Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi bisiklet güneş gözlüğü 2020: Sürüş sırasında gözlerinizi güneşten ve yoldaki enkazdan koruyun

En iyi bisiklet güneş gözlüğü 2020: Sürüş sırasında gözlerinizi güneşten ve yoldaki enkazdan koruyun

Basit isimlerine rağmen, en iyi bisiklet güneş gözlükleri, eğimin sonuna geldiğinizde gözlerinizi kısmanıza engel olmaktan fazlasını yapar. Aslında, kontrastı yükseltmekten parlamayı azaltmaya, güneşli büyüler karşısında hızlı tepki vermeye, kum, kir, sinek ve daha kötüsünü gözlerinizden uzak tutmaya kadar yapabilecekleri pek çok şey var.


Ama şimdi biraz ihtiyacın olduğunu biliyorsun, sadece çarpıcı bir yeni satın aldıktan sonra kalan değişikliği almayınyol Bisikleti, en havalı görünen çifti bul ve işini bitir. İlk önce akılda tutulması gereken birkaç küçük nokta var.

Kışın günler daha kısa olabilir ve bir iç mekanda egzersiz yapmayı düşünebilirsiniz.turbo eğitmenveya biregzersiz bisikleti, ancak dışarı çıkarsanız, hangi yöne giderseniz gidin, gözlerinizin her zaman yüzünüze çarpan düşük açılı güneş ışığına karşı korunduğundan emin olun.

Premium bisiklet gözlükleri ucuz değil, ancaken iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle bazı mükemmel bisiklet gözlükleri fırsatları içerecektir. AyrıcaWiggle Black Friday indirimi: Bisiklet aksesuarlarında şimdiden yapılacak tasarruflar var.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü nasıl alınır

İster yolda ister dağın ortalarında bisiklet sürerken, The Libertines'in öğütlerini hatırlamamız ve güneşe geri veya ileriye bakmamamız iyi olur. Ama bundan daha karmaşık


Lens rengi seçimi, sadece Las Vegas'taki Korku ve Nefret filmindeki Johnny Depp'e veya gerçek hayattaki Johnny Depp'e benzemekten ibaret değil. Eski usul bir RPG'deki farklı sınıflar gibi, her bir renk belirli bir gücü açığa çıkarır: sarı lensli güneş gözlüğü kontrastı artırır, bu çok fazla olan gri günlerde yol ve gökyüzü arasında ayrım yapmayı kolaylaştırır; mavi lensler gözlerdeki parlamayı ve stresi azaltır ve düşük ışıkta faydalıdır; ve kahverengi veya amber lensler derinlik algısını iyileştirir.

Parlak güneş ışığında pek polis olmasa da, şeffaf lensler, sizi yasal olarak körleştirmeden tüm o kumtaşı ve diğer çeşitli uçma iğrençliğini gözlerinizden uzak tutacaklarından, daha çok bir gece binicisi iseniz, kesinlikle daha iyidir.


Ondan sonra, eski güzel gri var, özel kitinizin görünmemesini tercih ederseniz klasik bir seçenekçokçok özel bir kit gibi, ya da bisiklet sürerken dünyanızın bu kadar yüksek tanımlı olmasına ihtiyacınız yok.

Fotokromik lensli güneş gözlükleri, son olarak, grubun en heyecan verici olanıdır. Renk tonları, tıpkı günlük gözlüklerdeki Reactions camları gibi, ışığın yoğunluğuna bağlı olarak değişir; bu, güneş bir bulutun arkasından kaybolduğunda veya buluttan çıktığında kenara çekip özelliklerinizi değiştirmeniz gerekmediği anlamına gelir. Kamyona devam edebilirsiniz (bisiklet sürmeye).


