Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • En iyi bisiklet su şişesi: Teklifinizi alın ve bisikletinizde susuz kalmayın

En iyi bisiklet su şişesi: Teklifinizi alın ve bisikletinizde susuz kalmayın

Uzun bisiklete binmekten hoşlanıyorsanız, bisiklet sürmek için en iyi su şişesi veya en iyi bidon, çok önemlidir. Bu alçakgönüllü plastik yoldaşlar, motosiklette sıvı tüketmenize ve kasları zayıflatan kramplardan kurtulmanıza yardımcı olur. Kullanılmadıklarında, bisikletinizin şişe kafesine veya belki deEn iyi bisiklet sırt çantaları.

Ama en talepkarlar için bileyol Bisikletijokeyler, plastik bir şişe sadece plastik bir şişedir, değil mi? HAYIR. Bazıları diğerlerinden daha iyidir. Akışı düzenlemeye yardımcı olacak kadar sıkıcı bir plastikten yapılmalı ve temizlenmesi de kolay olmalıdır. Bazı şişeler içeceğinizi yazın soğuk ve kışın sıcak / donmamış halde tutabilir, bu da bir artıdır. İyi bir su şişesini hareket halindeyken açmak da kolay olacaktır. Demek istediğim, şişeyi kafesten zar zor çıkarabilirken veya yol kenarında durmadan nozulu açarken kim hızlıca höpürdetmek ister ki?

Daha fazla uzatmadan, bisiklet sürmek için en iyi üç su şişesini burada bulabilirsiniz.

Sırayla en iyi bisiklet su şişeleri

En iyi bisiklet su şişesi


(Resim kredisi: Camelbak)

1. Camelbak Podium Chill 620ml Su Şişesi

En iyi bisiklet su şişesi: sıcak yaz sürüşlerinde içeceğinizi serin tutmak için yalıtılmıştır

Satın alma nedenleri
+ İzolasyonlu tasarım sıvıyı soğuk tutar + Kendinden sızdırmaz valf BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI11,19 ABD doları Hedefte Görüntüle 12,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüleAmazon'da 13,95 $ Görüntüle

• Amazon'dan Camelbak'ın Podyum Soğuk Su Şişesini satın alın

İşte sıcak yaz binicileri için akıllı bir şişe - Camelbak Podium Chill, içkinizi dışarıda bunaltıcı olsa bile serin tutmaya yardımcı olmak için çift cidarlı bir yapıya sahiptir. Kış gezintilerinde sıcak içecekleri sıcak tutmak için de kullanabilirsiniz.


Camelbak'ın JetValve'ı da akıllıdır ve dökülmeleri önlemek için kendinden sızdırmaz bir tasarıma sahiptir. Sızdırmaz nakliye için valf üzerinde de bir kilitlenme vardır. Bu biraz daha pahalı bir su şişesi, ancak ekstra özellikler ek maliyeti haklı çıkarmanın bir yolunu buluyor. Ve hadi, öyle değilopahalı.

En iyi bisiklet su şişesi


(Resim kredisi: Elite Corsa)

2. Elite Corsa 550ml Su Şişesi

Çeşitli ebatlarda en ucuz bisiklet su şişesi

Satın alma nedenleri
+ Biyolojik olarak parçalanabilen plastikten yapılmıştır + Üç boyut seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 4,99 $ Zincir Reaksiyon Döngülerini Görüntüle 5,30 $ Wiggle'da Görüntüle10,99 Tree Fort Bikes'te görüntüleyin

• Wiggle'dan Elite Corsa Su Şişesi satın alın

Elite, su şişesi dünyasında aranacak büyük isimlerden biridir (kim biliyordu?) Ve bir dizi üst düzey profesyonel bisiklet takımına hizmet veriyor. Corsa, Elite'in günlük şişesidir ve gerçekten iyi bir fiyata tam olarak istediğinizi yapar.

Geniş, vidalı kapak, şişenin çok kolay temizlenmesini sağlarken lastik valf, sürüş sırasında ağzınızla kolayca açılabilir. Konik boyun ve nervürlü başlık da iyi seviyede tutuş sağlar.

Şişeyi bisiklet sürerken düşürürseniz (veya kafesinden atlarsanız), Corsa'nın kapağı başka bir sürücünün tekerlekleriyle temas ettiğinde fırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Önce güvenlik, ha? Susuzluk çeken sürücüler için daha büyük 750ml ve 950ml versiyonları da mevcuttur.


En iyi bisiklet su şişesi

(Resim kredisi: LifeLine)

3. LifeLine Su şişesi 800ml

Gerçekten en ucuz bisiklet su şişesi: sıvıları en etkili şekilde tutmaya devam eder

Satın alma nedenleri
+ İşi yapar + Çeşitli renklerde gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 2,99 $ 'da çan ve ıslık yok Wiggle'da görüntüle 2,99 $ Wiggle'da görüntüle 2,99 $ Zincir Reaksiyon Döngülerinde Görüntüle

• Wiggle'dan LifeLine Su Şişesi satın alın

LifeLine Su Şişesi ucuz ve neşelidir, ancak işi yapar. 800ml kapasitesi ile (600ml versiyonu da mevcuttur), çok fazla boyutlandırılmadan sıcak yaz gezileri için yeterlidir. 74 mm çap, standart bir şişe kafesine sığacağı anlamına gelir.

Sıkıştırılabilir plastik, özellikle kavrulmuşken aşağıya çekebileceğiniz anlamına gelir, geniş üst kısmı kolay yıkamaya izin verir ve işiniz bittiğinde bulaşık makinesine yapıştırabilirsiniz. Daha ne isteyebilir ki?