tanır). Güç bilge, Triflex üç emme seviyesiyle gelir ve en düşük ayarda yaklaşık 60 dakika ve en yüksek ayarda yaklaşık 17 dakika çalışır. Unutmayın, en düşük ayarda bile emiş, çoğu vakumlama görevi için yeterlidir.

Bu evcil hayvana özgü model iki kafa ile birlikte gelir: LED farlara sahip ana döner Electrobrush Multi Floor ve daha küçük bir 'Electro Compact' rsquo; rahatsız edici evcil hayvan tüylerini çıkarmak için uzun döner kıllara sahip kafa. Aynı zamanda zorunlu üçlü küçük aralık araçlarıyla birlikte gelir. Uzun ömürlü bir HEPA filtresi, çok verimli ama pahalı bir paketi tamamlar.

Çiviler kadar sağlam olan Triflex, hem Miele'nin yapım kalitesinin hem de ünlü güvenilirlik sicilinin hayranlarına hitap edecek. Siyah olduğu sürece her renkte mevcuttur.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Bosch BCS122GB Sınırsız

10. Bosch BCS122GB Sınırsız

İki pilli muhteşem Dyson klonu

Teknik Özellikler
Güç: 18v Güç artışı: Evet Ağırlık: 3,5kg Toz kapasitesi: 0,4 litre Maksimum çalışma süresi: Güç ayarına bağlı olarak pil başına yaklaşık 15-25 dakika
Satın alma nedenleri
+ İki pil, meyve suyunun bitmesini ihtimal dışı bırakır + Mükemmel temizleme performansı + Çok uzun aralıklı alet
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Önceki Bosch akülü elektrikli süpürgeleri, ağırlık ve görünüm açısından biraz şüpheli. Acımasızca dürüst olmak gerekirse, yağlı patlama patlamaları idi. Öyle değil, BCS122GB Unlimited, ki bu, yine dürüstçe konuşursam, bir Dyson klonu. Ama çok, çok iyi.

BCS122GB Unlimited ile ilgili kesinlikle harika üç şey var ve sadece biri korkunç derecede saçma. Birincisi, batarya ömrü oldukça zavallı olsa da, Bosch bunu ustaca yöntemlerle aşıyor… ikinci bir batarya dahil.

Yaklaşık bir saat içinde tamamen şarj olduklarından, bu 18v piller, birini kullanırken diğerini şarj etme konusunda mantıklı olduğunuz sürece, sizi süresiz olarak süpürmeye devam etmelidir. İlginç bir şekilde (veya belki de değil), bunlar aynı zamanda Bosch'un tüm 18v elektrikli alet serisinde kullanılan piller ve şarj cihazının aynısıdır, böylece aynı hücreyi bir duvarda bir delik açmak ve ardından enkazı emmek için kullanabilirsiniz.

Diğer satış noktaları, halı ve sert zemin üzerindeki temizleme performansının mükemmel olması ve gerçek hayatta günlük kullanımda Dyson standardına çok yakın olmasıdır (Hangi süpürgenin birini emebileceğini görmek için fazla takılıp kalmamaya çalışıyorum. metrekare pirinç gevrekleri veya un en iyisi.) Turbo modu devreye girmeden bile oldukça fena.

Oh, ve uzun aralık aracı. Bu kesinlikle saçma görünüyor, vakumu bir tür robot karıncayiyene dönüştürüyor, ancak süpürgelikleri, ayak boşluklarını, çamaşır makinesinin arkasını vb. Temizlemek için fevkalade faydalıdır. Ama cidden, sadecebakat.

Şimdi BU bir aralık aracı

Tek gerçek borç, eğer oldukça yüksek fiyatı ve biraz fazla ağırlığı görmezden gelirseniz, silgi aracıdır. Dyson bunu yıllar içinde mükemmelleştirdi ve tozları, kırıntıları ve aceleyle yüzeylerden bir metrekarelik pirinç gevreklerini temizlemek için gerekli. Bosch olanı çöp.

Bunun yanı sıra, neredeyse mükemmel bir kablosuz elektrikli süpürge ve çalışıp çalışacak bir tane.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge 2020: Tineco Pure One S12

(Resim kredisi: Tineco)

11. Tineco Pure One S12

Teknoloji uzmanları için en iyi elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 500 W Güç artışı: Evet Ağırlık: 3,1 kg Toz kapasitesi: 0,9 litre Maksimum çalışma süresi: Her pil için yaklaşık 50 dakika
Satın alma nedenleri
+ Büyük LED ekran üzerinden elektronik geri bildirim + İki pil ile birlikte gelir + Olağanüstü performans + Sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Neredeyse çok fazla ekstra ataşman1.099 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Markayı duymamış olsanız da, Tineco hızlı bir şekilde zemin temizleme alanında büyük bir güç haline geliyor ve bu güçlü beyaz yüksek teknoloji sihirbaz topluluğu, Çin şirketinin amiral gemisi kablosuz çubuğu.

Bu fütüristik kit ile kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız, çünkü iki pil, iki ana fırça başlığı ve özellikle filtreyi temizlemek için tasarlanmış bir tanesi dahil olmak üzere beş küçük ataşman çeşitliliği ile birlikte gelir. Elektrikli süpürgenizle çok sayıda aleti seviyorsanız, o zaman bu sizin nirvananızdır, dostum. Ama bu sadece yarısı, çünkü S12'nin ağır el ünitesinin çekici mat kabuğunun altında pek çok bilim devam ediyor.

Dyson v11 ve Roborock H6 gibi diğer sensör ve işlemci tabanlı modellerin pil kullanımını ve fırça kafasının üzerinde olduğu yüzey türünü izlediği yerlerde, bu, fırça silindirinin dolaşıp dolaşmadığı veya bir hava kanalı olup olmadığı hakkında bilgi dahil etmek için daha da ileri gider. enkaz ile bloke edildi.

Bununla birlikte, gerçekten akıllıca olan şey - biraz hile olarak yorumlanabilecek - yutma sürecinde bulunduğu toz seviyesini tespit etmek için sensörler kullanmasıdır. Bu, sapın üzerindeki dört inçlik dairesel LED ekranı çevreleyen bir ışık halkası ile gerçek zamanlı olarak güzel bir şekilde gösterilmiştir. Ne kadar kir algılandığına bağlı olarak, ışık çemberi leylak renginden kırmızıya değişir ya da her şey dalgalanır ve yayılırsa mavi kalır. Bunu denedim ve şaşırtıcı bir şekilde, motor emme işlemini hızlandırdı ve fırça kafası ağır parçacıkların önceden düzenlenmiş bölümüne ulaştığında renk maviden kırmızıya değişti. Bu şey için performansının bir özetini sağlayan bir uygulama bile var, ancak onu neden kullanmak istediğinizden emin değiliz.

Roborock ve Dyson'dan farklı olarak, S12'deki pil geri sayımı yüzde olarak verilmiştir. Her bir pilden 40 ila 50 dakika almayı başardım, bu da çok fazla vakumlama anlamına geliyor.

S12 her zaman Otomatik modda başlar ve gerektiğinde emişi ayarlar. Ancak, tam güce kadar giden dokunsal parmak kaydırmayı kullanarak bunu kolayca geçersiz kılabilirsiniz. Aslında, yalnızca tam güçte olduğunda - ki bu çoğu temizlik işi için çok fazladır - bu elektrik süpürgesinin ne kadar sessiz olduğunu anlarsınız. Aslında, ana fırça kafası motordan ve hava akışından daha fazla ses çıkarır.

İki ana motorlu temizleme kafası, işlem sırasında kiri çalkalayarak halı boyunca vuran nervürlü mil ile yukarıda bahsedilen gürültülü fırçalanmış versiyondan ve sert zeminlere daha uygun olan pürüzsüz bir kadife rulodan oluşur. Her iki silindir de, büyük köpek kılı kümeleri de dahil olmak üzere yollarına çıkan her şeyi aldı. Ayrıca, düşündüğünüzden daha kullanışlı olan LED farlarla da donatılmışlardır.

Burada, iki nozul (bir uzatılabilir), bir kombinasyon fırçası ve kanepeler ve merdivenler için daha küçük bir motorlu alet dahil olmak üzere birçok başka kit bulunmaktadır. Bu aracı bir köpek yatağında denedik, ancak büyük olasılıkla dönen kılların çok yumuşak olması nedeniyle bir izlenim bırakmadı. Son aracımız, filtreyi temizleyen araçtır. İçerideki yedek parçayı çıkarmanız, kirli olanı takmanız, aleti tutamak ünitesine takmanız ve çalıştırmanız yeterlidir. Filtre, tüm toz izlerini gideren dahili fırçalara karşı yüksek hızda döndürülür.

Elindeki görevler söz konusu olduğunda, sayısız zil ve ıslığa rağmen, Tineco, ister halılarda, sert zeminlerde, perdelerde, kanepelerde veya merdivenlerde olsun, hemen hemen tüm disiplinlerde olağanüstü olduğunu kanıtladı. Biraz aldatıcı olsa bile teknoloji uğruna teknolojiden hoşlanıyorsanız, o zaman bu sizin için bir boşluktur - son derece güçlü, verimli ve sunduklarına göre keskin bir şekilde fiyatlandırılmıştır.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Bissell Icon

(Resim kredisi: Bissell)

12. Bissell Simgesi

Çok iyi, nispeten uygun fiyatlı kablosuz elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 25v Güç artışı: Evet Ağırlık: 3,2 kg Toz kapasitesi: 0,40 litre Maksimum çalışma süresi: '50 dakikaya kadar'
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel farlar + İyi temizlik + Sağlam pil ömrü + Fiyat için mükemmel yapım kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARININ üzerindeki elektrikli süpürgelerin temizleme gücüyle tam olarak eşleşmiyor464 ABD doları Ebay'de görüntüle 499 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 499 ABD doları The Good Guys'da görüntüle

Bu Bissell yaklaşık 12 ay önce ortaya çıksaydı, çok daha az parayla Dyson benzeri temizlik sunan bir sansasyon olurdu. Bununla birlikte, işin üzücü gerçeği şu ki, birçok marka artık temizlik konusunda Dyson'ı yakaladı ve Vax gibileri onu Bissell'in istediğinden daha az paraya sunuyor.

Ayrıca markanın buna 'Simge' ismini vermek için ne düşündüğü hakkında hiçbir fikrim yok. Şüphesiz bir simge benzersiz veya istisnai bir şey mi olmalı? Bu Simge ikisi de değildir. Elbette, Bissell'in kendi boşuna 'Yetkili Dyson Rakibi' diyemeyeceğini biliyorum ama bu gerçeğe çok daha yakın olurdu.

Ancak bu, İkonu küçümsemek değildir. Dyson V11 ve Vax Blade 4 arasındaki boşluğa en önemli şekillerde çok düzgün bir şekilde oturur: fiyat, yapım kalitesi ve görünüm.

Çok hafif ama Icon, Vax'tan daha iyi yapılmış gibi. Aynı zamanda sadece ana temizleme kafasında değil, aynı zamanda küçük toz aletinde de bir far sunar. Bunun bir ilk olduğunu düşünüyorum. Tamam, tartışmasız pek kullanışlı değil ve genel olarak toz aleti, yataydan ziyade dikey şekli nedeniyle oldukça zayıf ... Ama bu bir ilk.

Bunun dışında, Simge ile ilgili her şey iyi ile mükemmel arasında. Haznenin boşaltılması kolaydır, biraz pratik yaptıktan sonra, emiş ve pil ömrünü dengeleyebilmeniz için üç güç ayarı vardır ve oldukça yakışıklı görünür.

Genel temizleme performansı, listede ortalamanın üzerinde kalan vakumların altında kalsa bile genellikle çok iyidir. Sert zeminleriniz varsa şikayet edecek bir şey yoktur, ancak zaman zaman halılardan enkaz toplamakta zorlanabilir.

Bissell Simgesi lansman sırasında çok pahalıydı, ancak şu anda satıldığı fiyata göre Bissell Simgesi çok değerli bir rakip. Bu, 2020'deki bir kablosuz elektrikli süpürgenin ders kitabı örneğidir - bu listeden de görebileceğiniz gibi, aynı şeyi söyleyebilecek oldukça fazla vakum var.

En iyi akülü elektrikli süpürge 2020: Roborock H6

(Resim kredisi: Roborock)

13. Roborock H6

Tüy ağırlıkları için en iyi kablosuz elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 150 AW'ye kadar Güç artışı: Evet, otomatik ve manuel Ağırlık: 1,4 kg Toz kapasitesi: 0,40 litre Maksimum çalışma süresi: 90 dakikaya kadar
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü hafif + Örnek performans + Üstün pil + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ufak toz toplayıcı122,85 ABD doları Ebay'de görüntüle 525 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 525 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Roborock, çok iyi robotik elektrikli süpürgeleriyle tanınır, bu nedenle bu elektrikli süpürge onlar için bir ilktir. Daha fazla uzatmadan size bunun mutlak bir kraker olduğunu söyleyeceğiz.

Çoğu kablosuz çubuk elektrikli süpürgenin, özellikle elde tutulan modda kullanım için çok ağır olduğunu fark ederseniz, sadece 1,4 kg ağırlığındaki bu güçlü, sessiz ve çok etkili modeli düşünün (buradaki diğer modellerden en az bir kilo daha az).

Ağırlığına ve boyutuna rağmen, estetik açıdan hoşa giden bu model, güç departmanında sarkık değildir: 50 watt'lık motoru, Dyson V11 & rsquo; s 185AW'a göre 150 hava watt sağlar. Pil bir başka konuşma noktasıdır. Birçok kablosuz elektrik süpürgesinin Lityum İyon pil kullandığı durumlarda, bu, genel olarak daha güvenli ve daha verimli olmasının yanı sıra, Otomatik modda 90 dakikaya kadar çalışma süresi sağlayan yerleşik bir Lityum Polimer ile donatılmıştır. Çok etkileyici.

23 cm'de, döner fırça kafası diğerlerinden biraz daha geniştir ve yoluna attığımız hemen hemen her şeyi aldı. Ana fırça çubuğunun yanı sıra, Roborock H6, köpek döküntüleri için motorlu bir mini fırça, bir toz alma fırçası, aralık aleti ve mobilya ve yatakların altındaki garip alanlara ulaşmak için kısa bir esnek hortum ile birlikte gelir. Ayrıca duvara monte edilen kullanışlı bir şarj standı ile birlikte gelir.

Bu elektrikli süpürgeyle üç güç modu elde edersiniz: hafif toz alma için Eko modu; Sert zeminler ve halılar arasındaki farkı algılayan, gerektiğinde gücü otomatik olarak artıran akıllı bir Otomatik mod; ve emmenin kara delik oranlarını oluşturan tam güç, pil tüketme modu. Tetiği ayrıca & lsquo; açık & rsquo; konumlandırın, böylece üzerinde parmağınızı tutmanıza gerek kalmaz.

Çok az başka kablosuz çubuk bu şey kadar görsel geri bildirim sağlar. Sapın üstünde, tetiği basılı tutarken saniye saniye pil seviyeleri sağlayan küçük bir OLED ekran var. Bunu çok seviyoruz.

Ayrıca Roborock H6, tozlu ve tüylü bir köpek halısında kullanıldığında bile hoş kokulu havayı dışarı atan beş aşamalı bir ikiz HEPA filtreleme sistemi ile donatılmıştır. Tüm mikro pisliği 0.3 mikrona kadar çıkardığı söyleniyor. Tüm filtre bölümleri musluk altında yıkanabilir.

Peki, bu küçük vızıltıyla ilgili hoşunuza gitmeyecek ne var? Pekala, diyelim ki çöp kovasını sık sık ziyaret edeceksiniz çünkü toz toplayıcısında 0,40 litrelik bir pislik var (üzerinde bir köpek varsa bir büyük halı için yeterli alan). Ayrıca, kapak kolayca açılırken, halıdaki son kalıntıları çıkarmak için parmaklarınızla uzanmanız gerekebilir, özellikle de işin içinde köpek ve kedi tüyleri varsa.

Bununla birlikte, yalnızca ultra hafif ve son derece verimli olmakla kalmayıp aynı zamanda diğer modellerin çoğundan daha iyi görünen bir çubuk elektrikli süpürge istiyorsanız, bu, Birleşik Krallık'ta izini sürmek daha zor olsa bile, gönülden tavsiye edilir. Bu, bu yazarın evde hızlı hareketler yapmak için kullandığı yeni halı oyuncağı.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın YENİ ** Dyson 347782-01 V11 ...Dyson V11 MutlakEbay864 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDyson V8 Mutlak kablosuz ...Dyson V8 MutlakEbay490 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünMiele Triflex HX1 3'ü 1 arada ... Miele Triflex HX