Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi sürüş ayakkabısı 2020: stil sahibi topuk ve ayak parmağı

En iyi sürüş ayakkabısı 2020: stil sahibi topuk ve ayak parmağı

Sürüş ayakkabısı zor bir konudur. Bir çift için pazardaysanız, muhtemelen havalı bir spor arabanız var, sürüşe ilgi duyuyorsunuz ve pedallardan daha iyi bir his istiyorsunuz.

Sorun şu ki, 'daha fazla his için ince tabanlı çekici, rahat ayakkabılar' ile 'hey, süpermarkete neden parlak kırmızı karting botları giyiyorsun?' Arasında ince bir çizgi vardır.

Satın alabileceğiniz en iyi sürüş ayakkabılarını seçerek çizgide ilerlemenize yardımcı olmak için buradayız.

  • Parlak bir sürüş için en iyi araba cilası
  • Güzel kokmak ister misin? Bunlaren iyi erkek kokuları
  • Kontrol eten iyi cüzdanlar

En iyi sürüş ayakkabısı nasıl seçilir

Daha önce ayakkabı sürmeyi duymadınız mı? Fikir basit - pedalların seyreltilmemiş hissini ayaklarınıza aktarmaya yardımcı olacak ince tabanlara sahipler. Ayrıca havalı ve nerdy arasındaki çok ince çizgide yürüyen Maranello gibi isimlere ve zararsız kahverengiden veya lacivertten LaFerrari'den daha yüksek kırmızı ve sarıya uzanan bir renk paletine sahipler.


Bu ayakkabıların birçoğu, tek parça veya çok parçalı kauçuk taban ile doğrudan kumaşa tutturulmuş tek parça deri veya süetten taban ve yanların yapıldığı mokasin tasarımını izler.

'Çakıl taşlı' taban, daha fazla esneklik ve daha fazla pedal hissi sağlarken, daha geleneksel bir taban yürüyüş için daha rahattır - padoktan podyuma veya evden gazete bayilerine.


En iyi 11 sürüş ayakkabısı

1. Tod's Gommino

Sürüş ayakkabısı ile günlük giyilebilirlik arasında mükemmel bir denge

Satın alma nedenleri
+ Çeşitli renklerde mevcuttur + Dayanıklı taban + İnce lacivert Bugünün en iyi fırsatları445 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle 495 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle 495 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle

Gommino by Tod's, ilk olarak 35 yıldan daha uzun bir süre önce geliştirildi, bu nedenle bu süet slip-on'larla sürüş ayakkabısı pazarının yerleşik bir mihenk taşı haline geldiğinizi biliyorsunuz. Lacivert kaplamalı, tam siyah kauçuk tabana sahip olmaları, biraz sert hava koşullarına ve günlük kullanıma dayanmalarına yardımcı olur ve aynı zamanda Pazar sabahı sürüşü için tercih edilen ayakkabıdır.


2. Dune Barnacle deri sürüş mokasenleri

Dune'dan uygun fiyatlı kahverengi deri ayakkabı

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Kontrast dikiş + Güneşe uyan bağcıklar Bugünün en iyi fırsatları Amazon'u kontrol edin

Tamamen deri tasarım göz önüne alındığında iyi bir değer, bu sürüş mokasenleri Dune of London imzalı. Çoğu sürüş ayakkabısının aksine, daha sıkı bir uyum sağlamak için bağcıklara sahiptirler. Yumuşak kahverengi deri, ayakkabının tabanı boyunca uzanırken, taban 12 ayrı kauçuk parçasından oluşuyor ve bazı düzgün kontrast dikişlerle çerçeveleniyor.

3. Ugg Henrick Şerit

Bunlardan sadece Ugg oldukları için nefret etmeyin

Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Kontrast taban + İyi yapılmış Bugünün en iyi fırsatları Amazon'u kontrol edin

Evet biliyoruz. Ugg, 2000'li yılların ortasındaki yumuşak kabarık botlarla daha iyi tanınır, ancak bizi duyun çünkü bu ten rengi deri sürüş ayakkabısı kesinlikle hiçbir polar malzeme içermiyor. Bunun yerine, herkese hangi arabayı kullandıklarını ve RS'nizin bir resmini görmek isteyip istemediklerini sormaktan kaçınmayı başaran akıllı / gündelik bir görünüm sunarlar. Deri, kontrast oluşturan soluk bir taban ile süslenmiş tabanın hemen etrafında devam ediyor. Bunlar, Lotus'unuzun ayak boşluğu gibi, teknenizin güvertesindeki yuvaya benzeyecektir.


4. Tom Ford York

Ford'dan Uber moda makosen ayakkabılar

Satın alma nedenleri
+ Drake tarafından giyildi + Altın zincir detayı + Deri ile kaplı Bugünün en iyi fırsatları Amazon'u kontrol edin

En moda sürüş ayakkabılarını arıyorsanız, Tom Ford'dan başkasına bakmayın. Onun imzası olan 'York' ayakkabıları, markanın Instagram beslemesinin her yerinde ve Milano'daki SS18 sunumunda neredeyse her şeyle birlikte giyildi. Bu versiyon, İtalya'da, lüks lacivert süetten ustalıkla hazırlanmış ve el cilalı altın zincirlerle süslenmiştir. Maksimum rahatlık için deri astarlıdır.

5. Ringa Maranello

Bu parlak ayakkabılar sizi öne çıkaracak

Satın alma nedenleri
+ Kalın renk grubu + Körfez üniforması yarış arabanızla eşleşecek
Kaçınılması gereken nedenler
-Günlük kullanım için biraz fazla parlak olabilir Bugünün en iyi fırsatları Amazon'u kontrol edin

Ringa, çok çeşitli sürüş ayakkabısı üretir, ancak damarlarını benzinle çalıştıranlar için Maranello adı bunları diğerlerinin üzerinde tutar. Geleneksel bir geçmeli mokasen yapısına sahip bu ayakkabılar, hassas mavi, kahverengi ve siyahtan Rosso Corsa kırmızısına (doğal olarak fren kaliperinize uyacak sarı tabanlar ile) ve bak-bana Gulf Racing'e kadar çeşitli renklerde mevcuttur. Aqua.

6. Puma Drift Kedi 7

İkonik Speed ​​Cat'in torunları

Satın alma nedenleri
+ Eğitmen benzeri + Tarih + Yuvarlak topuk Bugünün en iyi fiyatları 80,97 $ Amazon'da görüntüle 109,73 $ Amazon'da görüntüle