Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi elektrikli tıraş makinesi: Erkekler için en iyi elektrikli tıraş makineleri, kirli sakalları moloz haline getirir

En iyi elektrikli tıraş makinesi: Erkekler için en iyi elektrikli tıraş makineleri, kirli sakalları moloz haline getirir

Neden en iyi elektrikli tıraş makinesini satın almalısınız diye sorabilirsiniz. Artık tüm erkekler her gün tıraş olmuyor. Zaten yüzleri değil. Bazı erkekler neredeyse hiç tıraş olmaz. Ancak pürüzsüz bir görünümü tercih eden yaşlı muhafızlar ve sakaldan uzaklaşan genç erkekler için elektrikli tıraş makinesi tam da gereken şey ve bunlar EN iyi elektrikli tıraş makineleridir.


Kara Cuma burada ve bu, sahip olunması gereken ucuz traş makineleri olduğu anlamına geliyor.

• Kara Cuma alışverişi yapınen iyi elektrikli tıraş makinesi fiyatlarıAmazon İngiltere'de

En iyi elektrikli tıraş makinesi nedir?

Tüm bu modelleri denedikten sonra, en pahalı 'amiral gemisi' modelleri arasında ayrım yapmak aslında oldukça zor. Onları üç gün sonra günlük olarak denedim ve - daha bilimsel olması için - biraz sakal bıraktım ve sonra bizimkilerden biriyle 3 mm'ye kadar kestim.en iyi sakal düzelticiler.

Peki benim kararım neydi? Çılgın olmayan bir fiyata genel tıraş kalitesi için kişisel olarak Braun'un güncellenmiş amiral gemisi Series 9'u tavsiye ederim. 3 gün boyunca tıraş olmasanız bile pürüzsüzleştirir ve folyonun hissini rotasyona tercih ederim.


Bununla birlikte, Phillips 9000 Serisi tarafından hiç kimse hayal kırıklığına uğramayacaktır. Bu yüzünüze o kadar nazik ki, neredeyse hiçbir şey olmamış gibi hissettiriyor. Ama bu. 9000 Serisini günlük olarak kullanırsanız, sonuç Braun ile hemen hemen aynıdır, ancak Seri 9'un daha uzun veya daha sert kirli sakallara sahip olduğunu söyleyebilirim.

Daha ucuz bir seçenek, bir tıraş bıçağı kadar yakın tıraş sağlayan esnek bir kafa ile donatılmış Braun'un şaşırtıcı yeni Series 7 70-N7200cc'dir.

Ancak, gerçekten istiyorsanmutlak en iyi elektrikli tıraş makinesi, bu primi ödeyin ve Series 9000 Prestige'i edinin. Bu, 5 günlük kirli sakalın üstesinden gelir ve uyumlu telefonlarda da çalışan bir kablosuz şarj pedi ile birlikte gelir. Ayrıca, görünüm ve his açısından diğer tüm tıraş makinelerinden çok daha üstündür.


Aşağıda, en iyi elektrikli tıraş makinelerinin tam listesini ve bu tıraş makineleri için en iyi fiyatları bulacaksınız. 'Ama bu fiyatlardan bir bıyığı daha fazla tıraş etmek mümkün olabilir mi?' sen sor. 'Neden evet!' cevaplıyoruz. Günün sonunda saat 5 gölgesine sahip olacağınızdan emin olun, her zaman,her zamanelektrikli tıraş makinesi fırsatları olması gerekiyor. '

Sizin için en iyi elektrikli tıraş makinesini nasıl satın alabilirsiniz

İlk tavsiyem, bugün en iyi tıraş makinesinin ne işe yaradığına bakmak. Fiyatları rollercoaster'lar gibi yükselip alçalıyor ve çoğu yüksek kaliteli tıraş makinelerinin bir şekilde daha bataklık standartlarından daha ucuz olduğunu göreceksiniz. Örneğin, normalde, erkek tıraşının mutlak kremi olan Series 9000 Prestige'in aşırı pahalı olduğunu söyleyebilirim. Ancak bugünün anlaşmalarındabelkiBirdenbire Braun Series 9 ile aynı fiyat veya daha düşük.

Gördüğünüz gibi Braun ve Philips tıraş makinelerinin birçok farklı versiyonu var. Hepsi arasındaki farkı anlamak çok uzun sürer - temizleme istasyonları olan ve olmayanlar ve düzelticiler ve taşıma çantaları gibi çeşitli aksesuarları olan ve olmayanlar için farklı model numaraları vardır.

Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken en önemli şey, en yeni Braun'ların 93'ten başlayan model kodlarına sahip olması ve en son Philips olanların S97 veya S95 ile birlikte Prestige ile başlamasıdır. İnternette bulacağınız eski modellerde yanlış bir şey yoktur ve bazen gerçek indirimli fiyatlardadırlar, ancak bunlar en son ve en iyisi değildir.


Öyleyse, bu fiyatları inceleyin…

En iyi elektrikli tıraş makinesi fırsatları

Günümüzün en iyi tıraş makinesi fırsatları Philips SH98 / 80 Tıraş Makinesi ... Philips Series 9000 Prestige Amazon £ 59.99 GörüntüleTüm fiyatları görünBraun Series 9 9340s En son ... Braun Series 9 9340s Amazon £ 226.90 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Braun Series 9 9390cc En son ... Braun Series 9 9390cc Amazon £ 499.99 £ 199.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Philips Series 9000 Islak ve ... Philips Series 9000 S9711 / 31 Amazon £ 450 £ 199,99 GörüntüleyinTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Philips Series 9000 Islak ve ... Philips Series 9000 S9531 / 26 Amazon £ 304,78 £ 245 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Braun Series 8 8390cc Islak ve ... Braun Series 8 8390cc Boots.com £ 419.99 £ 164.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Braun Series 7 Electric ... Braun Series 7 7865cc Amazon £ 126.73 £ 116.61 GörüntüleTüm fiyatları görünBraun Series 7 Electric ... Braun Series 7 7842s Amazon £ 124,96 GörüntüleTüm fiyatları görünBraun Series 5 5197cc Erkek ... Braun Series 5 5197cc Amazon £ 99,84 GörüntüleTüm fiyatları görünBraun Series 9 Electric ... Braun Series 9 9296CC Amazon £ 198.50 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Yüzünüzü tahriş etmeden pürüzsüz kalmak istiyorsanız, elektrikli tıraş makinesi alışverişi yaparken en üst seviyeye çıkmanız GEREKİR.

Bunun nedeni, onlarca yıllık ürün geliştirmeye ve araştırmaya harcanan milyarlarca harcamaya rağmen, gerçekten yeni yeni kırmaya başladılar ve o zaman bile, sadece sektöre hakim olan yarım düzine markanın her birinden amiral gemisi cihazlarında. Haftada yalnızca bir veya iki kez tıraş olan, ancak yaptıklarında pürüzsüz olmak isteyenler için manuel tıraş bıçağıher zamandaha iyi. Bebek gibi pürüzsüz olması gerekmeyen düzensiz tıraş makineleri, sakal düzeltici ile daha iyi durumda olacaktır.

Her gün tıraş olmazsanız, dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da, üç günlük büyümeyi ortadan kaldırmak için daha ucuz bir elektrikli tıraş makinesinden daha iyi bir motorlu testere veya kızgın köpek kullanmanızdır. Yani bu, üst seviyeye çıkmak için başka bir neden.

Elektrikli tıraş makinelerinin iyi yanı, bıçaklı tıraş makinelerinin aksine, bunları kullanmanın gerçekten 'doğru' bir yolu olmamasıdır, ancak kolayca tahriş olursanız, ıslak ve kuru bir model bir nimet olabilir. Bunları akan suyla veya hatta tıraş kremiyle kullanabilirsiniz.

Özellikle konu Phillips tıraş makineleri ve biraz daha az bir ölçüde Braun söz konusu olduğunda, genellikle her tıraş makinesinin en az üç versiyonu vardır. Tıraş makinenizi alkol bazlı temizleme solüsyonu ile temizlemek ve sterilize etmek için seyahat çantasından otomatik temizleme ve şarj istasyonlarına kadar her birinde aynı temel elektrikli tıraş makinesi modeline sahip olursunuz, ancak farklı bir aksesuar dizisi bulunur.

Lütfen bu istasyonları uygun şekilde kullanmanızın, SONSUZA KADAR, temizleme sıvısı için yedek kartuşlar satın almanız gerektiği anlamına geldiğini unutmayın. Elbette bununla uğraşmayabilir ve sadece her kullanımdan sonra bıçakları musluğun altında yıkayabilirsiniz. Hijyene ne kadar takıldığına bağlı.

Ayrıca bıçak kartuşunu ne sıklıkta kullandığınıza ve kirli sakalınızın ne kadar telli olduğu gibi diğer değişkenlere bağlı olarak her yıl değiştirmeniz gerekecektir.

Bugün satın alınabilecek en iyi elektrikli tıraş makineleri

En iyi elektrikli tıraş makinesiPingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: Braun)

1. Braun Series 9 9390cc

En iyi elektrikli tıraş makinesi üç günlük büyümenin üstesinden gelebilir

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 60 dakikalık şarjla 50 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Daha uzun kirli sakallarda alabileceğiniz en iyi elektrikli tıraş
Kaçınılması gereken nedenler
-Philips'e çok benzer performans, ancak genellikle biraz daha pahalı BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 189,99 £ Boots.com'da görüntüle 199,99 £ Amazon'da görüntüle 199,99 £ argos.co.uk adresinde görüntüleyin 336 Amazon müşteri yorumu

Özellikle günümüzde daha az tıraş olma eğiliminin olduğu göz önüne alındığında, şimdi Braun Series 9 folyolu tıraş makinesini Philips'in neredeyse eşit derecede etkileyici çabalarının yerine öneriyorum. Haftada iki ila üç tıraş olan bir erkekseniz, muhtemelen bunu da tercih edeceksiniz, çünkü daha uzun kirli sakallarda biraz daha iyi. Bu, ona 'altın rengi' görünümünü veren titanyum uçlu bıçaklar sayesinde.

Braun, en yeni tasarım tekniklerini kullanarak mükemmel biçim ve işlev kombinasyonları üretme konusunda görkemli günlerinde tanınırdı. Şimdi Dieter Rams'ın bunun tasarımından dolayı üzüleceğini söylemiyorum, ancak işlevselliği tartışmak zor olsa da, estetik olarak 9 Serisi oldukça eksik. Plastik görünüyor ve hissediyor ve şarj ve temizleme tabanına girme şekli pek tatmin edici değil.

Ama sonra tekrar, ne olmuş yani? Seri 9 hafiftir, ergonomik olarak sağlamdır, 5 metreye kadar su geçirmezdir ve temizlenmesi kolaydır. Philips rakibinde olduğu gibi, sadece bir saatlik şarjla 50 dakikalık pil ömrü harika. Kaydırmalı sakal düzeltici evde yazılacak bir şey değildir, ancak Philips'in klipsli modelinin aksine en azından her zaman oradadır.

Muhtemelen Braun'un benim için asıl öldürücü özelliği, onu kullanmanın aslında tıraş gibi hissetmesidir. Philips'in dönme hareketi daha çok yüzünüzü ovmak gibidir.

En iyi elektrikli tıraş makinesi: Philips S9000 PrestigePingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü


2. Philips Series 9000 Prestige

Çok istenen ıslak ve kuru mega tıraş bıçağı

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 3 saat kablosuz şarj, pil ömrü belirtilmemiştir ancak 2 saat gibi görünüyor Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şimdiye kadarki en iyi elektrikli tıraş + Bununla şık + Kullanışlı Qi kablosuz şarj
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 59,99 için RRP ödemek istemiyorsunuz Amazon'da görüntüle 59,99 £ Amazon'da görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click165 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bu, 1 numaradaki ürünün 2 numaralı üründen biraz daha az iyi olduğu alışılmadık bir durumdur. Neden? Bu, daha yüksek bir RRP'ye sahiptir ve çok daha az indirimlidir. Philips Series 9000 Prestige, Braun rakibinden daha iyi tıraş olurken ve çok daha iyi görünürken, sadece biraz daha iyi olan bir tıraş için iki kat daha fazla ödemeye değmez.

Ancak, su sıçratmak istiyorsanız veya bunu uygun bir fiyata bulursanız, bu harika bir satın alımdır.

Yeni bıçak tasarımı ve daha geniş boyutlu folyo delikleri sayesinde bu, kalın kirli sakalların üstesinden gelebilir - bir haftaya kadar bile. Ve gerçekten işe yarıyor. Diğer elektriklerin sizi defalarca kesmeye zorladığı yerlerde, birkaç günü kaçırdıysanız, bunu hemen hemen bir kez geçebilir ve ardından, ikinci bir adım atmanız gerekebilecek yalnızca birkaç küçük nokta arayabilirsiniz.

Ve size sağladığı tıraş neredeyse inanılmaz derecede yakın. Gerçekten çok bıçaklı geleneksel bir tıraş bıçağı kullanmışsınız gibi hissettiriyor. Bunu kısmen, kesmeden önce kılları folyonun altına daha derine çeken yeni bıçak tasarımıyla yönetir.

Bunu, kısmen Philips'in çoğunun kullandığı sürtünme önleyici kaplama sayesinde minimum tahrişle gerçekleştirir. diğer traş makineleri dahil değildir, ancak pervane bıçaklarından daha fazla korumaya ihtiyaç duyuyorsanız, bunu tıraş köpüğü ile mutlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üç yoğunluk seviyesine sahiptir, fikir, özellikle hassas tenli olanların onu daha hafif tutabilmesidir. Söylemeliyim ki, alt ortam bana yeterince güç vermiyor. Döner bir tıraş makinesi kullanmak, çok hafif bir dokunuşa sahip oldukları için en iyi zamanlarda yeterince tuhaftır. Ayrıca, cildim oldukça hassas olmasına rağmen, Prestige'i en yüksek ayarında kullanırken hiçbir zaman tahriş hissetmedim. Yine de, muhtemelenbirazerkekler, gücü kapatmak için bu yeteneği faydalı bulmalı, yoksa orada olmaz.

Prestige'in lehine olan bir başka büyük şey de görünmesiyolBraun Series 9'dan daha iyi - ve buna gelin, tüm Philips diğer tıraş makinelerine sahiptir. Elinize aldığınızda, aslında plastik olduğu ve göründüğü gibi çelik olmadığı için biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bununla birlikte, tutuş gerçekten rahat ve ergonomik ve harika göründüğünü inkar etmek yok.

Bu model aynı zamanda bir tıraş aparatı için alışılmadık derecede iyi olan bir sakal düzelticiyle birlikte gelir, ancak bir eklenti olarak takılmak yerine yerleşik, açılır bir tane olması daha iyi olurdu - döner başlığı çekip çıkarın ve bunu yerine koyun. Bazı Prestige paketlerinde, yüzünüzü derinlemesine temizlemek için kullanabileceğiniz dönen bir fırça da vardır. Yani bu güzel.

Luxe Quotient'i daha da geliştiren Philips 9000 Serisi Prestige, aynı zamanda telefonunuzun ve diğer uyumlu cihazların suyunu da kullanabileceğiniz kablosuz bir Qi şarj pedi ile birlikte gelir. Pil ömrü sağlam - Her şarjla birkaç haftalık tıraş elde ediyorum.

Tam bir şarj aslında üç saatte nispeten yavaştır, ancak açıkçası fikir, şarj pedini ve tıraş makinesini dışarıda bırakmanızdır. Bu şekilde her zaman harekete geçmeye hazırdır ve ayrıca tüm ev konukları Dünyanın En İyi ve En Pahalı Tıraş Makinesine sahip olduğunuzu görebilir. Marifetli.

En iyi elektrikli tıraş makinesi: Braun Series 7 70-N7200cc

(Resim kredisi: Braun)

3. Braun Series 7 70-N7200cc

Ultra yakın tıraş için 360˚ esnek başlığa sahip üstün folyo modeli

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 50 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı derecede yakın tıraş eder + Ve çok çabuk + Tamamen su geçirmez + Motorlu bir yıkayıcıyla birlikte gelir + Güzel tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
-Philips-Washer çözümü zamanla buharlaştığı için yüzünüzde rahat değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 164.95 allbeauty.com'da görüntüleyin TR 214,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Braun'un bu sıfırdan tasarlanmış yeni teklifi, her açıdan mutlak bir krakerdir, ancak çoğunlukla tıraş olma biçiminde. Yukarıda belirtildiği gibi, Philips döner modelleri ne kadar parlak olursa olsun, bir kaşığın arkasıyla yüzünüzü ovuşturuyormuşsunuz gibi hissediyorlar. Aksine, bu yepyeni folyo modeli cilde karşı sıkı, dar ve pek rahat hissettirmiyor. Ancak, şaka yaparsak, yarı yarıya iyi tıraş olmaz. Aslında şunu yeniden ifade edeceğim: Islak bir tıraş bıçağı kadar yakın, sadece yarı zamanda tıraş oluyor. Ve bu abartı değil.

Bu yazarın, sayısız köşeden daha keskin açılara sahip olağanüstü derecede zayıf bir yüzü var (buna bakmam gerekiyordu) ve bu tıraş makinesi benim yeni Kutsal Kase'im. Nasıl yani? En iyi Philips modellerinde olduğu gibi, başın tamamı yay yüklüdür, bu nedenle yüzün hatlarıyla birlikte hareket eder. Üstelik, üç ince folyo bıçak da bir yandan diğer yana bağımsız olarak hareket ediyor. Sonuçta, bir tırtıl gibi yüzün etrafında dolanan bir tıraş başlığı, görünürde bir kıl kalmayana kadar burayı, orayı ve her yeri kırpar. Açıkçası, bu kadar yakından, hatta & lsquo; kuru & rsquo; kutudan çıkar çıkmaz. Aslında, yüzümün oldukça pürüzsüz hissettiği bir zamanı hatırlayamıyorum.

Doğal olarak Series 7 70'i ıslak tıraş makinesi olarak da kullanabilirsiniz - tüm ünite tamamen su geçirmezdir - ancak kuru kullanımda ne kadar iyi performans gösterdiğini görmüyorum. Sadece tıraş olurken sabah işine devam edin ve bunu bilmeden önce işin bittiğini.

Braun'a göre, 'AutoSense teknolojisi, gücü sakal yoğunluğuna göre okur ve uyarlar'. Onların sözlerine güveneceğim. Bildiğim şey, tutuşun güzel bir şekilde şekillendirilmiş ve elde rahat olduğu. Ayrıca küçük LCD'nin, normal pil seviyesi göstergesiyle birlikte folyoyu (yaklaşık 40 £) değiştirme zamanının geldiğini söyleme şeklini de seviyorum.

Series 7, sert bir çanta, tek bir hassas düzeltici eki ve bir SmartCare Center - çözüm bitene kadar kullanacağınız ve sonra bir daha asla kullanmayacağınız otomatik bir kafa temizleyici yağlayıcı ile birlikte gelir.

Pil ömrü çok iyi (Li-Ion pilinin tam şarjı ile 50 dakika), ancak seyrek simge tabanlı kılavuz berbat ve bunu düşünen tek kişi ben değilim. Ama bu, Series 7 70 & rsquo; in inanılmaz derecede yakın tıraş etme delice yeteneğine kıyasla, bu küçük kızartmalar. En iyi dolar.

En iyi elektrikli tıraş makinesi

(Resim kredisi: Philips)

4. Philips Serisi 9000 S9711 / 31

Prestige'e oldukça benzer ve çok daha ucuz

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 60 dakikalık şarjla 50 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede rahat kullanım + Minimum çabayla bir günlük kirli sakalları kaldırır + Uzun kirli sakallarda da fena değil
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün EN İYİ FIRSATLAR £ 154,99 Boynunuzda ve çene hattınızda daha fazla çaba harcanması gerekiyor Amazon 445 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Philips'in eski 9000 Serisi iyiydi, ancak kesinlikle Braun Series 9'un gerisinde kaldı. Ancak Philips, bıçakları yükselterek yüz epilasyon kolları yarışında öne çıktı. Ama sonra Braun yükselttionunve şimdi Philips çok geride kaldı. Vay canına, heyecanlı ha?

Bu döner bir tıraş makinesidir ve bu nedenle onu dairesel hareketlerle yüzünüze sürterek kullanırsınız. Bu bana hiç de doğal gelmiyor. 9000 Serisi çok sessiz bir ses çıkardığı için - neredeyse pili bitiyormuş gibi - ve çok az tahriş edici olduğu için, tamamen etkisiz olmasını bekleyebilirsiniz, ancak birkaç tane bile olsa, anız sihirle yok olur. günlük değer.

Bu özellikle yüzünüz için doğru. Daha zorlu alanlarda - çene çizginiz ve altı - biraz daha uzun süre ovmanız gerekecek, ancak o zaman bile ağrıya neden olmaz. Braun'un daha hızlı olduğunu ve daha çok 'düzgün' bir tıraş gibi hissettirdiğini görüyorum, ancak çok hassas cilde sahip olanlar için Philips'in döndürme hareketi daha iyi olabilir.

Klipsli 'sakal düzeltici' (gerçekçi olarak, sadece favorilerinizin düz olduğundan emin olmak için) oldukça iyi Braun tıraş makinelerinde olduğu gibi kalıcı olarak takılı olmadığı gerçeğinden gerçekten hoşlanmıyorum. Öyleyse tekrar, bu günlerde yaşlanma modları dışında kim böyle bir sakal düzeltici kullanıyor?

Seri 9000'in bir başka güçlü yönü, sadece üstünü çıkarıp savurarak temizlemenin çok kolay olmasıdır. Birinin gerçekten bulması gereken şey, kıyılmış anız lavabonuzdan çıkarmak için bir cihazdır, ancak bu şimdiye kadar insanlığın biliminin ötesinde görünüyor.

5. Panasonic ES LV95

200 £ altındaki en iyi elektrikli tıraş makinesi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 45 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tıraş + Yapı kalitesi mükemmel hissettiriyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Kinda tıknaz Bugünün en iyi Panasonic ES LV95 fırsatları 250,81 £ Amazon 594 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Tamamen saçma bir dizi dağıtmakbeşbıçaklar, bu da başka bir ıslak ve kuru galibidir.

Multi-Flex 3D döner başlık ve Hızlı Kaldırma Folyosu, tıraşın pürüzsüz ve neredeyse keyifli olmasına yardımcı olur. Birkaç günlük büyümeniz varsa bu özellikle doğrudur. Panasonic ES LV95 bunu gerçekten hissedecek ve motorlarını metodik olarak çim biçmek için yavaşlatacak.

Dürüst olmak gerekirse, bu uygulandığında rahatlık açısından herhangi bir fark söyleyemedim, ancak çok hassas bir cildiniz varsa, yararlı bulabilirsiniz.

Daha da önemlisi, genel tıraş performansı gerçekten çok iyiydi. Panasonic'i kullanmanın büyük bir kısmının daha az zevkli olduğunu düşündüm, ama eminim ki, yarım düzine tıraş makinesini test etmek yerine, tek tıraş makineniz olsaydı buna alışırdınız.

Genel olarak, bununla premium rakipleri arasında söylenecek çok az şey var, ancak biraz daha kısa pil ömrü ve daha yüksek RRP onu listenin altına taşıdı. Yukarıdaki en iyi fiyat bir ANLAŞMA ise, bunu şiddetle tavsiye ederim.

Braun Series 9 9095CC

6. Braun Series 9 9095CC

Braun Series 9'un titanyum uçlu olmayan versiyonu

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 60 dakikalık şarjla 50 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kendi başına mükemmel tıraş makinesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha eski ve 9296cc kadar iyi değil… -Ama bir şekilde daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 305,99 Amazon'da Görüntüleyin

Kitlesel pazar tüketici cihazlarıyla karşılaştığınız garip tuhaflıklardan birinde, burada Braun Series 9'un daha önceki bir sürümüne sahibiz. Biraz daha geç, titanyum uçlu kardeşinin tüm iyi yönlerine sahip, ancak tartışmasız ve kasıtlı olarak,o kadar iyi değil.

Ancak şu anda aynı zamandadaha pahalı. Nasıl? Muhtemelen arz ve talep.

Bu nedenle tavsiye etmesi oldukça zor. Ancak bir noktada - Kara Cuma, diyelim ki, dükkanlar stokları terk etmeye karar verebilir ve bu aniden bir pazarlık olur. Bu fiyatları izlemeye devam edin, millet ...

7. Remington XR1400

En iyi bütçe tıraş makinesi

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 45 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kompakt, ergonomik şekil + Makul değer + Kafalar için de iyi!
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı tıraş makineleriyle karşılaştırılamaz Bugünün en iyi Remington XR1400 fiyatları Amazon 471 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Özünde oldukça eski moda bir tasarım, bu kısa ve kısa ve sakalınıza yukarıdan ziyade yana doğru bastırılacak şekilde tasarlandı. 1950'lerin elektrikli tıraş makinelerinin güncellenmiş bir versiyonunu biraz andırıyor.

Düşük fiyatı göz önüne alındığında, bu Remington hiçbir şekilde kötü bir performans sergilemiyor, özellikle de her gün tıraş oluyorsanız.

Ayrıca, Amazon incelemeleri herhangi bir jüri ise, rahat ve etkili kafa tıraşı için kolay kavranan formu ile kel topluluk arasında oldukça popüler bir seçimdir.

8. Braun Cool Tec CT2cc

İçinde buzdolabı bulunan en iyi jilet

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 45 dakika Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü soğutma teknolojisi + İyi tıraş
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz aldatıcı belki Bugünün en iyi Braun Cool Tec CT2cc fiyatları Amazon 353 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Yenilikçi bir bükülme ile daha uygun fiyatlı bir başka model olan CT2, aslında içine yerleştirilmiş bir elektro-mekanik seramik soğutma şeridine sahiptir.

Sonuç olarak, folyo açıldıktan sonra saniyeler içinde neredeyse sıfıra yaklaşarak 'tahrişi azaltır'.

Şimdi, bu teknoloji gerçekten harika olsa da, tıraşın daha iyi olmasına gerçekten yol açtığından emin değilim, ancak ısı nedeniyle çok kötü cilt tahrişine maruz kalırsanız, denemeye değer olabilir.

Daha kaliteli tıraş makineleriyle aynı seviyede olmasa da genel performans tamamen kabul edilebilir.

Dyson Küçük Top Hayvan 2199 £ | 249 TL oldu | £ 50 tasarruf edin
Bu hafif dik, alerjenleri gideren bir HEPA filtre ve evcil hayvan tüyleriyle baş etmek için bir fırça başlığı içerdiğinden evcil hayvan sahipleri ve alerjisi olanlar için mükemmeldir. Biri halı ve diğeri sert zeminler için olmak üzere iki yükseklik ayarına sahiptir ve ayrıca merdivenleri, perdeleri ve normalde elde tutulan veya silindir elektrikli süpürgeyle yaptığınız her şeyi yapmak için dışarıya çekilebilen bir hortum içerir. Anlaşmayı Görüntüle

Dyson Küçük Top Hayvan 2199 £ | 249 TL oldu | £ 50 tasarruf edin
Bu hafif dik, alerjenleri gideren bir HEPA filtre ve evcil hayvan tüyleriyle baş etmek için bir fırça başlığı içerdiğinden evcil hayvan sahipleri ve alerjisi olanlar için mükemmeldir. Biri halı ve diğeri sert zeminler için olmak üzere iki yükseklik ayarına sahiptir ve ayrıca merdivenleri, perdeleri ve normalde elde tutulan veya silindir elektrikli süpürgeyle yaptığınız her şeyi yapmak için dışarıya çekilebilen bir hortum içerir. Anlaşmayı Görüntüle

Dyson Küçük Top Hayvan 2199 £ | 249 TL oldu | £ 50 tasarruf edin
Bu hafif dik, alerjenleri gideren bir HEPA filtre ve evcil hayvan tüyleriyle baş etmek için bir fırça başlığı içerdiğinden evcil hayvan sahipleri ve alerjisi olanlar için mükemmeldir. Biri halı ve diğeri sert zeminler için olmak üzere iki yükseklik ayarına sahiptir ve ayrıca merdivenleri, perdeleri ve normalde elde tutulan veya silindir elektrikli süpürgeyle yaptığınız her şeyi yapmak için dışarıya çekilebilen bir hortum içerir. Anlaşmayı Görüntüle