  • En iyi önlük şort: Üstün konfor ve aero karışımı için yastıklı ve modern önlük şortları
  • En iyi bisiklet sırt çantası: işte tüm biniciler için en pratik (ve şık) bisiklet çantaları
  • En iyi bisiklet ayakkabıları: her türden pedallı itici için en iyi yol, triatlon, MTB ve banliyö bisiklet ayakkabısı

en iyi bisiklet güneş gözlüğü: Rapha Pro Team Full Frame Gözlük

(Resim kredisi: Rapha)

1. Rapha Pro Team Full Frame Gözlük

Stilin özle buluşması

Teknik Özellikler
UV derecesi: UV400 Lens tipi: Rapha Rider Optimize Edilmiş Yüzey Geliştirme Lensler Çerçeve malzemesi: Enjeksiyonla kalıplanmış Grilamid Ayarlanabilir burun parçası ?: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şık + Performans özellikleri + Işık + Değiştirilebilir lensler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 120 £ 'luk Rapha UK'de Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

• Rapha Pro Team Full Frame Gözlüklerini 120 £ 'a doğrudan Rapha'dan satın alın

Rapha'nın en son Pro Team Full Frame Gözlükleri bir sanat eseri. Londra merkezli markadan beklendiği gibi, yeni Pro Team Full Frame Gözlükler farklı, son derece şık bir görünüme sahip ve tüm bisikletçilerin takdir edeceği kullanışlı özelliklerle dolu.

Lensler 'Rider Optimized Surface Enhancement' teknolojisini kullanır ve gün ışığında daha fazla kontrast sağlayarak yakın çevrenizden ve uzaktaki olası engellerden daha fazla haberdar olmanızı sağlar. Lensler de değiştirilebilir ve her bir çift yedek şeffaf lensle birlikte gelir, böylece karanlık ve yağmurlu günlerde renkli lensleri değiştirebilirsiniz. Temel olarak, bir fiyatına iki bardak alırsınız.


Çerçeve için kullanılan Grilamid TR90 malzemesi süper hafiftir - Rapha Pro Team Full Frame Gözlükler sadece 30 gram ağırlığındadır - ve esnektir, ancak kafada çürük hissetmez. Pro Team Full Frame Gözlüklerin taban lens eğriliği dar bir yarıçapa sahiptir ve ıslak koşullarda (saçınız terle dolu olduğunda) stabilite sağlayan Megol kol tutucular sayesinde yüzünüzü sıkıca sarar, ancak çok sıkı değildir.

Daha dar yarıçapa rağmen, Rapha Pro Team Full Frame Gözlükler, havalandırma için lensin üstünde ve yanında havalandırma delikleri bulunan büyük boyutlu, tamamen sarılmış lens kullandıklarından görüşü kısıtlamaz. Hava akışını daha da artırmak ve buğulanmayı azaltmak için gözlükler ayarlanabilir bir burun parçasıyla birlikte gelir.

Muhtemelen Pro Team Full Frame Gözlüklerin en etkileyici özelliği fiyattır: Bu gözlüklerin içindeki tüm iyilikleri yalnızca 120 £ karşılığında elde edersiniz, bu çılgınca bir durumdur, çünkü çoğu üst düzey bisiklet gözlükleri bundan çok daha pahalıya mal olur. Beğenin veya beğenmeyin, Pro Team Full Frame Gözlüklerle Rapha, diğer bisiklet aksesuarı üreticilerinin bir sonraki ürün yelpazesi hakkında iki kez düşünmesini sağlayacak bir ürün yarattı.

en iyi bisiklet güneş gözlüğü: SunGod Velans FF

(Resim kredisi: SunGod)

2. SunGod Velans FF

Tamamen özelleştirilebilir bisiklet gözlükleri

Teknik Özellikler
UV derecesi:% 100 UV koruması Lens tipi: Küresel Çerçeve malzemesi: 8KO Naylon, hidroleofobik, çizilmeye karşı dayanıklı Ayarlanabilir burun parçası ?: Evet (isteğe bağlı)
Satın alma nedenleri
+ Tamamen özelleştirilebilir görünümler + Yumuşak kauçuk standart burun parçası rahattır + Su itici ve çizilmeye karşı dayanıklı küresel lensler + Çok hafif (32 gram)
Kaçınılması gereken nedenler
-Burun parçası ve kasanın alt kısmı için ekstra ödeme yapmanız gerekecek-Çerçevenin alt kısmı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI FOV'da

• SunGod Velans FF (veya TF) gözlüklerini doğrudan SunGod'dan satın alın, fiyatlar £ 115

Bisiklet güneş gözlükleri birçok şekil ve boyutta gelir ancak çoğu zaman çerçeve ve lens renklerinin kombinasyonu sizin için seçilir. Yeni SunGod Velans bisiklet güneş gözlüklerinizi satın aldığınızda durum böyle olmayacak, çünkü bu kötü çocuklar en ince ayrıntısına kadar özelleştirilebilir.

