Close
  • Ana
  • /
  • Evcil Hayvanlar
  • /
  • En İyi Köpek Sandığı 2020: Değerli evcil hayvanınız için güvenli bir alan

En İyi Köpek Sandığı 2020: Değerli evcil hayvanınız için güvenli bir alan

Her köpeğin güvenli bir alana ihtiyacı vardır, öyleyse neden onu da şık bir yer yapmayasınız? Hem eğitmenler hem de veterinerler, köpek sandığı eğitiminin bir köpekte istenen davranışları teşvik etmenin en etkili yollarından biri olduğu konusunda hemfikirdir; ve onları küçük bir alanla sınırlandırmanın aksine, bir sandık köpeğinizin kendi bölgesini işaretlemesi ve kendi diyebileceği rahat bir yere sahip olması için mükemmel bir küçük alandır.


Evin dışında olduğunuz zamanlar için mükemmeldirler, özellikle de yavru köpeğinizi hala eğitiyorsanız, sandıklarında rahatlayabilecekleri ve mobilyanızın güvende olduğundan emin olacağınız için. Ve köpeğinizi yanınıza almayı planlıyorsanız, yeni bir yere giderken onları mutlu ve güvende tutmanın ideal yolu bir sandıktır.

  • En iyi kedi yatağı: kedi arkadaşınız için eğlenceli, rahat ve pratik seçenekler

En iyi köpek sandığını seçmek

Farklı köpeklerin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle onlar için en uygun sandığı seçmek önemlidir. İlk başta neden bir sandık aldığınızı düşünün.

Yıkıcı davranışa eğilimli, kötü davranan bir köpeği eğitmek içinse, sağlam ve güçlü bir şeye yatırım yapın, aksi takdirde çok uzun sürmeyebilir. Ve eğer tuvalet eğitimi yapıyorsanız, eğitim süresince kolay silinebilen bir yüzey kullanışlı olacak ve kokuların ve lekelerin kalmasını önleyecektir.

Sandık çok dar olmamalıdır. Köpeğinizin ayağa kalkıp içeri dönmesi için yeterli alan sağlayan bir sandık satın aldığınızdan ve hala bir yavru ise büyüme oranlarını göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. İsteyeceğiniz son şey, birkaç ay sonra yeni bir sandık satın almak zorunda kalmaktır çünkü onlar bunun için çok büyükler ve kesinlikle onlar için çok küçük olan bir sandığın içine konulmalarını istemezsiniz.


İhtiyaçlarınızı da unutmayın. Sandığın ideal olarak arabanıza sığması (veya bir mobilya sandığı seçiyorsanız ikincil bir kasa almanız) ve evinizde göze batmayacak bir şey seçmesi gerekir.

Şimdi satın alınabilecek en iyi köpek kasaları

Lords and Labradors köpek sandığı


(Resim kredisi: Lords and Labradors)

1. Sophie Allport Runner Duck içinde Lords And Labradors Köpek Sandığı Seti

Tarz ve sığınak için harika

Satın alma nedenleri
+ Rahat yastık + Temizlemesi kolay + Çeşitli boyutlar + İyi karışımlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bir Ellie-Bo köpek kafesi ve Lords And Labradors'un şık minder ve kılıf kombinasyonundan oluşan bu, mahremiyetini seven köpekler ve biraz sade tarzı takdir eden sahipleri için ideal lüks sandık setidir.

Ön veya yan açıklıklardaki el yapımı örtüler, çift kilitli kapılar açıkken bile köpeğinize bir sığınak sağlar ve Sophie Allport'un Runner Duck tasarımıyla süslenmiştir. Çarpıcı çizgili kenarları ile temelde her türlü modern mutfağa uyar.


Minder kılıfı içindeki su geçirmez astar hem neme hem de kirlenmeye karşı koruma sağlayarak yatağı daha uzun süre daha temiz ve ferah tutar. Her şey yıkanabilir ve kasa renginizi de seçebilirsiniz.

Fido Studio köpek sandığı

(Resim kredisi: Fido Studio)

2. Fido Stüdyosu

Modern bir evde güvenli bir yer için harika

Satın alma nedenleri
+ Esnek seçenekler + Çift çıkış + Sert yapı + Melamin üst yüzey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Siteyi Ziyaret Edin