Close

En İyi E Likit 2020: Vape suyunu gevşetin

Herhangi bir küçük İngiliz köyünden geçin ve muhtemelen mavi durulamalı kuaförlerin, emlakçıların ve hayır kurumu dükkanlarının alışılagelmiş arasına yerleştirilmiş bir elektronik sigara dükkanı göreceksiniz. Ancak en iyi e likit veya e likiti bulmak için bu buharla dolu eczacılara girmenize gerek yok - bunlar çevrimiçi olarak da mevcuttur.

Elektronik sigara muazzam bir iştir ve tüm sigara içenleri gemiden atlayıp yeni meyveli, lezzetli dünyasını kucaklamaya teşvik eder. Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, 2011'den bu yana dünya çapındaki vapeur sayısı bugün yaklaşık yedi milyondan 35 milyonun üzerine çıktı. Bu nedenle, tabut çubuklarından vazgeçmeye çalışıyorsanız, ancak yine de nikotin bantları ve diğer yöntemleri kullanarak dürtüyü bastırmanın neredeyse imkansız olduğunu düşünüyorsanız, e-likit çoğunluğuna atlamayı düşünün.

•En iyi Siber Pazartesi fırsatlarıDünya çapında…

NHS web sitesine göre, vaping e-likiti 'sigara içmekten çok daha güvenlidir ve araştırmacılar, e-sigara kullanan eski sigara içenlerin örneklerinde önemli ölçüde daha düşük toksik kimyasallar ve kansere neden olan maddeler (kanserojenler) buldu mevcut sigara içenler '.


Vaping e-likiti, bir sigara içicisinin iki temel şartını yerine getirir: boğazda nikotin tutuşu ve dışarı verilen dumanın görünümü. Akıllıca olan, dışarı verilen dumanın aslında duman olmamasıdır; nikotinle aşılanmış buharı (veya buharı) bir anda buharlaşarak ardında kötü koku veya kalıntı bırakmaz.

Vape likit / E-likit / vape suyu / vs nedir?

Çoğu vape, lezzet, nikotin ve iyi bir boğaz vuruşu sağlamak için e-likit (veya e-likit) adı verilen bir süspansiyon kullanır. E-sıvıların büyük çoğunluğu bitkisel gliserin (VG), propilen glikol (PG), nikotin, gıda aroması ve sudan oluşur.


Bitkisel gliserin, boğazı kavrama ve lezzet pahasına maksimum buhar üreten kalın, yapışkan, tatlı bir sıvıdır. Bu nedenle, daha yüksek VG konsantrasyonuna sahip E-sıvılar, doğrudan akciğere tekniğini (DTL) kullanma eğiliminde olan ateşli bulut avcıları tarafından tercih edilir; bu yöntem, sanki bir hortum borusundan nefes alır gibi tam bir akciğer dolusu buharı emmeyi içeren bir yöntemdir.

Propilen glikol sıvısı ise tütün sigarasına benzer bir boğaz vuruşu sağlar. Bu nedenle daha yüksek PG oranına sahip e-sıvılar, genellikle sigara içmenin ağızdan akciğere (MTL) tekniğine daha çok alışkın olanlara daha uygundur.


Özetle, bir PG50 / VG50 karışımı boğazda iyi bir kavrama ve güçlü bir tada sahip olanlar için en iyisidir, PG20 / VG80 ise daha büyük bulutlar ve daha yumuşak bir tada sahip çok daha yumuşak bir teneffüs sağlar.

NİKOTİN TESLİMATI

Nikotin, boğaz kavrama miktarını ve genel memnuniyeti gösteren son bileşendir, ancak neredeyse tüm e-likit aromaları sıfır nikotin içeriğiyle de mevcuttur. Çoğu e-likit süspansiyonu, kulağa biraz tehlikeli gelen ama aslında tüm tütün üreticilerinin nikotini en saf haliyle sunmak için kullandıkları bilimsel yöntem olan 'freebase nikotin'i kullanır.

Mevcut e-likit 'serbest baz nikotin' dağıtım sistemlerinin çoğundaki sorun, birçok kullanıcının uyuşturucuyu sigarada yaptıkları kadar büyük bir darbe almadıklarını fark etmeleridir. Ve daha sonra nikotin içeriği daha yüksek bir e-likit denediklerinde, o kadar serttir ki boğazı parçalara ayırır ve bu süreçte büyük bir öksürük krizine neden olur.


Görünüşe göre yeni kutsal kase, kan dolaşımına daha yüksek düzeyde nikotin sağlarken boğazda çok daha yumuşak bir vuruş sağlayan Nikotin Tuzları. Öyleyse, sizin için vaping sizin için sigara içmeyi ve kıvırmayı bırakmanın bir yoluysa, ancak aynı nikotin tatmin seviyelerine benzer bir şey almadıysanız, Nic Salts e-likit gitmenin yoludur.

Genel bir kural olarak, günde sadece bir veya iki sigara içiyorsanız 3 mg nikotin içeren bir e-likit, günde 10'un altında sigara içiyorsanız ve boğazınızın iyi bir şekilde vurulmasını istiyorsanız 6 mg, 20 yaş ve üzerindeyseniz 12 mg olan bir e-likit seçmeyi düşünün. Bir gün ve bir baca gibi şişirirseniz 18 mg ve üzeri.

E-likit nasıl satılır?

Çoğu e-sıvı, küçük plastik ağızlıklara sahip 10 ml'lik küçük, sıkılabilir plastik şişelerde verilir. Çevrimiçi satın alıyorsanız, satın alma sayfasında sizi çeşitli nikotin seviyelerine yönlendiren bir alt menü olmalıdır. Bununla birlikte, başka bir yeni trend, muhtemelen tek başına tadı arayanlar için, nikotinsiz daha büyük 50 ml e-likit satmaktır.

Daha önce sigara içiyorsanız, ayrı bir şişe nikotin satın alabilir ve bunu e-likit süspansiyonuna ekleyebilirsiniz.

Bunların hepsi bize biraz korkutucu simya gibi geliyor, bu yüzden ne yaptığınızı bilmiyorsanız, nikotinli veya nikotinsiz bir seferde sadece 10 ml'lik küçük şişeler satın almanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde, tadı beğenmezseniz, yalnızca birkaç sterlin israf etmiş olursunuz.

Nikotin çarpması ve hacimli buhar bulutlarının yanı sıra, vapingle ilgili en iyi şey, mevcut harika tadı olan e-likit aromalarının çok miktarıdır. Herhangi bir elektronik sigara bölgesinden yürüyün ve bir Haribo fabrikasına adım atmışsınız gibi. Bununla birlikte, belirli bir tada karar vermek genellikle çok fazla deney içerir ve bu, sevmeyebileceğiniz ve asla kullanmayabileceğiniz e-sıvı şişeleri satın almanız anlamına gelir.

E-likit satın almak için en iyi yer, satın almadan önce deneyebileceğiniz yerel bir mağaza. Alternatif olarak, bir kumar oynayın ve bir web sitesinden bir karışım satın alın. Tadı beğenmezseniz ya da çok acımasız bir nefes alırsanız, o zaman sadece bir ya da beşi kaybedersiniz.

Ya da bu makaleyi okumaya devam edebilirsiniz, çünkü bir sürü baş oyuncudan bir dizi güzel tat çağırdık ve şu anda piyasada bulunan en aromatik, lezzetli ve en pürüzsüz e-likitlerden bazılarını seçtik. zorunda. Bayanlar ve baylar, düşüş için okumaya devam edin ve sihirli ejderhayı şişirmeye başlayın.

Sırayla Pingtwitter'ün 10 favori E-likit aroması

En iyi e-likit: Cuttwood Tobacco Trail

1. Cuttwood Tobacco Trail

En iyi tütün e-likiti

Satın alma nedenleri
+ Harika tütün tadı + Burbon şişesini andırıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Piyasada bir sürü tütün aroması var ama buolağanüstü% 70 VG /% 30 PG karamel karışımıçoğundan çok daha pürüzsüz ve çok daha aromatiktir. Nefes verirken yaydığı hafif şekerleme benzeri koku özellikle hoş. Boğaza zarar vermeden büyük miktarlarda buhar üreten, karamel katkılı, tütün aromalı çok iyi bir e-likit arıyorsanız, bunu piponuza koyun ve için.

En iyi e-likit: Ohm Brew Strawberry Storm

2. Ohm Brew Çilek Fırtınası

En iyi meyveli e-likit

Satın alma nedenleri
+ Aslında ucuz tatlılardan daha çok çilek gibi tadı var
Kaçınılması gereken nedenler
-Yakınlardaki insanlar sizden BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'ndan nefret edecek Amazon'u kontrol edin

Bu karışım% 50 VG ve% 50 PG'dir ve Nikotin iletiminin Nic Tuzları yöntemini kullanır, bu nedenle boğazda son derece pürüzsüzdür ve sonrasında çok iyi buhar izleri bırakır. Çilekte ince ama doğru bir tat seviyorsanız, o zaman bu Wimbledon’un en iyisiyle alay etmek gibidir.Şiddetle tavsiye edilir.

En iyi e-likit: AquaVape Menthol

3. AquaVape Mentol

En iyi mentollü e-likit

Satın alma nedenleri
+ Son derece ferahlatıcı + Çoklu lezzet seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı lezzet seçenekleri o kadar da harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

AquaVape’nin mükemmel50/50 mentol karışımıbeş lezzet grubunda mevcuttur: Kiraz, Meyve, Nane, Ahududu ve Taze Mentol. Steroidler üzerinde Bolero yapan Torvill & Dean gibi palet üzerinde dans eden Taze Mentol veya Buz Naneli çeşitlerini öneriyoruz.

En iyi e-likit: Dinner Lady Lemon Tart

4. Akşam Yemeği Lady Lemon Tart

Pasta severler için en iyi e-likit

Satın alma nedenleri
+ Boş Liste
Kaçınılması gereken nedenler
- Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Zengin tereyağlı bisküvili limon kremalı turtayı, limonlu çiseleyen keki veya hatta limon meyve halkalarını seviyorsanız, dudaklarınızı Dinner Lady'den bu keskin ama inkar edilemez derecede tatlı Nic Salts karışımının etrafına dolaştırın. 3 mg ve 6 mg nikotin güçlerinde (sıfırın yanı sıra) mevcuttur,limonlu Tartvermeye devam eden mükemmel dengeli bir tada sahiptir.

En iyi e-likit: Nasty Juice Bad Blood

5. Nasty Juice Kötü Kan

Daha rafine damaklar için en iyi e-likit

Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı derecede sofistike lezzet
Kaçınılması gereken nedenler
-Şaşırtıcı derecede karmaşık olmayan isim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Malezya karışımı 50 ml'lik bir şişede gelir ve 3 mg'lık bir nikotin atışını ayrı olarak sipariş edersiniz.Kötü kankulağa iğrenç gelebilir ama aslında oldukça sofistike bir lezzet. Mütevazı frenk üzümü alır ve küçük kıçını bir nane bitkisinin yapraklarıyla kırbaçlayarak, müthiş derecede karizmatik bir koku yayan muazzam tada sahip bir e-sıvı yaratmak için insanları daha yakın bir koklama için çeker.

En iyi e-likit: Zour Blue Raspberry

6. Zour Blue Ahududu

En iyi ahududu e likit

Satın alma nedenleri
+ Kesinlikle zingy
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel paketleme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu VG-ağır e-likit, hem boğazı yumuşatan hem de nefis bir meyve gibi harika bir ferahlatıcı, palete benzeyen bir çıtırtı üretiyor, ardından soluk yabani nane notaları ile muhtemelen nimfler ve centaurlar tarafından yeni toplanmış olmasını bekliyorum. Bu, ambalajın pound shop oje çıkarıcıya benzerliği nedeniyle çok az kesilen bir etkidir.

En iyi e-likit: Nasty Juice Devil Teeth

7. Nasty Juice Şeytan Dişleri

Lezzetli, yazlık kavun aromalı likit

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten kavun tadı var
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Tam olarak en maço tat değil Amazon'a bakın

Umut vadeden ismine rağmen, Nasty Juice aslında piyasadaki en yaratıcı karışımlardan bazılarını üretiyor. Bu yüksek konsantre VG karışımı, adından da anlaşılacağı gibi Cote d’Azure güneşlenme terasında taze kavun kahvaltısı yapmaya benziyor. Son derece meyvemsi ve gerçekten kavun tadı veriyor; çok hafif mentollü ağızda kalan tat hoş bir son dokunuş olarak kabul edilebilir. 3mg ve 6mg nikotin güçlerinde beşli paket olarak mevcuttur.

En iyi e-likit: Apollo RY4 Tobacco

8. Apollo RY4 Tütün

Daha nazik tütün aromalı e-likit

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel sigara değişimi
Kaçınılması gereken nedenler
- Benzer Cuttwood sıvısını tercih ediyoruz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Her şeyi fetheden Cuttwood Tobacco Trail'e harika bir tütün alternatifinin peşindeyseniz, Apollo'nun bu son derece popüler karışımını deneyin. Hafif şekerleme aromasıyla aşılanmış, boğaza karşı naziktir ve ağızda kalan hoş, kalıcı tatlı bir tada sahiptir. Mükemmel Fransız Bo Vape pod sistemi için çok benzer bir Classique RY4 karışımı da mevcuttur. Bunu bir günlüğüne paketleyin ve başka hiçbir şey için özlem duymayacaksınız.

best e likit: BRYN’İN ÖZEL SOSLU PAPRICOT CUSTARD

9. BRYN'İN ÖZEL SOSU: PAPRICOT CUSTARD

Daha nazik tütün aromalı e-likit

Satın alma nedenleri
+ Lezzetli tat + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Bryn'in kayısı karışımı üçlü bir paket halinde gelir ve annenin ev yapımı muhallebinin tadını elma, üzüm ve erik gibi diğer meyvelerle birleştirerek paleti bulanıklaştıran, yüzünüzü bir meyveye yapıştırmayı anımsatan lezzetli bir vuruşla çekici bir şekilde pürüzsüz bir puf üretir. salata. Bu, boğazı yakmadan büyük buhar tüyleri üreten çok yüksek bir VG karışımıdır (% 80).

En iyi e likit: IVG COOKIE HAMUR

10. IVG KURABİYE HAMURU

Bisküviyi gerçekten alan bir sıvı

Satın alma nedenleri
+ Hoş vanilya aroması
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz hastalıklı, belki BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'a bakın

Bu bisküvi aromalı e-sıvının üzerine şişirmek, üzerinde kalın vanilya aromalı krema dolgulu Amerikan tarzı bir kurabiyeyi çiğnemek gibidir. Bununla birlikte, birkaç nefesten sonra oldukça hasta olabileceğinden, en iyisi küçük miktarlarda kullanılır. 3mg, 6mg ve 12mg nikotin kuvvetlerinde mevcuttur.