Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet Sürmek
  • /
  • En iyi bisiklet sırt çantası 2020: eşyalarınızı en pratik (ve şık) bisiklet çantalarıyla taşıyın

En iyi bisiklet sırt çantası 2020: eşyalarınızı en pratik (ve şık) bisiklet çantalarıyla taşıyın

En iyi bisiklet sırt çantası bir roll-top, zip-through veya postacı çantası olabilir, ancak stil ne olursa olsun, bisikletle gidip gelme ve uzun eğlence gezileri için bir zorunluluktur. İşe bisikletle giderseniz, muhtemelen eşyalarınızı yanınızda götürmeniz gerekecek - bir kıyafet değişikliği, dizüstü bilgisayarınız, paketli öğle yemeği vb. Ve belki de şunlardan birien iyi bisiklet yelekleri,çünkü daha acılı olursa.


Elbette, düzenlien iyi sırt çantasıİşi yapacak - ve görünürlüklerini artırmak için bisiklet dostu kılıflar var - ancak bisiklete özgü bir sırt çantası, işe düzenli olarak pedal çevirirseniz hayatı kolaylaştıracak ve diğer bisikletçilerin onu görmesi ve ne kadar seçici ve sert olduğunuzu düşünmesi anlamına gelecektir.

•Yokuş yukarı bisiklet ipuçları'Everesting' dünya rekoru sahibinden

Bisiklete özel sırt çantaları, yastıklı dizüstü bilgisayar kılıfı, kolay erişilen cepler, yansıtıcı ayrıntılar ve kilitler ve ışıklar gibi temel ihtiyaçlar için bağlantı halkaları gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, pedal çevirirken sırt çantasını sabit tutmak için ergonomik kayışlara sahip olacaklar ve ideal olarak mümkün olduğunca aerodinamik düşünülerek inşa edilecekler.

Bu satın alma rehberi, tüm bütçeler için en iyi bisiklet sırt çantalarını seçmemizi içerir.


En iyi bisiklet sırt çantası nasıl seçilir

Bugün, bisiklete binmek için kelimenin tam anlamıyla yüzlerce çanta arasından seçim yapabilme lüksüne sahibiz. Bisiklet çantaları genellikle üç kategoriye ayrılır: zip-through, roll-top veya messenger.

İlk önce naylon, kullanışlı tarzı varzip-through sırt çantaları, elbette. Bunlar, dolu bisiklet çantaları ve 'normal' sırt çantaları arasındaki köprüyü ayırır. Bir postacı çantası giydiğiniz için işte 'bisikletçi' olarak etiketleneceğiniz konusunda endişeleriniz varsa, bunlardan birini seçin.


Sonra yarım omuz varpostacı çantası- Çantadan hızlı bir şekilde eşya çıkarmanız gerekirse kullanışlıdır. Çantayı omzunuzun etrafında sallayıp kanadı açarak ana bölmeye veya her zaman çok ergonomik olarak ellerinizin hemen altına yerleştirilmiş gibi görünen diğer küçük bölmelere erişebilirsiniz.

Üst sırt çantalarını ruloayrıca çok popüler. Bir metrik ton malzeme tutabilirler ve ana bölmeyi nemden uzak tutan rulo üst kapak göz önüne alındığında genellikle su geçirmezdirler.


Bisikletli bir sırt çantası, 10 litreye kadar her şeyi tutabilir ve çoğu zaman hacim olarak yaklaşık 20-30 litredir, bu da boyut ve taşınabilirlik açısından iyi bir uzlaşmadır. Yol aerodinamiği büyük bir sorun değilse 75 litrelik sırt çantaları da alabilirsiniz.

Bisikletli bir sırt çantasının en iyi yanı, moda bilinci için basit ve şık olabilmesi veya sık kullanacaksanız daha ergonomik ve pratik bir şey seçebilmenizdir. İkincisinin peşindeyseniz, o zaman su geçirmez kaplamalar ve yansıtıcı dolguya bakmak, bisikletlerini ana ulaşım şekli olarak kullananlar için kullanışlı olacaktır.

