Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • En iyi sürücü 2020: Yüksek ve düşük handikaplı oyuncular için en iyi golf sürücüleriyle BÜYÜK yarda elde edin

En iyi sürücü 2020: Yüksek ve düşük handikaplı oyuncular için en iyi golf sürücüleriyle BÜYÜK yarda elde edin

En iyi sürücüyü arayan bir golf aşığı mısınız? Kulübe katıl. Eğer benim gibi bir şeysen, bilmemesi gerektiğini bilsen bile şoför çantadan çıkar. 'Cüret eden kazanır' ve tüm bunlar. Yine de sık sık, 'cesaret eden' sağdaki çalılıkta, tee'den 50 yarda ötede, 3 tahtayla gitmeme kararından pişmanlık duyuyor.


Ancak, her şeyi değerli kılan ve bizi düzenli olarak daha iyi kararlarımıza karşı koymamızı sağlayan, ara sıra meydana gelen, ortadaki görkemli patlamalardır. Hatırladığın çekimler bunlar. Arkadaşlarınıza övündükleriniz. Bu yüzden çoğumuz şoföre karşı böylesine bir takıntıya sahibiz ve o büyülü sopayı arayışımız, arada bir, profesyoneller gibi en azından biraz da olsa vurmamızı sağlayacak.

Golf teknolojisindeki devam eden gelişmelerle, bu artık her zamankinden daha erişilebilir durumda, ancak en iyi golf sürücüsünü seçmek yine de göz korkutucu bir görev olabilir. Elbette, en iyi sürücüler için kullanışlı kılavuzumuzu okumadıysanız.

Sizin için en iyi golf sürücüsünü nasıl satın alabilirsiniz

Golfte azlık basittir ve en iyi sürücüyü satın almak, profesyonel mağazaya gidip en sevdiğiniz profesyonel golfçünün kullandığı şeyi satın almak kadar kolay değildir. Rory McIlroy için en iyi sürücü, muhtemelen sizin ve vuruşunuz için en iyisi olmayacak.

Unutulmaması gereken en önemli şeylerden biri, çatı katı ne kadar yüksekse kulübü o kadar bağışlayıcıdır. Bu nedenle, profesyoneller ve düşük handikapçılar, sürücülerinde 7 derecelik bir tavanla kilometrelerce yol alırken, geri kalanımız için sadece ölümlüler için 10.5 veya hatta 13 derecelik bir kulüp daha akıllıca bir seçim olacaktır.


Üreticiler, son teknoloji sürücülerinin size vereceği ekstra mesafeden sizi satmaya çalışacaklar, ancak dikkatli olun. Dustin Johnson gibi bir salıncağınız varsa size yardımcı olabilir, ancak oyununuza fazladan yarda ekleyeceğinin garantisi yok ve maliyet doğruluğuna gelirse, buna gerçekten değer mi? İyi bir kural, satın almadan önce denemektir.

Yapmanız gereken ilk şey, bir uzmanla birlikte bir sopaya sahip olmaktır (yerel golf kulübünüz veya perakende satış mağazanız genellikle bu hizmeti sağlar). Bunun faydaları çok büyük. Örneğin, dönüş hızınızı bilmiyorsanız, o zaman hangi şaftın sizin için doğru olduğunu nasıl anlarsınız? Sonra uzunluk, yalan, çatı katı ve kavrama gibi başka faktörler de var.


Bir sopayı vuruşunuzla eşleştirmek size oyununuzu geliştirmek için en iyi şansı verir ve bu özellikle en pahalı olanı değil, ustalaşması en zor kulüp olduğu için doğru sürücüyü bulmak söz konusu olduğunda önemlidir.

Hangisini seçerseniz seçin, vuruşunuza uygun olmasını sağlayarak kendinize bunu yapmak için en iyi şansı verin. 'Tiger Woods onu Ustaları kazanmak için kullandı' diye sadece gidip bir kulüp satın almayın.


