Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet Sürmek
  • /
  • En iyi bisiklet forması 2020: Yıl boyunca rahatça binmek için en iyi 10 bisikletçi

En iyi bisiklet forması 2020: Yıl boyunca rahatça binmek için en iyi 10 bisikletçi

En iyi bisiklet formaları, bisiklet tutkunlarını koparmak için tasarlanmış likradan yapılmış ince hırka benzeri üstlerden daha fazlasıdır. Aksine, en iyi bisiklet formaları - tıpkıen iyi bisiklet şortlarıhattaen iyi önlük şort- Yol bisikletinizi daha hızlı ve daha konforlu bir şekilde sürmenize ve yağmur yağmaya başladığında sizi kuru tutmanıza yardımcı olabilecek bir dizi özelliğe sahip olun.


Bakın, modern bisiklet forması, likradan yapılmış bir eldiven gibi gövdeye uyacak şekilde tasarlandı, bu da kullanıcının havayı tereyağında sıcak bir bıçak gibi pozitif bir şekilde dilimlediği, rüzgarda bol bir tişört olmadan ve her türlü şeye neden olduğu anlamına geliyor. meme sorunları.

•Yokuş yukarı bisiklet ipuçları'Everesting' dünya rekoru sahibinden

Görünüşe göre Bradley Wiggins ve Chris Froome gibilerinin teşvik ettiği günümüzün yol bisikletçileri - ve şimdi İngilizler, Geraint Thomas ve Simon Yates'i kazanıyorlar - ayrıca kendilerini iki tekerlek üzerinde daha da zorlamayı seviyorlar, bu yüzden bu efsanevi Pazar gezileri için yakıt ve erzak gerekiyor. . Bu bakımdan, iyi bir bisiklet forması, arka tarafında söz konusu donanımlar için bir dizi kullanışlı ve ulaşılması kolay ceplere sahip olması gerektiğinden, üzerini örter.

en iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle bazı mükemmel bisiklet mayo fırsatlarını içerecektir, bu sayfalara yer işareti koyduğunuzdan emin olun. AyrıcaWiggle Black Friday indirimi: Bisiklet kıyafetlerinde şimdiden yapılacak tasarruflar var.


  • En iyi bisiklet:En iyi sürüşler ve sizin için en iyi bisiklet tipinin nasıl seçileceği
  • best-bike-best-bicycles-plus-how-choose-bike-light-front… ve ayrıcaen iyi arka bisiklet lambaları(Not: ikisine de ihtiyacınız var)
  • En iyi yol bisikletleri
  • En iyi bisiklet ayakkabıları: bonk chasers için en iyi yol, triatlon, MTB ve banliyö bisiklet ayakkabıları

En iyi bisiklet forması: ne aranmalı

FermuarlarUzun yolculuklarda Adem elmanızın derinden tatsız işkencecileri haline gelebilir, bu nedenle büyük bir mesafe katarsanız 'fermuarlı garaj' (evet, gerçekten) olan formalara dikkat edin. Bunlar, bittiğinde fermuarın üzerini örten kumaş kanatlar.

Çoğu formadaarkadaki ceplerAncak, yoldaki her darbede özgürlüğü bozmadan sürüş sırasında taşıdığınız her şeyi tutacak doğru boyutta olduklarından emin olun, ancak hareket halindeyken eşyaları kolayca alabilecek kadar gevşek olmalarını sağlayın.


Tüm seçimlerimiz sizi hareketli ve esnek tutmanın yanı sıra sıcak günlerde serin ve ter tutmaz ve daha soğuk günlerde en sert rüzgarlara karşı korunmanızı sağlar, ancak daha soğuk aylarda bisiklet sürmeye devam etmek istiyorsanız, o zaman olabilir uzun kollu bir forma veya ekstra bir forma yatırmaya değerrüzgar geçirmezlik ve termal özellikler- her formanın en uygun olduğu mevsimleri listeledik.

Son olarak,UygunBöylece hem vücudunuzu güzelleştirecek hem de antrenmanınız etrafında çalışacak birini bulabilirsiniz.


Bir Boris Bisikletli Batman gibi rüzgarla etrafınızda dramatik bir şekilde çırpınacak bir şey istemeseniz de, bisiklet forması satın almak, iç organlarınızı yavaşça ezecek bir şey giymek anlamına gelmez.

Bisiklete binme konusunda ciddiyseniz, çok sıkı oturan bir yarış forması sizi yavaşlatacak fazla malzeme olmadan zayıf ve aerodinamik kalmanızı sağlar. İşleri biraz daha gelişigüzel yaparsanız veya uzun bir yolculuktan sonra kek için mola verme alışkanlığınız varsa, daha rahat bir performansa uygun bisiklet forması işi iyi yapar.

İşte bugün mevcut olan en iyi bisiklet formaları seçimimiz.

Sırayla en iyi bisiklet formaları

en iyi bisiklet forması: Rapha Brevet Jersey


1. Rapha Patent Forması

Yol bisikleti dünyasının en havalı markalarından biri

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hipster macera sürüşleri Malzeme:% 61 polyester% 39 Merinos Yünü Sezon: İlkbahar / Yaz Fit: Performans Özellikleri: Üç arka cep, file astarlı kargo cebi, yalıtım özellikleri
Satın alma nedenleri
+ En kaliteli + Mükemmel uyum + Premium malzemeler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için biraz fazla hipster MAMIL £ 60,75 Amazon'da görüntüle 64,05 £ Amazon'da görüntüle£ 130 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin

Rapha'nın tipik yüksek performans serisinden biraz ayrı olan Brevet serisi, kumaşları çok sayıda avantajla harmanlayan bir dizi konforlu forma ile daha uzun, daha maceralı sürüşlere odaklanıyor.

Merinos yünü ilavesi, doğal fitilleme ve antibakteriyel özelliklerinin yanı sıra hem soğuğa karşı yalıtım hem de sıcak koşullarda nefes alma kabiliyeti nedeniyle seçilmiştir.

Ayrıca, Brevet forması konfor ile birinci öncelik olarak tasarlandı, yani kilometre ilerlemeye başladığında rahatsız edici dikişler veya fermuarlar bulunmuyor.

Daha da iyisi, formanın uyumu bisiklet üzerinde avantajlar için yeterince tasarlandı, ancak sizi kafe duraklarında bir prezervatifte bölünmüş bir sosis gibi öne çıkaracak kadar agresif değil.

en iyi bisiklet forması: Megmeister Dokuma Forması

(Resim kredisi: Megmeister)

2. Megmeister Dokuma Zig Zag Forma

Likraya veda edin, dokuma bisiklet üstlerine merhaba deyin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Orta sıcaklık sürüşleri Sezon: İlkbahar / Sonbahar Malzeme:% 64 PA,% 31 PES,% 5 EA Özellikler: Sıcaklık ayarı, arka cepler, fermuarlı cepler
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uyum + Normal formalardan daha sürdürülebilir + Sıcaklık kontrol özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
- Polyester formalardan daha ağırdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bir sabah Megmeister Dokuma Zig Zag Formasını giymek ilginç bir deneyimdi. Forma, normal bir likralı bisiklet üstlerinden daha ağır geliyordu, ama belki de bana bu izlenimi veren nispeten daha az esnek malzemeydi. Beni yanlış anlamayın, Megmeister Dokuma Zig Zag Jersey sert değil, ancak iplikler biraz tutuşlu ve biraz ağırlık olduğu için üst kısım daha kaliteli hissettiriyor.

Bu formanın dokuma yapısı kesinlikle ana özelliktir: yapı daha yakın bir uyum sağlar, nem yönetimine yardımcı olur ve çok iyi görünür. Binicilere müthiş MAMIL görünümü veren likra formaların aksine, Megmeister Dokuma Zig Zag Forma her vücut tipinde cilde yakın durur. Doğal malzeme, vücudunuzun çevresi ve sürüş pozisyonunuz zamanla değiştikçe genişler ve geri çekilir.

İplikler, 'işlenmemiş' çeşidin aksine kısmen rejenere polyesterden yapılmıştır ve jarse üretimi sırasında çöp atığını azaltır. Bununla birlikte, Megmeister Woven Zig Zag Jersey'ler siz sürerken ve drag yaratırken vücudunuzun etrafında dalgalanmayacağından, bu çevre dostu olma performans pahasına gelmiyor. Hayır, bu forma çevre dostu olmadığı için suçluluk duygusu olmadan daha hızlı gitmene ve aynı zamanda havalı görünmene yardımcı olacak.

Megmeister Dokuma Zig Zag Forma, daha rahat biniciler için de bazı özelliklere sahiptir: silikon bel tutucular, öne doğru eğilirken formayı aşağıda tutar ve ayrıca içecekler, jeller veya bir sürüş için yanınıza almak isteyebileceğiniz herhangi bir şey için cepler vardır. Kesinlikle kaybetmek istemediğiniz şeyler için küçük bir fermuarlı cep bile var.

en iyi bisiklet forması: Castelli Trasparente V Jersey

(Resim kredisi: Castelli)

3. Castelli Şeffaf V Forması

Soğuk aylar için yarışa hazır forma - ama çok soğuk değil - aylar

Teknik Özellikler
Şunlar için en iyisi: Duyarlı sürücü Malzeme:% 85 Poliamid,% 15 Elastan Sezon: 10-18 Santigrat derece Özellikler: rüzgar geçirmez, su geçirmez, yüksek nefes alabilir, yansıtıcı paneller, üç arka cep
Satın alma nedenleri
+ Rüzgar geçirmez, su geçirmez ve yüksek nefes alabilir kumaş + Yansıtıcı paneller
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Daha sıkı kesim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 125,40 £ Amazon'da görüntüleyin 146,97 £ Amazon'da görüntüleyin

Trasparente V Jersey termal bir bisiklet formasıdır, ancak ön kısımda Polartec NeoShell teknolojisini kullanarak, Castelli bunu, normalde fazladan bir yelek tabakası gerektiren veya hatta hafif bir kışlık ceket için uzanabileceğiniz koşullarda binebilmeniz için yaptı.

Castelli Trasparente V Jersey hem suya hem de rüzgara karşı dayanıklıdır ve 4 yönlü streç, performans bisikletçileri için sıkı ve rahat bir uyum sağlar. Arkadaki kumaş, sıcaklık ve su geçirmezlik sağlayan Nano Flex Xtra Dry'tır.

Fonksiyonel detaylar da göz önünde bulundurulmuştur: ön ve arka yansıtıcı paneller vardır, üç arka cep temel ihtiyaçlarınız için yer açar ve fermuarlı bir göğüs cebi, dışarıdayken paranızı ve anahtarlarınızı çoraplarınıza sokmak zorunda kalmazsınız. ve hakkında.

en iyi bisiklet forması: Gore Wear C7 Jersey

(Resim kredisi: Gore Wear)

4. Gore Wear C7 Forması

Sıcak hava koşulları için hafif bisikletli üst

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sıcak hava sürüşleri Malzeme: [Ana kumaş]% 85 Poliamid,% 15 Elastan [Kollar]% 100 Polyester Sezon: İlkbahar / Yaz Fit: Konfor Özellikleri: 3 bölmeli arka cepler
Satın alma nedenleri
+ Arkada Hafif + Fermuarlı kese + Kolun kenarına silikon ekler BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ £ 50,42 Wiggle'da İncele £ 54,99 Wiggle Düşük Stokta İncele £ 59,99 Chain Reaction Cycles UK'de İncele

Gore Wear C7 Jersey, işçiliği ve her şeyden önce konforu takdir eden kişiler için mükemmel bir hava durumu bisiklet formasıdır. Formanın önü ve arkası, sizi rüzgardan korumak için yoğun bir ağ kumaşına sahipken, kolun altındaki yanlar daha fazla nefes alabilirlik için açık bir ağ yapısına sahiptir.

Arka tarafta, şişeler ve jeller için geleneksel poşetleri de bulacaksınız, ancak telefonunuzun ve anahtarlarınızın sürüş sırasında yerinde kalmasını sağlamanız gerekiyorsa fermuarlı bir cep de vardır. Cepler güçlendirilmiş dikişlere sahiptir, bu yüzden onları yırtıp açmak daha zordur - yine de sadece uğruna test etmek istemeseniz de.

Kolun eteğindeki silikon astar, siz sürerken formanın kollarını yerinde tutar: ayrıca pedal çevirirken kolların yukarı çıkmayacağını da söyleyebilirsiniz (amaçlanan). Lütfen unutmayın, bu sıcak bir hava formasıdır ve Gore Wear C7 Forması sizi rüzgardan ne kadar korursa, sizi soğuktan korumaz. Sadece burada bariz olanı belirterek.

en iyi bisiklet forması: Le Col Hors Categorie Jersey

(Resim kredisi: The Col)

5. Col Hors Categorie Jersey

Çeşitli sürüşler ve hava koşulları için go-for-jersey

Teknik Özellikler
En iyisi: Değiştirilebilir hava durumu Malzeme:% 81 Polyester,% 19 Elastan Sezon: İlkbahar / Yaz Fit: Performans Özellikleri: Silikon kollu tutuculara sahip Giro Kılıflar, gizli 4. su geçirmez cepli 3 arka cep, yansıtıcı süs
Satın alma nedenleri
+ Abartısız şekillendirme + Kuru ve yağışlı hava için uygun BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 90 Wiggle'da görüntüle 93,44 £ Wiggle Düşük Stokta Görüntüle 112 £ Chain Reaction Cycles UK'de görüntüle

Le Col'un Hors Categorie forması, Kuzey Yarımküre'deki çok çeşitli sıcaklıklar için özel olarak tasarlanmış teknik bir kumaştan yaratıldı. Bu nedenle, sıcak havalarda yüksek fitilleme ve soğutma özellikleri sunmanın yanı sıra soğuğa karşı yalıtım sağlayarak harika bir ilkbahar / yaz forması yapar.

İtalya'da üretilmiştir, siyahı gerçekten güzel bir şekilde ortaya koyan ince altın detaylarıyla bu formanın klasik, sade stilini özellikle seviyoruz. Gelişmiş görünürlük için yansıtıcı kaplama da var.

Jersey ayrıca düz kilitli dikişler, lazer kesim omuz tutucular, çene korumalı kilitli fermuarlı çektirme, gizli dördüncü su geçirmez cebi olan üç arka cep ve bel çevresinde silikon bir etek ucu içerir.

en iyi bisiklet forması: Sportful Fiandre Light NoRain Kısa Kollu Forma

6. Sportif Fiandre Light NoRain Kısa Kollu Forma

Rüzgar geçirmez, hava koşullarına dayanıklı ve soğuk sürüşler için çok yönlü harika bir satın alma

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Rüzgar ve hafif yağmur koruması Malzeme: Ön cam 3L streç rüzgar geçirmez kumaş Sezon: Sonbahar-kış Fit: Ergonomik (yarış) Özellikler: Arka NoRain hafif kumaş, ön Cam 3L rüzgar geçirmez kumaş
Satın alma nedenleri
+ Soğuk havalar için kesim + Hava koşullarına dayanıklı kumaş
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Cep yok £ 62.50 Wiggle'da görüntüle 62.50 £ Wiggle Check Amazon'da görüntüle

Bu Sportful topun soğuk hava dostu şekli ve yüksek teknoloji ürünü yapısı, onu soğuk rüzgarlara ve hafif yağmura karşı harika bir müttefik haline getirmek için bir araya geldi ve genel olarak bisiklet için en iyi forma. Ortalamadan daha uzun kollar, dirseğin hemen üzerine çarparak kısıtlama olmadan örtün ve omuzların ve üst kolların etrafındaki yüksek boyun ve ekstra güçlendirme, ısırma esintilerini uzak tutmak için tasarlandı.

Gözden geçirenler etkileyici su yalıtımı hakkında yorum yaptılar ve hafif yağmurun sadece damlayıp akıp gittiğini ve hava şartlarına dayanıklılık performansının çok değerli olduğunu söylediler. Tek dezavantajı, ceplerin olmamasıdır, bu nedenle, bol miktarda kit ile uzun bir yolculuk yapıyorsanız, altına daha hafif cepli bir mayo koymayı düşünün.

en iyi bisiklet forması: dhb Classic Uzun Kollu Bayan Forması - Polka

(Resim kredisi: dhb)

7. DHB Klasik Bayan Uzun Kollu Forması

Basit bir kış forması

Teknik Özellikler
En iyisi: Malzeme:% 100 polyester Sezon: Kışa Uygun: Performans Özellikleri: hızlı emilen kumaş, etek ucu silikon tutucu, yansıtıcı detaylar
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyat + Soğuk havalarda ideal seçim + Temelleri doğru alır ...
Kaçınılması gereken nedenler
-... ama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok fazla teklif sunmuyor Amazon'a bakın

Dhb Klasik Uzun Kollu Forma, sıcaklıklar düştüğünde sizi yolda tutmak için tasarlanmıştır. Nefes alabilen, emici bir polyester kumaş kullanılarak sıcak bir mikro iklim yaratılır. Polar, kuru kalman ve rahat etmeni sağlamak için ter cildin dışına taşınırken sıcak havayı hapseder.

Daha zorlu çabalar sırasında kendinizi çok sıcak bulursanız, sıcak havayı dışarı atmak ve ekstra hava sirkülasyonu sağlamak için tam boy ön fermuarınız olur. Dahili bir silikon kavrayıcı, sürüş pozisyonunuzdayken etek ucunu yerinde tutmanın yanı sıra formayı etkili bir şekilde kapatarak sıcak havayı içeride ve soğuk havayı dışarıda tutar.

Dhb Klasik Uzun Kollu Forma, performansa uygun bir giysidir. Yolda daha uzun süre kalmanızı sağlamak için arka tarafta 3 dikey cep bulacaksınız - tüm sürüş ihtiyaçlarınızı kolayca elinizin altında tutacak - artı değerli eşyalarınız için güvenli bir fermuarlı cep.

en iyi bisiklet forması: Morvelo Women

(Resim kredisi: Morvelo)

8. Morvelo Kadın Yaban Hayatı Termoaktif Uzun Kollu Jersey

Orta katman yalıtkan olarak veya sonbahar / ilkbaharda üst katman olarak kullanın

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hafif hava koşullarında sürüş Malzeme:% 100 polyester Sezon: Sonbahar / Kış / İlkbahar Fit: Yarış Özellikleri: BioActive fitilleme, silikon tutucu, üç çift dikişli cep
Satın alma nedenleri
+ Antibakteriyel tedavi + Şaşırtıcı estetik çekicilik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Morvelo Kadın Yaban Hayatı Termoaktif Uzun Kollu Forma, soğuk havalarda sizi sıcak tutmayı ve aynı zamanda sert bisiklet sürdüğünüzde cildinizin nefes almasını sağlamayı amaçlayan hafif yünlü bir kumaştan yapılmıştır. Hepimiz hepsini kazanamayacağınızı biliyoruz ve bir bisiklet forması nemi dışarıda tutabilirse, büyük olasılıkla onu da içeride tutacaktır.

Morvelo Kadın Yaban Hayatı Termoaktif Uzun Kollu Forması, ikisini dengelemek için iyi bir iş çıkarıyor ve oldukça rahat bir sürüş sunuyor. Konfor, antibakteriyel astar ve özel fitilleme teknolojisi ile daha da artırılır, böylece forma içinde aşırı terleseniz bile çoğunu hızlı bir şekilde emer.

Arkada, üç derin cep, jeller ve çubuklar için yer sağlarken çok amaçlı alet, beldeki silikon tutucu, formayı sağlam bir şekilde yerinde tutar. İlkbahar ve sonbaharda bisiklet sürmek için Women's Wildlife Thermoactive serinletmek için idealdir ve kışın sıcaklıklar düştüğünde, orta katman için harika bir yalıtım sağlar.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Rapha Bayan Lacivert Beyaz ... Rapha Brevet Jersey Amazon £ 60.75 GörüntüleTüm fiyatları görüncastelli Şeffaf V Bayan ... Castelli Şeffaf V Jersey Amazon £ 125,40 İnceleTüm fiyatları görün