Close
  • Ana
  • /
  • Evcil Hayvanlar
  • /
  • En iyi köpek kamerası 2020: Evde olmadığınızda daima evcil hayvanınıza göz kulak olun

En iyi köpek kamerası 2020: Evde olmadığınızda daima evcil hayvanınıza göz kulak olun

Piyasadaki en iyi evcil hayvan kameralarından birine yatırım yapmak, tüylü arkadaşınızı yapayalnız bırakmanız gerektiğinde zihninizi dinlendirmenin harika bir yoludur.


Köpeğinizi veya kedinizi dilediğiniz zaman kontrol edebileceğinizi bilerek ev dışında güvenli zaman geçirebilirsiniz. İhtiyaç sahiplerine güven verebilecek, mobilyalarınıza ve diğer eşyalarınıza göz kulak olacak ve ayrıca ev güvenliğinden de yararlanabileceksiniz.

İyi haber şu ki, her bütçeye uygun bir şey var, bu nedenle size çok çeşitli özellikler sunan oldukça karmaşık bir şey - köpeğinizi uzaktan besleyebilmek de dahil olmak üzere - veya nispeten basit ve anlaşılır bir şey istiyorsanız, bunu yapabilmelisiniz. senin için bir şey bul.

Evcil hayvanınızla konuşabilmek için iki yönlü ses aramak idealdir, ancak gözünüzün önünde tutmak isteyebileceğiniz diğer özellikler arasında birden çok kişinin kameraya bağlanmasına izin verme yeteneği, gece görüşü veya ping atan gerçek zamanlı uyarılar yer alır. Telefonunuz.

Buradaki kameraların çoğunun 'köpek kameraları' olarak adlandırıldığına dikkat edin, ancak bunları elbette kedilerle veya aslında evde tuttuğunuz başka herhangi bir hayvanla da kullanabilirsiniz. Ayrıca, birçoğu çok benzer işlevler gerçekleştiren bebek kameralarına da göz atabilirsiniz.


İşte en iyilerimiz…

En iyi köpek kamerası: Furbo Dog Camera1. Furbo Köpek Kamerası

Ekstra özellikler için en iyi köpek kamerası

Satın alma nedenleri
+ Bir tedavi dağıtıcısı ile birlikte gelir + Mükemmel 160 derecelik görüş alanı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 139 TL Amazon'da görüntüle

Furbo Dog Camera şu anda piyasadaki en iyi evcil hayvan kameralarından biridir ve en popülerlerinden biridir. Nispeten yüksek maliyetine rağmen nedenini anlamak zor değil: Net 1080p video ve 160 derecelik görüş alanıyla evde neler olup bittiğini izlemenin yanı sıra ödülleri de fırlatabilir ve olanların çoğunu kapsayacak bir odada.


4x yakınlaştırma ve gece görüşü daha da fazlasını görmenize yardımcı olur. Köpeğiniz çok fazla gürültü yapıyorsa telefonunuza 'havlama uyarıları' gönderebilirsiniz ve Furbo Köpek Kamerası, evcil hayvanınızı dünyanın diğer tarafından uyarmak veya övmek için kullanışlı olan iki yönlü sese de sahiptir ( veya ofis). Sağlam ve şık bir şekilde inşa edilmiştir ve mükemmel bir seçimdir.

En iyi köpek kamerası: Skymee


2. Skymee Köpek Kamerası

Çok yönlü değer için en iyi köpek kamerası

Satın alma nedenleri
+ Oyunları uzaktan oynayın + Alexa ile çalışır BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 99,99 Amazon'da görüntüleyin 135,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Furbo Dog Camera, ikramları dağıtabilen tek cihaz değil - örneğin aynı numarayı yapan Skymee Dog Camera'ya bir göz atın. yeterince kompakt ve sevimli (ve aynı zamanda köpek geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır) ve hatta uygulama aracılığıyla kameranın video beslemesine bağlandığınızda köpeğinizi gösteren bir gösterge ışığı ile birlikte gelir.


Video kalitesi çok etkileyici bir 1080p'ye kadar çıkıyor, gece görüşü ve iki yönlü ses var ve hatta kamerayı Alexa ile kontrol edebilirsiniz (evde değilseniz bu çok fazla değil). 2019'un en iyi evcil hayvan kameralarından beklediğiniz gibi, hareket algılama uyarıları alırsınız ve hatta telefon uygulaması aracılığıyla köpek arkadaşınızla bir dizi oyun oynayabilirsiniz.

En iyi köpek kamerası: Pawbo Dog Camera


3. Pawbo Plus Etkileşimli Evcil Hayvan Kamerası

Evcil hayvanınızla uzaktan oynamak için harika bir seçenek

Satın alma nedenleri
+ Dağıtıcı ve lazer oyununu tedavi edin + Kurulumu kolay + Geniş görüş açısı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 139 TL Amazon'da görüntüleyin

Dışarıda evcil hayvanlarınızı görmenize ve onlarla konuşmanıza, hatta onlara ikram atmanıza olanak tanıyan birkaç model olmasına rağmen, Pawbo ile ilgili sevdiğimiz şey, onlarla uzaktan lazer oyunu oynama seçeneğidir.