Ve her detayın değiştirilebileceğini söylediğimde, bunu kastediyorum: tamamen benzersiz bisiklet güneş gözlüğü oluşturmak için üst çerçevenin rengini, alt çerçeveyi, lensleri, kavrama kilidini ve hatta yan taraftaki küçük logoyu seçebilirsiniz. dünyada var. Elbette önceden seçilmiş renk çeşitlerini seçmediğiniz sürece.

SunGod'a göre, tamamen özelleştirilebilir olmanın yanı sıra, SunGod Velans gözlükleri en son lens teknolojisini de kullanıyor: 8KO lensler 2 mm ko-naylondan (ne anlama gelirse gelsin) yapılmıştır ve optik olarak üstündür. Kullanılan inceleme modeli Gümüş Mavi lense sahipti ve Rapha Pro Team Full Frame Gözlüklerden daha yumuşak bir kontrast sağladı, ancak ikincisi kuşkusuz daha fazla ışığı engelleyen siyah lense sahipti.

8KO lens, su ve yağlı maddeleri gözlük yüzeyinden uzaklaştırmaya yardımcı olmak için hidroleofobik kaplamaya sahiptir ve ayrıca% 100 UV korumasından bahsetmeye bile gerek kalmadan çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Ergonomiye gelince, SunGod Velans FF, özellikle de şasinin üst kısmında geniş bir görüş alanı sağlar; bu, sürüş sırasında büyük olasılıkla bakacağınız yöne bakar. Çerçevenin altını görebiliyordum ama bu sizi rahatsız ediyorsa, sadece yarım çerçeve çeşidini seçin (yine de daha ucuzdur). Ayarlanabilir burun parçası ekstra (kesin olmak gerekirse £ 20 daha fazla) ancak Velans, yüzünüze en çok uyan uyumu bulmanıza yardımcı olmak için dört farklı burun pedi ile birlikte gelir.

SunGod ayrıca Velans (ve Vulcans) serisinde ömür boyu garanti sunar: çerçeve kırılırsa, SunGod gözlükleri ücretsiz olarak onaracaktır. Ve kabul edelim, hepimiz ara sıra bisikletlerimizden düşüyoruz ve SunGod Velans'ı alarak, en azından gözlükler için çok fazla endişelenmemize gerek kalmıyor.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü: Oakley Flight Jacket Prizm Road

(Resim kredisi: Oakley)

3. Oakley Uçuş Ceketi Prizm Yolu

Yüzünüzde ve kaskınızda da harika görünüyor

Teknik Özellikler
UV koruması: Evet Lens tipi: Plütonit lens Ayarlanabilir burun parçası: Evet Çerçeve malzemesi: O-madde
Satın alma nedenleri
+ Geliştirilmiş kontrast + Kaşsız tasarım + Kask takılıyken bile iyi uyuyor + Çok sayıda renk seçeneği + Değiştirilebilir sap uzunlukları
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kırılmaz hissetmiyor £ 135 Wiggle Düşük Stokta Görüntüle 181,60 £ Chain Reaction Cycles UK'de Görüntüle187 £ Evans Cycles'ta görüntüleyin

Oakley harika güneş gözlüklerinin nasıl yapılacağını biliyor ve Oakley Flight Jacket Prizm Road, California merkezli markanın sağladığı işçilik ve yeniliğin güzel bir örneğidir. Kaşsız tasarım sayesinde, yarış konumunda bile görüş alanınız çerçeveden ödün vermez.

Prizm camları ile vizyonunuz daha da geliştirilecektir. Bu lensler, gerçek dünya için bir Instagram filtresi görevi görür: Kontrastı iyileştirir ve sert tonları azaltmak için renkleri değiştirir, böylece güneş tam olarak yüzünüzde parlarken bile daha net görebilirsiniz.

Uygunluk açısından, Oakley Flight Jacket Prizm Road'un manşetinde birkaç numara var: örneğin, burun köprüsünü tek bir tıklama ile ikincil bir konuma ayarlayabilir, buğulanma ve aşırı ısınmayla mücadele için hava akışını açabilirsiniz. Şakak parçaları ayrıca daha iyi oturması ve kask uyumluluğu için ayarlanabilir.

Kask uyumluluğundan bahsedersek: Oakley de kask ürettiğinden, Oakley Flight Jacket Prizm Road, kasklarla mükemmel şekilde çalışmak üzere tasarlandı. Gözlüğün kolları kaskın kayışlarının etrafından dolanır, böylece başınıza doğru sıkışmaz ve rahatsızlığa neden olur. Uyumlu bir kaskınız varsa, Oakley Flight Jacket Prizm Road, gözlerinize daha da fazla hava akışı sağlamak için kask üzerinde saklanabilir. Ya da bir yolda hız yapmadığınız için gözlük gerekmediğinde bilirsiniz.

Oakley Flight Jacket Prizm Road ile ilgili sadece bir kelime oyunu var: bu listedeki diğer bazı öğelerden biraz daha az sağlam hissettiriyor. Çirkin hissetmiyor ama aynı zamanda birkaç damladan daha fazla hayatta kalacak bir şey gibi hissetmiyor. Gerçeği söylemek gerekirse, bunu test etmedik, bu yüzden bunu kesin olarak söyleyemeyiz.

en iyi bisiklet güneş gözlüğü: Tifosi Eyewear Alliant Gunmetal Fototec Light Night Lens

(Resim kredisi: Tifosi Optics)

4. Tifosi Gözlük Alliant Gunmetal Fototec Işık Gece Lensi

Ayarlanabilirlik için en iyi cyxling güneş gözlüğü

Teknik Özellikler
UV Koruması: Evet Lens tipi: Polikarbonat Ayarlanabilir burun parçası ?: Evet Çerçeve malzemesi: Grilamid TR-90
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir saplar ve burun parçası + Hafif ancak dayanıklı yapı + Büyük tek lens BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 66,99 £ Tredz Limited'de İncele £ 72,99 Amazon'da İncele

Bazıları İtalyan marka Tifosi'yi yol bisikletlerinden tanıyor olabilir, ancak aynı zamanda koşu, golf, balık tutma, oyun ve tabii ki bisiklet gözlükleri gibi çeşitli amaçlar için gözlük ürünleri üretiyorlar. Tifosi Eyewear'ın Alliant Gunmetal Fototec Işıklı Gece Lensi, markanın sunduğu şeylere iyi bir örnek.

Görüşünüzü engellememek için bu gözlüklerin merceği tek parça dayanıklı plastikten yapılmıştır. Lens ayrıca UV koruması sağlamayan ancak parlamayı da filtreleyen Glare Guard teknolojisine sahiptir. Lens ayrıca, buğulanmamasını sağlamak için lensi havalandırmak için tasarımının tamamında havalandırma delikleriyle birlikte gelir.

Sıyrılmış arka çerçeve, süper hafif Grilamid TR-90 malzemeden yapılmıştır. Çerçeve, yüzünüzün şekline göre ayarlayabilmeniz için ayarlanabilir kulak ve burun parçalarıyla birlikte gelir. Çünkü uzun yolculuklarda gözlüklerin tam olarak oturmamasından daha kötü bir şey yoktur.

en iyi bisiklet güneş gözlüğü: Koo Open Cube

(Resim kredisi: Koo)

5. Koo Açık Küp

İşçiliği takdir edenler için birinci sınıf gözlükler

Teknik Özellikler
UV Koruması: Evet Lens tipi: Zeiss lensler Ayarlanabilir burun parçası ?: Evet Çerçeve malzemesi: Bilinmiyor
Satın alma nedenleri
+ Çok net görüş + Yüksek kaliteli malzemeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek fiyat

Koo Open Cube lensler, kaliteyi takdir eden ve bunun için para ödemekten çekinmeyenler içindir. Premium fiyat için, ancak, bazı gerçekten premium özellikler ve malzemeler alacaksınız.

Birincisi, Koo Open Cube (a.k.a. Koo Open3) Zeiss lensleri kullanıyor ve Zeiss'in kim olduğunu bilmiyorsanız, şimdiye kadar bir kayanın altında yaşıyor olmalısınız. Alman üretici, şeffaf lensleriyle ünlüdür ve örneğin fotoğrafçılıkta ve dürbünlerde kullanılmaktadır.

Bu nedenle, Koo Open Cube, tek lens yapısı ile daha da geliştirilmiş son derece net bir görüş alanı sağlar. lens de havalandırılır, böylece siz sürüş sırasında buğulanmazlar.

Koo Open Cube ayrıca oldukça özelleştirilebilir: hem kollar hem de burun yastığı, gözlüklerin yüzünüze daha kolay oturması için ayarlanabilir. Döndürülebilir kolları kullanarak Koo Open Cube, tercihinize bağlı olarak üç farklı pozisyonda eğilebilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm premium özellikler için bedeli ödemeniz gerekecek ve aslında Koo Open Cube'un bedeli için altı Tifosi Marzens satın alabilirsiniz (aşağıda listelenmiştir). Yine de buna değmediğini söylemiyoruz; Koo Open Cube, sunduğu şey için çok pahalı olduğunu düşünseydik bu listede olmazdı.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü

6. Oakley Jawbreaker Güneş Gözlüğü

Genel olarak en iyi bisiklet güneş gözlüğü

Teknik Özellikler
UV Koruması: Evet Lens tipi: Prizm Ayarlanabilir burun parçası ?: Hayır Çerçeve malzemesi: O Madde
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve rahat + Uçan saçmalıkları engellemede mükemmel + Süper lensler
Kaçınılması gereken nedenler
- Ayarlanabilir burun parçası yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 88 £ Wiggle'da görüntüle 115 £ ProBikeKit İngiltere'de görüntüle 119,60 £ Amazon'da görüntüle

Oakley'in gözlükleri genellikle yerinde ve bunlar delice iyi.

Takılması rahattır, çerçeve hafiftir ve prizli lenslerin netliği örnek niteliğindedir, aşağıya baktığınızda ileri görüş veya düz ileriye bakarken çevresel görüş ile herhangi bir engel teşkil etmez.

Jawbreaker'ı taktığınızı kolayca unutabilirsiniz ve çeşitli kasklar ve büyük başlıklar için tapınakta üç farklı uzunlukta ayarlanabilirler.

Kısacası, tek kelimeyle harika özellikler.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü: POC Do Blade Bisiklet Gözlükleri

7. POC Do Blade Bisiklet Gözlükleri

Damper koşulları için en iyi bisiklet güneş gözlüğü

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Dayanıklılık ve esneklik UV Koruması: Evet Lens tipi: Fotokromik Ayarlanabilir burun parçası ?: Evet Çerçeve malzemesi: Grilamid
Satın alma nedenleri
+ Hava şartlarına karşı mükemmel koruma + Hafif ama sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Biraz büyük gelin Amazon'a bakın

POC, İsveçli Volvo'nun bu tarafında en güvenlik bilincine sahip ve teknik ürünlerden bazılarını üretiyor. Bu hava koşullarına dayanıklı güneş gözlükleri hiçbir şeyden, en azından sis ve çiselemeden korkmuyor. Polikarbonat camlar, suyun kolayca akması (ön cam sileceği parmakları sizin için yok!) Ve kir ve kiri uzaklaştıracak şekilde işlenir.

Mevcut tüm lens renk tonları yol bisikleti için optimize edilmiştir, yani felaketleri aşmak için zamanında çukurlar gibi potansiyel tehlikeleri fark etme olasılığınız daha yüksektir. Grilamid alevi sayesinde, aynı zamanda esnektirler ve bu gözlüklere neredeyse ağırlıksızlık ve dayanıklılık kazandıran bir kombinasyon sağlarlar.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü: Endura Char Gözlükleri

8. Endura Char Gözlükleri

En iyi reaktif bisiklet güneş gözlüğü

Teknik Özellikler
UV Koruması: Evet Lens tipi: Polikarbonat Ayarlanabilir burun parçası ?: Evet Çerçeve malzemesi: Belirtilmedi
Satın alma nedenleri
+ Buğu önleyici ve kaymaz + Reaktif lensler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 53,98 £ Cycles Store'da 56,99 £ Tredz Limited'de İncele Amazon'da görüntüle

Bu güneş gözlüklerindeki fotokromik lensler yalnızca değişen ışık koşullarına uyum sağlamakla kalmaz, böylece çiftleri kenara çekip değiştirmenize gerek kalmaz; Ayrıca, en kötü hava koşullarında suyu uzaklaştırmak ve güneş yeniden yüzünü gösterdiğinde buğulanmaya direnmek için süper hidrofobik bir kaplama ile işlenirler.

Camları değiştirmek biraz zor olabilir, ancak yüzünüzü bir deniz hayvanı gibi tutmanıza rağmen ne kadar rahat oldukları düşünüldüğünde tartışmasız buna değer. Bazıları yokuş aşağı giderken çerçevenin bir kısmının kendi görüş çizgisine girdiğini görebilir, ancak bu dünyanın sonu değil.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü

9. Tifosi Marzen Güneş Gözlüğü

Tarz için en iyi bisiklet güneş gözlüğü

Teknik Özellikler
UV Koruması: Evet Lens tipi: Polikarbonat Ayarlanabilir burun parçası ?: Hayır Çerçeve malzemesi: Grilamid
Satın alma nedenleri
+ Değiştirilebilir kollarla çok yönlü tasarım + Kaymaz kulak ve burun parçaları
Kaçınılması gereken nedenler
-Burun parçası ayarlanamaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 58,49 Leisure Lakes Bisikletlerinde Görüntüleyin Amazon 3 Amazon müşteri yorumlarını inceleyin

Grilamid yapısı burada yüzünü bir kez daha gösteriyor. Ancak Tifosi’nin Marzen güneş gözlükleri çoğu rakibine kıyasla kesinlikle şıktır, uzmanlık setine veya basit bir sinek kılığına çok benzemiyor ve daha sportif Ray-Bans gibi görünüyor.

Bununla birlikte, kahve dükkanının önerebileceğinden çok daha tekniktirler: & lsquo; Swivelink 'teknolojisi, & lsquo; spor' ve & lsquo; yaşam tarzı 'kolları arasında istediğiniz zaman geçiş yapmanıza izin verir ve sprintte tutuş, böyle bir havalı görünümlü özellikler.

En iyi bisiklet güneş gözlüğü

10. Sunwise Equinox Güneş Gözlüğü

Hoş bir şekilde sabitlenen en iyi bütçeli bisiklet güneş gözlüğü

Teknik Özellikler
UV Koruması: Evet Lens tipi: Polikarbonat Ayarlanabilir burun parçası ?: Hayır Çerçeve malzemesi: Polikarbonat
Satın alma nedenleri
+ Çevreleyen tasarım + Gerçekten büyük değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Lensler polarize değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29,21 £ Amazon'da görüntüle 29,49 £ Amazon'da £ 31 Görüntüle Pro Direct Soccer'da görüntüle 45 Amazon müşteri yorumu

Sarmalayan bu güneş gözlükleri, incelemeciler tarafından güvenli uyumları nedeniyle övgüyle karşılandı, yani bir eğimle uğraşırken bir domuz gibi terlediğinizde (veya 'hafifçe buğulanırken' ya da 'parlarken'; hangi ifadeyi tercih ederseniz edin) bile yerinde kalırlar.

Basit bir tıklama sistemi aracılığıyla sizi kasvetli günlerden ultra parlak güneş ışığına götüren dört lensle lens değiştirmek son derece basittir. Sözü edilen dört lens, rahat, sıkı bir uyum ve 40 £ 'un altında yüksek kapsamlı bir tasarıma sahip olduğunuz göz önüne alındığında, bu özellik çiftine kesinlikle bir pazarlık diyebilirsiniz. Ucuz da görünmüyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın RAPHA PRO EKİBİ TAM ÇERÇEVE ... Rapha Pro Ekibi Tam Çerçeve Gözlük Rapha UK £ 120 GörüntüleTüm fiyatları görün