Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • 2021'de beklenebilecek en iyi Siber Pazartesi fırsatları, ayrıca alışveriş için tarih ve en çok satan satışlar

2021'de beklenebilecek en iyi Siber Pazartesi fırsatları, ayrıca alışveriş için tarih ve en çok satan satışlar

Pingtwitter'te bizi seviyorsanız, 2021'deki en iyi Siber Pazartesi fırsatlarını yakalamayı dört gözle bekliyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz, çünkü tam burada alışveriş etkinliği için nihai rehberi oluşturduk.

Önceki yıllarda da bir şeyler varsa, bu yıl her türlü viteste gerçekten büyük indirimler bekleyebilirsiniz.Playstation 5konsollar, oyunlar ve aksesuarlar,en iyi telefonlar, yüksek puan alankablosuz kulaklıkiçinen iyi dizüstü bilgisayarlarpiyasada.

İster Siber Pazartesi 2021, isterKara Cuma 2021, veyaAmazon Başbakan Günü 2021, size verebileceğimiz en iyi tavsiye aynı olsa da – hazır olduğunuzdan emin olun. Yarım yıldan fazla bir süredir bu süper satışları tek bir yerde ele almak için tahakkuk ettiğimiz her bilgiyi bir araya getirdiğimiz için, bu kılavuzla tam olarak böyle olacaksınız.

En iyi Cyber ​​​​Pazartesi fırsatlarını elde etmek için en iyi destinasyonları listeliyoruz, diğer fırsat avcılarını nasıl yenebileceğinize dair ipuçları ve püf noktaları bırakıyoruz, iyi bir anlaşmadan kötü bir anlaşmayı nasıl ayırt edebileceğinizi açıklıyoruz ve ayrıca size içeriden bilgi veriyoruz. büyük olay öncesinde endüstri eğilimleri ve sızıntıları.


Siber Pazartesi'yi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü Amazon, Argos, Currys, Very, John Lewis ve diğer birçok perakendecinin en iyi fırsatlarını alacağız, bu nedenle bilmeniz gereken tek şey tasarruf etmeye başlamak. para. Sürekli olarak güncellediğimiz için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın.

Siber Pazartesi 2021 ne zaman

Siber Pazartesi, herhangi bir yılın en büyük alışveriş günlerinden biri ve 2021 de farklı olmayacak. Gerçek tarih her yıl değişir, çünkü ABD'de Şükran Günü tarihi de değişir - Kara Cuma Perşembe Şükran Günü'nü takip eder ve ardından Pazartesi, Siber Pazartesi'dir.


2021 takviminde,Siber Pazartesi, 29 Kasım Pazartesi gününe denk geliyor, bu yüzden günlüğüne işaretle. Perakendecilerin fırsatlarını mümkün olduğunca erken başlatmaktan hoşlandıklarını unutmayın, bu nedenle Siber Pazartesi'ye kadar birçok indirim göreceğiz. Hazırlamak için para ödüyor ve bu kılavuz tam da bunu yapmanıza yardımcı olmalı.

En İyi Siber Pazartesi indirimleri: en iyi alışveriş destinasyonları

Siber Pazartesi 2021, kapsam ve ölçek olarak geçmişteki herhangi bir olaydan daha büyük olacak - sunulan fırsatlar sadece günün kendisine değil, aynı zamanda ona giden aylara (ve ondan sonra da) yayılacak.


Perakendeciler, dünya çapındaki karantinaların bu yıl neden olduğu zararı telafi etmek istiyor ve bu nedenle, her zamankinden daha fazla Siber Pazartesi fırsatı sunacaklar ve bu anlaşmaların çoğu yalnızca çevrimiçi olacak ve mevcut olacak.öncevesonrasındaSiber Pazartesi'nin kendisi.

Birçoğu Siber Pazartesi fırsatlarını ve tekliflerini şimdiden düşürdüğü için, şu anda çevrimiçi perakendecilere göz atmaya başlamak için Siber Pazartesi fırsat avcısına para ödüyor. Aşağıda, erken indirimleri ve satışları bulmak için en iyi perakendecileri bulacaksınız.

Amazon Siber Pazartesi İndirimi
Amazon, birkaç perakendeciden biridir.her yılSiber Pazartesi teklifleri açısından onu öldürür. Tüm kategorilerindeki ürünler, ancak özellikle TV'ler, bilgisayarlar, tabletler, telefonlar, Amazon cihazları ve video oyun konsolları gibi ürünlerde büyük fiyat indirimleri elde ediliyor. Bu yılki Amazon'un Siber Pazartesi Satışının şimdiye kadarki en büyüğü olduğu söyleniyor.


Currys Siber Pazartesi İndirimi
4K TV'lerin dikkate değer bir uzmanlık alanı olduğu Cyber ​​​​Pazartesi TV anlaşmaları söz konusu olduğunda Currys kraldır. Geçen Siber Pazartesi günü devasa 55, 65 ve hatta 75 inçlik panellerin maliyetlerinden yüzlerce sterlin düştüğünü gördük ve bu yıl Currys daha da büyüyeceğini söyledi. Bu fırsatların çoğu büyük günün öncesinde düşecek, bu nedenle siteyi başlangıçta düzenli olarak ziyaret ettiğinizden emin olun.

Argos Kara Cuma İndirimi
Cihazlar ve gadget indirimleri söz konusu olduğunda, Argos her zaman Siber Pazartesi günü güçlü bir gösteriye sahiptir. Ayrıca oyuncak, mücevher ve küçük ev aletleri indirimleri için de harikadır. Geçen yıl Argos, geçen yıl Siber Pazartesi'de 300.000'den fazla işlem gerçekleştirdi ve bu sefer yenilecek bir şey.

John Lewis Siber Pazartesi İndirimi
John Lewis'in Siber Pazartesi indiriminden alışveriş yapmanızın bir nedeni varsa, o zaman perakendecinin müşteri hizmetleri gerçekten en iyilerden olduğu içindir. Her ürün aynı zamanda bir John Lewis garantisi ile birlikte gelir; bu, bakım sonrası bakım konusunda endişelenmeden anlaşmaları paketleyebileceğiniz anlamına gelir.

Dell Siber Pazartesi İndirimi
Siber Pazartesi satışlarında yeni, kaliteli bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız, resmi Dell çevrimiçi mağazası ilk kontrol edeceğiniz yerlerden biri olmalıdır. Dell'in monitörleri ve masaüstü bilgisayarları da büyük fiyat indirimleri alıyor ve prestijli şirket içi üreticisi Alienware'in oyun dizüstü bilgisayarları da indirimli. Tek noktadan bilgi işlem anlaşması mükemmelliği.

Çok Siber Pazartesi İndirimi
Çok, Siber Pazartesi günü kozmetik, giysi ve ayakkabı fırsatlarını paketlemek için harika bir yer. Ayrıca etkileyici bir elektronik ve gadget yelpazesinin yanı sıra video oyunları ve konsollara da sahiptir. Oyuncak indirimleri açısından da fena değil.

AO.com Siber Pazartesi İndirimi
Beyaz eşya veya elektrikli cihaz Cyber ​​​​Pazartesi fırsatları söz konusu olduğunda, AO.com harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Ürün yelpazesi gerçekten olağanüstü ve birçok premium markaya uzanıyor. Aynı zamanda, belirli bir uzmanlık alanı olan dizüstü bilgisayarlarla ilgili bilgi işlem anlaşmaları için de harikadır.

