Close
 • Ana
 • /
 • Bisiklet
 • /
 • En iyi bisiklet kaskı 2020: başınızı yolda ve şehirde koruyun

En iyi bisiklet kaskı 2020: başınızı yolda ve şehirde koruyun

Bisiklete binme söz konusu olduğunda, en iyi bisiklet kaskına sahip olmak şarttır. Mevsim ne olursa olsun ve yollardaki trafik miktarı ne olursa olsun güvenlik önce gelir. Son derece gurur verici yüksek vizinizi giymek ve ışıkları en az rahatsız edici ortama ayarlamak, yola çıkmadan önce verilmiş bir şeydir, ancak bisiklet kaskları yol güvenliğinin gerçek kralıdır ve hafta sonları işe veya yarışa gitmek için bisiklet sürseniz de, Doğru biri hayatınızı kurtarabilir.


Birleşik Krallık'ta, bisiklet sürerken yolda bisiklet kaskı takmanız kanunen zorunlu değildir, ancak yaralanma riski% 70'e kadar azaltılabilir. Günümüzde prestijli markalardan çekici tasarımlarda çok sayıda kask var, bu yüzden kendinizi korurken çok fazla meme gibi hissetmenize gerek yok. Şu anda yollar nispeten boş olsa bile, kask yine de akıllıca bir önlemdir.

 • En iyi yol bisikletleri
 • best-bike-best-bicycles-plus-how-choose-bike-light-front
 • En iyi arka bisiklet lambaları

Sizin için en iyi bisiklet kaskı nasıl alınır

İlk olarak, temel bilgiler: çoğu yol kaskı bir kez kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 'Kullanılmış' derken, tek bir çarpışmaya dahil olmayı kastediyoruz. Her sürüşünüzde yeni bir kask almanız gerekmez; bu aptalca olurdu. Ama eğer sizi bir kazadan korursa, sizinkini kurtarmak için aslında canını vermiştir ve atılması gerekir.

Daha gelişmiş / modern kasklar çok yönlü bir darbe sistemi (veya MIPS) kullanır. Bu, belirli açılardan gelen bir darbenin bükülme etkisine direnerek standart bir kasktan bile daha fazla koruma sağlar. Bunlar daha pahalı olma eğilimindedir, ancak yeni bir kafa satın almak kadar pahalı değildir.

Sık sık yol bisikletçisiyseniz, hem hız hem de havalandırma nedeniyle aerodinamik olan bir kask isteyeceksiniz. Çoğu kask su geçirmez değildir, ancak en azından yağmur, soğuk ve rüzgardan biraz koruma sağlarlar.


Yol kaskları da giderek 'daha akıllı' hale geldi. Geceleri güvenli bisiklet sürmek için Bluetooth bağlantısı ve LED ışıklar gibi özelliklerle, ancak akıllı olmayan bir kaska her zaman bir ışık takabilirsiniz. Bazı kasklar ayrıca gözlerinizi korumak ve / veya harika görünmenizi sağlamak için açılır, genellikle çıkarılabilir bir vizör içerir.

Çoğu bisiklet kaskı erkekler ve kadınlar için uygundur, ancak ya bir dükkanda beden ölçüsü için bir kask denemeli ya da internetten sipariş verirseniz, zamanında iade edip değiştirmeye hazır olmalısınız. Bunun nedeni, birçok kask markasının her bir kask boyutu için belirtilen kafa çapına rastgele bir sayı üreteci kullanılarak ulaşılmış gibi görünmesidir. Kaskınızın altına şapka takmayı seviyorsanız, bu özellikle gereklidir.


Bundan sonra, modaya uygun. Çoğu kask, iyi görünmenin yanı sıra görünürlüğe yardımcı olan bir dizi parlak renkte gelir. Kişisel stile hitap edecek çeşitli renkler ve desenler de dahil olmak üzere, çeşitli bisikletçilerin ihtiyaçlarına uygun en iyi 9 kaskın bir listesini derledik.

