Close

En iyi dildolar 2020: Sizin için doğru yapay penis seçimi

Koronavirüs salgınının saldırısından bu yana pek çok cadde ürününün satışları düşerken, zarar görmeyen bir öğe dünyanın en sevilen seks oyuncağı: yapay penis. Aslında, seks oyuncağı şirketleri, tüketiciler daha fazla ev tabanlı eğlence aradıkça rekor satışlar bildirdi.


En iyi yapay penisler birçok şekilde ve türde gelir ve bu da onuen iyi seks oyuncaklarıçeşitli kullanımlar için. Buradaki dayanak, yapay penisin geniş ölçüde penis şeklinde olduğu, bu temel gereksinimin ötesinde, her boyutta ve farklı amaçlarla dildos satın alabilirsiniz. Şişiren, titreyen, sarkık kalan çift uçlu veya bantlı yapay penisler arasında seçim yapın. Birçok dildos vajinal kullanım için olsa da, özellikle anal penetrasyon ve P-spot stimülasyonu için tasarlanmış çok sayıda dildos da vardır. Hedef ne olursa olsun, madeni yağ eklemek işleri çok daha eğlenceli ve rahat hale getirecektir, bu nedenleen iyi yağlarsizin için doğru olanı bulmak için.

Seçim yaparken, hem uzunluğa hem de çevrenin boyutuna bir göz atın, çünkü bu istatistikler ihtiyaçlarınıza uygun bir tane satın alırken kesinlikle önemlidir. Ayrıca camdan metale ve sıvı silikona kadar geniş bir malzeme yelpazesinde dildolar bulacaksınız. Tutkunuz ne olursa olsun, uygun bir yapay penis var! Ama piyasada bu kadar çok seçenek varken hangileri en iyisi? İşte mahsul seçimi için rehberimiz ...

Kara Cuma 2020
Kara Cuma, bazı günlerde pazarlık yapmak için mükemmel bir fırsat olabilir.en iyi seks oyuncaklarıgibi cinsel mutluluk şirketleriyleLovehoneygenellikle harika indirimler sunar. Fiyat aracımız, tüm teklifler dahil en ucuz fiyatları otomatik olarak çekecek ve biz de burada Pingtwitter.com'da her tür seks oyuncağı için en iyi fırsatları rapor edeceğiz.


Şimdi satın almak için en iyi dildolar

En iyi dildolar: SoDivine Glorious Dildo

(Resim kredisi: SoDivine)

1. Çok İlahi Glorious Gerçek Deri Dildo

Gerçeğe yakın bir his için en iyi yapay penis

Teknik Özellikler
Uzunluk: 7 inç Takılabilir uzunluk: 6 inç Ağırlık: 330g Malzeme: Silikon
Satın alma nedenleri
+ Güçlü vantuz + Gerçeğe yakın his + Estetik açıdan güzel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Güzel göz alıcı pembe, So Divine & rsquo; s Glorious yapay penis şu anda en iyi yapay penisimiz. Sıvı silikon, onu gerçekçi bir hisle yumuşatıyor - seks oyuncak teknolojisindeki en son gelişme. Böylece Divine, şaftı nervürlü, damar benzeri bir doku ile tasarladı, baş şişmiş ve testisler bu yapay penisin gerçek anlaşmaya olabildiğince yakın hissetmesini sağlamak için yumuşak. Vantuz çok güçlüdür, bu nedenle kullanıcılar eller serbest oyun sırasında garip anlar olmayacağına güvenebilirler. 6 inç sokulabilir uzunluğu ile yeni başlayanlar ve ötesi için iyi bir boyut ve aynı zamanda harika görünümlü bir yapay penis.


En iyi dildolar: Lovehoney Boncuklu Şehvetli cam yapay penis

(Resim kredisi: Lovehoney)

2. Lovehoney Boncuklu Şehvetli Cam Dildo

Şık bir tasarım ve maksimum sansasyon peşindeyseniz en iyi yapay penis

Teknik Özellikler
Uzunluk: 9 inç Takılabilir uzunluk: 7 inç Çevresi: 4.25 inç Malzeme: Cam
Satın alma nedenleri
+ Sıcaklığa duyarlı + Maksimum his için soğanlı şekil + İyi başlangıç ​​boyutu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Çaylak yapay penis kullanıcıları bir cam yapay penis düşüncesiyle kaşlarını kaldırabilirken, onlara aşina olanlar, camın pürüzsüz dokusunun ve sıcaklıkla oynama yeteneğinin onu mükemmel bir yapay penis malzemesi haline getirdiğini düşünüyor. Sertleştirilmiş borosilikat camdan yapılmış bu boncuklu yapay penis vajinal veya anal olarak kullanılabilir. Eğriliği ve ampul dizisi, duyuları en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.