Daha büyük Siber Pazartesi Satışları

 • Bose.com.tr– Premium ses markası büyük indirimler sunuyor
 • eBay.com.tr– Sınırlı zaman kodları, en iyi teknolojinin ciddi parasını kesebilir
 • aşkhoney.co.uk– Daha ucuza iç çamaşırı ve seks oyuncakları. Sevilmeyecek ne var?
 • kuyumcular.com.tr– Mücevher ve saatler için çok az perakendeci yaklaşıyor
 • Ernest Jones– Uygun fiyata yüksek kaliteli mücevherler
 • Le Creuset– Daha ucuza lüks pişirme kapları
 • Nike– Birinci sınıf ayakkabı üreticisi, tüm en iyi serilerinde indirim yapıyor
 • ASOS– Kadın ve Erkek giyiminde maliyet indirimi
 • Lego– Birçok aralıkta indirimli ve ücretsiz hediyeler mevcuttur
 • ayakkabı– Ayakkabı, bot ve spor ayakkabılardan büyük tasarruf edin
 • Beyaz Şirket– Kaliteli nevresimler, daha ucuz fiyatlar
 • Güç– Sunulan minder ve uyku paketleri

Siber Pazartesi 2021'de neler bekleniyor?

Kısacası: indirim fırsatları ve birçoğu. Alışveriş yapanların çoğu hala evdeyken veya tatil hafta sonundan sonra işe dönüyorken - ve Noel hediyeleri arayan birçok insan varken - Siber Pazartesi genellikle bir çevrimiçi alışveriş bonanza anlamına gelir ve perakendeciler her zaman olduğu kadar çok iş yapmak isterler. mümkün.

İster ucuz tabletlerden isterse oyun konsollarından bahsediyor olalım, hemen hemen her tür teknoloji dahil edilecek ve ayrıca sağlık ve güzellik ürünleri, mobilyalar, oyuncaklar, egzersiz ekipmanları ve daha pek çok konuda fırsatlar görmemiz muhtemel.

Aslında, genellikle o kadar çok indirim vardır ki, hepsi biraz bunaltıcı hissettirebilir. Yine de panik yapmayın, çünkü Pingtwitter yardımcı olabilir: Web'i elinizden almaktan sizi kurtarmak için en iyi Cyber ​​​​Monday 2021 fırsatlarını gelir gelmez burada sunacağız. Bu sayfayı o gün (ve ondan önceki günlerde) görünümde tutarak mümkün olan en kısa sürede en fazla miktarda para biriktirebilirsiniz.

Cyber ​​​​Pazartesi 2021 fırsatları ciddi bir şekilde inmeye başlamadan önce, sizi bir dizi perakendecide hala mevcut olan geçen yılki mükemmel Cyber ​​​​Pazartesi indirimlerinden bazılarına yönlendireceğimizi düşündük...

Kara Cuma 2021 ile Siber Pazartesi 2021 arasındaki fark nedir?

En İyi Siber Pazartesi fırsatları 2021 İngiltere


Kara Cuma, istatistiksel olarak Noel hediyelerinin çevrimiçi satışlarının gerçekten arttığı gün olarak adlandırılan ilk başladığında, Kara Cuma ile Siber Pazartesi arasında açık bir ayrım vardı.

Ancak şimdi, yukarıda belirtildiği gibi, Kara Cuma ve Siber Pazartesi arasındaki fark, temelde mevcut değildir ve tüm ürün kategorilerinde çılgın fırsatlar ve indirimler sadece her iki günde değil, aynı zamanda her iki tarafta da gerçekleşir.

Örneğin Gri Perşembe, Kara Cuma'dan önceki Perşembe'dir ve bazı en iyi anlaşmaların düştüğünü görme eğilimindeyken, Kara Cuma ile Siber Pazartesi arasındaki Cumartesi ve Pazar günleri artık Kara Hafta Sonu olarak anılır - ve birçok en iyi anlaşma göreceksiniz bu günlerde de gelsin

İki satış günü arasındaki önemli bir fark, coğrafi ilgidir. Amerika Birleşik Devletleri'nde Siber Pazartesi, dünyanın herhangi bir yerinde olduğundan ÇOK DAHA BÜYÜK BİR OLAY, İngilizce konuşulan diğer ülkeler bile çevrimiçi alışveriş için aynı iştahı hiçbir yerde göremiyor.

