Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En İyi DAC 2020: Telefonunuz ve dizüstü bilgisayarınız için en iyi kulaklık DAC ve taşınabilir DAC

En İyi DAC 2020: Telefonunuz ve dizüstü bilgisayarınız için en iyi kulaklık DAC ve taşınabilir DAC

Bir DAC (veya dijitalden analoğa dönüştürücü), bu dijital 0-1-0-1-1'i tatlı, tatlı müziğe dönüştürür. Telefonunuzun içinde ve dizüstü bilgisayarınızda bir DAC var, ancak dijital dosyalarınızdan en iyi sesi çıkarmak istiyorsanız, harici bir DAC'nin ne kadar fark yaratabileceğine şaşıracaksınız. Listemizdeki bazı DAC'lerin alabileceği olasılıkların ötesinde değildir.Siber Pazartesi fırsatları- aşağıdan en son fiyatları kontrol edebilirsiniz.

  • En iyi 6 DAC akışı- bunların kulaklıklarınız için ne işe yaradığını ev hoparlörleriniz için yapın…
  • En iyi kulak üstü kulaklıklar
  • En iyi kulak içi, kablolu kulaklık

En iyi taşınabilir DAC nedir?

Ifi xDSD, telefonunuzun ses çıkışını iyileştirmek için Bluetooth (AAC ve aptX) ile bile bağlanabilen, uygun şekilde taşınabilir bir DAC'dir. Bu, telefonunuzu göbeksel olarak 2. bir cihaza bağlı olmadan her zamanki şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca optik ve USB konektörleri de vardır, böylece daha geleneksel bir DAC işlevi görebilir, takmayı ve / veya Bluetooth ile ona bağlanmayı seçtiğiniz herhangi bir şeyin sesini artırır. İFi xDSD, kısaca küçük bir harikadır.

En iyi taşınabilir DAC nasıl alınır

Burada taşınabilir DAC'lere yoğunlaşıyoruz, bazıları güç için dizüstü bilgisayarınızın piline güveniyor, bazıları ise dahili meyve suyuyla - takılabileceklerini varsayarsak - dijital müzik çalarlarınızdan ve akıllı telefonlarınızdan gelen sesi yükseltmek için onları harika kılıyor . Hemen hemen tüm taşınabilir DAC'ler, kulaklıklarınızı sürmenize yardımcı olmak için amplifikasyon içerir.

Test edilen tüm modeller dijital dosyalarınızın ses kalitesini büyük ölçüde iyileştirir, ancak ister Spotify'dan akış yapıyor olun, ister kopyalanmış CD'lerle dolu bir NAS sürücünüz olsun, mümkün olan en yüksek çözünürlüğü kullandığınızdan emin olun. Ne kadar fazla ayrıntı koyarsanız, DAC o kadar fazla sihir yapacaktır.


Ancak bir çift kirli kulaklık kullanıyorsanız, tüm bu sihir anlamsızdır. Kulaklıklarınızı yükseltene kadar taşınabilir bir DAC almayı düşünmeyin bile. Bu mükemmel seçeneklerden herhangi birini önerebilir miyiz:

Tercih sırasına göre en iyi taşınabilir DAC'ler

En iyi taşınabilir kulaklık DAC: iFi xDSD


1. iFi xDSD

Telefonunuz için en iyi kulaklık DAC'si (ve daha fazlası)

Satın alma nedenleri
+ Bluetooth seçeneği her şeyi daha kullanışlı hale getirir + Parlak sesler + Dizüstü bilgisayarınız ve ev kitiniz için de Girişler
Kaçınılması gereken nedenler
-Şüpheli 'bas kuvvetlendirme' ve '3D' ses seçenekleri Bugünün en iyi ifi xdsd teklifi 76 Amazon müşteri yorumu