Bu boncuklu yapay penis, iyi bir başlangıç ​​boyutudur ve her tür madeni yağ ile kullanılabilir. Duygu derinliğini artırmak için kullanmadan önce buzdolabına koyun. Açıkçası, sıcaklığın yerleştirmeden önce nefesinizi kesmeyeceğini test edin!

En iyi dildolar: En iyi dildolar: Bondara Rainbow

(Resim kredisi: Bondara)

3. Bondara Rainbow'un Sonu Dildo

Yeni başlayanlar için en iyi yapay penis

Teknik Özellikler
Uzunluk: 7.5 inç Takılabilir uzunluk: 6 inç Çevresi: 1.5 inç Malzeme: Silikon
Satın alma nedenleri
+ Technicolor tasarım + Gerçekçi doku + Eller serbest oyun için vantuz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Bazen estetik önemlidir ve birçok yapay penisin gerçekçi görünümüne meraklı olmayanlar için, bu gökkuşağı renkli yapay penisin görsel şekeri büyük bir kene olacaktır. Şaft, gerçekçi bir his için damarlarla hafifçe dokulandırılmıştır ve tabanda çivit renkli bir vantuz vardır, böylece eller serbest oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sokulabilir altı inç uzunluğuyla bu, vajinal veya anal olarak kullanılabilen iyi bir başlangıç ​​yapay penisidir. Bondara ayrıca Rainbow'un Sonu yapay penisinden elde edilen tüm gelirin% 10'unu LGBT Vakfı'na bağışlıyor.

en iyi yapay penis: Egzotik Elmas


(Resim kredisi: Exotic Diamond)

4.Egzotik Elmas 10 Fonksiyonlu Ekstra Girthy Gerçekçi Yapay Penis

Ekstra çevresi için en iyi yapay penis

Teknik Özellikler
Çevre: 6.5 'Sokulabilen uzunluk: 8'
Satın alma nedenleri
+ Su geçirmez + Titreşimli seçenek + Mütevazı fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI için çok büyükLovehoney'de görüntüle

Yoğun bir deneyim arıyorsanız, bu yapay penis tatmin etmelidir. İpucu isminde - bu yapay penis 'ekstra çevik' ve daha önce seks oyuncakları deneyimine sahip olanları hedefliyor. Daima bol madeni yağ ile kullanılmalıdır. Gerçeğe yakın olacak şekilde şekillendirilen Egzotik Elmas, damar benzeri bir dokuya sahiptir ve G noktası uyarımı için çıkıntılı bir kafa ile hafifçe kıvrılmıştır. Titreşimlere anında erişim için tek bir düğme vardır ve üç hız ve yedi model arasından seçim yapabilirsiniz. Su geçirmez olduğundan duşta ve banyoda kullanılabilir. Oh, ve vibratör kullanımdayken son yanıyor, böylece ücretsiz bir ışık şovu da yapıyorsunuz!

en iyi yapay penis: Falex Prostat Dildo Kapalı Rocks

(Resim kredisi: Rocks Off)

5. Falex Prostat Dildo Kapalı Rocks

Prostat uyarımı için en iyi yapay penis

Teknik Özellikler
Çevre: 4,5 inç Takılabilir uzunluk: 4,5 inç Uzunluk: 7 inç Güç: Şarj edilebilir
Satın alma nedenleri
+10 hız modeli + Su geçirmez + Güçlü titreşimler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz pahalı Amazon Sitesini Ziyaret Edin

4.5 inçlik sokulabilir uzunluğa sahip bu yapay penis, keşif yolculuğuna ilk adımlarını anal oyunla atmış ve biraz daha büyük bir şey denemeye hazır olan herkes için iyi bir boyuttur. Falex, bu K-zevk uzmanının hedefi olan prostatı uyarmasını sağlamak için hafif kavisli bir uçla şekillendirilmiştir. Ayrıca oldukça güçlü olan 10 farklı ayar vardır, ancak yoğun bir his arıyorsanız, o zaman kesinlikle kutuları işaretleyecektir.

Kadifemsi yumuşak silikondan üretilen Falex, vücuda güvenli ve anal yerleştirme için rahattır ve güven verici bir şekilde genişletilmiş bir tabana sahiptir. Şarj edildikten sonra üç saat çalışır, böylece aceleniz olmaz ve denemek için bolca zamanınız olur. Biraz pahalı ama Rocks Off kaliteli oyuncaklar üretiyor, bu yüzden emin ellerde olduğunuzu biliyorsunuz.

en iyi yapay penis: Lovehoney Basics Çift Uçlu Dildo

(Resim kredisi: Lovehoney)

6. Lovehoney Temelleri İki Katına Çıktı Dildo

En iyi çift uçlu yapay penis

Teknik Özellikler
Çevre: 4 inç Takılabilir uzunluk: 5 inç Uzunluk: 13 inç Malzeme: Yumuşak plastik
Satın alma nedenleri
+ İyi başlangıç ​​boyutu + Mükemmel değer + Esnek malzeme
Kaçınılması gereken nedenler
- Görsel olarak bugünün en iyi fırsatları o kadar da heyecan verici değilSiteyi ziyaret et

Neden tek bir oyuncakta hem anal hem de vajinal penetrasyon yapıp yapamayacağınızı seçmelisiniz? Bu çift uçlu yapay penis, Lovehoney'nin yeni başlayanları hedefleyen temel ürün yelpazesinden gelir, bu nedenle çift penetrasyon denemeye yeni başladığınız bir şeyse, iyi bir çevre ve uzunluktur.

Yumuşak plastikten yapılmış bu yapay penis, neredeyse jöle benzeri bir his veriyor. Esnekliğe sahip olsa da tatmin edecek kadar sağlamdır ve rahattır ve takılması kolaydır, damar benzeri çıkıntılar ona gerçekçi bir his verir. Bu kadar makul bir fiyata, eğer çift penetrasyon denemek istiyorsanız satın almaya değer bir oyuncaktır ve tek başına veya bir partner ile kullanılabilir.

en iyi yapay penis: Topuzlu Bobbly Monster yapay penis

(Resim kredisi: Bondara)

7. Topaklı Kabarcıklı Canavar yapay penis

Kalıcı bir izlenim bırakacak süper boyutlu bir yapay penis

Teknik Özellikler
Çevre: 6.5 'Uzunluk: 9'
Satın alma nedenleri
+ Yoğun hisler verir + Güçlü taban + Çoğu dildodan daha büyük
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Bondara'da biraz ağır

Eğer bir yapay penis isminde 'canavar' kelimesini içeriyorsa, o zaman kendinizi neyin içine soktuğunuzu biliyorsunuzdur! Bondara'dan gelen bu büyük boyutlu canavar, daha küçük dildosların ve daha az çevresi olanların ulaşamayacağı parçalara ulaşan büyük bir yapay penis arayan herkes için tüm kutuları işaretler. Bu 9 inçlik sadece bir biggie değil, aynı zamanda siz yerleştirirken ve geri çekerken uyaracak olan yumrulu topuzlarla süslenmiştir. Canavar vajinal veya anal olarak kullanılabilir, ancak ekstra kayganlaştırıcı kullanmaya ve başlamak için yavaşça yerleştirmeye dikkat edin. Bobbles vajinaya veya anal geçide masaj yaparak yoğun hisler yaratır. Büyük çevresi ile birleştiğinde, çabucak unutamayacağınız bir yapay penis.

En iyi dildolar: Njoy saf değnek

(Resim kredisi: Njoy)

8. Njoy Saf Değnek

Çift uçlu zevk için en iyi yapay penis

Teknik Özellikler
Uzunluk: 9 inç Takılabilir uzunluk: 8 inç Çevresi: 5.5 inç Malzeme: Metal
Satın alma nedenleri
+ Kaliteli + Uzun ömürlü + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için bakımı kolay Amazon'u kontrol edin

Njoy, tıbbi kalitede paslanmaz çelikten yapılmış güzel hazırlanmış seks oyuncakları üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu malzeme harika görünür, çok uzun süre dayanır ve temizlenmesi kolaydır; ayrıca istenildiği gibi oynamadan önce ısıtılması veya soğutulması da iyidir. Kusursuz bir şekilde pürüzsüz olan asa, hem G noktasına hem de P noktasına (prostat) çarpacak şekilde tasarlanmıştır ve sonuç olarak bu oyuncak hem heteroseksüel hem de LGBT toplulukları arasında son derece popülerdir.

Eğriliği ve ağırlığı, Saf Değnek'i diğer yapay penislerden ayıran şeydir, çünkü bu tasarım yönlerinin ikisi de G veya P-spot orgazmları elde etmek için uygulayabileceğiniz baskı miktarını artırır. Kuşkusuz, fiyat etiketi biraz göz yaşartıcı ama bu hayat için bir oyuncak.

en iyi yapay penis: Bondara The Kraken Monster Pink Dildo

(Resim kredisi: Bondara)

9. Bondara Kraken Canavar Pembe Dildo

Bu büyük canavarla fantezi oyununda kendinizi şımartın

Teknik Özellikler
Uzunluk: 9 inç Takılabilir uzunluk: 8 inç Çap: 3 inç Malzeme: Silikon
Satın alma nedenleri
+ İyi fantezi aksesuarı + Yoğun hisler için tasarlandı + Deneyimli için büyük boyut
Kaçınılması gereken nedenler
Yeni başlayanlar için uygun değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Sekiz inçlik uygun bir canavar benzeri boyuta sahip olan Kraken, kesinlikle ismine dayanıyor. İskandinav folklorundaki deniz canavarından esinlenen bu parlak renkli yapay penis, deniz canavarının dokunaçları gibi görünmesi için enayilerle tamamlandı. Bu, cinsel fantezi dünyasına uzanan fetiş ve cosplay tutkunları için mükemmel bir aksesuardır. Silikondan yapılan doku yumuşaktır ancak emici benzeri çıkıntılar, kavisli şekil ve sivri uç gibi yoğun hisler yaratmak için tasarlanmıştır. Bu, deneyimli oyuncular veya belirli bir fetişi olanlar için iyi bir yapay penis olsa da, başlangıç ​​oyuncağı olarak tavsiye ettiğimiz bir şey değil.

En iyi dildolar: Lovehoney Desire

(Resim kredisi: Lovehoney)

10. Lovehoney Desire Lüks Şarj Edilebilir Straplez Straplez Dildo

Siz ve partneriniz için yapılmış bir yapay penis

Teknik Özellikler
Uzunluk: 8 inç Takılabilir uzunluk (alıcı için): 5 inç Takılabilir uzunluk (kullanıcı için): 4,5 inç Çevresi: 4,75 inç Malzeme: Silikon Güç: USB şarj edilebilir
Satın alma nedenleri
+ Çiftler için iyi + Titreşimli seçenek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu & lsquo; kayış & rsquo; için kayışların nerede olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. yapay penis. Kullanıcı daha küçük olan 'midilli' yi eklediği için burada hiçbir şey bulamayacaksınız. yapay penis ucunu, Kegel kaslarıyla yerinde tutarak. Daha küçük olan & lsquo; tavşan kulakları & rsquo; pegging yapmaktan hoşlanan erkek / kadın çiftler için klitorisi uyarmak için tasarlanmıştır, ancak aynı cinsiyetten çiftler için de kullanılabilir. Ayrıca, oynamak için sekiz desen ve 12 hıza sahip USB şarj edilebilir yapay penis ile titreşimli bir seçenek de var.

En iyi dildolar: Ann Summers Jelly Dildo

(Resim kredisi: Ann Summers)

11. Ann Summers Jelly Dildo

Bu jöle benzeri yapay penis ile yalpalama yok

Teknik Özellikler
Uzunluk: 5 inç Çap: 1.25 inç
Satın alma nedenleri
+ İyi başlangıç ​​boyutu + Sağlam ancak rahat + Su geçirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

'Sert, jöle benzeri bir malzemeden' yapılmıştır, Ann Summers'ın beş inçlik yapay penisiyle çok fazla esneklik vardır. Jöle benzeri bir dokunun yapay penis olarak neden işe yaradığını merak etseniz de, İngiltere'deki seks oyuncak şirketi bunu 'sağlam' dediği zaman; bu demektir ve bu yapay penis, dokuda hala yumuşak, rahat ve gerçekçi hissederken tatmin edecek kadar sağlamdır. Bu yapay penis vajinal veya anally kullanılabilir ve gerçekçi bir doku eklemek için sırtlarla şekillendirilmiştir. Bu korkutucu olmayan, başlangıç ​​dostu beş inç uzunluğunda olduğundan, bu çaylaklar için iyi bir yapay penis.