 • En iyi bisiklet sırt çantası: en iyi rolltop, zip-through ve postacı çantaları
 • En iyi bisiklet ayakkabıları: bonk chasers için en iyi yol, triatlon, MTB ve banliyö bisiklet ayakkabıları
 • En iyi Rapha fırsatları: formalar, üstler ve aksesuarlar için en iyi fiyatı alın

Bugün satın alınabilecek en iyi bisiklet kaskları

en iyi bisiklet kaskı: Kask Utopia


(Resim kredisi: Kask)

Ütopya kask

Bu hafif bisiklet kaskı ile başınızı serin tutun

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Yol yarışı ve triatlonlar Boyut aralığı: Küçükten büyüğe (50-62 cm) Ağırlık: 235g (orta)
Satın alma nedenleri
+ Tüy ışığı + Mikro kadran ayarlama sistemi + Yıkanabilir çene kayışı + Yüksek nefes alabilen BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 175 £ Wiggle'da görüntüle 175 £ Chain Reaction Cycles UK 189,44 £ Amazon'da Görüntüle

Kask Utopia bisiklet kaskı ile ilgili muhtemelen en iyi şey, yol yarışları ve triatlonlar için tasarlanmış olmasına rağmen, hafif yapısı ve mükemmel havalandırma özellikleri sayesinde işe gidip gelmek için de kullanılabilmesidir.

Kask Utopia'nın orta boy ağırlığı yalnızca 235 gramdır ve kutudan çıkardığınızda inanılmaz derecede havadar hisseder. Kutuda, başınıza doğru şekilde oturması için arkadaki mikro kadranı kullanarak uyumu nasıl ayarlayacağınızı açıklayan kasklı bir kılavuz da var. Mikro kadranı çevirmek, plastik çerçeveyi 1 cm'lik artışlarla dışarı / sıkılaştırır.

Kafanın yakınında, 5 mm'lik hızlı emilen Resistex malzemesi bulacaksınız ve nem atma, uzay sınıfı havalandırma sistemi ile daha da geliştirilmiştir. Havalandırma deliklerinin de başka bir amacı var: Kask Utopia en yüksek seviyelere kadar aerodinamiktir. Kask Utopia, sürüş pozisyonunuzdan bağımsız olarak, hava akışını kontrol ederek kaskın etrafından olabildiğince mükemmel bir şekilde geçmesini sağlar.

Yol ve triatlon yarışları için tasarlanmış bir bisiklet kaskı olan Kask Utopia, gerçekten yüksek hızlarda parlıyor: rüzgar sürücülerin kulaklarından uzağa yönlendiriliyor, böylece rüzgar sarsıntısı sizi sağır etmiyor ve aero kontrol sistemi sayesinde başınız en yüksek hızda bile serin tuttutriatlon bisiklet.


Ve tabii ki Kask Utopia, kafatasınızı yollarda da sağlam tutacaktır. Kask'ın MIT teknolojisi, üstte, taban halkasında ve arkada kabuğu örten bir polikarbonat katman kullanır. 'Kalıp içi' teknolojisi, daha iyi şok emilimi için iç polistiren kapağı dış polikarbonat kabuğa birleştirir.

en iyi bisiklet kaskı: Oakley Aro5

(Resim kredisi: Oakley)

Oakley ARO5

MiPS entegrasyonlu uygun fiyatlı profesyonel yol kaskı

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Yolda hızlı yolculuklar Boyut aralığı: Küçükten büyüğe (52-60cm) Ağırlık: 310g (orta)
Satın alma nedenleri
+ MiPS baş koruma sistemi + 360 derecelik BOA sistemi + Dar profil + Güneş gözlükleri bugünün en iyi indirimleri 89,55 £ Wiggle'da görüntüle 89,55 £ Chain Reaction Cycles'da Görüntüle İngiltere 170,63 £ Amazon'da Görüntüle

Oakley ARO5, oldukça işlevsel ancak kesinlikle uygun fiyatlı, çok iyi bir MiPS özellikli yol bisikleti kaskına iyi bir örnektir. Elbette, ARO5'i Oakley'de, teknenizi yüzen ne olursa olsun, diğer her yerde iki katına satın alabilirsiniz. Yeterince bilgiliyseniz ve üçüncü taraf satıcıları kontrol ediyorsanız, yeni bisiklet kaskınızda biraz para biriktirebilirsiniz.

Beni yanlış anlamayın: Oakley ARO5 uygun fiyatlı olabilir ancak hiçbir şekilde 'ucuz' değil. Elbette, Oakley güneş gözlükleriyle daha iyi tanınıyor olabilir, ancak California merkezli şirket, bisiklet kaskları gibi diğer performans bisiklet ekipmanı türlerini üretebilir.

Oakley ARO5, güvenli olduğu kadar rahattır ve 360 ​​derecelik BOA sabitleme sistemi ve MiPS Beyin Koruma Sistemi ile donatılmıştır. İlki, başınızın arkasındaki kısmın aksine tüm çerçeveyi sıkarak çok gevşek veya çok sıkı olmayan en iyi uyumu bulmanıza yardımcı olacaktır. Alnın etrafındaki dolgu sadece ARO5'i daha rahat giydirmekle kalmaz, aynı zamanda Oakley'in ifadesiyle 'kumaş üzerinde bakteri üremesini engellemek' için gümüş astarlıdır.

Eminim ki herkes MiPS teknolojisine aşinadır, ancak tekrarlamak gerekirse: MIPS Beyin Koruma Sistemi, bir çarpma sırasında beyne aktarılan dönme hareketini azaltmak için tasarlanmış, kask entegre, düşük sürtünmeli bir katmandır. Oakley ARO5 ile beyninize biraz sevgi gösterin.

Ve Oakley bir güneş gözlüğü üreticisi olduğundan, ARO5 bir 'gözlük yuvası' ile donatılmış olarak gelir, yani gözlükleri kullanmadığınız zaman kask üzerinde saklayabilirsiniz. Kaska yapıştırın ve pedal çevirirken orada olduğunu unutun. ARO5 ayrıca bir seyahat çantası ve bir Oakley çıkartması ile birlikte gelir. Burada paranızın karşılığını kesinlikle alacaksınız.

Tour de France temalı Oakley ARO5 renk grubuna da göz atın!

en iyi bisiklet kaskı: Smith Trace

(Resim kredisi: Smith Optics)

Smith Trace

Maksimum kafa güvenliği ve hava akışı

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzun mesafeli yolculuklar Boyut aralığı: Küçükten büyüğe (51-62 cm) Ağırlık: 280g (orta)
Satın alma nedenleri
+ MiPS baş koruma sistemi + Mükemmel havalandırma + Güneş gözlüğünüzü de kurutur
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafty fiyat etiketi BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 189,99 Leisure Lakes Bisikletlerinde Görüntüle 199,99 £ Tredz Limited'de Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

• Smith Trace bisiklet kaskını doğrudan Smith'ten satın alın

Smith Trace kask, kaskı tamamen çevreleyen süper hafif bir havalandırma-eğik çizgi koruma sistemi olan Koroyd'a sahiptir. Daha kısa parçalara kesilmiş ve kaskın dış kabuğunun altında bal peteği şeklinde birbirine yapıştırılmış bir demet pipete benziyor.

Smith Trace, bu küçük plastik tüpler sayesinde sadece başınız için değil, aynı zamanda vücudunuz için de olağanüstü havalandırma sağlar.bisiklet güneş gözlüğüBu, kaskın üzerinde çeşitli şekillerde saklanabilir. Daha uzun mesafelerde buğulanan gözlükler Trace ile ilgili bir sorun olmayacak.

Gözlüklere ekstra özen göstermek Smith için sürpriz değil, bisiklet ve güvenlik gözlüklerinin en önde gelen üreticilerinden biri. Ancak şirket aynı zamanda olağanüstü başlıklar da tasarlıyor ve Trace, Smith'in bisiklette baş koruması söz konusu olduğunda sunduğu şeylerin mükemmel bir örneği.

Smith Trace, kaskın arkasındaki Vaporfit döner kadranı kullanılarak kolayca ayarlanabilir ve XT2 antibakteriyel performans astarı, bisiklet kaskı astarı kadar cilde karşı rahattır. Kafanızın etrafındaki havayı dolaştıran, fazla ısıyı ortadan kaldıran ve başınızı serin tutan kaskın dış kabuğu etrafındaki 18 havalandırma deliği ile konfor seviyeleri daha da artırılır.

Dezavantajı, Smith Trace bisiklet kaskı önden bakıldığında biraz hantal görünüyor ve oldukça pahalı ama bizce ödün vermeyen bir performans kaskı peşinde olan insanlar için fiyatına değer.

En iyi bisiklet kaskı: POC Octal

POC Sekizli

En iyi işe gidiş geliş kaskı

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: İşe gidip gelme Boyut aralığı: Küçükten büyüğe
Satın alma nedenleri
+ Son derece güvenli + Fazla hantal değil
Kaçınılması gereken nedenler
-MiPS sürümü daha da pahalıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 90 Chain Reaction Cycles'da görüntüle İngiltere 107,99 £ Wiggle'da görüntüle 123,02 £ Amazon'da görüntüle 1 Amazon müşteri incelemesi

POC, kask dünyasının Volvo'su gibidir: Kusursuz güvenlik standartları ve yeni teknolojiye yaptığı yatırımla tanınan ve saygı gören İsveçli, ancak bir kez ürünlerinin biraz olmasından dolayı kaçınıldı, 'sersemletici' diyelim.

Ancak Volvo'da olduğu gibi, devir değişti. POC şimdi, aynı zamanda harika görünen çok sayıda, ciddi anlamda güvenli kask sunuyor ve ödüllü Octal, bu çabanın bir özüdür.

Octal, orta boyda 200 gr'dan daha hafiftir, ancak şakaklar ve başın arkası için ek koruma ve koruma sunması bakımından diğer yol bisikleti yarışmalarının çoğunun üstüne ve ötesine geçerken, EPS astar en fazla maruz kalan alanlarda stratejik olarak daha kalındır. .

Bunun da ötesinde, terli bir kafanın arzulayabileceği tüm havalandırma var ve aerodinamik şekli onu sabah işe giderken olduğu kadar açık saçık sporlarda da iyi kılıyor.

Mutlak en ileri düzeyde güvenlik istiyorsanız - oradaki talihsiz kelime seçimi için üzgünüz - POC şimdi de Octal'ın çoklu darbeli koruma sistemine (MIPS) sahip bir sürümüdür, bu da sizin üzerinizdeki potansiyel felaket bükülme kuvvetlerine dayanacak şekilde yapılmıştır. bir prang durumunda kubbe.

En iyi bisiklet kaskı: Bern Union

Bern Birliği

En uygun fiyatlı ama şık bisiklet kaskı

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: İşe gidip gelme Boyut aralığı: Küçükten büyüğe
Satın alma nedenleri
+ Şık, klipsli kumaş 'başlıklı tepe' vizör + Stil, güvenlik ve konforun harika karışımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Vizörü aşağı çevirmek biraz çaba gerektiriyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 64,56 £ Amazon'da görüntüle 65,07 £ Amazon'da görüntüle 66,73 £ Amazon'da görüntüle 61 Amazon müşteri yorumu

Birliğin görünüşü, yarış günü DNA'sına sahip POC kaskından çok daha az - biraz şaşırtıcı; Bern, patenciler için bir marka olarak doğdu. Bu nedenle, MAMIL veya kadın versiyonu ise MAWIL olarak düşünülmek istemeyen şehirli bisikletçiler için mükemmeldir.

Nispeten düşük bir profil - tamam, Bern'in miğferleri genellikle olduğu gibi biraz soğanlı - ve hafif ağırlık, sizi geride tutmamak için hala yeterince aerodinamik olduğu anlamına geliyor.

Daha da önemlisi, bize göre harika görünüyor. Çıkarılabilir, klipsli bir 'vizör', bisiklet başlığındaki siperlik gibi çalışır, biraz güneş koruması eklemek için aşağı doğru çevrilir veya sadece daha serin görünmenizi sağlar. Aynı zamanda, alın terini emmek için ayakta duran bir iş yapar, ancak aşağı doğru çevirmek daha kolay olabilir.

POC'de olduğu gibi, Bern Union'ın bir MIPS versiyonu da mevcuttur. Dönme kuvvetine karşı daha fazla dirençle, arazi araçlarının ve kafatası travmasına karşı mevcut maksimum sigortayı tercih eden herkesin ilgisini çekecek. Yine de fiyatı bir tonun biraz üzerine çıkararak biraz daha pahalıya mal oluyor.

En iyi bisiklet kaskı: Lazer Blade Kask

Lazer Blade Kask

En iyi bütçe bisiklet kaskı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: En iyi bütçe satın al Beden aralığı: Küçük, orta, büyük
Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + Şık
Kaçınılması gereken nedenler
- Olağandışı boyutlandırma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 47,90 £ Amazon'da Görüntüle 49,99 £ Freewheel Düşük Stokta Görüntüle 55,99 £ Tweeks Cycles'da Görüntüle

Güvenliğinize yüksek bir fiyat koymazsanız, Lazer Blade Kask mükemmel, gösterişsiz, uygun fiyatlı, ancak kabul edilebilir derecede şık bir kasktır ve amaçlanan her şeyi bir harçlık fiyatına yapar.

22 havalandırma deliği, fiyat açısından etkileyicidir, mükemmel havalandırma ve hava sirkülasyonu sağlar ve belli ki, gösteriş yaparken başınızı olası yaralanmalardan koruyacaktır. Ara sıra kullanım için sağlam, uygun fiyatlı bir kask peşindeyseniz, bu Lazer sizin tercih ettiğiniz silah olmalıdır.

