Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi bulaşık makinesi 2020: sıfır çaba ve düşük enerji faturaları ile temiz bulaşıklar elde edin

En iyi bulaşık makinesi 2020: sıfır çaba ve düşük enerji faturaları ile temiz bulaşıklar elde edin

Bulaşık makinesi tüm zamanların en büyük icatlarından biridir ve şimdi 2020'de satın alınabilecek en iyi bulaşık makinesini ortaya çıkarabiliriz. Hoorah!


Mutfağınız için bağımsız ya da ankastre bir bulaşık makinesi almak, yemek zamanlarının tadını çıkarmadan sonra gelen temizlik işleminin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir, böylece bir sindirimle rahatlamanıza ve rahatlatıcı arka planda vızıltıyla akşam yemeğinin şık bir şekilde geçmesine izin vermenize olanak tanır. Bulaşık makineniz sizin için tüm zor işi yapıyor. Mevcut makineniz onu biraz aşıyorsa, şimdi kendinizi yeni bir modelle şımartmanın tam zamanı. Sen burnunu sokabilirsinEn iyi Siber Pazartesi fırsatları, belki ...

Bulaşık makinesi Amazon Prime Day fırsatları

Göründüğü kadar tuhafAmazon Prime Günü(2020 Ekim ortası), bir bulaşık makinesi pazarlığı bulmak için oldukça iyi bir gün olabilir - Amazon, şaşırtıcı derecede iyi bir dizi en popüler mutfak ve yardımcı oda cihazlarına sahiptir. Kuşkusuz,Kara Cumadaha da iyi bir bahis olabilir, ancak indirim söz konusu olduğunda Amazon Prime Day'i indirmeyin.

En iyi bulaşık makinesi nedir?

En son temizlik ve mükemmel kurutma istiyorsanız şu anda en iyi ankastre bulaşık makinesi Pingtwitter Ödüllü Bosch SMS67MW00G PerfectDry'dir.

Ancak ayak parmaklarınızı biraz daha derine daldırmak istiyorsanız, mükemmel AEG FSS62800P'yi tercih edin. Bu, kolay doldurma ve boşaltma için açılan ve daha sonra aslında bel yüksekliğine kadar yükselen daha alçak bir tabak rafı sunar. Bu amiral gemisi makineye bir dizi başka harika özellik de eklenmiştir.


Bununla birlikte, aşağıda Miele, Siemens ve hatta bütçe markası Beko'nun arenaya girdiği birçok başka kalite seçeneği var.

Ve bazı harika fırsatlar arayışındaysanız,Amazon Prime Günühub sayfası.


En iyi bulaşık makinesi nasıl alınır

Birkaç yıldır (veya daha önce) bulaşık makinesi almadıysanız, alttaki çatal bıçak sepetinin artık üstte bir çatal bıçak çekmecesi olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Bunları başlangıçta zorla doldurmak için bulduk - kesinlikle bir sepete bir yük kaşık ve çatal atmaktan daha fazlası - ancak iyileştirilmiş temizliği ve alt rafta artan alanı takdir etmeye başladık.

Bununla birlikte, tanım gereği, çatal bıçak çekmeceleri üst rafta daha az yer bırakır, bu nedenle örneğin uzun şarap kadehlerinin artık aşağıya indirilmesi gerekecektir.


Bunun yanı sıra, bir bulaşık makinesi satın almak oldukça basittir: Ölçün, bir bütçe belirleyin ve mümkünse ürünleri incelemek için mağazalardan aşağı inin. Alan gerçekten önemli değilse, ince bulaşık makinelerini önermiyoruz; hiçbir zaman o kadar iyi değildirler (ve genellikle, çok da yer tasarrufu sağlamazlar).

Bulaşık makinesini doldurmanın 'doğru' bir yolu olduğu fikrine gerçekten katılmıyoruz. Makinenizi tamamen aşırı yüklemediğiniz ve tuz ve parlatıcı ile doldurmadığınız sürece, daha ucuz makinelerden bile yıllarca iyi temizlik sonuçları almalısınız.

Ama hangilerinin daha iyi olduğunu nasıl anlarsınız? Kolay. Bunlar, ilk önce favorimiz ve geri kalanı kabaca azalan sırayla olmak üzere en iyi 7 bulaşık makinesidir.

Tabletlerinizi, parlatıcılarınızı ve muazzam ucuz tuz torbalarınızı alın ve Pingtwitter'ün bugün satın alabileceğiniz en iyi bulaşık makinelerinin hangileri olduğunu öğrenmeye hazırlanın ...


Sırayla en iyi bulaşık makineleri

en iyi bulaşık makinesi 2020: Bosch SMS67MW00G PerfectDryPingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: Bosch)

1. Bosch SMS67MW00G

Bosch! Satın alabileceğiniz en iyi bulaşık makinesi

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Yer ayarları: 14 Enerji sınıfı: A +++ Boyut: H 845 x W600 x D680mm
Satın alma nedenleri
+ Bosch yapı kalitesi + Çok fazla kapasite + Çok sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 586,52 £ Amazon'da 649 £ Hughes'da görüntüle 649 £ Sonic Direct'te görüntüle

Bosch çok sayıda bulaşık makinesi üretir ve bunların çoğu son derece verimli ve son derece güvenilirdir.

Pingtwitter Ödülü Kazanan SMS67MW00G, Bosch’un PerfectDry teknolojisini içeren birinci sınıf bir örnektir. Özetle, nemi ısıya dönüştüren sihirli bir mineral olan zeolit ​​kullanır, bu durumda bulaşıkları fazladan elektrik kullanmadan kurutmak için. Kuru derken kemik kurumasını kastediyoruz - plastikler ve hepsi

SMS67MW00G, kirli bulaşıkları olan herkese temizlemek için birçok başka özelliğe sahiptir. 14 yer ayarı vardır ve ünitenin tasarlanma şekli, herhangi bir kirli tabak, fincan veya çatal bıçak takımı, tencere, tava ve diğer her şey için kolayca bir yuva bulabileceğiniz anlamına gelir. Vario sepet sistemini ve çatal-bıçak üstüne monte çatal-bıçak tepsisini de seviyoruz.

Acil bir akşam yemeği ayarına ihtiyacı olanlar için sadece 29 dakikada çalışan hızlı yıkama seçeneği ile çok sayıda sıcaklık ayarına sahip yedi programdan birini seçin. Çizgileri azaltan ExtraDry programından da etkilendik. Cam 40 ° C yıkama, içinden geçmek için çok sayıda hassas cam eşyanız varsa idealdir. Bu makine aynı zamanda, özellikle akıllı Sessizlik işlevi sayesinde düşük gürültülü çalışmasında da yüksek puanlar alır.

Pazarı, üstün fiyatlardan daha düşük bir fiyata mükemmel özelliklere sahip birinci sınıf makine için araştırıyorsanız, bunu alışveriş listenizde bir numaraya koyun. Sahibiz.

en iyi bulaşık makinesi 2020: Beko DEN59420DX

2. Beko DEN59420DX

En ucuz bulaşık makinesi

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Yer ayarları: 14 Enerji sınıfı: A ++ Boyut: Y 850 x G 598 x D 600 mm
Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat noktası + Mükemmel temizlik + Kullanışlı kablosuz akıllı işlevsellik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Daha önce kablosuz bağlantıya sahip birkaç 'akıllı' bulaşık makinesi vardı, ancak Beko şimdi bunu ayrıcalık için büyük bir prim ödemeden DEN59420DX ayaklı bulaşık makinesine ekledi. Sonuçta ortaya çıkan Akıllı Bulaşık Makinesi çok uygun fiyatlı bir seçenektir, ancak yine de cızırtılı paslanmaz çelikten gelir ve özellik ve işlevlerle doludur.

DEN59420DX bulaşık makinesi, iyi bir enerji derecesine sahip olmasının yanı sıra, Otomatik Dozaj teknolojisine de sahiptir; bu, sensörlerin bulaşıklarınızın ne kadar kirli olduğunu hesapladığı ve deterjanı ve buna göre durulamayı ayarladığı anlamına gelir. Her yıkamada toz, sıvı veya tablet eklemek yerine, yalnızca 'ayda bir' doldurulması gereken bir hazneyi doldurabilirsiniz (elbette kaç bulaşık yıkadığınıza bağlı olarak ...)

Quick & Clean seçimi bulaşık yıkamayı bir saatten kısa bir sürede tamamlarken, aralarından seçim yapabileceğiniz eksiksiz bir program seçeneği vardır. Etkileyici. Sessiz ve verimli çalışma vaat eden bir ProSmart İnvertör Motoru çekiciliğe katkıda bulunuyor. Zorlu lekelerle uğraşırken, AquaIntense teknolojisi, makinenin içinde ilave bir püskürtme kolu kullanarak yüksek güçlü bir basınçlı yıkama sağlar.

Beko'nun kullanımıAna Sayfauygulaması bulaşık makinesini uzaktan yönetebilir - uygulama üzerinden daha fazla deterjan sipariş edebilir, yeni yıkama programları indirebilir ve döngüleri takip edebilirsiniz. Alexa sesli kontrol desteği de var. Tüm akıllı şeyler gerekli olmaktan ziyade güzeldir, ancak bu mükemmel, harika VFM bulaşık makinesiyle pastanın üzerine krema.

en iyi bulaşık makinesi 2020: Frigidaire FGID2466QF

(Resim kredisi: Frigidaire)

3. Frigidaire FGID2466QF

SaharaDry teknolojisine sahip, yüksek puan alan ABD markalı bulaşık makinesi

Teknik Özellikler
Tür: Yerleşik Yer ayarları: 14 Enerji derecesi: Yok Boyut: G 24 inç (61 cm)
Satın alma nedenleri
+ Popüler Amerikan modeli + Yemekleri çok iyi kurutur + Çok sessiz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İngilizler bize ne kadar tuhaf gelse de, Amerikan bulaşık makinesi pazarı tek başına bulaşık makinesi yapmıyor. Belki mutfakları bizimkinden çok daha iyidir. Amerika'nın en büyük mutfak aletleri markalarından birinin en çok satan ankastre modeli, bulaşıkların ne kadar yıkama gerektirdiğine bağlı olarak otomatik döngü sürelerine, tüm çatal ve tabakların kemik kurumasından çıkmasını sağlayan SaharaDry teknolojisine ve en büyük çatal bıçak takımlarından birine sahiptir. piyasadaki sepetler.

14 yer ayarı için yer vardır ve hızlı geri dönüşler için Hızlı 34 dakikalık döngü ve 'evdeki bakterilerin% 99,9'unu ortadan kaldırdığı' söylenen bir sterilize etme döngüsü dahil olmak üzere sekiz programla birlikte gelir. 52dB'de de oldukça sessiz.

Stateside'da yaşıyorsanız ve çok sayıda olumlu kullanıcı yorumu toplayan ABD markalı yerleşik bir bulaşık makinesinin peşindeyseniz, o zaman bu çok yetkin bir yarışmacıdır.

Bosch serisi 4 SKS62E22EU

4. Bosch serisi 4 SKS62E22EU

En iyi masa üstü bulaşık makinesi

Teknik Özellikler
Tür: Masaüstü Yer ayarları: 6 Enerji sınıfı: A + Boyut: H500 x W550 x D450mm
Satın alma nedenleri
+ Küçük evler için mükemmel + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Temel işlevler Bugünün en iyi Bosch Serie 4 SKS62E22EU fiyatları 730 £ Amazon'da görüntüleyin 187 Amazon müşteri yorumu

Bosch işleri yarıya indirmiyor, ancak bu durumda belki yapıyor. Serie 4, yeri olmayan ancak el ile bulaşık yıkamaktan nefret edenler için bir masa üstü bulaşık makinesidir.

Altı ortalama büyüklükte yemek tabağı, birkaç yan plaka, bir dörtlü kupa, bir veya iki oyma bıçağı ve bir çatal bıçak takımı yerleştirmek için yeterli alana sahiptir.

Çoğu orta fiyatlı bulaşık makinesi gibi, aynı zamanda içindeki içerik seviyesini ölçen ve buna göre su tüketimini ayarlayan bir sensörle donatılmıştır. Ve oldukça sessiz olduğu için, bir stüdyoda veya açık planda yaşıyorsanız huzuru bozmamalıdır.

Serie 4, 40 ila 70 derece C arasında beş yıkama döngüsüne sahiptir ve çoğu şeyde sağlam bir iş çıkarır. Boyutuna göre pahalıdır, ancak yıkamaya alerjiniz varsa ancak yer kaplamıyorsanız, Serie 4 mutlak bir nimettir olabilir.

en iyi bulaşık makinesi 2020: Miele G7150 SCVi

(Resim kredisi: Miele)

5. Miele G7150 SCVi

Miele, başka bir mükemmel makine sunuyor

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Yer ayarları: 14 Enerji sınıfı: A +++ Boyut: Y 850 x W598 x D570mm
Satın alma nedenleri
+ Hızlı ve verimli + Kurutmada harika + Sessiz çalışma
Kaçınılması gereken nedenler
-Yalnızca BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI tam entegre1.249 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Bir aileniz varsa veya bir şekilde kirli bulaşıkları endişe verici bir hızla biriktirmeyi başarırsanız, Miele G7150 SCVi Tam Entegre Bulaşık Makinesi tam size göre. Miele'den beklediğiniz alışılagelmiş kaliteli yapıya sahiptir, ancak tam entegre tasarım, düşük profilini koruyacak ve onunla devam edecek bir makine istiyorsanız mükemmeldir.

14 yer ayarı ile birlikte gelir ve akıllıca tasarlanmış iç mekanı, her türlü meraklı mutfak tencere ile başa çıkabileceği anlamına gelir. 3D MultiFlex tepsisi, temizlemeniz gereken karışık bir şey çantanız varsa çok mantıklıdır. Yükseklik, küçük ve büyük tabak takımlarından cam eşyalara kadar hemen hemen her şeye sığacak şekilde ayarlanabilir. Aynı şey, bulaşık makinesinin doldurulmasına da yardımcı olan FlexLine sepetleri için de geçerlidir.

Performansa gelince, Miele G7150 SCVi sekiz pratik yıkama seçeneğiyle her şeyi sürdürüyor. Bir saatten az süren ve yine de iyi bir iş çıkaran hızlı powerwash ayarını seviyoruz. A +++ enerji derecesi de benzer şekilde etkileyici, bu da Miele'nin işi aşırı miktarda su kullanmadan hallettiği anlamına geliyor. Bununla birlikte, özellikle kirli bulaşıklarınız varsa, IntenseZone seçeneği aramanız gereken bir seçenektir.

Tam entegre olması, Miele'nin sesinin mutfak birimleriniz tarafından bir şekilde azaltılacağı anlamına gelir, ancak yine de çok sessizdir. Aslında, Miele Ekstra Sessiz işlevi bile oluşturmuştur ve bu, çalışma sesini daha da fazla desibel azaltmaktadır. Bu nedenle hızlı, verimli ve yıllarca iyi hizmet vaat ediyor. Sevmemek için ne var?

en iyi bulaşık makinesi 2020: Bosch Serie 6 SMV68MD02G

6. Bosch Serisi 6 SMV68MD02G

Temelde 'PerfectDry' özelliği olmayan 1 numaralı giriş

Teknik Özellikler
Tip: Yerleşik Yer ayarları: 13 Enerji derecesi: A ++ Boyut: H815 x W598 x D550mm
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel hızlı yıkama programları + Genel olarak çok sessiz + Gizemli ama kullanışlı olan 'yoğunluk bölgesi'
Kaçınılması gereken nedenler
-O üst rafta çok fazla yer yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1,677,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu klasik bir Bosch bulaşık makinesidir. Sahadaki her program için kalan süreyi yansıtması dışında çok seksi bir şey yok. Ama kesinlikle bulaşıkları yıkıyor. Ve çok sessiz bir şekilde, 44dB'lik bir alıntı ses şiddeti derecesi ile, 'SuperSilence' modu kullanılarak sadece 40dB'ye kesilebilir.

Bu Serie 6 modeliyle ilgili biraz şüpheli olan şey, yaklaşık 900 yıkama programına sahip olmasıdır. Ancak bunun en güzel yanı, hepsinin gerçekten iyi temizlenmiş gibi görünmesidir. 35 dakikalık hızlı yıkama ve 1 saatlik sıcak yıkama (65 ° C), bir barbekü veya Pazar kızartmasından sonra temizlik yapmadığınız sürece gerçekten iyi sonuçlar verir.

Ayrıca, Bosch'un bu isimleri bulduğu 'VarioSpeed ​​+' kullanılarak daha uzun programlar kısaltılabilir. Hiçbir fikrim yok.

Eco yıkama benim için çok yönlü gibi görünüyor - yavaş ama etkili ve tabii ki enerji ve su verimli - ama bok gerçek olduğunda, bir 70 & ordm var; yoğun yıkama.

Ayrıca, programların çoğunda kullanılabilen ve alt rafı daha fazla suyla patlatan bir 'yoğunluk bölgesi' düğmesi de var (gerçekten kirli kavurma tenekelerinizin ve benzerlerinin nerede olacağı anlaşıldığında). Bunun temizleme performansını gerçekten iyileştirip iyileştirmediği konusunda hiçbir fikrim yok, çünkü işler ne olursa olsun oldukça bozulmamış görünüyor.

Bosch tasarımının aşağı tarafı, üstte çatal bıçak çekmecesi bulunan çoğu bulaşık makinesiyle aynıdır. Çatal bıçak takımı için harika ve alt rafta çok fazla alan var, ancak üst çekmeceyi kesinlikle sıkışık bırakıyor. Korkarım altta şarap kadehi yapmaya veya elde yıkamaya alışmanız gerekecek.

Bu bir yana, bir ders kitabı bulaşık makinesi. Daha fazla teknolojiye aç olanlar, çok benzeyen ancak Bosch'un Home Connect uygulamasını Wi-Fi bağlantısı üzerinden destekleyen Serie 6 SMI68MS06G'yi tercih edebilir. Bu, uzaktan kumandayı (çok kullanışlı değil) ve ayrıca arıza / çeşitli teşhis bilgilerini (potansiyel olarak kullanışlı) destekler.

SIEMENS IQ500 SN258106TG

7. Siemens IQ500 SN258106TG

En iyi Siemens bulaşık makinesi

Teknik Özellikler
Tip: Bağımsız Yer ayarları: 14 Enerji sınıfı: A +++ Boyut: H845 x W600 x D600mm
Satın alma nedenleri
+ Esnek raf sistemi + Dozaj yardımı + Cam bakımı işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
- Ucuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu güzel gümüş kaplı model, yakın zamanda Siemens’in geniş kadrosuna eklendi ve bir tıpa gibi. İQ500 ucuz değildir, ancak bulaşık temizleme ihtiyaçlarınız için bir sürü aldatıcı özellik ve fonksiyona sahip olursunuz.

Zeolit ​​kurutma işlemiyle başlayalım. Zeolit, emilen nemi ısı enerjisine dönüştüren akıllı küçük bir mineraldir. Bu durumda bulaşıkları kurutmaya yardımcı olur ve özellikle cam eşyaların ışıltılı hale gelmesinde etkilidir. Bardaklardan bahsetmişken, makine belirli bir bardak yıkama programı ve yeni bir şarap kadehi tepsisiyle birlikte gelir, böylece pahalı flüt koleksiyonunuzun (cam, müzik aleti değil) nazikçe temizleneceğinden ve bozulmadan kalacağından emin olabilirsiniz.

Diğer cazip özellikler arasında yerden tasarruf sağlayan üstten monte çatal bıçak tepsisi, olağanüstü esnek üç konumlu üst raf sistemi ve piyasadaki en kullanıcı dostu dokunmatik kontrol panellerinden biri bulunur. Buz mavisi iç mekan 'duygu aydınlatması', makineyi yüklerken hoş bir dokunuş olsa da, makine döngüsünü tamamlayıp kapandıktan sonra kapıyı açtığınızda gizemli bir şekilde kapanıyor. Hoşnutsuz bir kullanıcı bunu 'tersine dönen bir buzdolabı ışığı' olarak tanımlıyor.

Bu A +++ modeli aynı zamanda fısıltı kadar sessiz, fırçasız iQdrive, Siemens 'dozajAssist' özelliği (önceden yüklenmiş deterjan tabletleri, kirli içerikleri ıslatmadan önce tamamen çözüldükleri bir toplama kabına bırakılır) ve şaşırtıcı derecede işe yaramaz Home ile donatılmıştır. Copacabana Plajı'nda uzanırken bulaşık makinesini telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlayan bağlantı sistemi. Senin yaptığın gibi.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın