Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • En iyi yorgan 2020: Sizi rahat ettirecek en iyi kaz tüyü ve hipoalerjenik yorganlar

En iyi yorgan 2020: Sizi rahat ettirecek en iyi kaz tüyü ve hipoalerjenik yorganlar

En iyi yorgana sahip olmak uyku kalitenizde büyük bir fark yaratabilir: bu neredeyse yatağa yatırım yapmak kadar önemlidir.en iyi yatak. Farklı mevsimler için seçeneklerle (ve hatta adapte edebileceğiniz akıllı seçeneklerle) çevrenizdeki en rahat, en rahat yorganları bulmak için, tüylü John Lewis'ten en iyi çevrimiçi ve bağımsız perakendecilere kadar en iyi yorgan satıcılarının raflarını inceledik. onları farklı mevsimler için uygun hale getirin).


Ördek ve kaz tüyünün yanı sıra, ipek, yün ve sentetik elyaflar gibi daha az geleneksel malzemelerden seçenekler bulacaksınız - hatta Panda'dan sentetik dolgu ve sağlıklı ve sürdürülebilir bambu karışımı. İster yaz, ister kış veya tüm yıl boyunca yeni bir yorgan arıyor olun, sizi bu kılavuzda ele aldık.

  • Yorganınızı şunlardan biriyle eşleştirin:en iyi yastıklarşimdi
  • Uyku problemi? Birien iyi ağırlıklı battaniyeleryardımcı olabilir
  • Barındırma? Bunlaren iyi çekyatetrafında

Yorgan satın almak: Bilmeniz gerekenler

En iyi yorganı seçmeye gelince, dikkate alınması gereken birkaç terim var. İlk olarak, tog. Esasen sıcaklık faktörü budur: tog ne kadar yüksekse yorgan o kadar sıcaktır. Bir yaz yorganı için 1-4 tog arasında bir seçenek arayın; kışlık yorgan için 10.5-15 tog isteyeceksiniz. Ya da, bir tür 'Roland Emmerich's yapmak için birleştirilebilen' kış 've' yaz 'yorganlı çift kişilik bir yorgan seti seçebilirsiniz.Yarından sonraki günsüper yorgan.

Alternatif olarak, yeni Simba Hibrit Yorgan gibi yeni bir dört mevsim yorgan türü, puanları tamamen düşürüyor. Bunun yerine, bunlar sıcaklığınızı düzenlemek, çok ısınırsanız sizi soğutmak ve çok üşürseniz sizi ısıtmak için uzaydan ilham alan kumaş teknolojisini kullanır.

En önemlisi, yorganınızı dolduran malzeme türüne dikkat edin. Pek çok insan tüy tercih etme eğilimindedir, bu da ağır olsa da yorganınızı etrafınıza tamamen sarmanıza izin verir. Kuş tüyü daha hafiftir, tüy kadar rahattır ve eşdeğer tog'u sağlamak için çok fazla dolgu gerekmez.


Sonra sentetik mikrofiber var. Son teknolojik gelişmeler, daha pahalı mikrofiber yorganların kuş tüyü ve kuş tüyü ile aynı miktarda nefes alabilirlik sunmasına izin vermiştir ve bunlar da doğal dolgulardan daha düzenli olarak yıkanabilmektedir. Ayrıca, boş oda veya kısıtlı bütçeye sahip olanlar için mükemmel olan uygun maliyetli yorganlar da vardır. Elbette hipoalerjenik yorganlar alerjisi olanlar için iyidir. Sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olmak için, şu anda en iyi yorgan seçimimiz burada.

Satın alabileceğiniz en iyi yorganlar

En iyi yorgan: Her mevsim Macar kaz tüyü yorganPingtwitter Ödülleri 2020


(Resim kredisi: Scooms)

1. Her mevsim Macar kaz tüyü yorgan

En iyi dört mevsim kuş tüyü yorgan - her gece lüks bir dokunuş

Teknik Özellikler
Tog derecesi: 9 + 4.5 (= 13.5) Doldurma:% 90 kaz tüyü,% 10 kaz tüyü Kılıf: Pamuk
Satın alma nedenleri
+ En aşırı sıcaklıklar dışında herkes için uygundur + Harika hissediyor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 290 £ Amazon'da İncele 420 £ Amazon'da İncele

Kışın uyurken üşümekten kaçınmak, yazın da terleyip kaynamaktan kaçınmak istiyorsanız, bariz bir cevap iki yorgan satın almaktır. Scooms'tan gelen bu paket de bu. Özellikle, 9 gramlık bir ilkbahar / sonbahar yorganının ve yaz için 4,5 gramlık bir yorganın kombinasyonu. Daha sonra ikisini birleştirerek en derin kışlar için 13,5 tog mega yorgan yapabilirsiniz. Pek çok insan soğuk havalarda 9-tog'un aslında oldukça yeterli olduğunu ve hiçbir zamanGerçekten mibüyük silahlar.

Scooms'un biraz iyimser olduğunu hissettiğimi itiraf etmeliyim, John Lewis & Partners'ı yüksek fiyatlı, Macar kaz tüyü yorgan pazarında daha yüksek fiyatlı bir ürünle kapmaya çalışıyordu.ndkulağa daha aptalca bir isim. Yaşamak için yorganları gözden geçirmek için para aldığınızda, Louis the Sun King'in iyilikler bahşettiğini hissedersiniz. 'Evet, bana 400 sterlinlik yorganınızı gönderin, elbette, bir denerim, ama hiçbir şey için söz veremem; Bir sürü harika yorgan gönderiliyor, ne demek istediğimi anlıyor musun? '


Bununla birlikte, Scooms yorgan biraz daha pahalı olsa da,çokdaha lüks. Bunun nedeni - her halükarda - bana göre - daha kaliteli bir kasa, daha iyi dikiş ve biraz daha yüksek 'doldurma gücü' (700'den JL & P'nin 600'e). Bu dört mevsimlik sette her iki yorganın tog derecesi 4.5 ve 9'da aynıdır, ancak daha iyi bir kelime istemek için 'daha sıkı' hissediyor. Sanırım John Lewis'inki kadar sürecek, daha iyi olmasa da - üzerindeki dikiş ve bitirme, olması gerektiği yerde: içeride.

Scooms'un yorganları ayrıca alerji önleme, toz akarlarına karşı koruma ve 'zararlı toksin ve kimyasallardan' arındırılma konusunda birden fazla sertifikaya sahiptir. Ambalaj tamamen plastik içermez. # 2'deki John Lewis yorganın aksine, bu sadece tamburlu olmak yerine resmi olarak kurutulabilir.

Her mevsim Scooms ile ilgili hoşlanmadığım tek şey, iki yorganın popper yerine tuhaf, iki parçalı geçmeli konektörlerle bir arada tutulmasıdır. Bunlar, hem bir araya gelip ayrılmak için gereksiz yere zaman alıcı oldukları hem de çiftin içindeki yorganlardan yalnızca birini kullandığınızda yanlış yerleştirilmeleri oldukça kolay olduğu için bana çarpıyor. Onun dışında harika. Layık bir kazanan2020 Pingtwitter ÖdülüBest Yorgan için.

En iyi yorgan: Stratos ile Simba Hibrit Yorgan


2. Stratos'lu Simba Hibrit Yorgan

Dört mevsim en iyi sentetik yorgan

Teknik Özellikler
Tog derecesi: N / A (bunun yerine sıcaklık düzenleme teknolojisi) Doldurma: 'Aerelle' hipoalerjenik elyaf Örtü: Bir tarafı Stratos, diğer tarafı pamuk
Satın alma nedenleri
+ Çok rahat + Tüm yıl boyunca bir yorgan + Sıcaklığınızı düzenler
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçekten sıcak gecelerde sizi serinletmeyecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 119 Amazon'da Görüntüleyin