En iyi golfçü olmak için kendinize uygun ekipmanla donatmanız gerekebilir, başkasına değil, özellikle de o kişi sizden daha iyi olduğunda. Bu özellikle sürücü için önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak, işte tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak çeşitli en iyi sürücüler.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi golf sürücüleri

En İyi Golf Sürücüsü: Callaway Epic Flash Sub Zero

(Resim kredisi: TaylorMade)

1. Callaway Epic Flash Sub Zero

Golfte en iyi sürücü

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Düşük handikapçılar ve hırslı gelip gidenler
Satın alma nedenleri
+ Yeni Flash Face teknolojisi sayesinde artan top hızı + Jailbreak teknolojisi, stabilite ve mesafe ile yardımcı olur + Ayarlanabilir ağırlıklandırma
Kaçınılması gereken nedenler
- Kulüp başından çıkan topun sesi herkesin beğenisine olmayabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 430,61 £ Amazon'da görüntüle 432,04 £ Amazon'da görüntüle £ 449 İndirim Golf Mağazasında Görüntüle

İşte burada:en iyi sürücü. Alçakgönüllü görüşüme göre, en son golf teknolojisi söz konusu olduğunda, bu kötü çocuk yolu gösteriyor. Callaway, sürücü tasarımında çıtayı yükselten bir kulüp oluşturmak için Süper Bilgisayarlar, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi için yaklaşık 5 milyon dolar harcadı. Epic Flash ve bu, Epic Flash Sub Zero gerçekten görülmesi gereken bir şey olduğu için sonuçlar muhteşem.

Yeni Flash Face teknolojisi, Callaway'in, yüzün merkezinden çıkmayan şutların yanı sıra yapanların top hızını artırmaya odaklanmasına izin verdi. Meslekten olmayan kişilerin terimleriyle bu, kötü şutlarınızın o kadar kötü olmayacağı ve en iyi şutlarınızın daha iyi olacağı anlamına gelir, bu da bu kulübü orta ila düşük handikapçılar için ideal hale getirir.


Jailbreak teknolojisi (sopanın başını stabilize etmek için tacı ve tabanı birbirine bağlayan iki dahili çubuk) ve taçtaki daha hafif karbon fiber, kulübe daha isteğe bağlı ağırlık verir ve daha hızlı top hızı, daha az dönüş ve daha uzun taşıma sağlamaya yardımcı olur.

Diğer avantajlar arasında ayarlanabilir ağırlıklar bulunur. Bunlar, golfçülerin vuruşlarında kolayca incelikler oluşturmalarına, topun uçuşuna ve şutun şekline yardımcı olmalarına, terfi etmelerine veya en önemlisi olumsuzlayarak, berabere veya solmaya olanak tanır. Ayarlanabilir bir hortum, kulübün çatı katını size en uygun olana ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Ayarlanabilir bir hortumu kim sevmez?

Muhtemelen bildiğiniz gibi, bu yıl Callaway'de, Epic Flash'tan bile beş metre daha fazla mesafe katacağını iddia ettiği Mavrik'i piyasaya sürdü. Ancak, her ikisini de test etmiş olmak kesinlikle benim için durum değildi. Epic Flash halaBaba.

Lütfen aklınızda bulundurun:Farkın ne olduğunu merak ediyorsanız, Epic Flash Sub Zero iki hareketli ağırlığa sahipken, Epic Flash daha ağır bir kayan palet ağırlığına sahiptir.

Bunun sonucu, Epic Flash'ın daha yüksek bir top uçuşuna sahip olmasıdır ve bu nedenle daha yüksek handikaplı oyuncu için kullanımı daha kolay olabilir. Vuruşunuza en uygun olanı görmek için ikisini de test etmenizi öneririm ...

Bugünün en iyi Callaway Epic Flash Sub Zero sürücü fırsatları Callaway Golf 2019 Epic Flash ... Amazon Prime £ 430,61 Callaway Golf 2019 Epic Flash ... Amazon Prime £ 432,04 Görüntüle Callaway Golf Epic Flash Sub ... İndirim Golf Mağazası £ 449 Göster Göster Daha Fazla Fırsat En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Callaway Epic Flash sürücü fırsatları Callaway Golf Epic Flash ... Clickgolf.co.uk £ 319 Callaway Golf Epic Flash ... İndirimli Golf Mağazası 449 TL Amazon'u Görüntüle İngiltere