Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi elektrikli ızgara 2020: az yağlı pişirme için en iyi George Foreman ızgarası

En iyi elektrikli ızgara 2020: az yağlı pişirme için en iyi George Foreman ızgarası

George Foreman, alabileceğiniz en iyi elektrikli ızgara olabilir veya olmayabilir, ancak kategori ile eş anlamlıdır. Hiç şüphe yok ki, dünya çapında eski ağır siklet şampiyonunun adını taşıyan 100 milyondan fazla ızgara satıldığından, Big George'un cihazı pazar lideridir, ancak konu sağlıklı yemek pişirmek için en iyi portatif ızgarayı seçmeye geldiğinde çok sayıda başka yarışmacı vardır - artık oybirliği değil. Foreman lehine karar.


En iyi ızgara hangisi?

Heston Blumenthal mutfakta kıç tekmeledi ve Pingtwitter'ün mutfak aletleri grubu testlerini alışkanlıkla kazanmasıyla zayıf bir şekilde bağlantılı olduğu Sage serisi cihazlar. Öyleyse, sürpriz bir sürpriz, buradaki en üst noktayı pişiren, Sage by Heston Blumenthal'ın Smart Grill Pro'su.

Sage ile her zamanki gibi, hiçbir şekilde grubun en ucuzu değildir, ancak bir-iki yumruk zekice özellikler ve çekici, endüstriyel stil onu rekabette öne çıkarır.

En iyi ızgara nasıl alınır

Cızırtılı biftek, kurutulmuş şiş, kızarmış sandviç veya pişmiş sebzeler olsun, bu ızgaralar, yemeğinize sızan atardamar tıkanma yağ miktarını süzerek azalttığı için tüm öğünler için hızlı, kolay ve sağlıklı bir seçenektir. pişirme sırasında kapalı.

Bu, geleneksel fırınınızdaki ızgaranın çalışma şeklinden çok da farklı değildir, ancak sizi bir tane almaya ikna edecek bazı önemli avantajlar vardır. Başlangıç ​​olarak, hızlıdırlar ve çoğu şeyi çok kısa sürede pişirirler - hızlı ısıtma sürelerine sahip modellere bakın.


İkinci olarak, eti nemli tutarak ve fazla pişirmeyerek yiyecekleri lezzetli hale getirmeyi hedeflerler, bu nedenle ne pişirdiğinizi belirleyen akıllı özellikleri kontrol edin ve buna uygun mükemmel ızgara süresini seçin.

Son olarak, sağlıksız yağları akıllıca özel bir kaba aktarırlar, yani kötü şeyler vücudunuz yerine çöp kutusuna gider. Bunu akılda tutarak, kolaylık temizlemeye de genişletilmelidir, bu nedenle çıkarılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilen ızgaralar açık bir artı noktadır.


Sırayla en iyi George Foreman tarzı ızgaralar

En iyi elektrikli ızgara: Heston Blumenthal the Smart Grill Pro

1. Heston Blumenthal the Smart Grill Pro tarafından hazırlanan Sage

Masif et makinesi şu ana kadarki en iyi ızgaradır

Teknik Özellikler
Güç: 2.400 watt Izgara alanı: 1.650 santimetre kare Çıkarılabilir ızgaralar: Evet Bulaşık makinesinde yıkanabilir mi ?: Evet
Satın alma nedenleri
+ Akıllı özellikler onu aptal kılar + Birden fazla ızgara seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük ve pahalı - Bulaşık makinesinde yıkanamaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 329 Amazon'da görüntüleyin

Bu özelliklerle dolu ızgarada ağız dolusu olan sadece isim değil. İsterseniz serbest stil de kullanabilirsiniz, ancak öldürücü özelliği, yemeğinizin iç sıcaklığını kontrol etmek için entegre bir probdur - elbette en çok et için yararlıdır.


Otomatik modda, tercih ettiğiniz ızgara seviyesine ulaşıldığında, az pişmişden kavrulmuşa kadar bir alarm çalar ve etin nemi muhafaza etmesi ve sonuçta daha sulu, daha lezzetli ve daha lezzetli olması için ne zaman dinlenmesine izin vermeniz gerektiğini size bildirir.

