Close
 • Ana
 • /
 • Finans
 • /
 • En İyi Borç Ödeme Şirketi 2020: Borcu yönetmek için en iyi anlaşmayı elde edin

En İyi Borç Ödeme Şirketi 2020: Borcu yönetmek için en iyi anlaşmayı elde edin

En iyi borç ödeme hizmeti hayatınızı değiştirebilir. Para kararsız bir hanımdır, bir gün sizi lezzetli bir yemek için dışarı çıkarır, bir sonraki son kuruşunuzu sorar ve sizi aç ve borç içinde bırakır. Ancak bu yere geldiyseniz, şimdi sizin için en iyi borç ödeme şirketi olarak hayatınızı değiştirmek üzere olabileceğiniz için olumlu bir değişiklik yapma şansınız olduğunu bilin.

Bir borç ödeme şirketi, adından da anlaşılacağı gibi yapar. Alacaklılarınızın bir listesi ile girersiniz ve şirket bu borcu yönetmenize yardımcı olur. Elbette bu, kredi notunuzda ciddi hasar anlamına gelebilir, ancak kısa vadede meşhur delikten çıkmanın bir yoludur.

Ancak tüm bunlara girmeden önce, bir borç ödeme şirketini sohbet etmek için kolayca arayabileceğinizi bilin. Bu ücretsiz, yükümlülük yok konuşması. Böylece her şeyin nasıl çalıştığını, seçeneklerinizin ne olduğunu ve bunun sizin için hareket olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Borç ödemesi, borç konsolidasyonu veya bakiye transferleri ile karıştırılmamalıdır. Bunların her ikisi de tüm borçlarınızı tek bir yönetilebilir ödemeye dönüştürmek için var. Bunlar genellikle tüm borçlarınızı ödeyen bir şirketi içerir, böylece bunun yerine o şirkete ödeme yaparsınız. Bu noktanın ötesindeyseniz, borç ödeme zamanı.


Sonuç, daha yönetilebilir bir ödeme olabilir ve hatta borcunuzun bir kısmının ortadan kalktığını gösterebilir, ancak başladığınız yere benzer şekilde sonuçlanabileceğiniz için bu bir kumardır. Çoğu durumda, genel borç önemli ölçüde azaltılır ve yönetebilmeniz için yeniden yapılandırılır.


Size en uygun borç ertelemesini bulmak için en iyi seçeneklerden biriUlusal Borç Yardımıtam olarak adından da anlaşılacağı gibi yapar. Ücretsiz bir çek alın, iflastan kaçının ve peşin ücretler konusunda endişelenmeyin. Ortalama yüzde 50'lik bir azaltma oranıyla bu harika bir seçenektir.

Nasıl gözden geçiriyoruz

En iyi borç ödeme şirketlerini seçmek için, her bir ürüne bakarız ve nihai sonucun net ve diğer tekliflerle karşılaştırılabilir olduğundan emin olmak için bir dizi test parametresi uygularız. Dolayısıyla, borcun ödenmesi durumunda, puanlar aşağıdakilere verilir veya düşülür:


 • Neler sunar (özellikler ve esneklik - geri ödeme tarihleri ​​aralığı)
 • Uygun üçüncü şahıslar tarafından akredite edilmiş / düzenlenmiş olsun ya da olmasın
 • Hüküm ve koşulların şeffaflığı
 • Ortalama tasarruf miktarı
 • İncelemecinin konuştuğu borç danışmanının bilgisi (gizli müşteri)
 • Müşteri hizmetleri - kullanıcı incelemelerinden alınmıştır
 • Kullanıcı yorumları - saygın kaynaklardan
 • Ödüller - saygın kaynaklardan
 • Kullanım kolaylığı - web sitesi / uygulama

Sizin için en iyi borç tasfiye şirketi nasıl seçilir

En iyi borç ödemesi

(Resim kredisi: Flickr)

Sizin için en iyi borç ödeme şirketinin hangisi olduğuna karar verirken ne olacağını bilmek önemlidir. Bu şirket size yardımcı olmak için oradadır ve borçlarınızı ödemeyi bıraktığınızda ateş hattında olabileceğiniz için, alacaklılarla aracınız olarak iyi bir şirkete sahip olmak öder.

Alacaklılarınıza zamanında ödemeyi bıraktığınızda bu, alacak tahsildarları gönderdikleri anlamına gelebilir. Birçok borç ödeme şirketi, adresinizi kendi adresinize değiştirmenize izin verir, böylece anlaşmanın tüm bölümlerini tamamen idare edebilirler. Şirket ayrıca borcun bir kısmını ideal olarak iptal ederek müzakere edecek.

Bu nedenle, geçmişte başkaları için fiyatları nasıl düşürdüğüne veya düşürmediğine ilişkin şirketin geçmişine bir göz atmak isteyeceksiniz. Diğer bir faktör de müşteri derecelendirmeleridir, çünkü bu, şirketin müşterileriyle sadece başarı açısından değil, aynı zamanda bu iyi adam faktörü açısından nasıl çalıştığını göstermeye yardımcı olur.


Ücretler, hesaba katmak isteyeceğiniz başka bir alandır, sanki bunlar çok yüksekmiş gibi, şirkete ödeme yaptıktan sonra, borcunuzu kaybetmek yerine bile bozabilirsiniz. Programın uzunluğu da bir faktör olabilir, özellikle de aceleniz varsa.

Sizin için en iyi borç ödeme şirketini seçerken daha da fazla gönül rahatlığı için AFCC ve IAPDA'dan akreditasyona dikkat edin.

En iyi borç ödeme şirketleri

Ulusal Borç Yardımı

(Resim kredisi: Ulusal Borç Yardımı)

1. Ulusal Borç Yardımı

Büyük borç tutarları için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Kısa programlar + Harika indirim oranları + Mükemmel müşteri puanları
Kaçınılması gereken nedenler
Konuma göre değişkenler

Ulusal Borç Yardımıbüyük miktarda borcu olanlar için en iyi borç ödeme programlarından biridir. Kesin bir minimum gereksinim olmamakla birlikte,AFCC onaylışirket genellikle en az 20.000 $ borcu olan müşterilerle ilgilenir.

National Debt Relief, ortalama yüzde 50 civarında bir azalma olduğunu iddia ediyor. Borçtan alınan bu güzel büyük parçaya rağmen, sektör için alınan ücretler ortalama yüzde 15 ile 25 arasında.

Size tek bir iletişim noktası sağlamamasına rağmen, şirketin müşteri hizmetleri büyük saygı görüyor. Bir bakıma daha fazla temas noktası daha iyi olabilir çünkü bu biriyle konuşmak veya yanıt almak için daha az bekleme süresi anlamına gelir.

Özel durumunuzda seçeneklerinizin ne olduğuna dair ilk fikir edinmek için ücretsiz bir telefon görüşmesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Borç konsolidasyonu kredisi almak veya bunun yerine bir kredi danışmanlık servisiyle iletişime geçmek için gönderilmiş olduğunuzu fark edebilirsiniz. Her iki durumda da, güvenebileceğiniz mükemmel tavsiyelere sahip çok şeffaf bir şirkettir.

National Debt Relief ile harika bir seçeneğe göz atın.

Freedom Borç Yardımı

(İmaj kredisi: Freedom Borç Yardımı)

2. Özgürlük Borç Yardımı

Gerçekten düşük fiyatlar için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Makul ücretler + Esnek program süresi + AFCC onaylı
Kaçınılması gereken nedenler
-37 eyaletle sınırlı

blltrk.com/17 yılı aşkın süredir borçların kapatılmasına yardımcı oluyor ve şu anda her ay akıllara durgunluk veren 50.000 hesabı kapatmayı iddia ediyor. Ortalama asgari borç gereksinimi 7.500 $ ile nispeten düşüktür ve bu nedenle bu şirket kredi kartı, mağaza kartı ve kredi borcu konusunda uzmanlaşmıştır.

Bilgili bir personel sizi doğru yönlendirmenize yardımcı olurIAPDAtelefonda size yardımcı olabilecek sertifikalı danışmanlar. Bu şekilde, özellikle kime yardım etmek istediğinizi seçmeden önce, genel olarak borç ödemesinin sizin için doğru olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Bu, iflastan kaçınmak için minimum aylık geri ödemeleri karşılamaya çalışanlara yardımcı olmalıdır.

blltrk.com/

Akredite Borç Giderimi

(Resim kredisi: Akredite Borç Giderimi)

3. Akredite Borç Giderimi

Birden çok alacaklısı olanlar için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda ortak + 12 ve 48 aylık seçenekler
Kaçınılması gereken nedenler
-Doğrudan yerleşim yok-32 eyalette

trkac1.com/olağan anlamda bir borç ödeme şirketi değil, onlar için bir komisyoncu. Şirket, mali durumunuzu inceleyecek ve böylece ihtiyaçlarınız için sizi en iyi borç ödeme acentesi veya acenteler ile ayarlayacaktır. Bu, farklı uzman şirketler tarafından ele alınmasından fayda sağlayabilecek birçok farklı alacaklıya sahip olanlar için işe yarar.

En az 7.500 $ borcunuz olması ve acil durumlar için sadece bir tane kalacak şekilde yüksek bakiyeli kredi kartlarınızı teslim etmeniz gerekir. Ödemeler, borçlu olduğunuz şeye bağlı olarak dört ay gibi kısa bir sürede başlar. Bu hizmetin yalnızca 32 eyalette mevcut olması, birkaç olumsuzluktan biridir.

trkac1.com/

Guardian Borç Yardımı

(Resim kredisi: Guardian Borç Yardımı)

4. Guardian Borç Yardımı

İyi değer için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Bilgili personel + AFCC ve IAPDA onaylı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı ulusal kapsam-Biraz zaman alabilir

Guardian Borç Yardımıyeni yerleşim hesabınızda yeterli fon olduğunda alacaklılarla uzlaştırma anlaşmaları müzakere ederek çalışır. Bu nedenle, bu minimum 7.500 dolarlık bir borçla çalışır ve genellikle ayda yaklaşık 200 dolar artı yaklaşık yüzde 20 ücret alır. Kulağa çok geliyor ama bu şirketin büyük borçları yaklaşık yüzde 50 ve daha küçük borçları yüzde 30 ila 40 azaltmayı başardığını düşündüğünüzde, yine de çok para biriktirmeye devam edebilirsiniz.

Guardian Debt Relief ile harika bir seçeneğe göz atın.

Yeni Dönem Borç Çözümleri

(Resim kredisi: New Era Borç Çözümleri)

5. Yeni Dönem Borç Çözümleri

Daha küçük borç tutarları için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Çok düşük ücretler + Kişisel, özel vaka işleyicisi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazılarından daha uzun sürebilir

Yeni Dönem Borç Çözümleriminimum 750 $ şartı ile daha küçük borç miktarlarında uzmanlaşmıştır. İletişimi sağlamlaştıran kendi özel vaka işleyicinize sahip olsanız da, yaklaşık 38 ay süren ortalama vaka ile biraz beklemek anlamına gelebilir. Ücretler yüzde 14 ila 20 arasında tahsil ediliyor ancak ortalama tasarruf yüzde 47, yani şu anda olacağından yaklaşık yüzde 30 daha azını geri ödeyebilirsin.

New Era Borç Çözümleri ile harika bir seçeneğe göz atın.

Pasifik Borç Yardımı

(Resim kredisi: Pasifik Borç Yardımı)

6. Pasifik Borç Yardımı

Maksimum yerleşim için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Hızlı servis + Kişisel vaka işleyicisi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 32 eyalet-Ücretler ortalamanın üzerinde

Daha fazla tasarruf etmek istiyorsanız, size daha pahalıya mal olacak, bu yüzdenPasifik Borç YardımıSize sadece maksimum borç ödemesi sağlamakla kalmaz, bunu rekabetten daha fazla ücret alırken yapar. Bu maliyet için, süreç boyunca sizinle ilgilenecek kişisel bir vaka temsilcisinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetle çalışmak için minimum borç şartı, her hesapta en az 750 $ borç olmak üzere toplamda 7.500 $ 'dır. Ücretler makul bir yüzde 15'ten başlar ve yüzde 25'e kadar çıkarak çoğundan daha fazlasını yapar. Ancak ortalama yüzde 50 civarında bir borç indirimi ile yine de size çok para kazandırabilir.

Pacific Debt Relief ile harika bir seçeneğe göz atın.

DMB Financial

(Resim kredisi: DMB Financial)

7. DMB Financial

En iyi itibar

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Faydalı personel + Mükemmel itibar
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortalama ücretlerden biraz daha yüksek

DMB Financial14 yıldır ortalıkta dolaşıyor ve bu süre zarfında, yalnızca 26 eyalette bulunmasına rağmen müşteriler için 1 milyar dolarlık etkileyici bir borç biriktirmeyi başardı. AFCC ve IAPDA tarafından akredite edilmiş şirket, ortalama yüzde 21,5 oranında ücret alıyor ve bu da bu hizmetler için ortalamanın üzerine çıkıyor. Ancak, en iyi bilinen sağlayıcılardan bazılarıyla olan bağlantılar sayesinde, sonuç alır ve bunu, bu şirkete mükemmel bir itibar kazanmak için çok çalışan cana yakın ve yardımsever personel ile yapar.

DMB Financial ile harika bir seçeneğe göz atın.

Premier Borç Yardımı

(Resim kredisi: Premier Borç Yardımı)

8. Premier Borç Yardımı

Kısa vadeli çözümler için en iyisi

Teknik Özellikler
Bilgi Desteği: Telefon üzerinden ve çevrimiçi Destek: Çevrimiçi, Telefon Arabirimi: Bilgisayar, tablet ve mobil
Satın alma nedenleri
+ Ulusal kapsam + Hızlı program seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-AFCC onaylı değil-Servis yavaş olabilir

Premier Borç Yardımısadece 12 ay süren bazı programlarıyla hızlı sonuçlarla ilgilidir. Elbette borcun miktarına bağlı olacaktır, ancak minimum 5.000 $ ile birçok kişi tarafından kullanılabilir olmalıdır. Şirket ulusal bir şirkettir ve olası hızlı dönüşe rağmen ortalama ücretler almaktadır. Kapsanan borçlar, kredi kartlarını ve daha büyük kredileri içerir. Borcunuz ne olursa olsun, şirket, borç ödemesinin sizin için doğru seçenek olup olmadığını tartışmak için ilk görüşme yapacaktır.

Premier Borç Yardımı ile harika bir seçeneğe göz atın.