Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi dart tahtaları: herhangi bir eski dairesel mantar parçasına sadece bullseye vurmayın

En iyi dart tahtaları: herhangi bir eski dairesel mantar parçasına sadece bullseye vurmayın

Dart, birkaç bira ve birkaç arkadaşla en çok zevk alan bir oyundur, ancak her seferinde üçlü yirmi egzersiz yapmak istediğinizde birkaç rauntta yirmi sterlin harcamak istemiyorsanız eğlenceyi eve getirebilirsiniz.


Adrenalini harekete geçirmek için gürültülü bir Cuma gecesi atmosferini garanti edemeyecek olsak da, size pratik yapmak için iyi kalitede bir tahta sözü verebiliriz, böylece ofiste geçirdiğiniz stresli bir haftadan sonra arkadaşlarınızı bir dahaki sefere kırbaçlayabilirsiniz. .

Peki, kendinize ait bir dart tahtası satın alırken dikkat etmeniz gereken belirli bir şey var mı? Çoğu dart tahtası aynıdır; elbette ince farklılıklar var, ancak bir sonraki Adrian Lewis olmayı ve kendinize Jackpot demeyi planlamıyorsanız, kablolama özellikleri zımba olup olmadığına dair çok endişelenmenize gerek yok - not, eğer en az geri dönüş şansını elde etmenin en iyi yolu, ciddileşmek için zımbasızdır.

Bunun dışında dart tahtanızı nereye yerleştireceğinizi düşünün. İnsan mağaralarına mükemmel bir katkı sağlarlar, ancak resmi kurallara göre oynamak istiyorsanız belirli sınırlamalar vardır; örneğin, tahta ile uç çizgi arasındaki mesafe 7 fit 9,25 inç olmalıdır (neden bunu yuvarlayamadığını sormayın).

Tahtayı evin mutfak gibi diğer etkinlikler için sıkça kullanılan bir alanına yerleştirmek isteyen herkes, dolabı olan bir dart tahtası satın almayı düşünebilir - bu şekilde, çevredeki duvar ekip her seferinde nispeten zarar görmeden çıkabilir. Arsız hafta ortası biraları için gel. Çocukları oyuna tanıtmak istiyorsanız, odanın etrafına rastgele delikler açılmasını istemediğiniz sürece, geleneksel dart tahtalarından muhtemelen tamamen kaçınılması en iyisidir.


Amazon ve Argos gibi perakendecilerin en iyi dart tahtalarını, rekabet kalitesi, geleneksel ve manyetik tahtalar dahil olmak üzere bir araya getirdik.

En iyi dart tahtaları 2018

En iyi dart tahtaları

1. Winmau Blade 4 Kıl dart tahtası

Ciddi oturumlar için geleneksel, profesyonel düzeyde bir tahta

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Değer Tahta tipi: Geleneksel Malzeme: Kıl Kablolama: Galvanizli çelik
Satın alma nedenleri
+ Zımba içermez + Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir
Kaçınılması gereken nedenler
-Düzenli oyuncular için daha az ömür beklentisi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 188 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Fiyata en iyi kaliteyi sunan dart tahtası arayanlar Winmau Blade 4'ü düşünmelidir. İlk olarak, kablolar, geri sekmeleri azaltmak ve dartları hedef alana saptırmak için ince üçgen dinamik sektör teli ile minimum engelleme için tasarlanmıştır. isabet. İkinci olarak, dayanıklılık ve uzun ömür için Kenyalı sisal dahil olmak üzere yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Profesyonel oyunculardan gelen raporlar, tahtanın tutarlı kullanımdan sonra şişmeye başlayacağını söylüyor, bu nedenle profesyonel pratikten ziyade arkadaşlarla rahat akşamlar için tasarlandı.


En iyi dart tahtaları

2. Unicorn Eclipse Pro Dart Tahtası

Sıradan oyun için mükemmel, uygun maliyetli bir tahta

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sıradan oyun Tahta tipi: Geleneksel Malzeme: Kıl Kablo: Galvanizli çelik
Satın alma nedenleri
+ Paranın karşılığı + İyi kalite
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İlk seçimimiz kadar rafine değil £ 34,99 argos.co.uk'ta görüntüleyin Amazon 109 Amazon müşteri incelemelerini inceleyin

İlk seçimimizden daha ucuz olan yapı, pek de rafine değil, kablolama% 50 yerine sadece% 20 daha ince. Bunu söyledikten sonra, üreticiler bunun bir şampiyonluk standardı olduğunu ve dezavantajların ancak profesyonel olarak oynayanlar tarafından fark edilebileceğini iddia ediyorlar. Arkadaşlarla rahat bir akşam geçirmek için bu, fiyat için ideal olandan daha fazlasıdır, ancak ilk seçimde olduğu gibi, kapsamlı bir şekilde pratik yapmak için bir tahta arayan herkesin bütçesini artırması gerekebilir.