Spor veya eğlence amaçlı bir hafta sonu binicisiyseniz, eşyalarınıza hızlı ve kolay erişim sağlayan bölmelere sahip küçük ve hafif bir şey kullanışlı olabilir. Sorunsuz hidrasyon için mesane bölmeli bisikletli bir sırt çantasını ve erişim kolaylığı için diğer temel eşyaları takmak için bungee kordonlu sırt çantalarını tercih edebilirsiniz.

Şehir bisikletçilerinden macera bisikletçilerine ve aradaki her şeye kadar tüm stil ve tercihleri ​​karşılayacak bir dizi farklı bisiklet sırt çantası seçtik.


Sırayla en iyi bisiklet sırt çantaları

En iyi bisiklet sırt çantası


(Resim kredisi: Yükseklik)

1. Yükseklik Sektörü 30

Bisikletli yolcular için gerçekten iyi düşünülmüş bir kit parçası

Teknik Özellikler
Kapasite: 30 litre Ağırlık: Yok Malzeme: İnsan yapımı Su geçirmez: Evet (Altura ShieldTechnology yağmur örtüsüyle birlikte gelir)
Satın alma nedenleri
+ İhtiyacınız olan her şey… +… Uygun fiyata BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 100,04 $ Amazon'da görüntüleyin

• Amazon'dan Altura Sector 30 sırt çantası satın alın

Altura en çok cüzdan dostu bir dizi bisiklet kıyafeti üretmesiyle tanınır, ancak bu sırt çantası, İngiliz markasının sadece tek numara bir midilli olmadığını gösteriyor. 15 inç dizüstü bilgisayar kılıfı, yün astarlı değerli eşya cebi, bisiklet aletleri için kolay erişilebilen bir cep ve dış kısımda esnek file cepler dahil olmak üzere, eşyalarınızı güvende tutmak için çeşitli bölmeler ve cepler ile bisikletle işe gidip gelmek için hazırlanmıştır. Ana bölmede ayrıca toplamda 30 litreye kadar kapasiteyi artırmak için bir genişleme fermuarı vardır.

Üstelik, dış tarafta bir LED ışık eki ve harici bir D-kilidi cebi ve yüksek görünürlü yağmur kılıfı da dahildir. Basınçlı kayışlar ve kalça kemeri, pedallara basarken her şeyin rahat olmasına yardımcı olur.

en iyi bisiklet sırt çantası: Chrome Industries Yalta 3.0


(Resim kredisi: Chrome Industries)

2. Krom Endüstrileri BLCKCHRM 22X Yalta 3.0

En iyi premium sırt çantası - maksimum su korumalı

Teknik Özellikler
Kapasite: 26 litre Ağırlık: 1kg Malzeme: Cordura TPX Laminat Teknolojili 22X Naylon Kabuk Su Geçirmez: Kesinlikle!
Satın alma nedenleri
+ Su geçirmez + Ömür boyu garanti + Astar çıkarılabilir bez çanta işlevi görür + Çok sayıda cep
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI sizi karanlıkta fazla görünür yapmaz180 $ REI.com'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

• Chrome Industries BLCKCHRM 22X Yalta 3.0'ı doğrudan Chrome'dan satın alın

Chrome Industries BLCKCHRM 22X Yalta 3.0'dan beklediğim özelliklerin listesi şu şekildedir: (bir şekilde) su geçirmez daralma, ana bölmedeki bir sürü saklama alanı, üstü açılır kapama. Ama aslında sahip olduğum şey bundan çok daha fazlasıydı, ancak bu roll-top sırt çantası da yukarıda belirtilen tüm özelliklere sahip.

Chrome Industries BLCKCHRM 22X Yalta 3.0, bir süredir gördüğüm en pratik bisiklet sırt çantalarından sadece biri. 26 litre değerinde malzeme ile doldurulabilen büyük bir ana bölmesi var, bu yüzden oldukça basit. Ancak gerektiğinde ek çanta olarak kullanılabilen çıkarılabilir su geçirmez bir astarı vardır.

