Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi elektrikli kahve değirmeni 2020: ustalıkla hazırlanmış taze çekirdekler

En iyi elektrikli kahve değirmeni 2020: ustalıkla hazırlanmış taze çekirdekler

Çekirdeklerinizi öğütmek, kafeinli nirvana arayışında önemli bir adımdır ve en taze kahveyi üretmenin en iyi yoludur.


Elbette çok iyi öğütülmüş kahve alabilirsiniz, ancak doğru şekilde depolandıkları sürece (büyük ölçüde ancak tamamen hava geçirmez bir kap, buzdolabı yerine bir dolapta) çekirdekler ön öğütülmeden daha uzun süre dayanır ve serbest kalır. öğütücüye konduğunda daha fazla lezzet.

Eşi görülmemiş sayıda öğütme ayarı, paslanmaz çelik konik öğütücü ve LED ekranlı sezgisel LCD kontrol sistemi ile,Heston Blumenthal tarafından Sage Akıllı Öğütücüburada bariz bir kazanan. Bununla birlikte, ucuz ve neşeli De'Longhi KG79'u ve hepsinden önemlisi, süper yüksekNiş Sıfır.

Sizin için en iyi kahve değirmeni nasıl seçilir

Piyasada üç ana tip öğütücü vardır: çapak, bıçak ve manuel. Bir baristaya sorun ve her zaman çapak seçecekler, işte nedeni.

Bıçak Öğütücüler(£ 10-50 £) tıpkı bir mutfak mikseri gibi çalışır, küçük, son derece keskin bıçaklar kullanarak fasulyeleri parçalayıp dilimleyin. Hızlı, ucuz ve kompakt olsa da, bıçak öğütücüler en tutarlı kahve telvesi üretmezken, bıçakların hızı çekirdekleri yakarak tadı değiştirebilir.


Açıkçası, bir kahve uzmanına bıçak öğütücü kullandığınızı söylerseniz, yüzünüze gülerler. Bununla birlikte, belki şaka onların üzerindedir: bu çok yönlü makineler kahve için en iyisi olmayabilir, ancak yemek pişirmek için baharatları fırlatmak için harikadır.

Burr öğütücüler(40- 2.000 £) fasulyeleri parçalamak yerine yavaşça ezin. Bıçak modellerine göre daha homojen bir öğütme sunarlar ve daha pahalı öğütücüler ayarlanabilir, böylece yüksek basınçlı espresso makineleri için ince öğütme veya filtre ve French Press için daha gevşek bir karışım üretebilirsiniz.


Seramik, paslanmaz çelik veya sertleştirilmiş çelik öğütücüler arayın ve daha sessiz, daha nazik bir öğütme için tekerlek çapakları yerine konik öğütücüler tercih edin.

El Öğütücüler(10-50 £) daha geleneksel bir yaklaşım sunar ve zaman alıcı ve zahmetli olsa da eziyet mükemmel olabilir. Bıçak öğütücüsünün tam tersi, bir kahve uzmanına manuel bir cihaz kullandığınızı söylerseniz, düz beyaza yönelik kişi-gücüne dayalı, zanaatkar yaklaşımınız için iki kat Hipster puanı alırsınız.


Büyüklük sırasına göre en iyi kahve öğütücüler

en iyi kahve değirmeni 2020: Sage Smart Grinder ProPingtwitter Best Buy logosu

1. Sage Smart Grinder Pro

En iyi kahve değirmeni

Teknik Özellikler
Öğütücü: Paslanmaz çelik konik çapak Öğütme ayarları: 60 Güç: 165W
Satın alma nedenleri
+ Bombaya dayanıklı yapı + Doğru dozajlama + Sezgisel tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Bütçe fiyatı yok Bugünün en iyi Sage Smart Grinder Pro fırsatları Amazon 243 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Önceki Sage kahve değirmeni 'Dose Control Pro', son 5 yıldır her sabah Pingtwitter'ün yolunda kusursuz kahve çekirdeği ezmesi sağlıyordu.

Şimdi onun yerini alan paslanmaz çelik Smart Grinder Pro aynı endüstriyel kaliteyi, kullanılabilirliği ve profesyonel sonuçları sunuyor ve çoğu ev tipi öğütücüyü utandırmaya devam ediyor.

Geniş mavi LCD ekran sayesinde ne tür bir kahve öğüttüğünüzü net bir şekilde görebilir ve kafe, filtre, perkolatör veya espresso arasında seçim yapabilirsiniz.


En az 60 öğütme ayarı ile sonuçlara hızlı ve kolay bir şekilde ince ayar yapabilirsiniz, bu daha önce daha pahalı profesyonel modellerde gördüğümüz bir şey. Öğütmeyi seçtikten sonra, belirli bir makine veya yöntem için mükemmel kahve miktarını üretmek için çekim sayısını seçmek ve ardından hesaplanan öğütme süresini kabul etmek veya manuel olarak ayarlamak basit bir meseledir.

Ayrıca makinenin ön ayarlarını kendi kahve makinenize veya kişisel zevkinize göre uyarlayarak ayarlayabilirsiniz.

NeGerçekten mionu diğer ev tipi makinelerden ayıran özellik, doğrudan kahve makinenizin Portafilter'ine öğütme yeteneğidir (içinde kahve ile öne yapışan tutamak). Bu amaçla, biri ev için diğeri profesyonel boyutlu makineler için olmak üzere iki kızakla birlikte gelir.

Bu, espresso sevenler için inanılmaz derecede uygundur ve karışıklığı azaltır. Ayrıca verilen plastik hava geçirmez kabı kullanabilir veya doğrudan kağıt filtrelere öğütebilirsiniz.

Dağınıklıktan bahsetmişken, devasa 450 gramlık hazne de çıkarılabilir, bu nedenle fasulye çeşitleri arasında geçiş yapmak merhametli bir şekilde basittir - çünkü yalnızca ihtiyacınız olan şeyleri öğütür, kafeinsiz ve normal fasulye arasında kontaminasyon olmadan hızla geçiş yapabilirsiniz - çıkarılabilir öğütme yakalayıcı ise tezgahta önemli ölçüde dağınıklık.

Kahve yapmak genellikle karmaşık bir iştir, ancak bu, buna o kadar çok çözüm sağlar ki, OKB ile sınırlıdır.

Özellikler performans olmadan hiçbir şey ifade etmez, ancak buradaki öğütme kalitesi ve tutarlılığındaki artış olağanüstüdür, her parçasında bir mağazadan satın alınan paket kadar ince bir espresso öğütülür.

Ucuz değil, ama kahveniz konusunda ciddiyseniz, değilopahalı ve yatırıma değer.

en iyi kahve değirmeni 2020: itibaren

2. De'Longhi KG79 Profesyonel Çapak Öğütücü

En iyi değere sahip kahve değirmeni

Teknik Özellikler
Öğütücü: Seramik tekerlek çapağı Öğütme ayarları: Yok Güç: 110W
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü değer + Kaygan tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Belirli öğütme tutarsızlığı Bugünün en iyi De'Longhi KG79 teklifi 200 $ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüle

Oldukça inanılmaz bir fiyata, bu yekpare tasarım işe bakar, 2-12 fincan kadar fasulye öğütebilir ve çalışma sırasında çekirdek haznesi veya telve kabı çıkarılırsa gücü kesen ikili bir güvenlik sistemine sahiptir.

Tamamen plastik olmasına rağmen güven verici derecede sağlamdır.

Minimalist tasarımın çirkin bir sorunu var - kalınlık kadranındaki sayıların olmaması, mükemmel öğütme işleminizi seçerken bir tahmin unsuru olduğu anlamına geliyor.

Bununla birlikte, sürekli olarak espresso, filtre ve kahve arasında geçiş yapıyorsanız bu gerçekten bir problemdir. Çoğu insan tercih edilen bir ortam bulacak ve onu sonsuza kadar orada bırakacak veya yaşına ve öğütülme türüne göre küçük değişiklikler yapacak.

Tamam, öğütme kabuğunda, özellikle birkaç büyük çekirdek parçasının toplayıcıya sıkıştırılabildiği daha ince ayarlarda bazı değişiklikler bulacaksınız.

Bu bir anlaşma kırıcı değil, ancak profesyonel olmayan öğütücülerin çoğunda olduğu gibi - ürün başlığının sizi yanıltmasına izin vermeyin, bu hala çok yerli bir makinedir - espressoları için yalnızca en iyi ince zeminlere alışkın olan biri ara sıra bırakılabilir istemek.

en iyi kahve değirmeni 2020: Niche Zero

(Resim kredisi: Niche)

3. Niş Sıfır

Satın alabileceğiniz en iyi küçük prosumer öğütücü

Teknik Özellikler
Öğütücü: Sertleştirilmiş çelik 63 mm konik çapaklar Öğütme ayarları: Sonsuz Güç: N / A
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans + Küçük ayak izi + Sonsuz ayarlanabilirlik + Sıfır tutma + Gerçekten sessiz

• Niche Zero'yu doğrudan Niche Coffee'den satın alın

Bu sayfadaki elektrikli öğütücülerden herhangi biri, taze çekilmiş kahve severlerin büyük çoğunluğunu memnun edecek. Ancak gerçek kahve uzmanı veya eğitimli barista için en iyi öğütücünün yapacağı şey dışında hiçbir şey yoktur; Atış başına 400 ila 2.000 sterlin arasında değişen ve Mahlkonig, Baratza ve Mazzer gibi çoğumuzun hiç duymadığı isimlerle gelen endüstriyel görünümlü büyük makinelerden bahsediyoruz.

Bilenlere göre, kaliteli bir öğütücü, lezzeti ve gücü önemli ölçüde artırır ve en iyi kahve dükkanlarına rakip olacak kahve üretmenizi sağlar. Pekala, bir kitle fonlaması olan Niche'den yeni başlayan bu genç, kahve meraklıları arasında oldukça heyecan uyandırıyor ve neyse ki son birkaç haftadır bir tanesini elimizde tutuyoruz.

Niche Zero bir prosumer modeli olarak tanımlanmıştır, bu nedenle küçük kafelerde olduğu kadar evde de kullanım içindir. Üst düzey taşlama makinelerinin çoğundan (sadece 30 cm boyunda ve 15 cm genişliğinde) çok çok daha küçüktür ve o kadar basittir ki, baş parmakları birbirine zıt olan herhangi bir yaratık kullanabilir.

Zero, küçük bir DC motorla çalışan birinci sınıf 63 mm 'gıda sınıfı' konik çapak seti ile donatılmıştır. Yan tarafta gümüş bir açma / kapama düğmesi ve üstte öğütme seviyelerini kabadan inceye ayarlamak için ustaca bir bükme halkası var. Bu büyük dokunsal halka, 'kurs' dan 'filtre damlaması' na 'espresso' ve 'ince' ye kadar yumuşak artışlarla döner ve en iyi ayar, gerçek Talk pudrası kıvamında bir zemin oluşturur.

Web'de kahvenin tweet attığı bir özellik, Niche Zero’nun sıfır tutma yeteneğidir (dolayısıyla adı). Bu, sağlanan gümüş bardağı (bu arada dağınıklık içermeyen doldurma için ortalama portafiltreye mükemmel şekilde uyan) 18,5 gram kahve çekirdeği ile doldurursanız, makinenin 18,5 gram saf öğütülmüş kahve tozu dağıtacağı ve sadece birkaç ihmal edilebilir tane bırakacağı anlamına gelir. makinede. Bu biraz abartılı görünebilir ancak kahve meraklıları için gerçekten çok önemli bir şey.

Siyah veya beyaz olarak mevcut olan bu zarif görünümlü öğütücü, bu sayfadaki en verimli model ve en iyi görünümlü - doğal meşe detaylarını seviyoruz - ancak fiyatı (499 £) listede birkaç noktayı aşağı çekiyor . Yine de, yüksek kaliteli öğütücü arayan kahve uzmanları için gerçekten sessiz ve kullanımı zahmetsizdir, bu kahve yudumlama deneyiminizi iyi bir şekilde değiştirebilecek bir Kutsal Kase'dir.

en iyi kahve değirmeni 2020: Dualit Burr

4. Dualit Burr Kahve Öğütücü

Sağlam, rekabetçi fiyatlı seçenek

Teknik Özellikler
Öğütücü: Paslanmaz çelik konik çapak Öğütme ayarları: 10 Güç: 150W
Satın alma nedenleri
+ Büyük hazne + Kolay temizlik + Porsiyon kontrolü
Kaçınılması gereken nedenler
-Espresso için ideal değil Bugünün en iyi Dualit Burr Kahve Öğütücü fırsatları Amazon 215 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Burada, basit bir kadran (2-10 fincan) aracılığıyla öğütülmüş çekirdek miktarını kontrol etme özelliğiyle birleştirilmiş 250 gramlık büyük bir çekirdek hunisi, taze kahvenin israfını önlemeye yardımcı olur.

Maliyeti ne kadar iyi bir anlaşma, ancak profesyonel tarzda bir espresso makinesi için son derece iyi bir öğütme arıyorsanız, bütçenizi 60 ya da öylesine maliyetini aşmanız gerekebilir.

Aynı zamanda, plastik zemin toplayıcısının çevresinde oldukça çıldırtıcı bir statik birikiminden de muzdariptir.

Dualit'in endüstriyel ekmek kızartma makinesi mirası göz önüne alındığında, şık bir metal yapı bekliyorduk, bu yüzden plastik his biraz hayal kırıklığı yarattı.

Öyle olsa bile, bu iyi görünümlü bir makinedir ve özellikleri ve performansı, herhangi bir maddi eksiklikten fazlasını telafi etmektedir.

en iyi kahve değirmeni 2020: KitchenAid Burr Öğütücü

5. KitchenAid Çapak Öğütücü

Düşük teknolojili Sage alternatifi

Teknik Özellikler
Öğütücü: Paslanmaz çelik konik çapak Öğütme ayarları: 15 Güç: 185W
Satın alma nedenleri
+ Kolay incelik ayarı + Savaş gemisi yapısı + Aşırı kızarıklık
Kaçınılması gereken nedenler
-Kırılgan görünümlü toplayıcı-Oldukça pahalı Günümüzün en iyi KitchenAid Burr Öğütücü fiyatları 139,99 $ Kitchen Aid'de görüntüle 139,99 $ Bed Bath & Beyond'da görüntüle $ 249 Amazon'da görüntüle 354 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Bu yüzden yakın zamanda birsoğuk demleme kahve makinesive onu kullanmak için bütün bir torba fasulyenin öğütülmesi gerektiğini bulunca alarma geçti.

Neyse ki, bu KitchenAid öğütücü, işi sıfır zahmetle yaptı ve yaptı.

Bu, damlama ve soğuk demleme makineleri ve kafeler için harika olan daha düşük öğütme ayarlarından birindeydi. Çevirin ve düzgün bir şekilde iyi espresso öğütme elde edin. Kadran 1'den sekize kadar numaralandırılsa da, bunların arasında da yarım duraklar vardır ve toplamda 15 öğütme ayarı verir.

Bu, benzer fiyatlı Sage'e kıyasla biraz acı çekiyor, çünkü bir dozajlama işlevi yok, ancak biraz daha seksi ve tüm bu eli tutmayı sevmeyenler için daha iyi.

Ön ayarlar tam olarak beğeninize uygun değilse, onu ayırabilir ve çapakları manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Elbette kimse bunu gerçekten yapmayacak, ama seni tanımak güzelabilir.

en iyi kahve değirmeni 2020: Krups F20342

6. Krups F20342

En iyi bıçak değirmeni

Teknik Özellikler
Öğütücü: İkiz metal taşlama bıçakları Öğütme ayarları: Yok Güç: 180W
Satın alma nedenleri
+ Hızlı + Kompakt + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulama alır-Düşük kaliteli sonuçlar Bugünün en iyi Krups F20342 fırsatları17,58 ABD doları Home Depot'ta Görüntüle19,99 $ Yatak Banyosunda Görüntüle ve 20,80 $ Ötesinde Amazon'da Görüntüle

Bir haftalık paket kahveden daha ucuza mal olan bu kompakt çift bıçaklı tasarım, sözde tadı bozan ısıdan ve bu tür öğütücünün doğasında bulunan öğütme kontrolü eksikliğinden hoşlanmayan 'uygun' kahve severlerin kesinlikle beğenisini kazanmayacaktır.

Ana amacı, çoğu espresso makinesine uygun süper ince öğütme üretmektir, bu da onu kahve çekirdeği dönüştürmeleri için ideal bir ilk yükseltme haline getirmektir.

15 fincan yapmak için tek seferde yeterince fasulye işleyebilmesine rağmen, bir seferde daha az çekirdek öğütürseniz ve aşırı ısınmayı önlemek için kısa patlamalarla sınırlarsanız sonuçlar belirgin şekilde daha tutarlıdır.

Ayrıca kafeler ve damlama makineleri için daha kaba öğütme yeteneğine sahiptir, ancak bunun için gerçekten pratik yapmanız gerekecek.

Bilmekte fayda var: Güvenlik kapağı çıkarıldığında gücü anında keser, umarım serçe parmağının kesilmesini önler veharikabaharatları öğütmek için. Belki her ikisi için de kullanmasa davekörili latte almadığınız sürece kahve.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın DeLonghi KG 79 De'Longhi Professional Burr Öğütücü Amazon 200 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görün