Öyleyse, Smart Grill Pro'ya ne pişirdiğinizi söyleyin - sığır eti, kuzu eti, domuz eti, kümes hayvanları ve balık için özel pişirme modları vardır - probu içeri sokun ve gerisini halleder. Kullanışlı bir LCD ekran ve 180 derecelik bir açıklık var. Bu, yumurta ve krepler için kullanışlıdır ve aynı zamanda İngiliz yazı kaçınılmaz olarak ters gittiğinde yedek barbekü olarak ikiye katlanabileceği anlamına gelir.

Izgara, pişirdiğiniz şeye uyacak şekilde bir yüksekliğe veya açıda ayarlanabilir ve ızgara plakaları çıkarılabilir ve değiştirilebilir, biri çıkıntılı, diğeri düzdür. Yine de bulaşık makinesinde yıkanamazlar ki bu biraz acı verici.

Smart Grill Pro, boyutu ve fiyatı göz önüne alındığında, buradaki diğer ızgaralardan çok daha ciddi bir teklif olarak kabul edilebilir. Ya çok düzenli kullanmayı planlamalısınız ya da içinde saklanabilecek devasa bir mutfağa sahip olmalısınız.


En iyi elektrikli ızgara:

2. Lakeland Açılır Izgara

En iyi değerde ızgara

Teknik Özellikler
Güç: 2.000 watt Izgara alanı: 754 santimetre kare Çıkarılabilir ızgaralar: Evet Bulaşık makinesinde yıkanabilir mi ?: Evet
Satın alma nedenleri
+ Sage'den çok daha ucuz + Hızlı ısıtma + Açılı ızgara plakaları
Kaçınılması gereken nedenler
-Akıllı özellik yok, hatta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI zamanlayıcı yok Amazon 5 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Lakeland’ın ekonomik ızgarasının en son teknoloji ve akıllı özellikler açısından eksik olduğu şeyleri, çok yönlülük, uygun fiyat ve sürekli olarak iyi yemek pişirmeyi telafi ediyor.

Katlanabilir ızgara olarak adlandırılmasının bir nedeni var ve Sage’in 180 derecelik açıklığını beş yükseklik ayarı ile paylaşıyor. Izgara plakaları hızlı ısınır ve daha sağlıklı pişirme için yağı daha verimli bir şekilde boşaltmak üzere açı verilebilir. Ayrıca bulaşık makinesinde de kullanılabilir.

Lakeland teklifi, yemek pişirme söz konusu olduğunda kendiniz için düşünmenizi gerektirir, ancak talimatlar çok çeşitli yiyecekler için yaklaşık zamanlamaları içerir. Bir alarm bile yok, ancak tabii ki harici bir alarmı veya telefonunuzu kullanabilirsiniz.

En iyi elektrikli ızgara:

3. Tefal Optigrill +

Acemi aşçılar için otomatik ızgara

Teknik Özellikler
Güç: 2.000 watt Izgara alanı: 600 santimetre kare Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Otomatik pişirme için akıllı sensörler + Defrost özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Karmaşık kontrol paneli-Çirkin görünüm-Düz açmıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 124,99 very.co.uk'de görüntüle Düşük Stok £ 139,99 Ideal World'de Görüntüleyin £ 164,99 Littlewoods'ta Görüntüleyin

Fransız markası Tefal, ülkesinin gastronomik itibarını kalbine götürdü ve Optigrill + 'nın içinde tam bir komis şefi gibi hissettiren şeyleri paketledi.

Adaçayı ızgarasında olduğu gibi, istediğiniz şeyi ızgaranın altına yapıştırabilir, yiyecek türünü gösteren bir düğmeye basabilirsiniz ve Tefal, kesme kalınlığını ölçmek ve pişirme süresini otomatik olarak ayarlamak için sensörler kullanır. Hatta ızgarada kaç parça olduğunu algılar, zamanı ve sıcaklığı buna göre ayarlar.