Bunun da ötesinde, telefon veya diğer değerli eşyalar için yan tarafta iki yastıklı 'gizli' bölme, dizüstü bilgisayarlar için daha büyük, ayrıca 'gizli' bir cep var - bunu D-kilidimi diğerlerinden ayrı taşımak için bir yer olarak kullansam da çantadaki eşyalar - ve anahtarlar ve diğer küçük parçalar için daha küçük bir fermuarlı ön cep. Oh, ve yan tarafta, su şişeleri veya broliler için daha uzun fermuarlı bir cep bulacaksınız. Bu kadar çok organizasyon potansiyeline sahip bir roll-top'ım olacağını hiç düşünmemiştim!

Ergonomiye gelince, Yalta 3.0, 10 küçük çıkıntıya sahip kalıplanmış bir arka panele sahiptir, bu nedenle sırtınızda büyük bir ter yaması yerine, 10 küçük olana sahip olacaksınız. Şaka bir yana, kalıplanmış arka panel aslında sırtınız ile çantanız arasında hava dolaşımına yardımcı oluyor, böylece sürüş sırasında daha az sıcak ve daha rahat hissedeceksiniz. Omuz askıları yastıklı ve üzerlerinde küçük papatya zincirleri var, ancak çantanın önündeki zinciri beğenirdim, böylece D-kilidimi çantanın dışında taşıyabilirim. Yine de burada çok seçici davranıyorum.

Dış kabuk, çantanın içinde su geçirmez bir astar bulundurmaktan daha iyi olan su itici naylonla kaplanmıştır: bu şekilde, su içinden yuvarlanacak ve tüm suyu emmediği için torba ağırlaşmayacaktır. İsmindeki 'BLCKCHRM' biti çantanın rengine atıfta bulunur ve Yalta 3.0 gerçekten siyahtır, bu karanlıkta görünürlüğe yardımcı olmaz, ancak her zamanbisiklet ön farlarıvebisiklet arka lambalarıher neyse, gün ışığında bile, işte bu var.

En iyi bisiklet sırt çantası


(Resim kredisi: Rapha)

3. Rapha Rolltop Sırt Çantası

En iyi şehir bisiklet sırt çantası

Teknik Özellikler
Kapasite: 25 litre Ağırlık: N / A Malzeme: İnsan yapımı Su geçirmez: 'Suya dayanıklı'
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Bisiklete özgü özellikler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

• Rapha'dan Rapha Rolltop Sırt Çantası satın alın

Rolltop Sırt Çantası, bisiklet modacılarının tercih ettiği Londra merkezli marka Rapha'dan oldukça yeni bir ürün ve şehirdeki ince stili bisiklete özgü özelliklerle birleştiriyor. Çanta, işe gidip gelmenin zorlu ve yuvarlanma koşulları için tasarlanmıştır ve sert, suya dayanıklı, aşınmaya dayanıklı bir kumaştan yapılmıştır. Devrilme önleyici tasarım, kavernöz iç mekanın içini karıştırmayı kolaylaştıran geri çekilebilir bir klipse sahipken, arkadaki siyah şeritte ışıklar ve kilitler için bir dizi ataşman bulunur.

Paketin alt kısmı tamamen yansıtıcıdır ve içinde bir dizüstü bilgisayar kılıfı ve temel ihtiyaçlar cebi ile anahtarlar gibi hızlıca alınabilen öğeler için dış kısımda başka bir küçük cep bulacaksınız. Konfor ve stil için bunun zirvesi zordur.

en iyi bisiklet sırt çantası: Craft Cadence

(Resim kredisi: Craft)

4. Zanaat Kadansı

Sarı sürpriz

Teknik Özellikler
Kapasite: 30 litre Malzeme: branda Su geçirmez ?: Evet (IPX5)
Satın alma nedenleri
+ IPX5 su sınıfı + Yastıklı omuz askıları + Mükemmel görüş
Kaçınılması gereken nedenler
- Kalça kemeri çoğu zaman yolda

• Craft Cadence'i doğrudan Craft'tan 79,99 £ / 104,16 $ karşılığında satın alın

Bisikletçiler sarı bir bisiklet sırt çantasını severler ve eğer o da su geçirmezse, bu harika bir kombinasyondur. Craft Cadence sırt çantası sarıdır ve sadece su geçirmez değil, aynı zamanda IPX5 su sınıfıdır, böylece bu kötü çocukta taşıdığınız her şeyin hava nasıl olursa olsun kuru kalacağından emin olabilirsiniz.

Cadence, özel bir dizüstü bilgisayar bölmesi (15 'cihaza kadar), birkaç fermuarlı ağ cebi ve oraya koymak isteyebileceğiniz her şey için büyük bir fermuarlı ön cebe sahip çıkarılabilir bir iç kısma sahip 30 litrelik bir banliyö sırt çantasıdır. İlginçtir ki, çantada su şişeleri / broliler için yan cepler yoktur.

Konfora gelince, Cadence'de yastıklı omuz askıları, maksimum havalandırma için çıkıntılı bir arka panel ve ayrıca iki ek kayış bulunur. Sternum kayışı iyi bir fikir ve kalça kayışlarını engellememe rağmen iyi çalışıyor. Oldukça uzun, bu yüzden sürerken arkamdan birbirine kenetledim, ama koltuğumun altına düştü ve koltuğa dolanmadan bisiklete dayanamadım. Sanırım bir düğüm atabilir ve kullanılmıyorsa yoldan çekebilirsiniz.

Çantalarla ilgili bir diğer sorun, üstteki kapatma kayışlarıydı: cırt cırtlı yamalar, çantanın üstünü kayışlar olmadan katlayacak kadar sağlam değil, ancak kayışlar biraz zor ayarlanıyor.

Üst tarafta, Cadence'in parlak renkleri, diğer yol kullanıcılarının sizi arkadan tanımalarına yardımcı olur ve ayrıca çantanın altında, sizi normalden daha da parlak hale getirmek için ek bir flaşör takabileceğiniz küçük bir halka vardır.

en iyi bisiklet sırt çantası: Alban rolltop

5. Alban Roll Top Sırt Çantası

Şehirli bisikletçiler için şık bir tuval seçeneği

Teknik Özellikler
Kapasite: 18L Malzeme: Kanvas, sebzeli deri Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Genişletilebilir kapak + Dizüstü bilgisayar bölmesi
Kaçınılması gereken nedenler
- Macera bisikletçiliği için tasarlanmadı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Arnavutluk'tan 95 £ 'dan satın alın (yalnızca İngiltere)

Bu kanvas sırt çantası, işe gidip gelmek isteyen herkes için hem pratik hem de şık bir seçenektir. Bisiklet sırt çantası, 17 inç'e kadar herhangi bir cihazı tutabilen yastıklı bir dizüstü bilgisayar bölmesine sahiptir. ve taşımak için fazladan birkaç öğeniz olduğunda rulo üst kapak genişletilebilir.

Ayrıca, bir içecek şişesi veya hızlı ve kolay bir şekilde erişmek istediğiniz herhangi bir şey için yeterli alana sahip bir yan cebe sahip olacaksınız. Şık bir seçim olmasının yanı sıra, paketin kendisi dayanıklı su geçirmez kanvastan yapılmıştır. Bunun bir musona dayanacağı şüpheli, ancak ortalama İngiltere duşunuz için yeterli.

en iyi bisiklet çantası: The North Face Fusebox S

(Resim kredisi: North Face)

6. The North Face Fusebox S'yi Keşfedin

Minimalist seçim

Teknik Özellikler
Kapasite: 22 litre Ağırlık: 720 gram Malzeme: 900D% 100 Polyester TPE PVC kaplamalı Su geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kompakt + Basit tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oldukça küçük89 $ Backcountry.com'da görüntüleyin 99 $ NORDSTROM.com'da görüntüleyin 99 $ NORDSTROM.com'da görüntüleyin

Bu küçük ama şık sırt çantası, gün boyunca şehirde hızlı bir gezinti için neredeyse yeterli eşya tutabilir. Küçük form faktörü ve yastıklı omuz askıları sayesinde, The North Face Explore Fusebox S sırt çantası, şehirde taşımak için bir yük olmayacak.

Sırt çantasının ön tarafındaki iki papatya zinciri sayesinde, sabah trafiğinde arabalardan kaçmaya çalışırken bisikletin sapında çıngırdayan bir D-kilidi bile çantaya takabilirsiniz. .