Sorun, büyük ölçüde, Kara Cuma'nın bir terim olarak, kamu zihniyetindeki birçok bölgede Siber Pazartesi'yi kapsamaya başlamasıdır.

Örneğin, Birleşik Krallık'ta, Amazon ve Currys PC World gibi bazı büyük perakendeciler, Kara Cuma tekliflerini Kara Cuma'ya kadar geçen haftalara ve Siber Pazartesi'den sonraya uzatma ve hepsinin bir 'Siyah' satış etkinliği altında reklamını yapma eğilimindedir.

Yine de günün sonunda, o kadar çok insan artık çevrimiçi alışveriş konusunda rahat ki, Siber Pazartesi, adı ne olursa olsun hiçbir yere gitmiyor. Geçen yılki Kara Cuma, örneğin, yüzlerce kaliteli anlaşmanın alışveriş yapanların kazandığı Amazon'un şimdiye kadar düzenlediği en büyük satış günüydü.

Amazon Cyber ​​​​Pazartesi fırsatları: Cyber ​​​​Monday 2021 için ücretsiz bir Amazon Prime hesabı nasıl edinilir

Amazon Siber Pazartesi fırsatları

(Resim kredisi: Amazon)

Siber Pazartesi, Kara Cuma'dan bile daha fazla çevrimiçi bir etkinliktir ve bu, şu anlama gelir:büyük çoğunluğuanlaşmalar çevrimiçi münhasırdır. Amazon, Siber Pazartesi fırsatlarının da en büyük tedarikçilerinden biridir ve bu anlaşmaların çoğu, Amazon Prime üyelerine özel zamanlı aydınlatma anlaşmalarıdır.

Bu nedenle, en iyi fırsatları elde etme konusunda ciddiyseniz, Kara Cuma ve Siber Pazartesi için bir Amazon Prime aboneliğine sahip olmak çok mantıklı.

Ve harika olan şey şu ki, alabilirsin30 günlük deneme bazında ücretsiz Amazon Prime, yani süper indirim sezonu boyunca bir kuruş harcamadan Prime üye olmanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Amazon, satışını Cyber ​​​​Pazartesi'nden birkaç hafta önce başlatır ve birkaç hafta sonra çalışırlar, bu nedenle Amazon'un ilk Kara Cuma fırsatlarının ilkinin yayınlandığını görür görmez aboneliği almanızı öneririz, çünkü bu şekilde siz' Tüm süper satış etkinliği için kurulacak ve kapsanacaktır.

Siber Pazartesi'nin arkasındaki tarih

Terim olarak Siber Pazartesi2005 yılında icat edildive daha sonra o yılın tatil sezonunda e-ticaret topluluğunda kullanıldı. Hikaye devam ediyor, araştırmalar, yılın en büyük çevrimiçi alışveriş günlerinden birinin aslında Şükran Günü'nden sonraki Pazartesi olduğunu gösterdi ve analistlerin bunu, insanların yüksek hızlı internete erişebildikleri bir yerde işe döndükleri ve devam ettikleri gerçeğine bağladılar. çevrimiçi alışveriş yapmak için.

2021'de insanların çevrimiçi alışveriş yapmak için beklemesi gerektiği komik geliyor, ancak 2004'te birçok insanın hızlı ev internetine erişimi yoktu ve çevrimiçi alışveriş hiçbir yerde şu anda olduğu kadar gelişmiş değildi. Bu nedenle, işletmeler ve iş yerleri tarafından sunulan hızlı internet bağlantıları, bazı çevrimiçi nakit para harcamak için idealdi.

O zamandan beri Siber Pazartesi bircüsseliÇevrimiçi satış etkinliği, çoğu pazarda Kara Cuma'dan daha fazla harcamanın görüldüğü gün. Bu yıl Kara Cuma 2021 şimdiye kadarki en büyük etkinlik olacak, bu nedenle en iyi fırsatları yakalamak için birçok fırsat olacak.

 • PS5 stokuizci
 • Xbox Series X hissesiizci