Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • En iyi dijital saat 2020: Size horolojik övgü kazandıracak dijital saatler

En iyi dijital saat 2020: Size horolojik övgü kazandıracak dijital saatler

Apple, Samsung ve diğerlerinin akıllı saatlerinin başarısıyla, mütevazı dijital saati unuttuğunuz için affedilebilirsiniz. Biliyorsunuz, Silikon Vadisi dahil olmadan önce bileğinize takvimler, çoklu alarmlar, zaman dilimleri ve hatta fitness takibi yapan Casio ve Timex saatleri.


Bu saatler, akıllı saatlerin bazı özelliklerini dijital bir saatin uzun pil ömrü ile harmanlarken, ilginç, dikkat çekici tasarım ve uygun fiyatlar sunuyor.

Sizin için en iyi dijital saat nasıl alınır

Doğal olarak, buradaki satın alma sürecinin çoğu kişisel tercihe bağlıdır. Hangi saat en iyi uyuyor? İstediğiniz özelliklere sahip olanlar hangileridir? Kişisel tarzınızı en iyi hangisi tamamlar?

Elbette başka hususlar da var. Duvar saati büyüklüğünde ve tek başına sizi çığdan kurtarabilecek gibi görünen bir dijital saat ister misiniz? Sınav bozma hesaplayıcısı ile tamamlanmış klasik bir Casio ister misiniz? Yoksa tek bir yerde geleneksel ibreler ve dijital bir ekran sunan bir saati mi tercih edersiniz?

İşte bugün satışta olan favori dijital saatlerimizden bir seçki:


En iyi dijital saat: Casio G-Shock GA 100

1. Casio G-Shock GA 100

Bir saat 'iş demek istiyorum' diyebilseydi ...

Satın alma nedenleri
+ Sağlam, gizli siyah tasarım + 29 saat dilimi sunar + 2099'a kadar önceden programlanmış takvim
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük 51 mm kasa-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 120 $ 'lık Amazon'da Görüntülemek için fazla tıknaz olabilir125 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 125 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Casio'nun G-Shock GA 100'ü, kötüye kullanımları emmek için tasarlanmış 51 mm'lik hacimli bir saattir. 200 metreye kadar suya dayanıklıdır, zaman işleyişinin gittiğiniz her yerde doğru kalmasını sağlamak için anti manyetik bir yapıya sahiptir ve karanlıkta zamanı ve diğer işlevleri görmek için bir LED arka ışığı vardır.


Saat kadranında fiziksel akrep ve yelkovanın yanı sıra ikinci bir kadran, iki ek komplikasyon ve tarihi, kronometre (saniyenin 1 / 1000'ine kadar doğru), takvim ve diğer işlevleri göstermek için iki dijital ekran bulunur.

En iyi dijital saat: Braun Prestige Digital


2. Braun Prestige Digital

Retro tasarım severler için bir tane

Satın alma nedenleri
+ Göz alıcı retro tasarım + Paslanmaz çelik kasa ve bilezik
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 403,70 $ 'a tam olarak küçümsenmedi Amazon'da 473,77 $ Görüntüle Amazon'da Görüntüle

Bu dikkat çekici saat, paslanmaz çelik kasası, kaydırma tekerleği ve ilginç retro tasarımıyla James Bond'un Yetmişli yıllarda takmış olabileceği bir şeye benziyor. Saat, tam bir takvim, geri sayım sayacı, alarm ve ikinci saat dilimi sunar ve EasySkroll işletim sistemi zaman içinde güncellenebilir.

Kasa 42 mm genişliğinde ve üç atmosfere veya yaklaşık 30 metre suya dayanıklı.

En iyi dijital saat: Tissot T-Touch Expert Solar

3. Tissot T-Touch Expert Solar

İsviçre dijitalleştiğinde

Satın alma nedenleri
+ İsviçre yapımı kuvars mekanizma + 100 metreye kadar suya dayanıklı + Güneş enerjili
Kaçınılması gereken nedenler
Yeterince dijital değil mi? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 554,10 $ Amazon'da Görüntüle 1.279 $ Amazon'da Görüntüle 1.317,78 $ Amazon'da Görüntüle

İsviçreli dijital saatler üretmeye başladığında olan budur. Tissot, bir LED ekranı yalnızca askeri sınıf bir kauçuk kasaya yapıştırmak yerine, tartışmalı olarak dijitalden daha analog olan bir saat üretti.


Bir İsviçre kuvars hareketi ile zaman tutulur ve bir güneş saat yüzü sayesinde güç tamamlanır. 43 mm kasa safir kristal ile korunur ve saat 330 fit su geçirmezlik veya 100 metreden uzun bir bıyık.

Titanyum gövdeli saat, birden fazla saat dilimi ve hava durumu tahminlerinin yanı sıra bir altimetre ve pusula dahil olmak üzere 20'den fazla farklı özelliğe sahiptir. Kayış seçenekleri arasında silikon, deri ve titanyum bulunur.

En iyi dijital saat: Garmin Fenix ​​5X Sapphire

4. Garmin Fenix ​​5X Safir

50 saatlik pil ömrüne sahip bir akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Smartwatch özellikleri, ancak yalnızca ihtiyacınız olduğunda + Wi-Fi ve GPS + 50 saate kadar pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Her iki günde bir şarj edilmesi gerekiyor-Büyük 51 mm kasa-Çok mu akıllı? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI559 Kogan.com'da görüntüle 559 Dick Smith'te Görüntüle1.230,69 $ Amazon'da Görüntüleyin

Garmin Fenon 5X, bir akıllı saat, olabilecek en iyi dış mekan giyilebilir cihazı olarak tasarlandığında meydana gelen şeydir. Bir Apple Watch'un parlaklığını ve gösterişini ortadan kaldıran Garmin, tamamen dijital bir zaman tutucusu yerine dokunmatik ekranlı bir akıllı saattir, ancak sizi oyunlarla ve sosyal medya bildirimleriyle rahatsız etmek yerine, gelişmiş GPS ve haritalama, barometrik bir altimetre ve su 100 metreye dayanıklıdır.

Saat, tüm Avrupa için önceden yüklenmiş, yürüyüş, yürüyüş, bisiklet ve koşu için adım adım talimatlarla birlikte tam renkli rekreasyonel haritalamaya sahiptir. GroupTrack adlı bir sistem, keşfederken veya kayak yaparken arkadaşlarınıza göz kulak olmanızı sağlar.

Fitness özellikleri arasında 24 saatlik kalp atış hızı izleme ve günlük egzersiz ve yakılan kalori bilgileri bulunur. Ayrıca, dakika başına tüketebileceğiniz maksimum oksijen hacmini tahmin eden bir VO2Max tahmincisi de vardır.

En iyi dijital saat: Casio CA53W-1

5. Casio CA53W-1

Klasik hesap makinesi saati

Satın alma nedenleri
+ Yoğun dozda nostalji + 8 basamaklı hesap makinesi + İlginç tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük düğmeler oldukça pratik değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 38.50 $ Amazon'da Görüntüleyin

Okulda bir de hesap makinesi saati olan ve matematiksel yetenekleriyle akranlarını şaşkına çeviren bir çocuk vardı. Akıllı telefonlardan önceki bir dönemde, bu tür teknoloji oldukça ileri teknoloji olarak kabul edildi.

Casio hala ikonik Databank serisini oluşturduğu için artık kendiniz için bir tane satın alabilirsiniz. Bu mod, CA53W-1, 8 dijital hesap makinesinin yanı sıra çift saat dilimi, günlük alarm, saatlik zaman sinyali ve otomatik takvim gibi diğer özelliklere sahiptir. 20 sterlin civarında, kim hayır diyebilir?

En iyi dijital saat: Braun BN0159

7. Braun BN0159

Basit ama cidden şık

Satın alma nedenleri
+ Harika tasarım + 50 metreye kadar suya dayanıklı + Çizilmeye dayanıklı mineral cam
Kaçınılması gereken nedenler
-Özelliklerden yoksun-44 mm'lik büyük kasa BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu Braun BN0159'un minimalist tasarımı, onu dijital kalabalığın geri kalanından ayırır. Analog akrep, yelkovan ve saniye ibrelerinin yanı sıra tarih, alarm, kronometre ve ikinci saat dilimini ayarlamak için küçük bir dijital ekrana sahiptir.

Saat, kuvars hareketi ile zamanı tutar ve kauçuk kayışlı 44mm paslanmaz çelik kasaya (siyah, beyaz ve gri renklerde mevcuttur) sahiptir. Braun, BN0159'un beş atmosfere veya yaklaşık 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğunu söylüyor.

En iyi dijital saat: Timex Expedition WS4

7. Timex Expedition WS4

Saatler geniş ekran olabilir mi? Çünkü bu

Satın alma nedenleri
+ Benzersiz geniş ekran tasarımı + Altimetre, barometre, termometre ve pusula
Kaçınılması gereken nedenler
50 mm kalınlık, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok büyük olabilir Amazon'u kontrol edin

Dış mekan maceralarınız için sadece bir saatten daha fazla dijital okuma olan Timex Expedition WS4, birkaç bilgiyi aynı anda gösteren benzersiz bir geniş ekrana sahiptir.

Saat 50 mm'lik kalın bir alanı ölçer ve saati, hava durumunu, sıcaklığı ve diğer bilgileri bir bakışta gösterir. 50 metreye kadar suya dayanıklıdır ve hatta yürüyüşünüzde kullanıcı tanımlı bir rakımı aşarsanız sizi uyarır.

Diğer özellikler arasında 100 saatlik bir kronometre, 24 saatlik geri sayım sayacı, iki saat dilimi, sert hava uyarıları ve pili değiştirmeyi kolaylaştırmak için vidalı bir pil kapağı bulunur.

En iyi dijital saat: Casio A168WG

8. Casio A168WG

Biraz seksenlerin blingini kucaklayın

Satın alma nedenleri
+ İkonik tasarım + Kompakt
Kaçınılması gereken nedenler
-Belki de BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI bana biraz fazla bakın102,78 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 153,27 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 153,27 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Normal bir insan gibi siyah renkli klasik bir Casio satın alabilirsin, ama bunda eğlence nerede? Bu parlak altın model, hala bir pazarlık halindeyken seksenlerin çenesini haykırıyor.

Bu tarzdaki tüm Casio'lar gibi, A168WG de kompakttır ve sadece 34 mm genişliğiyle bilekte göze batmaz. Saat, gün ve tarihin her zaman gösterildiği basit bir dijital ekrana sahiptir ve bir kronometre, günlük alarm ve isteğe bağlı saatlik zil vardır.

  • En iyi dalış saati: her bütçeye uygun şık ve pratik saatler
  • Bunlaren iyi akıllı saatler
Casio G-Shock Duo / Chrono Grey ... Casio G-Shock GA 100 Amazon $ 120 GörüntüleTüm fiyatları görünBraun Prestige Erkek Saat ... Braun Prestige Dijital Amazon $ 403.70 İnceleTüm fiyatları görün