En iyi dart tahtaları

3. DMI Bandit Zımbasız Kıl dart tahtası

Resmi Dünya Kupası dart tahtası olağanüstü bir deneyim sağlamalıdır

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Profesyonel oyun Tahta tipi: Geleneksel Malzeme: Kıl Kablo: Galvanizli çelik
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel düzeyde kalite + Canlı renklendirme
Kaçınılması gereken nedenler
-Dış mekan kullanımı için tavsiye edilmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 109.06 Amazon'da görüntüleyin 150 Amazon müşteri yorumu

Siz fiyattan geri çekilmeden önce, profesyonel kalitede bir dart tahtası ucuza gelmez. Dünya Kupası'nda kullanılan tam dart tahtası, antrenman saatlerine gelince olağanüstü bir kalite bekleyebilirsiniz. Kablolar, minimum geri dönme şansı ve standart kartlara kıyasla% 10 daha fazla oynanabilir yüzey için kılların içine yerleştirilmiştir. Yüksek kaliteli kıl, hızlı bir iyileşme süresine sahiptir ve canlı renklerin diğer levhalara göre üstünlüğünü sergilemesini sağlar. Partilere gitmek için sıradan bir tahta arıyorsanız, Unicorn veya Winmau'ya gidin. Ciddi olmak isteyenler için bu kurul iş demektir.


En iyi dart tahtaları

4. Viper Shot King Sisal / Kıl Çelik Uçlu dart tahtası

Takımı yapmak isteyen sıradan oyuncular için zarif bir dart tahtası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Amatörler için Tahta tipi: Geleneksel Malzeme: Kıl Kablolama: Galvanizli çelik
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli kıl + Dart içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Stabil'ler geri dönüş şansını artırıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36,94 £ Amazon'da görüntüleyin 43,68 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Amatör olmak isteyen sıradan bir oyuncuysanız, bu kaliteli tahta tam size göre. Kendi kendini iyileştiren sisal kıl liflerine sahip olan bu tahta, kesinlikle düzenli uygulama seanslarının etkisini alabilmelidir. Pratik yaparken, tahtanın bazı kısımları diğerlerinden daha fazla isabet alır, bu nedenle hareketli numara halkası, hedefleri değiştirmenize izin verir, böylece tek bir alanı yumruklamazsınız. Dezavantajı, geri tepme olasılığını artıran zımbalar, ancak bu yalnızca daha fazla doğruluk için çabalamanıza neden olabilir! Bonus, bu tahta dart ve montaj ekipmanıyla birlikte gelir, yani gelir gelmez oynamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

En iyi dart tahtaları

5. Winmau Lakeside Dünya Şampiyonası Seti

En iyi ev kurulumu için ihtiyacınız olan her şey

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Komple set Pano tipi: Geleneksel Malzeme: Kıl Kablolama: Galvanizli çelik
Satın alma nedenleri
+ Dolap, dart, tebeşir ve silgi içerir + Zımba içermez
Kaçınılması gereken nedenler
-Dartlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 49,99 £ argos.co.uk adresinde 97,99 £ Amazon'da görüntüle 119,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Bir dart oyununda arkadaş edinmeyi seviyorsanız mükemmel seçim, bu kabinli pano sadece koruma ile yakınlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda rekabet kızıştığında skorları tutabileceğiniz bir yer sağlar. Kablolamanın tasarımı, minimum geri sıçrama için optimize edilirken, kıllar profesyonel bir standarttır ve sıradan oyuncular için üstün bir deneyim sunar. Bu set nakit para için makul bir miktar sunuyor ancak dart performansı söz konusu olduğunda en iyi kaliteyi beklemeyin. Öyle olsa bile, teslim edilir edilmez başlamanız için gereken her şey vardır, bu yüzden harika bir hafta sonu için etrafı arayıp hazırlasanız iyi olur.

En iyi dart tahtaları

6. Marky Sparky Doinkit Dart Manyetik Dart Tahtası

Bu manyetik dart tahtası ile kötü kazalardan ve hastaneye gelmekten kaçının

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çocuk Tahta tipi: Manyetik Malzeme: Plastik, metal Kablolama: Yok
Satın alma nedenleri
+ Keskin bir şey yok + Yüksek kaliteli mıknatıslar
Kaçınılması gereken nedenler
-Boyutlandırma geleneksel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil Amazon'a bakın

İster el-göz koordinasyonunu geliştirmek istiyor olun ister sadece erken başlamak isteyin, bu manyetik dart tahtası olası kazalardan veya büyük hasarlardan kaçınmak isteyen ebeveynler için mükemmel bir seçimdir. Bu, ciddileşmek isteyenler için bir tahta değil, ancak sonunda gerçek bir tahtada oynadığınızda el-göz koordinasyonunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir. Dikkatli tasarımı sayesinde Marky Sparky, dartın mükemmel bir şekilde uçacağına ve güçleri sayesinde temas halinde de sağlam bir şekilde yerinde kalacağına söz veriyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Unicorn Eclipse Pro Dart ... Unicorn Eclipse Pro Dart Tahtası argos.co.uk 34,99 TL GörüntüleTüm fiyatları görünDMI Sports Bandit Zımbasız ... DMI Bandit Zımba İçermeyen Kıl Dart Tahtası Amazon £ 109,06 GörüntüleTüm fiyatları görün