Pratikte, her aşamada sesli bir uyarı ile nadirden iyi pişmişe doğru ilerlerken renk değiştiren bir LED göstergesi ile mükemmel şekilde çalışır.

Kontrollere alışmak gereksiz bir şekilde zordur, genel tasarım ve aydınlatma kabadır ve açık düz ızgara olmaması ızgarayı yalnızca 90 derecelik bir çalışma ile sınırlar. Bununla birlikte, sadece ara sıra bir griller iseniz, bu Sage'nin King Kong boyutundaki ızgaraya mükemmel, daha kompakt bir alternatif olacaktır.

En iyi elektrikli ızgara:

4. George Foreman Evolve 21611

Mutfak ağırlığından tam bir ızgara sistemi

Teknik Özellikler
Güç: 1.740 watt Izgara alanı: 550 santimetre kare Çıkarılabilir ızgaralar: Evet Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şık sararma özelliği + Sıcak üst sıcaklık + Omlet ve pizza da pişirir
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü tasarım-Plakaların, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARININ değiştirilmesi gerekebilir Amazon'a bakın

Hefty George'un yalın, ortalama, kırmızı ızgara makinesinin parçası, her zamanki haline dönmeden önce her şeyi mühürlemek için kısa, yoğun, 260 ° C'lik bir ısı patlaması ile restoran kalitesinde biftek sunduğunu iddia eden bir 'Süper Sear' işlevidir. pişirme sıcaklığı.

Bunun 'restoran kalitesi' kısmını tartışmanız gerekse de, Foreman ızgaralarının güvenilir bir şekilde etkili olduğunu inkar edemezsiniz. Düz ızgara, sandviçleri kızartmanın yanı sıra sebze ve balıkları kızartmak için de mevcuttur ve açılı tabaklar, yağı boşaltmak için sağlam bir iş yapar.

Bazı eski Foreman ızgaralardan daha kaliteli olan ancak Sage veya Lakeland'ın rakiplerinin kalitesi gibi bir şey olmayan tasarıma özellikle ilgi duymadık. Ayrıca plakaların öngörülenden daha erken değiştirildiğini de duyduk.

Yine de, çıkarılabilir tabaklar ve tava tasarımları sayesinde omlet, pizza, köriler ve daha fazlasını pişirebildiği göz önüne alındığında, George Foreman Evolve 21611 muhtemelen giriş fiyatını haklı çıkarıyor.

En iyi elektrikli ızgara:

5. George Foreman Izgara ve Eriyik 14525

Foreman'a özel özellik sayesinde kızarmış ekmek üzerinde mükemmel peynir

Teknik Özellikler
Güç: 1.500 watt Izgara alanı: 432 santimetre kare Çıkarılabilir ızgaralar: Evet Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Eşsiz 'eritme' işlevi + Tostta peynir için harika + Kullanışlı dijital zamanlayıcı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çoğu daha küçük ızgara yüzeyinden daha düşük güce sahiptir - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

14525, çıkarılabilir plakalar ve benzersiz bir ızgara ve eritme özelliği kombinasyonuna sahip tek George Foreman'dır.

Kısacası, bu, kapağın ve üst ızgaranın, pişirdiğiniz şeyin hemen üzerine gelmek üzere kilitlenebileceği anlamına gelir, böylece altına yerleştirdiğiniz her şeyi muhteşem bir şekilde eritir. Tost tekniklerinde peynirinizi mükemmelleştirdiğinizde yerleşik zamanlayıcı kendi kendine gelir.

Daha küçük pişirme yüzeyi aileler veya akşam yemeği partileri için bir engel oluşturabilir ve düşük güç çıkışı, ısınma ve pişirme burada listelenen diğerlerinden daha yavaş göründüğü anlamına gelir. Fiyat için hala iyi bir cihaz.