En iyi bisiklet kaskı: Kask Mojito Bisiklet Kaskı

Kask Mojito Bisiklet Kaskı

Hem peloton hem de işe gidiş geliş için aerodinamik bir kask

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Rekabetçi bisiklet Boyut aralığı: Küçükten çok büyüğe
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel aerodinamik + Renk aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
- Küçük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI geliyor 87,87 £ Amazon'da 95,20 £ Wiggle'da Görüntüle 102,99 £ Rutland Cycling'te Görüntüleyin

Kask Mojito, Kask'ın Sky ile olan uzun süreli ilişkisi sayesinde en tanınmış bisiklet kasklarından biridir. Buna ve aerodinamik için en iyi bisiklet kasklarından biri olmasına rağmen, en az 26 havalandırma deliği sayesinde, aynı zamanda oldukça rahat.

Havalandırmalar ayrıca sizi serin tutmak için bol miktarda hava yönlendirir, iç jel astar son derece rahattır ve fiyatlandırma da çok katı değildir. Bununla birlikte, şık tasarımın yaklaşık 500 milyar renk seçeneğiyle sunulduğunu görmek kararsız olabilir.

En iyi bisiklet kaskı: Özel S-Works Hakim

Uzmanlaşmış S-Çalışmaları Geçerli

Yarışçılar için en uygun fiyatlı bisiklet kaskı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yarış Beden aralığı: Küçük, orta, büyük
Satın alma nedenleri
+ Hız için üretildi + Ayarlanabilir, rahat uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'a göz atın

Performansınızı ve hızınızı optimize etmek için bir kask peşindeyseniz, Specialized S-Works Prevail Helmet kazanan bir seçimdir. Ultra hafif yapısı ve teri buharlaştıran 4. Boyutlu Soğutma Sistemi ile bu, fiyatına göre yol yarışları için en iyi bisiklet kaskıdır.

Hafif, yumuşak dokuması su veya terle esnemez ve Tri-Fix kayışlar ayarlamayı kolaylaştırır. Tüm olağan bisiklet güvenliği standartlarına uygundur.

En iyi bisiklet kaskı: Giro Vanquish

Galibiyet bükümü

Entegre gölgeli en iyi yüksek kaliteli kask

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Şık hızlı iblisler Boyut aralığı: Küçükten büyüğe
Satın alma nedenleri
+ Sürtünmeyi azaltmak için kolaylaştırıldı + Entegre gölgeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Görünüyor - ve biraz sert BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 143,99 ProBikeKit'te görüntüle İngiltere 180,94 £ Amazon'da görüntüle 206,99 £ Wiggle'da görüntüle 33 Amazon müşteri incelemeleri

Bir zaman deneme kaskı olmasa da, Giro'nun bu kaygan şeytanı, kullanıcı bir tür uzaylı kafatası geliştirmiş gibi görünmeden, havayı en az yaygara ile kesecek şekilde tasarlanmıştır.

Kompakt oranları, onu iyi bir mesafe kaskı haline getirirken, TransformAir tasarımı, sürüklenmeyi azaltmak ve daha zorlu rotalarda sürücüyü kolaylaştırmak için hava akışını aktif bir şekilde düzenler.

Zeiss'in yerleşik Manyetik Canlı kalkanı, ek hava performansı ve biraz göz koruması sağlarken, çeşitli renk şemaları her sürücü için çılgın bir tasarım olduğu anlamına gelir. Kesinlikle kötü görünüyor, ancak bir Boris Bisikleti ile gezerken yapılacak bir şey olmayabilir.

En iyi bisiklet kaskı: Bell Zephyr MIPS

Bell Zephyr MIPS

Ayar için geniş alana sahip rahat banliyö kaskı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İşe gidip gelenler Boyut aralığı: Küçük, orta, büyük
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir uyum + Crash değiştirme şeması
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 140 Cotswold Outdoor İngiltere'de görüntüleyin172,44 £ Amazon'da Görüntüle 209,95 £ Amazon'da Görüntüle 3 Amazon müşteri incelemeleri

Eyerde sık sık zaman geçiriyorsanız, Bell Zephyr MIPS kaskı idealdir ve önemli ölçüde konfor ve güvenlik sunar. Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir yuvalara sahiptir, mükemmel uyumu bulmanızı ve taze X-Static emilim dolgusunu bulmanızı sağlar. 200 poundun biraz üzerinde, inkar edilemez derecede pahalı, ancak sık bisiklet kullanan biri olarak evden onsuz çıkmak istemeyeceksiniz. Bell ayrıca, kaskınızı takarken kaza yapmanız durumunda çok daha düşük bir maliyetle değiştirmek için bir çarpışma değiştirme planı sunar.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın