Close
 • Ana
 • /
 • Seyahat
 • /
 • En iyi elektrikli scooter 2020: yetişkinler için en iyi e-scooterlar

En iyi elektrikli scooter 2020: yetişkinler için en iyi e-scooterlar

En yeni elektrikli scooter mahsulü pratiktir ve kolayca paketlenebilir bir pakete katlanır. Bir 'son mil çözümü' olarak, muhtemelen daha iyi bir şey yoktur.


Elektrikli scooter pazarında son bir yılda işler çok değişti. Çok sayıda yeni şirket, ayak parmaklarını suya batırdı, yani artık piyasada çok daha fazla pratik yetişkin boyutlu scooter var ve teknoloji yaygınlaştıkça gelişiyor ve size en çok daha ince bir sürüş sağlıyor. Bölüm.

Ve kabul edelim, teknik hile olsun ya da olmasın, saatte 25 mil hızla roket fırlatabilen bir e-scooter sürmenin keyfi çoğu insanın takdir edebileceği bir şeydir (kuşkusuz bazıları için kesinlikle çok fazla güç gibi hissedebilir).

Bu tür kişisel taşımacılığa uygun bir yolculuğunuz veya işe gidip geliyorsanız, yolculuk sürenizi kısaltabilecek ve sizi trafikte geçirebilecek elektrikli scooterlar var. Bununla birlikte, 'elektrikli scooter yasal mı' sorusu gerçekten yerel yargı alanınıza bağlı olan bir sorudur, bu nedenle burada dikkatli olmanız gerekir.

Elektrikli scooterlar giderek daha popüler hale geliyor, kısa ve eğlenceli oluyorlar ve aradığınız kişisel ulaşım aracı olabilirler. Satın alabileceğiniz en iyi olanları inceledik ve derecelendirdik, çünkü hepsi oldukça benzer görünseler de, tüm elektrikli scooterlar eşit yaratılmamıştır.


 • En iyi çocuk scooterları
 • En iyi elektrikli bisikletler
 • En ucuz elektrikli scooter fiyatları
 • En iyi elektrikli scooter aksesuarları

Elektrikli scooterlar, pilli scooterlardan daha fazlasıdır. Bu ifade ne kadar basit olsa da, aynı zamanda doğru: normal scooterlardan çok daha hızlılar, çok daha ağırlar ve elektrikli scooterlar da manuel kuzenlerinden çok daha kontrol edilebilir.

Bunlarla ilgili herhangi bir hastalıklı numaradan kurtulmanız pek olası değil - ve en yüksek hızda, buna kalkışmamalısınız - ancak tekerleklerinizdeki küçük bir torkun faydası, ustalıkla yokuş yukarı manevra yapacağınız ve yol boyunca hız yapacağınız anlamına gelir. sokaklarda hiçbir zaman.


Alıcı kılavuzumuzda Xiaomi'nin mükemmel M365 Pro'su, Segway-Ninebot ES4 ve şu anda satın alabileceğiniz en iyi elektrikli scooter seçimimiz, Xiaomi'nin süper pratik ve uygun fiyatlı M365'i bulunuyor. Parlak, yüksek kaliteli bir scooter, herkes için bir şeyler sunuyor ve zorlu rekabete karşı şaşırtıcı derecede ucuz.

Elektrikli scooter nasıl alınır

Sizin için en iyi elektrikli scooter'ı seçmek kesinlikle zorunludur - bu uygun bir yatırımdır, bu nedenle sürmek isteyeceğiniz bir şeye ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şeye ihtiyacınız vardır. Bunlar esasen 20mph'ye kadar çıkan dar bir planktır, bu nedenle güvenliğin temel bir endişe olması gerekir. Ancak göz önünde bulundurmanız gereken tek şey bu değil ...


Bazı elektrikli scooterlar, büyük bir ağırlık azaltma ve daha fazla taşınabilirlik için mesafeden ödün vererek hızlı bir atlama ve inme için çok uygundur. Bunlar, aynı zamanda bir tren veya otobüste seyahat etmeniz gereken uzun mesafeli yolculuklar için idealdir. Diğer e-scooter'lar maksimum menzil için pilin üzerine yığılır, ancak bu süreçte kendilerini süper ağır bırakır. Aynı şehirde yaşayıp çalışıyorsanız ve otobüs veya metro sistemini kullanmaktan kaçınmak istiyorsanız, bunlar daha iyidir. Temel olarak, bu bir dengeleyici harekettir. Uzun bir yoldan gidiyorsanız, paranızı akülere koyun, ancak o son mili atıyorsanız, daha hafif, daha kompakt bir scooter daha iyi bir seçim olabilir.

En iyi elektrikli scooter en hızlı elektrikli scooter mıdır? Şart değil. Birleşik Krallık'ta en yüksek hız 25 km / sa (15,5 mil / sa) ile sınırlıdır ve çoğu e-scooter bundan daha hızlı gidecek olsa da, polis tarafından durdurulma ve motosikletinize el konulma olasılığının daha yüksek olduğunu (ve muhtemelen para cezasına çarptırılırsanız), etrafta hız yapıyorsanız, dikkatsizce sürüyorsanız ve trafikte geziniyorsanız. Doğal olarak, sağduyu burada bir önceliktir - aptal gibi sürmeyin ve muhtemelen durmayacaksınız.

Dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, alüminyum ve karbon fiber gibi hafif malzemelerdir, çünkü bir yerden bir yere taşırken scooterınızın ağırlığını azaltacaklardır. Ancak elektrikli scooterınızı oyundan daha fazlası için kullanıyorsanız, plastik bileşenlerden kaçının ve bunların çürüme ve kırılma olasılığı daha yüksektir.

Ayrıca tekerlekleri de düşünün - ağır kullanım daha ağır hizmet tipi tekerlekler gerektirir. En uygun fiyatlı elektrikli scooterlar 8 inç tekerleklerle birlikte gelir ve bunlar düzgün şehir caddeleri için uygun olsa da, size çok daha yumuşak bir sürüş sağlamak için 10 inç pnömatik lastiklere ve süspansiyona sahip bir model için tombul kullanmanızı öneririz.


Bu scooterların çoğunda, bir dizi kullanışlı özellik sunan yardımcı uygulamalar da vardır. Güvenlik açısından çok faydalı olan elektrik motorunu dijital olarak kilitleyip kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, tembel bir kişinin Strava'sı gibi sürüşlerinizi de takip edebilirsiniz. Bazı eşlik eden uygulamalar, scooterınızın pil ömrünü uzatmak için Eco modu veya nefes nefese kalan bisikletçileri toz içinde bırakmak için Spor modu arasından seçim yaparak e-scooterınızı kurmanıza da olanak tanır. Eşlik eden bir uygulamayı bir zorunluluktan ziyade güzel bir bonus olarak düşünmeyi seviyoruz.

Fiyat da dikkate alınması gereken önemli bir noktadır. Bulabileceğiniz en ucuz elektrikli scooter yaklaşık 250 £ ve fiyatlar yaklaşık 2.500 £ 'a kadar değişebilir. Söylemeye gerek yok, ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz, bu yüzden bulabileceğiniz en ucuz modeli seçmek en iyi fikir değil. Scooter'a ayaklarınızın altında güvenebilmek istersiniz, çünkü saatte 20 mil civarında mekanik bir arıza Kaza ve Acil Durum'a gitmeye neden olur.

Popüler bir markanın güvenilir, sağlam yapılı bir e-scooter'ı için muhtemelen 450 ila 700 sterlin arasında bir bütçe ayırmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Bu, elektrikli scooterınızın sizi hızla şehirde gezdirecek performansa sahip olmasını ve birkaç mil sonra bozulmamasını sağlayacaktır.

Bununla birlikte, lüks ve performansta son nokta için pazardaysanız, 2.199 £ fiyatlı AER 557'ye (aer.store) göz atmak isteyebilirsiniz. Yavaş kıvrımları ve güzel yuvarlatılmış hatları ile zarif görünmekle kalmaz, aynı zamanda sağlamlık için ergonomik olarak tasarlanmıştır. 20 inçlik tekerlekleri küçük tümseklerin üzerinde rahatça kayabilir ve geniş kaymaz bambu güverte, ayakta durmak için rahat bir pozisyon bulmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda çok saygın 25mph hıza ulaşabilir ve tek bir şarjla neredeyse 20 mil yol alabilir.

Birleşik Krallık'taysanız, alışveriş yapmak için en iyi yer, bu scooter markalarının birçoğunun resmi ithalatçısı olan Pure Electric'tir. Pure Electric, harika bir servis, düşük fiyatlar ve uzun bir garanti sunar.

Elektrikli scooter yol güvenliği kuralları

İşte işler biraz karmaşıklaşıyor. İngiltere yasalarına göre, çoğu elektrikli kick scooter, uygun şekilde kaydedilmedikçe sokakta kullanım için yasal değildir. Ancak son zamanlarda hükümet, onları yasaklayan mevcut yasaları kaldırmayı umarak hızlı takip e-scooter denemelerini duyurdu (at ve araba sürmeyi çevreleyen 1835 düzenlemelerine dayanıyor). Bu, daha fazla insanı işe gidip gelirken alternatif ulaşım yöntemlerini kullanmaya teşvik etmek içindir.

Şu anda kurulmakta olan bu denemeler, denemelerin yapıldığı halka açık alanlarda yasal olarak elektrikli bir scooter kiralamanıza ve kullanmanıza izin verir (daha sonra daha fazlası için).

Bazı yüksek güçlü e-scooter'lar teknik olarak moped olarak sınıflandırılır, ancak bu sınıflandırma biraz karmaşık olabilir. Aşağıda yer alan scooterlardan hiçbirinin teknik olarak Birleşik Krallık'taki özel arazi dışında herhangi bir yerde kullanılamayacağını varsaymak güvenlidir.

Birleşik Krallık'ın en büyük e-scooter perakendecisi olan Pure Electric, 'Pratikte, elektrikli scooterlar Birleşik Krallık'ta zaten yasadışı olarak yaygın şekilde kullanılıyor ve polis genellikle en korkunç derecede pervasız binici etkinliği dışında herkese göz yumuyor.'

Büyük isimler sektöre girerken ve arabaların çevresel etkisine ilişkin endişelerin ön planda olduğu bir ortamda, yasa koyucular üzerinde bazı şeyleri değiştirmeleri için en azından bir miktar baskı olduğuna bahse girebilirsiniz. Ancak, açıklığa kavuşturmak gerekirse: elektrikli scooterlar, sahibinin izni ile özel arazide kullanılabilir. Karayolları Yasası 1835 ve Yol Trafik Yasası 1988'in bir kombinasyonu sayesinde, yollarda, bisiklet yollarında veya kaldırımlarda elektrikli scooter kullanmak yasa dışıdır. Scooter deneme alanları için, yalnızca ilgili yerel yönetime sağlanan kiralık scooterlar için muafiyetler yaratılmaktadır. Halka açık otoyolda diğer tüm scooter kullanımı trafik kurallarını ihlal etmeye devam edecek ve kullanıcının ceza ve / veya ehliyetinde puan almasına neden olabilir.

ABD yasaları eyaletten eyalete değişir, bu nedenle bir elektrikli scooter satın almadan önce yerel yasaları gerçekten kontrol etmelisiniz.

Son olarak, bizden alın: Bulunduğunuz yerdeki yasalar bunu gerektirse de istemese de, elektrikli bir scooter sürerken daima bir kask takmak isteyeceksiniz. Bu şeyler hızlı hareket eder ve potansiyel olarak çok tehlikelidir. Başınızı koruyun ve her zaman yakınınızdaki diğer insanlara karşı saygılı olun.

Aşağıda daha fazlasını okuyun:

 • Elektrikli scooter Birleşik Krallık'ta yasal mı?

Şimdi satın alabileceğiniz en iyi elektrikli scooter

En iyi elektrikli scooter: Pure AirPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Pure Electric)

1. Saf Hava

Satın alabileceğiniz en iyi elektrikli scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Performans ve fiyat dengesi Maks.Hız: 15,5 mil / sa / 25 km / sa Menzil: 18,6 mil / 30 km Ağırlık: 16,5 kg / 36 lbs
Satın alma nedenleri
+ 10 inç jantlar + Harika fiyat + Suya dayanıklı tasarım + Büyük maksimum yük kapasitesi + Bakımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakiplerden daha ağır-Kaygan katlama mekanizması değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Pure Air'in piyasadaki en iyi çok yönlü elektrikli scooter olabileceğini düşünüyoruz. Performansı ve menzili, piyasadaki diğer elektrikli scooterların çoğuyla aynı seviyededir, ancak yapı kalitesi, güvenlik, konfor ve bakım kolaylığı, uygun fiyat etiketi göz önüne alındığında çok övgüye değer olan sınıfının lideridir.

Buradaki vurgu, garantili IP65 su direncidir; bu, e-scooterınızı İngiltere'de kullanmayı planlıyorsanız, özellikle kışın işe gidip gelirken kullanmanız bir gerekliliktir.

Bir diğer büyük fayda ise 10 inçlik jantlar ve hava dolu lastiklerdir. Bunlar, büyük tümsekler ve engebeli yol yüzeyleriyle daha küçük tekerleklerden daha iyi başa çıkabilir - daha konforlu ve daha güvenli bir sürüş sağlar.

GibiPure Air ProPure Air, birinci sınıf bir yapı kalitesi ve kaplamasıyla şık, rafine bir tasarıma sahiptir. Kesinlikle uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve maksimum 120 kg (19uncu) maksimum yükü (sürücü ve bagaj dahil) güvenli bir şekilde taşımak üzere tasarlanmıştır.

Tamam, Pure Air piyasadaki 'nihai' elektrikli scooter değil - en hızlı değil ve en uzun menzile sahip değil - ancak uygun fiyatlı, güvenli, güvenilir bir e-scooter arıyorsanız iyi performans, o zaman Pure Air kesinlikle sizin için en iyi elektrikli scooter.

 • Pure Air incelemesi

En iyi elektrikli scooter: Xiaomi Mi 1S

(Resim kredisi: Xiaomi)

2. Xiaomi Mi 1S

Xiaomi'den mükemmel bir uygun fiyatlı e-scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uygun fiyatlı, çok yönlü bir araç Maksimum Hız: 25 km / s Menzil: 18,5 mil / 30 km Ağırlık: 12,5 kg / 28 lbs
Satın alma nedenleri
+ En popüler marka + Gelişmiş pil tasarrufu özellikleri + Kolay katlama + İyi uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
-En çekici değil-Pro model-8,5 inç jantlar kadar iyi değil-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI679 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 679 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 690,99 Dick Smith'te Görüntüle

Xiaomi, uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla daha iyi bilinse de, Mi 1S, şirketin akıllı elektrikli scooterlar yaratmada eşit derecede becerikli olduğunu kanıtlıyor. En yüksek hız oradaki en yüksek hız olmasa da (her ne kadar 15mph / 25 km / s'de kesinlikle eğilmez) bu katlanır elektrikli scooter, gördüğümüz en iyi uygulama bağlantı özelliklerinden bazılarına sahiptir.

Yolculuklarınızı ve bu tepelerden ne kadar hızlı indiğinizi takip etmenin yanı sıra, devasa scooter pilinin ne kadarının hala kaldığına da hızlıca göz atabilirsiniz. Mi Home uygulaması ayrıca gelişmiş pil koruma özellikleri de getiriyor; bu, nasıl kullanacağınız konusunda akıllıysanız potansiyel olarak fazladan bir veya iki mil kazanabileceğiniz anlamına gelir ve F1 benzeri KERS kurulumu, siz fren yaparken pilin şarj olduğu anlamına gelir.

Xiaomi Mi 1S hız ve hızlanma kontrollerini inanılmaz derecede basit bulduk, herkes dakikalar içinde sürmeyi öğrenebilir. Hafif, alüminyum yapı, taşımak ve saklamak için hızla katlayabileceğiniz anlamına gelir.

Xiaomi ayrıca genişletilmiş menzilli Xiaomi Mi Pro 2 (ayrıca bu listede) olarak adlandırılan daha premium bir modele sahiptir. Yine de standart Mi 1S'nin para için daha iyi bir değer olduğunu ve çok yönlü bir elektrikli scooter olduğunu düşünüyoruz.

 • Xiaomi Mi 1S incelemesi

En iyi elektrikli scooter: Pure Air Pro

(Resim kredisi: Pure Electric)

3. Saf Hava Pro

Biraz daha performans mı arıyorsunuz? Bu en iyi e-scooter olabilir

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Menzil, performans ve fiyat Maks. Hız: 15,5 mil / sa / 25 km / sa Menzil: 22,4 mil / 36 km Ağırlık: 17 kg / 37,5 lbs
Satın alma nedenleri
+ Suya dayanıklı + Büyük maksimum yük + Güçlü performans + Sağlam, güçlendirilmiş tasarım + Bakımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakiplerden daha ağır-Hız sabitleyici yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Sonuç olarak, Pure Air Pro çok etkileyici bir pakettir. Pure, pazar lideri elektrikli scooter'ı aldı, mantıklı bir şekilde inceledi ve Birleşik Krallık'ta kullanım için geliştirilebilecek gerçekten faydalı yollar keşfetti.

Pure Air Pro, Pure'ın en üst modelidir. Pure Air'den daha uzun menzili ve daha güçlü bir motoru var, bu da daha az dik yokuşlarla mücadele edeceği anlamına geliyor.

Sınıfında lider yapı kalitesi, güvenlik, konfor ve bakım kolaylığı sağlayan tüm Pure Electric DNA'sına sahiptir. Tıpkı Pure Air gibi, asıl vurgu, garantili IP65 su direncidir.

Rakiplerinden biraz daha pahalı ve daha ağır, ancak bu yine de mükemmel bir e-scooter seçimi.

 • Pure Air Pro incelemesi

En iyi elektrikli scooter: Ninebot Segway Air T15Pingtwitter Onaylı Rozet

(Resim kredisi: Ninebot Segway)

4. Ninebot Segway Hava T15

Ninebot Segway'den birinci sınıf, hafif bir e-scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kompakt tasarımMaksimum hız: 12,4 mph / 20 km / s Menzil: 7,5 mil / 12 km Ağırlık: 10,5 kg / 23 lbs
Satın alma nedenleri
+ Taşıması ve depolanması kolay + Az bakım gerektiren + Çok sayıda harika özellik + Harika uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
- Nispeten yavaş - Sınırlı menzil - Küçük tekerlekler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.047 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyin 1.079 $ Dick Smith'te Görüntüle 1.079 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Ninebot Segway Air T15 kesinlikle işe benziyor ancak daha küçük, daha yavaş ve benzer fiyatlara sahip rakiplerden yoksun. Bir arabanın bagajına kolayca yerleştirmek veya toplu taşıma araçlarına götürmek isteyenler için, kesinlikle mükemmeldir ve yüzeyler pürüzsüz olduğu ve çok fazla dik yokuşunuz olmadığı sürece kabul edilebilir bir sürüş sağlar. ile mücadele.

Hafif gövde, küçültülmüş paket ve akıllı saklama çözümü, performansta bir değiş tokuş olduğu anlamına gelir, ancak Ninebot Segway Air T15, akıllı ek özellikler ve şık bir akıllı telefon uygulamasıyla öne çıkıyor. Bununla birçok rakibi arasındaki seçim, amaçlandığı kullanım türüne ve bu fütüristik tasarıma gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olacaktır.

 • Ninebot Segway Air T15 incelemesi

En iyi elektrikli scooter: Razor Power A2

(Resim kredisi: Razor)

5. Razor Power A2

En ucuz, hafif elektrikli scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Fiyat ve ağırlık Maks hız: 10 mph / 16km / s Menzil: 7,5 mil / 12 km Ağırlık: 6,46kg
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Uygun Fiyatlı + Güvenilir marka + Kompakt
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük hız-Düşük yük kapasitesi-Düşük aralık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Katlama mekanizması ve katlanabilir gidon gövdesi sayesinde Razor Power A2, bugün mevcut olan en kompakt, hafif ve taşınabilir elektrikli scooterlardan biridir.

Azaltılmış boyutuna rağmen A2, yüksek torklu motoru ve 22 voltluk lityum iyon pil paketi sayesinde 10 mil / saat (16 km / saat) azami hıza sahiptir ve pil ömrü 40 dakikaya kadar sürekli kullanım için yeterlidir. (yaklaşık 7,5 mil).

Scooterın toplam ağırlığı sadece 6,46 kg'dır ve monte edildiğinde ideal bir ulaşım aracıdır.

Bu Noel'de Pingtwitter dergisine abonelik hediyesini verin ve sadece 2,70 £ ödeyin! Hayatınızdaki teknoloji tutkunu için harika bir Noel hediyesi almak ister misiniz? Öyleyse neden kendinize bir Pingtwitter aboneliği için bir pazarlık yapmayasınız: Kapak fiyatından% 46 tasarruf edin ve sevdiğiniz kişi Pingtwitter dergisinin her sayısını doğrudan kapısına teslim edecek. Özel teklifimizi kaçırmayın -bugün sadece 2,70 £ bir sayı için!Anlaşmayı Görüntüle

En iyi elektrikli scooter: Xiaomi Mi Pro 2

(Resim kredisi: Xiaomi)

6. Xiaomi Mi Pro 2

Etraftaki en popüler e-scooter'lardan biri

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Xiaomi'den menzil topper Maksimum Hız: 25 km / s Menzil: 27 mil / 45 km Ağırlık: 14,2 kg / 31 lbs
Satın alma nedenleri
+ Popüler marka + Uzun menzilli + Tork dolu + Gelişmiş pil tasarrufu özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
- En çekici küçük tekerlekler değil - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI799 Dick Smith'te Görüntüle 859 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 889 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Xiaomi Mi Pro 2'nin önceki sürümü belki de sokaklarda göreceğiniz en yaygın scooter, uygun fiyatlı ve çok yönlüdür, bu yüzden bu güncellenmiş modelden çok şey bekleyebilirsiniz.

Elektrikli scooterlar için oldukça standart olan saatte 15 millik en yüksek hıza, 27 mil menzile ve 14,2 kg ağırlığa sahipsiniz. İyi yapılmış bir kit parçası.

Önceki versiyonla karşılaştırıldığında, daha güçlü bir 600W motor, geliştirilmiş ışıklar ve yeni nesil 8.5 inç pnömatik lastikler içeriyor.

Etkileyici donanımın yanı sıra, Xiaomi Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter, gördüğümüz en iyi uygulama bağlantısına da sahiptir.

 • Xiaomi Mi Pro 2 incelemesi

En iyi elektrikli scooter: Ninebot Segway E25E

(Resim kredisi: Ninebot Segway)

7. Ninebot Segway E25E

İyi sunulmuş bir pakette zahmetsiz katlanabilir bir e-scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Güvenilir marka Maksimum Hız: 15,5 mil / 25 km / s Menzil: 15,5 mil / 25 km Ağırlık: 14,3 kg / 29,8 lbs
Satın alma nedenleri
+ Ortam aydınlatması + Güvenilir marka + En son güncelleme + Harici batarya uyumlu
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek ağırlık merkezi tuhaf hissedebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 799 $ Amazon'da görüntüleyin

Ünlü elektrikli mobilite markası Segway'den gelen Ninebot Segway E25E, bu listedeki en başarılı girişlerden biridir. E25E, çok yönlü bir başka harika modeldir. 300 W motoru, çok kabul edilebilir bir 15,5 mil / saat (bu genellikle kanunla sınırlıdır) ve çok saygın bir 15,5 mil menzile ulaşmasına yardımcı olur. Bu yeterli değilse, daha fazla menzil için harici bir pil takımı ekleme seçeneğiniz vardır.

Aynı zamanda, kavrayıcı ve rahat bir ayak plakası, darbeleri emen çift yoğunluklu tekerlekler ve çok fazla yer kaplamadığı anlamına gelen düzgün, tek dokunuşlu katlanabilir tasarımıyla iyi bir şekilde sunuldu.

Başparmak gazı hızınızı kontrol eder ve durdurulmanın tam üç yolu vardır: gazı serbest bırakmak, elektrik destekli ön freni kullanmak veya işleri gerçekten hızlı bir şekilde yavaşlatmak için çamurluk frenini yavaşlatmak.

Sürüşünüzün tüm yönlerini yapılandırmanıza, yolculuk ölçümlerini görüntülemenize ve araç sağlığını kontrol etmenize olanak tanıyan gelişmiş bir akıllı telefon uygulamasına sahip, özelliklerle dolu bir scooter. Ayrıca hız sabitleyici, çok yönlü aktif aydınlatma, bağımsız ön ve arka süspansiyon, IP54 su geçirmezlik ve net bir LCD ekran var.

En iyi elektrikli scooter: AER 557

(Resim kredisi: AER)

8. AER 557

Elektrikli scooterların Rolls Royce'u - gerçek bir lüks

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Maksimum Hız: 27 mph / 43 km / s Menzil: 20 mil / 32 km Ağırlık: 23,5 kg / 51,8 lbs
Satın alma nedenleri
+ Lüks tasarım + Rahat + Büyük 20 inç lastikler + En yüksek hız ve menzil + Uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük ve ağır-Yüksek fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI2.199 £ | AER'den ön sipariş

E-scooterlara uygulanabilecek birçok sıfat vardır. Kullanışlı. Verimli. Hızlı. Ancak onları nadiren 'zarif' olarak nitelendirirsiniz - en azından şimdiye kadar. AER 557, elektrikli scooterların iPod'una benziyor: ilkinden uzak olmasına rağmen, yollarında fermuarlı tüm araçların tasarım dilini tanımlayan ürün olabilir.

Yavaş kıvrımları ve güzelce yuvarlatılmış hatları ile muhteşem bir estetiğe sahip olmasının yanı sıra, aynı zamanda stabilite için ergonomik olarak tasarlanmıştır: 20 inçlik tekerlekleri, küçük tümseklerin üzerinde neşeyle kayabilir ve geniş kaymaz bambu güvertesi, bulmayı kolaylaştırır. ayakta durmak için rahat pozisyon.

Duruşunuzu sürekli olarak düzeltmek zorunda kalmadan zahmetsizce süzülmek, çok saygın bir 25mph hıza çıkmanıza rağmen, sürüşü düpedüz zarif gösterir. Ve tek bir şarjla neredeyse 32 km'ye kadar seyahat edebildiğiniz düşünüldüğünde, şehirde dolaşmak için harikadır.

Tamam, en hafif, en kompakt veya en ucuz değil, ama kesinlikle satın alabileceğiniz en iyi elektrikli scooter.

En iyi elektrikli scooter: Ninebot Segway E45E

(Resim kredisi: Ninebot Segway)

9. Ninebot Segway E45E

En uzun menzilli elektrikli bir scooter ister misiniz? E45E'ye göz atın

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: En uzun menzil Maks Hız: 15,5 mph / 25 km / s Menzil: 28 mil / 45 km Ağırlık: 16,4 kg / 36,2 lbs
Satın alma nedenleri
+ Uzun menzilli + 360 derece reflektörler + Üç fren sistemi + Düz olmayan lastikler
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır-Top-ağır tasarım GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ninebot Segway E45E, sık sık şarj etme zorluklarını azaltmak için önceden takılmış büyük bir ek batarya sayesinde uzun mesafelere kolayca ve rahatça gidip gelmek için ideal bir yol sunar. E45E, maksimum 25 km / saate kadar hız yapabilir ve yaklaşık 45 kilometre menzile sahiptir.

Pnömatik olmayan ve amortisörlerle köpükle doldurulmuş (daha az bakım gerektiren) 9 inç düz olmayan lastiklerle donatılmıştır.

Buna ek olarak, E45E her zaman güvenli fren mesafesi sağlamak için ön - elektronik ve rejeneratif, arka - manyetik ve ayak freni olmak üzere üç bağımsız fren ile donatılmıştır.

En iyi elektrikli scooter: Unagi Model One E500

(Resim kredisi: Unagi)

10. Unagi Model One E500

Mevcut en şık ve şık elektrikli scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Şık bir şekilde scooter kullanma Maks.Hız: 15 mil / 24 km / s Menzil: 15 mil / 24.95 km Ağırlık: 12 kg / 26.5 lbs
Satın alma nedenleri
+ Özelliklerle dolu + Hızlı ve rahat + Süper şık tasarım + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Xaomi ve Segway BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ile karşılaştırıldığında kısa menzil1.795 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Elektrikli bir scooter'ı bir ulaşım aracı olarak kullanmak konusunda ciddi misiniz? O zaman Unagi Model One E500 gibi oldukça şık bir elektrikli scooter'a ihtiyacınız var. Elbette, herhangi bir hız veya aralık rekoru ayarlamayacak, ancak muhteşem, şık çerçevesi gerçekten rol gibi görünüyor.

Unagi Model One E500, SpaceX projelerinde de kullanılan süper güçlü ve süper hafif malzemelerden yapılmıştır ve bu e-scooter'ı hafif ve taşınabilir kılar.

Gücü çift motordan gelir, bu da tepelerin ve zorlu arazilerin üstesinden kolaylıkla gelebileceğiniz anlamına gelir. Ekstra azami hız elde edemezsiniz, ancak en yüksek hız 15 mil ve 15 mil menzil oldukça ortalamadır. Dört şık renk grubunda mevcuttur: Kozmik Mavi, Deniz Tuzu, Gotham Grisi ve Mat Siyah.

En iyi elektrikli scooter: Turboant X7 Pro Elektrikli Scooter

(Resim kredisi: Turboant)

11. Turboant X7 Pro Elektrikli Scooter

Bu uygun fiyatlı çok yönlü araç kesinlikle düşünülmelidir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü harika Maksimum Hız: 32 km / s Menzil: 30 mil / 48 km Ağırlık: 15 kg / 33 lbs
Satın alma nedenleri
+ Çıkarılabilir pil + 10 inç lastikler + Hız sabitleyici + Hızlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Yedek batarya pahalıdır-Menzil Bugünün en iyi Model fırsatları Yok Fiyat bilgisi yok 443 € / 499.98 $ için Turboant'tan satın alın En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bundan kaçınmak yok, Turboant açıkça Xaomi M365'ten ilham alıyor (aynı mat siyah alüminyum kaplamayı ve kırmızı vurguları fark edeceksiniz), ancak Turboant burada bazı çok akıllı tasarım kararları verdi.

Başlangıç ​​olarak, batarya çıkarılabilir ve tutamağa monte edilmiştir (basamak yerine). Bu, onu soğuk bir garaj veya baraka yerine iç mekanda daha pil dostu sıcaklıklarda tutabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca yedek pil de satın alabilirsiniz (bunlar oldukça pahalı olmasına rağmen).

X7 Pro sürmek için çok iyidir - bol miktarda tork vardır, hızlı ve kararlıdır ve zil, ışık ve gaz kelebeğinin kontrol edilmesi kolaydır. Hatta onu Xiaomi'den daha güvenli kılan 10 inçlik büyük tekerlekleri bile var.

En iyi elektrikli scooter: Bird OnePingtwitter Onaylı Rozet

(Resim kredisi: Bird)

12. Kuş Bir

Rafine, şık ve sağlam bir e-scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sağlam tasarım Maksimum Hız: 18 mph / 29 km / s Menzil: 25 mil / 40 km Ağırlık: 17,5 kg / 38,6 lbs
Satın alma nedenleri
+ Tank benzeri yapı + Kullanışlı uygulama özellikleri + Modern tasarım + İyi performans + Renk seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Katlama mekanizması yok-Uygulama bağlantı sorunları-Hız göstergesi yok-Ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Şık görünümlü, bir tank gibi inşa edilmiş, süper etkileyici bağlantı özelliklerinin yanı sıra bol miktarda pil ömrü ile Bird One, e-scooter'lar kadar çok yönlü ve geleceğe yöneliktir. Özellikle katlanmadığı için mevcut en kompakt veya taşınabilir seçenek değil, ancak etrafınızdaki en akıllı e-scooter'ı arıyorsanız - işte bu.

 • Bird One incelemesi

En iyi elektrikli scooter: Ninebot Segway E22E

(Resim kredisi: Ninebot Segway)

13. Ninebot Segway E22E

Konfor ve kalite için tasarlanmış son derece pratik tasarım

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hiç akıllıca gidip gelmeden Maks.Hız: 20 km / s Menzil: 13,6 mil / 22 km Ağırlık: 13,5 kg / 29,8 lbs
Satın alma nedenleri
+ Akıllı, sade tasarım + Yükseltmelerle onu güçlendirin
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa menzil-Sınırlı en yüksek hız BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Diğer scooter'ların eğlence veya stil için üretilebileceği yerlerde Segway'in scooter'ı pratiklik ve rahat seyahat için üretilmiştir - ve bu nedenle genel olarak en iyi elektrikli scooter'ımızdır. Bir defaya mahsus pipo alıyorsanız, yanlış yapıyorsunuz.

Segway Ninebot E22E'nin sağlam lastik tekerlekleri varken, hem ön hem de arka akslar amortisörlerle donatılmıştır ve en yumuşak sürüşü sağlar ve zaten makul olan menzilini genişletmeye yardımcı olmak için yerleşik pil kurtarma vardır.

Bunu gerçekten öne çıkaran bu yaşam kalitesi özellikleridir. Seyir kontrolünü ayarlayıp süzülürken neden başparmak kumandasıyla savaşasınız? Gemide mekanik ve elektrikli fren kombinasyonu varken neden bu ağaca çarpmaktan endişelenelim? Daha fazla hız ve daha fazla menzil için fazladan bir batarya bağlayabildiğinizde, hatta elektrikli scooter hızı ile ilgili yerel düzenlemelerinize potansiyel olarak aykırı davranırken neden yavaşlayasınız? Biraz yaşa.

En iyi elektrikli scooter: 8Tev B12 Classic

(Resim kredisi: 8Tev)

14. 8Tev B12 Klasik

Harika bir sağlam görünümlü e-scooter

Teknik Özellikler
Şunlar için en iyisi: Sağlamlık Maks hız: 15,5 mil / sa / 25 km / sa Menzil: 19,8 mil / 32 km Ağırlık: 17 kg / 37,5 lbs
Satın alma nedenleri
+ Büyük 12 inç jantlar + Sağlam tasarım + Kaliteli parçalar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Bu listedeki tüm scooterlar sizi biraz fazla mı merak ediyor? Sağlam görünümlü 8TEV B12'ye ihtiyacınız var! Mütevazı e-scooter'ı bir sonraki seviyeye taşımak için 8TEV, güçlü bir çerçeve ve şık bir tek bıçaklı çatalın temiz bir tasarımıyla başlayarak temellere geri döndü. Bu, B12 serisinin olağanüstü performansının temelini oluşturur.

B12 Classic, yüksek kaliteli Japon sızdırmaz yataklara sahip 12 inç jantlara, karbon takviyeli üst kısma sahip 7 katlı akçaağaç tahtaya ve entegre LED ışıklara sahiptir. Frenleme, iki çift pistonlu Tektro hidrolik frenden gelirken, havayla doldurulmuş lastiklere sahip büyük 12 inç magnezyum alaşımlı jantlar olağanüstü sürüş kalitesi sağlar.

En iyi elektrikli scooter: Inokim Ox Elektrikli Scooter

(Resim kredisi: Inokim)

15. Inokim Ox Elektrikli Scooter

Bu e-scooter süper hızlıdır, geniş bir menzile sahiptir ve arazi koşulları için tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hız ve menzil! Maksimum Hız: 29 mil / saat Menzil: 59 mil Ağırlık: 28,3 kg
Satın alma nedenleri
+ Superfast + Incredible range + Off-road kullanılabilir + Beefy süspansiyon
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Çamurlu bir alanı geçebilecek bir elektrik arıyorsanız, elektrikli scooterların Land Rover Defender'ı olan çılgın Inokim Ox'tan başkasına bakmayın. Ox, arka tekerleğin içine yerleştirilmiş olağanüstü güçlü 800W (Peak 1300W) fırçasız motoru ve büyük lityum iyon pili ile bir canavar. Bir araya getirildiğinde, bunlar OX'in 60 millik bir mesafe kat etmesine ve 29 mil hıza ulaşmasına izin verir. Gerçek bir heyecan.

Sürücünün süspansiyon konumunu değiştirmesine izin veren benzersiz bir ayarlanabilir süspansiyon sistemi vardır: daha büyük süspansiyon hareketi için daha yüksek ve daha iyi stabilite ve daha yüksek hızlar için daha düşük. Ox ayrıca 130 kg'lık (20 taş) en iyi sürücü ağırlık kapasitelerinden birine sahiptir. Yine de 28 kg ağırlığıyla işe gidip gelmek için ideal değil.

En iyi elektrikli scooter: Razor E100 Elektrikli Scooter

16. Razor E100 Elektrikli Scooter

Çocuklar için en iyi yeni başlayanlar için elektrikli scooter

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Çocuklar Maksimum Hız: 10mph Menzil: 7 mil Ağırlık: 4kg
Satın alma nedenleri
+ 8 + yıl için uygundur + Bu günün EN İYİ FIRSATLARI butonlu gaz kelebeği349,99 Kogan.com'da görüntüle 349,99 Dick Smith'te Görüntüle 349,99 Pushys'te görüntüle

Bu küçük elektrikli scooter kesinlikle çocukları temiz havaya çıkaracak. Razor E100, 40 dakikaya kadar kesintisiz çalışma süresiyle güçlü bir scooter olmakla birlikte 10 mil / saat ile sınırlıdır, bu nedenle oyun için taşımadan çok daha uygundur.

Güvenli bir şekilde hareket etmek için basma düğmeli bir gaz kelebeği ve bir kick start ile kullanımı kolaydır. Bu scooter ile bir takım montaj yapılması gerekiyor ancak ebeveynler bunun çok basit olduğunu ve destek ayağının aynı zamanda scooter'ı bahçede veya başka bir yerde saklamak için kullanışlı olduğunu söylediler.

En iyi elektrikli scooter: JSF Urban Sprinter

(Resim kredisi: JSF)

17. JSF Urban Sprinter

Süper hafif bir sürüş istiyorsanız en iyi elektrikli scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Taşıma Etrafında Maksimum Hız: 15mph Menzil: 7.5miles Ağırlık: 6.2kg
Satın alma nedenleri
+ Son derece hafif + Çoklu çalışma modları
Kaçınılması gereken nedenler
- Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Elektrikli scooter'ınızda gerçekten kısa atlama yapmak istiyorsanız, Urban Sprinter sizin için üretildi: Birkaç saat içinde tam olarak şarj olurken, daha küçük pili nispeten sınırlı bir menzil anlamına gelir (ve maks. karşılaştırılabilir elektrikli scooterların çoğundan ağırlık), çok daha hafif bir çerçeveyle, sürüşünüz bittiğinde katlamak ve içeride sürüklemek için mükemmel olan 6,2 kg alüminyum combo ile bunu telafi ediyor.

Özelliklerin kısa olduğundan değil, anlarsınız. Bir gidon kontrol sistemi, hızınızı, kalan pilinizi ve Urban Sprinter'ı çalıştırdığınız modu takip etmenize olanak tanır - Eco moduna geçin ve bazı ek menzil için biraz hız değiştirebilirsiniz. 180 Watt'lık motor aşırı değil, ancak 10 derecelik eğimlerin üstesinden gelmek için yeterli - kimse motosikletinden inip yürümek istemez, değil mi?

En iyi elektrikli scooter: Mtricscoto Elektrikli Scooter

(Resim kredisi: Mtricscoto)

18. Mtricscoto Elektrikli Scooter

Uygun fiyatlı bir elektrikli scooter

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Fiyat Maksimum Hız: 14,2 mil / saat Mesafe: 7,4 mil Ağırlık: 7,5 kg
Satın alma nedenleri
+ Hafif çerçeve + Süper kullanışlı + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük menzil-İnce tekerlekler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Mtricscoto Elektrikli Scooter, ayak parmağınızı elektrikli scooter sularına daldırmak istiyorsanız, bankayı bozmayacak, temiz ve uygun fiyatlı bir cihazdır. Yalnızca 7,5 kg ağırlığında süper hafif bir şasiye ve ekstra güvenlik sağlamak için ön eABS ve kuyruk frenine sahip Çift Fren Sistemine sahiptir. Ekstra özellikler arasında geceleri görünmenize yardımcı olacak bir LED arka lamba ve daha konforlu bir sürüş için amortisörler bulunur.

Bunu beğendin mi?

 • En iyi aksiyon kameraları
 • En ucuz aksiyon kameraları
 • En iyi elektrikli kaykaylar
Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın ...Xiaomi Mi 1S elektrikli scooterKogan.com679 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünSegway Ninebot Kickscooter ...Ninebot Segway Air T15 elektrikli scooterDick Smith1.079 $ Görünüm Tüm fiyatları görünXiaomi Mi Elektrikli Scooter ...Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooterDick Smith799 Görünüm Tüm fiyatları görün