En iyi elektrikli ızgara:

6. Cuisinart Kalbur ve Izgara GR4CU

Mükemmel Paninis ve değişken sıcaklık kontrollü ızgara

Teknik Özellikler
Güç: 1.600 watt Izgara alanı: 679 santimetre kare Çıkarılabilir ızgaralar: Evet Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yüzer menteşe esneklik sunar + Ters çevrilebilir ızgara plakaları + Panini presi olarak ikiye katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Güçsüz-Yağ boşaltmada o kadar iyi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Amerikalılar ızgara peynirli sandviçi severler, bu yüzden ABD markası Cuisinart burada panini presi ile ızgara arasında kalan bir şey buldu.

Görünüm herkesin beğenisine olmayacak. Sage'in ticari bir mutfaktan gelen bir şeye benzeyen, ancak lüks evler için hazırlanan tasarımından farklı olarak, bu, yerel kafenizde yersiz görünmez. Tersine çevrilebilir ızgara tasarımına uyum sağlamak için gerekli bir kötülük. Bu, çift çıkıntılı plakalara, çift düz plakalara veya ikisinin karışımına sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Yüzen bir menteşe, daha büyük öğelerin yerleştirilmesini kolaylaştırır ve 180 derecede tamamen açıldığında, akşam yemeği partileri ve daha büyük etkinlikler için kolayca hizmet verir.

Watt değeri kağıt üzerinde biraz güçsüz görünmesine rağmen ısıtma hızlıdır ve ızgaralar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Açılı bir tasarımın olmaması yağın boşalmak yerine donma eğiliminde olduğu anlamına geldiğinden, bu da aynı derecede iyi. Yine Amerikalılar bundan hoşlanıyor.

George Foreman Büyük Fit Izgara

(Resim kredisi: George Foreman)

7. George Foreman Fit Izgara

Dönümlük pişirme alanı, büyük zaman ızgara yapabileceğiniz anlamına gelir

Teknik Özellikler
Güç: 2.400 watt Izgara alanı: 800 santimetre kare Çıkarılabilir ızgaralar: Hayır Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Büyük ölçüde ızgara alanı + Güzel ve sıcak olur + Yüzer menteşe kullanışlıdır
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıcaklık kontrolü yok-Büyük model hantaldır-Kısa güç kablosu

Son fakat en az değil, küçük, orta ve büyük boylarda sunulan George Foreman Fit Grill. Bu büyük model fırfırlara ışık tutarken, en iyi yanı sadeliği. İyileştirilmiş tasarım, eski sürümlere göre çok daha hızlı ısınır ve güzelleşir, ısınır ve bu şekilde kalır.

Sıcaklık üzerinde herhangi bir kontrole sahip değilsiniz, üstteki kırmızı ve yeşil ışıklar, hazır olduğuna ve doğru miktarda ısıyı koruduğuna dair ihtiyacınız olan tüm göstergeyi veriyor. Yine de elde ettiğiniz şey, kızarmış sarnies veya panini koleksiyonu için bol miktarda pişirme alanıyla çok fazla alan.

Bu fazladan pişirme alanı, muazzam kebapları veya tam bir İngiliz için gereken her şeyi pişirmeni sağlar. Ünitenin altında, yukarı doğru eğmek için aşağı katlanan bir dirsek vardır, bu da gres ve yağın kenardan birlikte verilen plastik toplama tepsisine damlamasına izin verir.

Yüzen menteşe, örneğin devasa burgerler gibi hemen hemen her şeyi paketlemenize izin verir, ancak kavurma olabileceği için gözünüzü üzerinde tutmanız gerekir. Bununla birlikte, temizlemek çocuk oyuncağıdır ve soğuduktan sonra nemli bir bez veya süngerle yapılabilir.

Yine de bulaşık makinesi dostu değil ve güç kablosu oldukça kısa. George Foreman Fit Grill, çok satan bir fikirdir ve nedenini görmek kolaydır, özellikle de sık sık sunulduğu için para için.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Sage BGR840BSS the Smart ... Sage by Heston Blumenthal the Smart Grill Pro Amazon £ 329 GörüntüleTüm fiyatları görün