14 litrelik kapasitesiyle, 'S'nin' küçük 'anlamına geldiği The North Face Explore Fusebox S, bir sürü öğeyi tutamaz, ancak minimalistseniz, daha fazlasına ihtiyacınız olmaz. zaten birkaç şey.

en iyi bisiklet çantası: Brooks England Dalston Tex Nylon

(İmaj kredisi: Brooks England)

7. Brooks İngiltere Dalston Tex Naylon

Teknik Özellikler
Kapasite: 12/20 litre Ağırlık: Yok Malzeme: Tex Naylon Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı renkler + Minimalist tasarım + Yüksek kaliteli malzemeler
Kaçınılması gereken nedenler
- Çantalarını düzenlemeyi sevenler için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI110 $ Mr Porter US & CA'da görüntüle 155 $ Mr Porter US & CA'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Pingtwitter'te minimalist bisiklet çantalarını seviyoruz. Daha da çok sevdiğimiz şey, stilin yüksek kaliteli malzemelerle eşleşmesidir ve bu, Brooks Dalston Tex Naylon sırt çantası için geçerlidir. Dayanıklı Tex Naylon'dan üretilen bu su geçirmez çanta, çantalarında 7.000 ayrı bölme olmasını umursamayan ve sadece iyi görünen ve omuzlarında iyi hissettiren bir çanta isteyen şehir sürücüleri için mükemmeldir.

Çok fazla ekstra cebi olmayabilir, ancak Brooks Dalton Tex Nylon, küçük eşyalar için dahili organizasyonun yanı sıra su şişeleri ve şemsiyeler için iki dış cep ile birlikte özel bir dizüstü bilgisayar kılıfına sahiptir.

Hakiki deri kayışlar, aynı zamanda iki yeni renk grubu olan Octane ve Orange'ın yanı sıra sizi kalabalıktan ayıracak. Muhtemelen.

en iyi bisiklet sırt çantası: Osprey Talon 22

(Resim kredisi: Osprey)

8. Osprey Talon 22 Sırt Çantası

Çok yönlü bisiklet / yürüyüş / arka sırt çantası

Teknik Özellikler
Kapasite: 22 litre Ağırlık: 750 gram Malzeme: File Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Arka panel yüksek nefes alabilirlik + Bisiklet kaskı eki
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,69 $ Amazon'da Görüntüleyin89,93 ABD doları REI.com'da görüntüle 89,95 ABD doları Tree Fort Bikes'te görüntüleyin

Bisiklete binmenin yanı sıra yürüyüş ve takip için de kullanılabilecek bir çanta mı arıyorsunuz? Arka panelde mükemmel nefes alabilirliğe sahip 22 litrelik bir sırt çantası olan Osprey Talon 22'den başka bir yere bakmayın.

Talon 22, gövdenize sıkıca sarılan çantayı altın saran akıllı kılıf sistemi sayesinde sırtında ne kadar büyük olduğundan daha küçük hissediyor: çanta daha agresif yarış pozisyonlarında bile boynunuza kaymaz, bükülür. bisikletinizdeki alt çubuk.

Talon ayrıca bir bisiklet kaskı ataşmanı, yansıtıcı grafikler, ikiz fermuarlı kalça kemeri cepleri, emniyet kemeri üzerinde streç cep, harici hidrasyon erişimi ve tek bir buz baltası halkasına sahiptir.

en iyi bisiklet sırt çantası: Crumpler Dinky Di Messenger M

(Resim kredisi: Crumpler)

9. Crumpler Dinky Di Messenger M

En iyi postacı çantası

Teknik Özellikler
Kapasite: 16L Ağırlık: 880 gram Malzeme: 1000d Tavuk Tex Yüksek Naylon Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hızlı erişim cepleri + Su geçirmez + Her zamanki Crumpler kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
- Küçük tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 18 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Crumpler çantaları hakkında beğenilecek çok şey var ve hatta kamera çantalarına ve / veya bisiklet çantalarına biraz aşina iseniz, onları zaten duymuşsunuzdur. Crumpler's 1000d Chicken Tex Supreme Naylon kumaşı su geçirmez ve dayanıklıdır, bu da onu, çantanızı atmaya devam etseniz bile, büyük olasılıkla yapacağınız, uzun süre dayanacak ideal bir bisiklet çantası malzemesi haline getirir.

Dinky Di Messenger M'nin hacmi yalnızca 16 litre olmasına rağmen, ana kılıfa 15 inçlik bir dizüstü bilgisayarı (örneğin, Macbook Pro) VE küçük kılıfa da 9,7 inçlik bir tableti (ör. İPad) sığdırabilirsiniz. Artı tüm diğer şeyleriniz, telefon gibi. elbette tuşlar ve akıllı telefon.

en iyi bisiklet sırt çantası: Ortlieb Banliyö Sırt Çantası Şehri

10. Ortlieb Banliyö Sırt Çantası Şehri

Bu su geçirmez sırt çantasıyla ofise gidip gelirken şık bir şekilde seyahat edin

Teknik Özellikler
Kapasite: 21L Malzeme: Naylon Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Görünürlük için yansıtıcı şeritler + Bol alan
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI içinde şeyler kaybolabilir129,73 ABD doları REI.com'da görüntüle 149,73 ABD doları REI.com'da görüntüle 174,95 ABD doları Backcountry.com'da görüntüleyin

Bu büyük şehir sırt çantası, dizüstü bilgisayarınız, kıyafet değişimi ve öğle yemeği dahil olmak üzere ofis için gerekli tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar büyüktür. Sahipler, rulo üst kısmının gerektiğinde genişletilebilirlik için harika olduğunu ve dolgu ve arka desteklerin, çok iyi dağıtıldığı için ekstra ağırlık eklerken farkı nadiren hissettiğiniz anlamına geldiğini söylüyor.

Çok fazla cep olmadığı için bazen içindekileri çok doluysa bulmak zor olabilir, ancak su geçirmezdir ve yansıtıcı şeritlerle birlikte gelir, bu nedenle genel olarak bu paket ofise günlük gidip gelenler için yüksek puan alır.

en iyi bisiklet sırt çantaları: Salomon Prolog 70 Backpack

(Resim kredisi: Salomon)

11. Salomon Prolog 70 Sırt Çantası

En iyi büyük bisiklet sırt çantası - hafta sonu gezileri için bir tane

Teknik Özellikler
Kapasite: 70 litre Ağırlık: 800 gram Malzeme: Naylon / polyester (PVC içermez) Su geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Islak bölme + İyi dolgu
Kaçınılması gereken nedenler
-Açık bir şekilde sizi aşırı aerodinamik yapmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bazen, bisiklete biniyor olsanız bile fazladan depolama alanına ihtiyacınız olacak. 14 litrelik bir sırt çantası, hem daha soğuk hem de daha sıcak havalar, kamp aksesuarları, uyku tulumu vb.

Salomon Prolog 70 sırt çantasına girin. Bir spor çantası kadar sırt çantası olarak taşınabilen ve medeniyetten uzakta uzun bir hafta sonu için ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şeyi saklayabilen hibrit bir sırt çantası / hafta sonu çantası.

Bu büyüklükte bir çantadan beklendiği gibi, Prolog 70, tüm çamaşırlarınız ve ıslak ayakkabılarınız için bir ıslak bölme dahil olmak üzere çok çeşitli farklı cepler ve organizasyon özellikleri ile birlikte gelir. Artık tek kullanımlık plastik poşet taşımanıza gerek yok!

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Altura Erkek Sektörü 30, Siyah Altura Sektörü 30 Amazon $ 100,04 GörüntüleTüm fiyatları görünKrom BLCKCHRM 22X Yalta 3.0 ...Chrome Industries BLCKCHRM 22X Yalta 3.0REI.com180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünThe North Face Discover ...North Face Fusebox Sırt Çantası S'yi KeşfedinBackcountry.com89 $ Görünüm Tüm fiyatları görünBrooks İngiltere - Dalston ...Brooks İngiltere Dalston Tex NaylonBay Porter US & CA110 $ Görünüm Tüm fiyatları görün