Bu özellikle kediler için eğlencelidir, ancak bazı köpekler de bunu eğlenceli bulur. Diğer kullanışlı işlevler arasında kameraya birden fazla kullanıcı ekleme yeteneği, 130 derecelik geniş açılı lens, 4x dijital yakınlaştırma, 2 yönlü ses ve kolay kurulum yer alıyor.

En iyi köpek kamerası: Neos Smartcam

(Resim kredisi: Neos)

4. Neos SmartCam

Harika bir uygun fiyatlı köpek kamerası

Satın alma nedenleri
+ Basit kurulum + Büyük değer + Gece görüşü ve 2 yönlü ses BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 29.99 Amazon'da görüntüle £ 29.99 very.co.uk'de görüntüle £ 39.99 Littlewoods'ta görüntüleyin 3 Amazon müşteri incelemeleri

İyi bir iş çıkaran ve bomba gerektirmeyen basit bir şey istiyorsanız, Neos SmartCam şaşırtıcı derecede düşük maliyetli bir şey için ustadır.

25 £ 'dan daha düşük bir fiyata, 1080p tam HD video sağlayabilen, size 2 yönlü ses sağlayan, bulut depolama alanı ve evcil hayvanınızı uzaktan gözetlemenizi sağlayan iyi özellikli bir uygulama sağlayan bir şey elde edersiniz.

Çok büyük bir geniş açı ya da kamerayı hareket ettirme veya kaydırma becerisine sahip değilsiniz. Ayrıca ödülleri uzaktan da atamazsınız, ancak sadece evcil hayvanınıza göz kulak olmak ve onlara sözlü güvence vermek istiyorsanız bu harika bir seçenektir.

Bunların fiyatı çok düşük olduğundan, evcil hayvanınızın erişebildiği evin farklı odalarına en az iki odaya yatırım yapmaya değer olabilir.

En iyi köpek kamerası: Tooge Dog


5. Tooge Köpek Kamerası

Kamera çok yönlülüğü için en iyi köpek kamerası

Satın alma nedenleri
+ Dönen kamera modülü + Birden fazla bağlantıya izin verir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 45.50 Amazon'da görüntüleyin

Sektördeki en iyi evcil hayvan kamerasını istiyorsanız, hareket algılama, iki yönlü ses, yüksek kaliteli video ve gece görüşü gibi özellikler istersiniz ve Tooge Köpek Kamerası tüm bu cepheleri sunar. Kameranın önündeki hareketi algılayabilir, birkaç aile üyesinin aynı anda bağlanmasına izin verir ve aynı zamanda çok saygın bir perakende fiyatı için hepsi sizin.

Bu düşük, düşük fiyatın yanı sıra, Tooge Köpek Kamerasının görüşünü çok çeşitli açılarda döndürme şeklini de seviyoruz - 350 derece döndürme ile neredeyse evinizdeki tüm bir odayı inceleyebilir. Canlı yayına herhangi bir yerden bağlanabilir ve hareket uyarıları alabilirsiniz, ancak gerçek kayıtların bulut yerine yerel depolamaya kaydedildiğini unutmayın.

En İyi Köpek Kamerası: Victure Kablosuz Kapalı Kamera


6. Victure Kablosuz İç Mekan Kamerası

Çok yönlülük için en iyi köpek kamerası

Satın alma nedenleri
+ Eğme ve kaydırma işlevi + 1080p video kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 19,99 Amazon'da görüntüleyin 2 Amazon müşteri incelemeleri

Bu Victure modeli, ev için çok yönlü bir güvenlik kamerası olarak pazarlanmaktadır, ancak köpeğe veya başka bir evcil hayvana göz kulak olmak kesinlikle yapabileceği görevlerden biridir. Dönen üst kısmı olan başka bir kameradır, böylece bakmanız gereken her şeyi almak için kaydırabilir, eğebilir ve yakınlaştırabilir - her şey akıllı telefonunuzun ekranından kontrol edilebilir ve görüntülenebilir.

Video beslemesi en yüksek 1080p kalitesine kadar çıkar, böylece evcil hayvanınız kristal netliğinde görüntüde görülebilir ve burada da gece görüşü ve ayrıca iki yönlü ses vardır. Hareket algılama uyarıları, beklediğiniz gibi telefonunuza pinglenir ve Victure Kablosuz İç Mekan Kamerası, en iyi evcil hayvan kameralarından birinden isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi sağlar.

Pingtwitter'te Pet Tech Week
Pet Tech Week, yeni kardeş sitemiz PetsRadar.com ile birlikte size sunuldu. PetsRadar.com, güvenilir tavsiye ve en iyi evcil hayvan ürünlerinde en iyi fırsatların benzersiz bir kombinasyonunu sunan sağlıklı, mutlu evcil hayvanlara giden yeni bir yoldur - bugün göz atınwww.petsradar.com.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın